Esileht Koolilaps Milleks iseseisva õppe nädalaid koolis vaja?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Milleks iseseisva õppe nädalaid koolis vaja?

Postitas:

Koolis on iseseisva õppe nädal, s. t klassitäis lapsi koolis nädal otsa ei käi, õpivad ise kuidagi. Miks ei võiks nad koolis õppida kui samal ajal on nad terve klassiga pidanud ühe läbu teise läbu otsa. Klassiruumis ei või koos olla, küll aga iga õhtu kuskil kohas mõnel peol?

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 18:48; 23.09 21:25; 23.09 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis on iseseisva õppe nädal, s. t klassitäis lapsi koolis nädal otsa ei käi, õpivad ise kuidagi. Miks ei võiks nad koolis õppida kui samal ajal on nad terve klassiga pidanud ühe läbu teise läbu otsa. Klassiruumis ei või koos olla, küll aga iga õhtu kuskil kohas mõnel peol?

Tln linnavalitsus on andnud koolidele käsu õpilasi hajutada. Nii nad siis hajutavad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur küsimuse asetus. Pigem võiks tekkida küsimus, et miks noored ei taipa, et võiks praegu natuke tagasi tõmmata igaõhtuse pidutsemisega. Kool teeb ju kõik, mis temast sõltub, noored aga käituvad idiootidena. Küsi endalt, miks su noor selline on, mitte koolilt, miks nad asju õigesti teevad.

+28
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 19:49; 23.09 21:36; 24.09 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase vastaja soovitusel esitan siis retoorilise küsimuse: miks noored ei taipa, et võiks praegu natuke tagasi tõmmata igaõhtuse pidutsemisega?

See küsimus tekkiski minu tublil noorel, kes iga päev koolis käib, et miks tema teises koolis õppiv tuttav öösel pidutsedes lampi mitu vastamata kõnet öö jooksul teinud ja minu tubli noore öörahu rikkunud. Kahjuks koolis nad ei käi, aega magada päevad läbi ja öösiti vigureid teha.
Imestan, miks vanemad seda kõike 16aastastele lubavad.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 18:48; 23.09 21:25; 23.09 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus sinu retoorilisele küsimusele: sest paljud inimesed ei taipagi kõiki asju, küllap oma osa siin on nende vanemate selgitustöö vähesusel. Su lapsele aga annan elementaarse soovituse – pangu telefon ööseks vaiksesse režiimi ja keegi ei sega teda.

Kas kuskil koolides on päris iseseisva õppe nädalad? Mina olen kokku puutunud koduõppe nädalatega, kus siiski käib koolitöö ja toimuvad tunnid, kuigi virtuaalis.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 19:49; 23.09 21:36; 24.09 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui tark sa oled, kuigi õel! See oli ju sinu retooriline küsimus, mitte minu. Ma ju tsiteerisin sind, “tarka”. 😀
Telefoni pole vaja vaikseks panna, sest hommikul peab see kooliminejat äratama. Sa ära ärritu ja pigem valva kodus oma pubekat, et ta öösiti sul kodus oleks ja teisi ei häiriks. Kiunatab ikka see koer, kes pihta sai. Joo teed ja mine tuttu!

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 18:48; 23.09 21:25; 23.09 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui tark sa oled, kuigi õel! See oli ju sinu retooriline küsimus, mitte minu. Ma ju tsiteerisin sind, “tarka”.

Õeluse lisasid sa mu postitusse ise. Ja ma sain aru, et sa mind tsiteerisid, kuid kui sa vastust ei soovinud, siis palun selgita, mida sa üldse soovisid? Õiendada 😀 ?

Telefoni pole vaja vaikseks panna, sest hommikul peab see kooliminejat äratama.

Telefoni helisemine käib vaikseks sõltumata äratuse helinast. Su laps kindlasti teab seda ka ise väga hästi. Võiksid ka kõrva taha panna, võib vaja minna.

Kiunatab ikka see koer, kes pihta sai.

Eks see sinu repliik selgitab hästi, miks sa siin kiunatasid, kui koolide süüdistamise asemel oma laste poole vaadata palusin. Tuletan meelde sulle, et sinul oli probleem, mitte minul.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 19:49; 23.09 21:36; 24.09 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur küsimuse asetus. Pigem võiks tekkida küsimus, et miks noored ei taipa, et võiks praegu natuke tagasi tõmmata igaõhtuse pidutsemisega. Kool teeb ju kõik, mis temast sõltub, noored aga käituvad idiootidena. Küsi endalt, miks su noor selline on, mitte koolilt, miks nad asju õigesti teevad.

Tegemist on noorte inimestega, aga mitte vanuritega. Meenuta oma noorust.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest koolid saavad vastutada sinu lapse tervise eest ainult siis, kui nad koolis on. Mida nad sul öösel teevad, selle eest vastutad sina. Lihtne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefoni pole vaja vaikseks panna, sest hommikul peab see kooliminejat äratama.

Mina lülitan oma telefoni ööseks lihtsalt välja. Hommikul äratab mis mühiseb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on osades koolides põhikooliklassidel 2 nädalat koolitunde koolimajas ja 1 nädal kodus täiesti iseseisvalt, ei mingeid videotunde ega mingitki õpetajalt küsimise-suhtlemise võimalust. Jabur. Laps viskab tunni ajaga oma koolitükid ära ja ülejäänud aja istub arvutimängu taga.
Õpetajatel tuleks kolmandik palka maha kärpida, et üle 2 nädala 1 nädal õpetamisest priid on.
Lünkliku haridusega põlvkond.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka ei saa sellest hajutatud õppest aru. see tuleks tekitada siis, kui koolis on juba nakatunuid. kui aga ühtegi ei ole – no mida seal hajutada? minu gümnaasiumis käiv laps on nädal aega kodus maganud ja arvutimänge mänginud. paar kooliasja on olnud teha, aga nende peale ta pole nädala jooksul kulutanud rohkem aega, kui ca 5 tundi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks Eesti suuremaid koole, Viimsi Kool, on siiani täielikul kontaktõppel. Minu meelest peaks seda tegema kõigis koolides, kuni nakatunuid pole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Milleks iseseisva õppe nädalaid koolis vaja?