Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=11gp2SiFETc

See Kersna saade, mis nüüd täna eetrisse läheb, milleks see tehtud on, ma ei suuda mõista.
Kes on Evelin meie riigi mastaabis või miks peaks tema personaalteema kedagi huvitama?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa pole ju seda saadet veel näinudki?!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tea, kas nah kandideerib kuskile…? siis ju ikka sisuturundust vaja, on siis sisu vai mitte

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii imelik nende kuulsate/kummaliste eluke. Koos panevad pidusid ja siis korraga lööb teisele noa selga
või efka ise tellis selle avalikustamise, ega tea…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma kavatsen ära vaadata, mulle ta isegi meeldib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kersna tahab pildis olla ja Evelin tahab pildis püsida.
“Juhhuu!”

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja õnneks on igaühel vabadus valida milliseid saateid vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei puutu üldse asjasse. Küsimus on MIKS üldse teha selline saade. Sama hästi võiks selle saate ju teha kellest iganes. Siiani on Kersna teinud oma portreesaateid inimestest, kes on meie riigi mastaabis olulised ..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Evelin pole Kristaga iialgi pidu koos pannud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See ei puutu üldse asjasse. Küsimus on MIKS üldse teha selline saade. Sama hästi võiks selle saate ju teha kellest iganes. Siiani on Kersna teinud oma portreesaateid inimestest, kes on meie riigi mastaabis olulised ..

Eveli Ilves ei ole kohe kindlasti kes iganes. Huvitav, et kõik Evelini vihkajad elavad siiras usus, et kui nende abikaasa oleks valitud presidendiks, siis oleks just nemad absoluutselt ideaalsed plekitud üliarmastatud esileedid. Mind inimesed, nende motiivid ja käitumine huvitavad, ja ka saade huvitab. Kui keegi teine oleks elanud samasuguste väljakutsetega ja enesestsõltumatut elu, huvitaks ka see mind. Müts maha, et Evelin ei tahtnud olla hall hiireke, vaid inimene oma vigade ja voorustega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle peale polegi muud kui juhhuuuu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kõik võidavad

Jällegi win-win olukord. Kõik võidavad.
Vahur saab jälle eetrisse, tuletamaks meelde, et ka tema teeb endiselt teleajakirjandust. Ilmselt saab ka väikse kopika.
Evelin saab jälle eetrisse, muidu ununeb rahval ära, kes ta oli. Äkki varsti näeme teda ka kandideerimas ja väike promo poliitikasse sisenemisel ei tee ju paha. Ehk saab mõne hääle lisaks.
Televaataja on ootusärevuses, äkki tuleb hea saade. Aasta algus ja telerist vaatamist kesiselt. Nüüd üks “rammusam pala” ekraanil. Usun, et vaatajaid saab olema piisavalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveli Ilves ei ole kohe kindlasti kes iganes. Huvitav, et kõik Evelini vihkajad elavad siiras usus, et kui nende abikaasa oleks valitud presidendiks, siis oleks just nemad absoluutselt ideaalsed plekitud üliarmastatud esileedid. Mind inimesed, nende motiivid ja käitumine huvitavad, ja ka saade huvitab. Kui keegi teine oleks elanud samasuguste väljakutsetega ja enesestsõltumatut elu, huvitaks ka see mind. Müts maha, et Evelin ei tahtnud olla hall hiireke, vaid inimene oma vigade ja voorustega.

Küsimus pole selles. Ma usun, et keegi siin ei vihka Evelini, see on liiga tugev sõna ja emotsioon võõra inimese osas. Ja siit jõuamegi taas selleni, et pelgalt TH abikaasaks olemine ei saa ju ometi olla piisav põhjus portreesaate tegemiseks? .. Või kui on, siis kas portreesaade tuleb ka Kersti Kaljulaiu abikaasast?
Üldse mitte halvas mõttes, ma ei arva Evelinist üldse midagi – ei head ega halba – tema olemaolu jätab neutraalselt külmaks, on alati jätnud. Ja just seetõttu ei saagi aru milleks selline afišeerimine. Siiras hämming lihtsalt – kes on Evelin, mis on tema saavutus, et temast portreesaade teha.
Aga kui tõesti on huvilisi, keda selline saade teleri ette toob, siis jumala eest, laske käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asju, teenuseid ja saateid toodetakse selleks, et nende müügist raha saaks ja et palka saaks.
Asjade, teenuste ja saadete vorm ja kuju ja sisu ja omadused valitakse selle järgi, millest loodetakse suuremat tarbijate huvi ja sellest ka suuremat müügitulu.

Please wait...
Postitas:

Asju, teenuseid ja saateid toodetakse selleks, et nende müügist raha saaks ja et palka saaks.

Asjade, teenuste ja saadete vorm ja kuju ja sisu ja omadused valitakse selle järgi, millest loodetakse suuremat tarbijate huvi ja sellest ka suuremat müügitulu.

antud juhul on ju saade toodetud meie kõigi raha eest. minu meelest oleks olnud hulga loogilisem kui antud persoonist valminud saade oleks valminud mõne kommertskanali tellimusel … ka minu jaoks on täiesti arusaamatu, miks see saade just rahvusringhäälingu kavas on … sest olgem ausad, tegemist on ju üldises plaanis suht suvalise ego-tripperiga 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti on väike ja ei ole neid staare, staarikesi või pseudostaarikesi enam võtta, mida müüa. Samas aga telekava tahab täitmist ja ka raha teenimist.
Selleks see saade tehakse – eks vaatajaid ka leidub, keda see teema huvitab kas heas või halvas mõttes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oda nüüd, et sind ennast üldse kohe ei huvita, aga ometi otsid linke ja tulid siia teemat tegema lausa?

Ära aja jama. Istud raudselt nagu viis kopikat õhtul teleka ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi toode see Evelin on, aga lihtsalt me veel ei tea, kelle toode ja mis otstarbel.
Algul olin surmkindel, et Evkale söödeti katusel see kutt ette, et saada komprat, mis laseks Tommil puhta põllekesega oma Läti … armukese rüppe joosta. Hiljem olen hakanud mõtlema, et selleks tuli ju ka kindel olla, et Evka lõksu läheb. Mina teda ei tunne, võib-olla sai tema litsaka loomu peale loota, kuivõrd ta oli juba tõestanud, et oskab abielusid lõhkuda. Samas mina ei välista tripeltmängu. Evka võis ka mingi summa või midagi muud saada selle eest, et abielu avalikult ära lõhub, ehk läks teadlikult katusele. Kuigi mõtleva rahva poolehoid kuulus pärast esimest šokki pigem Evelinile, ei võinud ta ju seda teada. Lisaks ega ta nüüd nii loll ka ei saanud olla, et lootis presidendiprouana tähelepanuta jääda.
Praegu arvan, et Evelinil oli endal mingi kasu sellest sees.
Laps paistab ka jäädavalt Ameerikasse läinud olevat.

Jälgid lood igatahes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Laps paistab ka jäädavalt Ameerikasse läinud olevat.

Mina tema blogi/FB (või kust Delfi neid tobedaid uudiseid efkast hangib) ei loe, aga kas lapsest üldse juttu on olnud? On tal täiesti ükskõik kus laps on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

antud juhul on ju saade toodetud meie kõigi raha eest. minu meelest oleks olnud hulga loogilisem kui antud persoonist valminud saade oleks valminud mõne kommertskanali tellimusel … ka minu jaoks on täiesti arusaamatu, miks see saade just rahvusringhäälingu kavas on … sest olgem ausad, tegemist on ju üldises plaanis suht suvalise ego-tripperiga 🙂

No minu meeelst tehakse saateid ja kirjutatakse paljudest inimestest, kes mulle absoluutselt olulised ei tundu. Jah, vägagi võimalik, et tehakse kunagi mõni saade ka Kaljulaidi mehega, kui ta nõus on. Helle Meri ja Ingrid Rüütliga on ka intervjuusid tehtud just vaatenurgaga presidendi kaasaks olemisele. Miks mitte siis Evelin Ilvesega, ei ole see nii ebahuvitav miskit.

Proovi ennast korraks kujutleda presidendi kaasa rolli. Ja mõtle sellele, et sa ei saa ise mitte midagi teha, et seda rolli vältida. St kui sa oled abielus mehega, kes ühel hetkel presidendiks saab, oledki sa äkki kõigile näha ja kritiseerida ja pead sellega kuidagi toime tulema. Ja kui siia lisada veel, et nende abielu jõudis lõpuks kriisi ja lahutseni, on sellega seonduv minu meelest psühholoogilisest vaatepunktist päris huvitav.

Muideks, Ingrid Rüütel on avalikult välja öelnud, et ta ei tahtnud, et Arnold presidendiks saab, sest Ingrid pidi sellega paljustki loobuma.

Aga kui sind see psühholoogiline vaatenurk ei huvita, siis sa võid vabalt samal ajal Kroonikat lugeda, kindlasti on seal mõni glamuurne lugu mõnest sind huvitavast kuulsusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle on see Evelin just ajaga üha rohkem meeldima hakanud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastus: saateid on mõtet teha persoonidest, kes on inimestele nii huvitavad, et juba enne saadet selle kohta eraldi teema tehakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Algul olin surmkindel, et Evkale söödeti katusel see kutt ette, et saada komprat, mis laseks Tommil puhta põllekesega oma Läti … armukese rüppe joosta.

Mina usun, et see oli ikka nii, et ega talle eriti valikut ei antud. Lõksu teda ka ei püütud (vähemalt mitte selle mehega). See pidigi nii olema, et ta nagu jäi vahele, aga tegelikult see oli neil vana Ilvesega kokku lepitud, et tal tuleb nüüd vahele jääda. Ju ta selle eest midagi rohkem sai, kui siis oleks saanud, kui oleks selle lahutusega venitama pidanud. Aga ma ei usu, et me sellest sealt filmist midagi kuuleme (või üldse kuskilt ametlikust allikast, kui just vana ilves ise millalgi memuaare ei avalda.) Ja muidugi võiks vabalt teistest presidendikaasadest ka sellised filmid teha, kaljulaiu mehest ma saaks hea meelega midagi rohkem teada ja ingrid rüütlist võiks ka saate teha, ta ju nii tark naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Kersna saade, mis nüüd täna eetrisse läheb, milleks see tehtud on, ma ei suuda mõista.

Kes on Evelin meie riigi mastaabis või miks peaks tema personaalteema kedagi huvitama?

Evelin müüb, mis ongi telesaate tegemise puhul oluline. Suvalise Mari saadet ei vaataks ju keegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Evelin Ilves on inimene, kellest on siin Perekoolis olnud mitmeid ja mitmeid personaalteemasid erinevate kantide pealt. Temast on ilmunud lugematul hulgal artikleid meedias. Mind see saade ei huvita ja tõenäoliselt ei viitsi seda vaadata. Aga ma arvan, et kõige andunumalt on täna õhtul kleepunud teleekraanide külge just need käod, kes avalikult imestavad “mis sellest saadet teha?” Need samad käod tõenäoliselt tegid ka 2-8 aastat tagasi Perekooli neid Evelini-teemasid ja võtsid seal kümneid kordi sõna.
Tark inimene saab ju aru, et värvikas persoon, läheb lihtrahvale peale. Aga ise ei vaata. Lihtrahvas ei saa aru, et miks saadet tehakse, aga samas vahib ja pärast kommenteerib. Kes tahab kihla vedada, et esimene Evelini-teema on siin perekoolis hiljemalt pool tundi pärast saate algust? 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle on see Evelin just ajaga üha rohkem meeldima hakanud!

Mulle ka. Just peale seda lahkuminekut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastus: saateid on mõtet teha persoonidest, kes on inimestele nii huvitavad, et juba enne saadet selle kohta eraldi teema tehakse.

Mina saadet pole näinud aga ehk on seal vastused teemale, miks nad lahku läksid? Mis siis ikkagi juhtus? Meie väikses Eestis on see ikkagi intriige loov teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa oletad, et saade on Evelini personaalteemast kui sa pole saadet näinudki? Saate pealkiri on “Nähtus nimega Evelin” ning juba sellest võib järeldada, et teemasid on palju ja erinevaid.
Ise oletan, et päris “hariv” saade on ja kindlasti vaatan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/persoon/vahur-kersna-elab-veel-ainult-saadete-parast?id=84896033

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka kindlasti vaatan, kuna huvitab. Ka Helle Merist on mu mälu järgi saade tehtud, rääkis seal Lennartist ja oma südameopist jne. Kui Ingrid Rüütlist saade tuleks, siis ma samuti vaataks. Need ei ole ju ometi suvalised inimesed.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?