Esileht Beebi ja mitmikud Millega te kombesid pesete?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Millega te kombesid pesete?

Postitas:

Olen paaril korral saanud postiga tugevalt lõhnava kombe ja mõelnud,et mis vahenditega neid siis pestud on,et nii vängelt ja pikka aega selliselt lõhnavad? Ise küll mingeid pehmendajaid vms pole masinas kombe pesemisel kasutanud ja eelistan alati ikka lõhnatut riiet. Muidu korralik asi,aga miks peab nii vängelt lõhnama?:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 09:11; 19.01 10:19; 19.01 11:12; 19.01 11:25; 19.01 12:22; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spets geeli kasutan, et riie peaks ka edaspidi vett ja tuult. Tavalise pulbriga sellepärast ei pese. Suurt lõhna sel geelil pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka postiga tugevalt lõhnava komplekti ja leotasin veel vees ja tuulutasin rõdul ja ikka see vänge pesupulbri vm lõhn küljes, arusaamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie jaoks jah arusaamatu. Minule meeldib kui asjal näiteks pesuloputusvahendi lõhn, kohe värskem tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma olen vahel kasutatuna ostnud asju, millel tugev loputusvahendi lõhn küljes. Pildi peal ju lõhna näha pole. Olen korduvalt neid asju pesnud, aga ära ei kao. Mõnda asja polegi seepärast lapsele selga pannud. Nii õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]liisu89 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teie jaoks jah arusaamatu. Minule meeldib kui asjal näiteks pesuloputusvahendi lõhn, kohe värskem tunne.[/tsitaat]

Eino,ei ajaks siinkohal segi mingit kerget ja värsket lõhna, tegemist oli siiski kordan veelkord vänge lõhnaga,mis lapse riiete,olgugi,et õueriiete,puhul kohe kuidagi ei peaks nii olema,ise ka ei taha selliselt lõhnavat mantlit,jopet vms kanda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 09:11; 19.01 10:19; 19.01 11:12; 19.01 11:25; 19.01 12:22; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]liisu89 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teie jaoks jah arusaamatu. Minule meeldib kui asjal näiteks pesuloputusvahendi lõhn, kohe värskem tunne.[/tsitaat]

Minu arust pole asi ju selles mis meeldib vaid mis on lapsele parim. Pesupulbri ja loputusvahendi lõhn seda kohe kindlasti pole. Täiskasvanud pesku oma riideid nagu tahavad kuid laste riided tuleks pesta ilma loputusvahendita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud materjal võtabki ju lõhnad/haisud paremini külge ja kui pole võimalik õues pesu kuivatada, siis ei saa sellest nii kergesti lahti ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 11:04; 19.01 11:22; 19.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teatud materjal võtabki ju lõhnad/haisud paremini külge ja kui pole võimalik õues pesu kuivatada, siis ei saa sellest nii kergesti lahti ka.[/tsitaat]

No mis jutt see on,ma olen alati toas kuivatanud,kuna õue ei julgeks jättagi ja pole kasutanud lasteriiete pesemisel mingeid muid vahendeid peale tavalise pesupulbri,ilusti puhtaks saanud. Pole siin küsimus üldse teatud materjalis või õues kuivatamises, vaid selles,miks on üldse vaja mingeid lisapesuvahendeid kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 09:11; 19.01 10:19; 19.01 11:12; 19.01 11:25; 19.01 12:22; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma silmas pidasingi, et kui pesta tavalise pesuvahendiga. Mul mitu sõbrannat, kes ka proovisid ikka sensitive vahendeid, mis peaks olema just laste pesu pesemiseks head, aga tuli välja, et need hoopis tekitasid punne ja tavaline pesupulber sobis hoopis paremini.
Mina just ei saa aru, miks üritatakse beebi jaoks kõik ülisteriilseks teha ja siis veel imestatakse, et lapsel igasugused allergiad ja kogu aeg haige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 11:04; 19.01 11:22; 19.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seda ma silmas pidasingi, et kui pesta tavalise pesuvahendiga. Mul mitu sõbrannat, kes ka proovisid ikka sensitive vahendeid, mis peaks olema just laste pesu pesemiseks head, aga tuli välja, et need hoopis tekitasid punne ja tavaline pesupulber sobis hoopis paremini.
Mina just ei saa aru, miks üritatakse beebi jaoks kõik ülisteriilseks teha ja siis veel imestatakse, et lapsel igasugused allergiad ja kogu aeg haige. [/tsitaat]

Kas jäi ikka teema arusaamatuks?? Mina räägin lõhnast,haisust,kuidas seda veel nimetada? Ei mõtle siin mingeid allergiaid ega punne ega haigusi. Palun loe teemapüstitus uuesti läbi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 09:11; 19.01 10:19; 19.01 11:12; 19.01 11:25; 19.01 12:22; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea- pole mõtet teemat püstitada kui ainult meelepärased vastused kõlbavad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 11:04; 19.01 11:22; 19.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ma ikka täiega vihkan igasugust haisu riietel. Pesu pesen vaid lõhnatute vahenditega ja üleriideid spets selleks mõeldud toodetega.
Kui tahan hästi lõhnata, siis kasutan parfüümi, mitte pesuloputusvahendit 😀 Üleriiete pesuks on muide keelatud pesuloputusvahendit kasutada.
Kõige mõnusam on muidugi õues kuivanud pesu värske lõhn, sellest paremat pole olemas 🙂
Ostsin ka kunagi lapsele 1 kombe mis väga \”mõnusalt\” haises ja saatsin tagasi, no ei saanud enam toas hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesen kombekaid käsitsi, ja sapiseebiga, no ei julge neid reimasid ega lennesid masinasse panna,. mul masin sööb sokke ja aluspesu mõnuga , ei taha ette kujutadagi mis narts siis kombest järgi jääb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas siin kedagi sellist ei loe,kes asjaga kursis,et mis need vahendid siis ikkagi on,mis sellist lõhna teevad, mingid spordi¨ampoonid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 09:11; 19.01 10:19; 19.01 11:12; 19.01 11:25; 19.01 12:22; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka soetanud kasutatud asju ja kuna ma ise olen viimased paar aastat kasutanud mayer sensitivi ja neutral geeli vaid, siis ma ise olen arvanud, et kas ariel või persil. Neid ma olen kunagi kauges minevikus katsetanud, aga kahjuks ei mäleta neid lõhnu nii täpselt, et oskaks vahet teha. Tavaliselt tuulduvad mul kasutatult ostetud asjad umbes 3 nädalat õues, sest muidu ma ei saa koduski elada kui need heldad mul toas tuulduksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka õues hoidnud nüüd,aga ei kao ära see lõhn:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.01 09:11; 19.01 10:19; 19.01 11:12; 19.01 11:25; 19.01 12:22; 19.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama tõesti, kui nii lõhnatundlik inimene, soovitan siis edaspidi poest asju osta, sest eks inimesed erinevad ja ju neid inimesi, kes sulle asja müüsid, see pesulõputusvahend vms ei sega.

No ja selle kasutuskõlbmatu asja saad ju odavalt edasi müüa. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahtlustan, et on pestud mingi odava pesupulbriga. Mul ema kasutab ka odavaid pulbreid ja kui vanemate juures käin, siis kohe häirib see hais. Ma ei tahaks uskuda, et spets spordigeelidest mõni niimoodi haiseb, ei ole kohanud küll sellist. Hetkel kasutan õueriiete pesuks nt KW sporti ja see küll ei haise kuidagi.
Ja kardan, et ega sa sellest haisust lahti ei saagi, saada müüjale tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka märganud kasutatud asju ostes, et väga tugev pesupulbri või loputusvahendi lõhn on alati juures.

Võibolla müüki pandavad asjad pestakse meelega, kasutades rohkem või tugevamat pesuvahendit, et oleks nö pestud asja lõhn ikka juures ja aru saada, et asjad on enne läbi pestud.

Ise pesen lapse asju sama pesupulbriga, millega ülejäänud pere asjugi, loputusprogrammi panen lapse asjadele ainult 2 korda, et pesupulbrijäägid korralikult välja saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas siin kedagi sellist ei loe,kes asjaga kursis,et mis need vahendid siis ikkagi on,mis sellist lõhna teevad, mingid spordi¨ampoonid?[/tsitaat]

eieiei.. ma ei usu, et spetsiaalsed spordiriiete geelid selle lõhna juurde jätavad. ise olen kasutanud nt Mayeri spordigeeli ja mingit Sportlandist ostetud geeli. kumbki ei jätnud riietele mingit vänget lõhna juurde.

ma pikem pakun, et asju on pestud mingi pesupulbriga. a la Arieliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen tavalise pesugeeliga, loputusvahendit kombekate pesemisel ei kasuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhn lõhnaks, aga nendel imelike pulbritega ja pesuloputusvahenditega pestud õueriietel kaovad ju koheselt kanga vett pidavad ja hingavad omadused :S.
Ise pesen ainult tech- kangastele mõeldud spetsiaalsete vahenditega.
Ja kasutatud üleriideid peale kahte kogemust enam osta ei julge, sest tundub, et enamik inimesi ei vaevu üldse hooldusjuhendeid lugema ega jälgima!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millega te kombesid pesete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.