Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

Ma ka kindlasti vaatan, kuna huvitab. Ka Helle Merist on mu mälu järgi saade tehtud, rääkis seal Lennartist ja oma südameopist jne. Kui Ingrid Rüütlist saade tuleks, siis ma samuti vaataks. Need ei ole ju ometi suvalised inimesed.

jah, on tehtud
https://etv.err.ee/v/elusaated/saated/36dfce9d-a52b-4203-b9f8-f77b8ac7a9a3/pealtnagija-intervjuu-helle-meri

nii et veelkord, miks Evelinist ei või? Ma ei mäleta, et keegi oleks siin kunagi kurtnud, miks proua Merist saade tehti…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minu jaoks on ta naine, kes tõmbas tervele eestile vee peale. esileedi nii ei käitu. mine klati oma magamistoa jamad kodus mehega selgeks. aga sa ei saa selliselt käituda. see oli alandav kogu riigile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ingrid Rüütel on tunnustatud folklorist, nii et on arusaadav, miks temast võiks saate teha. Helle Meriga ei teinud Lennarti eluajal keegi saadet, alles pärast Lennarti surma ja siis ka oli keskseks teemaks ikkagi Lennart Meri: tunnustatud ajaloolane, filmitegija, kirjanik ja Eesti taasiseseisvumises olulist rolli mänginud inimene ning Helle kui tema kõrval seisnud inimene oskas sellest huvitavalt ja arukalt rääkida.

Mida on korda saatnud Evelin Ilves, et temast üldse tasuks avalikkuses rääkida, see jääb mulle sügavalt arusaamatuks. Kui keegi oskab midagi välja tuua, oleksin väga tänulik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida on korda saatnud Evelin Ilves, et temast üldse tasuks avalikkuses rääkida, see jääb mulle sügavalt arusaamatuks. Kui keegi oskab midagi välja tuua, oleksin väga tänulik.

Sama siin. Ilmetu persoon mu meelest.
Vastuseks käole, kes arvas, et tal on lapsest ükskõik. Seda ma kindlasti ei usu, nii hull koll ta nüüd ka ei ole. Aga ehk arvab tüdrukule USAs parem olevat või on tal ka vanailvesega mingi järjekordne diil, kes teab. Usun, et igatseb ikka lapse järele.
Mis puutub sellesse, et pärast lahutust veel rohkem meeldima hakanud. No kuulge, ta läheb ja ajab VEEL ühe abielu karile. Et ta ka ükskord täis ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga vat härra Maksimovskist tahaks tõesti üht põhjalikku saadet. on enam vähem kindel, et seda ei saa me mitte kunagi.
Kogu see ladvik on must nagu öö. Evka külatüdrukust võõrkehana selles komplotis maksti ilmselt siiski väga kõvasti kinni, et kaasa mängiks. Helle Meri oli miinus null, tema puhul polegi millestki muust saadet teha kui Lennartist. Tõenäoliselt on see naine ka kõige rohkem kannatanud nende mängurite käes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ingrid Rüütel on tunnustatud folklorist, nii et on arusaadav, miks temast võiks saate teha. Helle Meriga ei teinud Lennarti eluajal keegi saadet, alles pärast Lennarti surma ja siis ka oli keskseks teemaks ikkagi Lennart Meri: tunnustatud ajaloolane, filmitegija, kirjanik ja Eesti taasiseseisvumises olulist rolli mänginud inimene ning Helle kui tema kõrval seisnud inimene oskas sellest huvitavalt ja arukalt rääkida.

Nii Ingrid Rüütlist kui Helle Merist on räägitud just nimelt kui presidendi abikaasast. Loomulikult oli proua Rüütel tunnutatud folklorist, kes oma karjäärist pidi presidendi abikaasana loobuma. Ja sellele rõhudes on ta ka intervjuusid andnud.

Ja ma tõin eelpool välja, miks Evelin Ilvesega intervjuu huvitav võib olla. Ei pea alati olema keskmes see, mida on korda saatnud. Aga see, kuidas üldse selline roll inimest mõjutab. Sa ei pea vaatama, kui sind ei huvita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult oli proua Rüütel tunnutatud folklorist, kes oma karjäärist pidi presidendi abikaasana loobuma. Ja sellele rõhudes on ta ka intervjuusid andnud.

Ingrid Rüütel pole kunagi oma tööst loobunud. https://www.etis.ee/CV/Ingrid_R%C3%BC%C3%BCtel/est

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii Ingrid Rüütlist kui Helle Merist on räägitud just nimelt kui presidendi abikaasast.

Ingrid Rüütlist on ALATI räägitud kui folkloristist. Helle Meriga oli teine lugu. Näitlejana oli ta üpris mittemidagiütlev, see-eest oli tal anne olla presidendi abikaasana tasemel, st ta oskas olla stiilne, väljapeetud ja teha õigel ajal õiges kohas õigeid asju ning mitte paista silma ühegi lollusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult oli proua Rüütel tunnutatud folklorist, kes oma karjäärist pidi presidendi abikaasana loobuma. Ja sellele rõhudes on ta ka intervjuusid andnud.

Ingrid Rüütel pole kunagi oma tööst loobunud. https://www.etis.ee/CV/Ingrid_R%C3%BC%C3%BCtel/est

Ma rääkisin seda, mida ta ise intervjuudes rõhutanud on. Et loobus oma rahvsuvalisest karjäärist ja ei tahtnud, et Arnold presidendiks saab.
https://www.ohtuleht.ee/857508/ingrid-ruutel-ma-ei-tahtnud-et-arnold-presidendiks-saab-pidin-seetottu-ohverdama-oma-rahvusvahelise-karjaari

Please wait...
Postitas:
Kägu

Evelin on ju ainuke inimene, kellega saab sellise kõmulise saate teha. THI ju ise ei mainiks kunagi selliseid fakte oma eraelust. Salgaks kõike lõpuni välja või pigem ei võtaks üldse sõna.
Minu arust päris huvitav saade, Evelin jätab positiivse mulje, lahe, et ta nii avameelselt räägib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Evelin jätab positiivse mulje, lahe, et ta nii avameelselt räägib

Kas suhtest oma eksabikaasaga teleekraanil avameelselt rääkimine saab tõesti ühe normaalse inimese jaoks positiivne olla? Nojah, jälle üks uus ja huvitav normaalsus siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Evelin jätab positiivse mulje, lahe, et ta nii avameelselt räägib

Kas suhtest oma eksabikaasaga teleekraanil avameelselt rääkimine saab tõesti ühe normaalse inimese jaoks positiivne olla? Nojah, jälle üks uus ja huvitav normaalsus siis.

Aga mida delikaatset ja valgustkartvat ta oma ekssuhtest siiani rääkinud on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle palja Evelini saate lõpus oleks võinud ära jätta, aga see on ka enam-vähem ainuke asi, mida laidan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arstiasjaga proovisin ka näppu, aga jätsin katki kuna oleks pidanud end sellele pühenduma … jah selline ta ongi.

Saade oli ok. Palja tagumikuga ujumise oleks võinud ära jätta (kuigi jah ma sain mõttest aru, et ta elab oma elu nagu ta tahab).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav saade, aga lõpus hakkas veiderdama, et ei mäleta jne…st mis protsessid hakkasid peale katuseafääri käima,kuidas lahutus tuli jne, kuidas Toomas kõigile reageeris jne kuidas toimus varajagamine jne…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav saade, aga lõpus hakkas veiderdama, et ei mäleta jne…st mis protsessid hakkasid peale katuseafääri käima,kuidas lahutus tuli jne, kuidas Toomas kõigile reageeris jne kuidas toimus varajagamine jne…

Arvan, et lahutuse käigus lepiti rangelt kokku ka see, millest võib ja millest ei või avalikult rääkida. Ega Evelin süüdimatu ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea saade oli ja Evelin ise jättis väga positiivse mulje. Palju õigeid asju ütles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valetas, et tema ei teadnud Ievast enne, kui meedias räägiti. Näost oli näha, et selgeks õpitud lause.
Avameelsust oli vähe, mida me ikka saime teada, mida enne ei teadnud? Minu meelest üks ja igav jutt, nagu need aastad olidki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Valetas, et tema ei teadnud Ievast enne, kui meedias räägiti. Näost oli näha, et selgeks õpitud lause.

Avameelsust oli vähe, mida me ikka saime teada, mida enne ei teadnud? Minu meelest üks ja igav jutt, nagu need aastad olidki.

ega palju uut midagi polnud, killukesi on ta endast igal pool andnud. Lõpp oli täiesti tühi nämmutamine…ja 0 uut infot
Algus oli juba paljulubav kui kirjeldas ma mehi, mis neid koos hoidis jne
Lamboti aegu oli ka varem meedias kajastatud mõlemapoolset

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega Evelin süüdimatu ole.

Ei, lihtsalt üks järjekordne lihtsa elu pille.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõpukaader palja tagumikuga kippus rohkem Mangi moodi olema kui too rannas oma tagumikku välgutas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
ttriinu

Märkasin positiivse poolena, et koer hoidis teda väga, nägi hoolitsetud ja hoitud välja.

Kahjuks peab ütlema, et ilmselt liitub Evelin Reformierakonnaga, sest Kersna naine on seal ja see saade oli ettevalmistus valimisteks. Loodan, et see ei ole tõsi ja ei saa teoks, aga vaadates meediakära, siis võib siiski ennustada, et tõenäoliselt saab temast riigikogulane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõpukaader palja tagumikuga kippus rohkem Mangi moodi olema kui too rannas oma tagumikku välgutas.

See tundus kuidagi solvav. Et näitan sulle, vaataja, nüüd tagumikku nagu mehed tavaliselt lahtisest autoaknast teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saade saateks, aga Kersna stiil ei meeldi mulle enam ammu. Samas Evelin on huvitav tüüp ja temast annaks oskuse korral nii mõndagi välja pigistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks peab ütlema, et ilmselt liitub Evelin Reformierakonnaga, sest Kersna naine on seal ja see saade oli ettevalmistus valimisteks. Loodan, et see ei ole tõsi ja ei saa teoks, aga vaadates meediakära, siis võib siiski ennustada, et tõenäoliselt saab temast riigikogulane.

Jäi ka mulje, et rahvale näidati rahva enda poolt kinni makstud kahetunnist poliitreklaami. Ilmselt tulevasest reformierakondlasest, kui tore inimene ta ikka on. Ei olnud seal ei dokumentaalsust ega portreelugu. Nagu raadiosaade. Igav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Igav see nüüd küll ei olnud. Kersna saated on kõik huvitavad. Kui ma olen siiamaani Evelin Ilvesest arvanud, et ta ikka natuke ohmoon on, siis saatest jäi hoopis teine tunne- küps ja särav naine.Nüüdseks vähemalt.
Edev, seda küll jah. Nagu isegi ütles, et tähelepanu meeldib.
Loodan, et Kersna jaksab veel oma saateid teha. Südamest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust see “Ärapanijas” näidatud klipp pärines? Oli ju ka ujumise ajal tehtud. Kas see oli Kersna saatest välja jäänud jupike, millega ärapanijad veiderdasid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust see “Ärapanijas” näidatud klipp pärines? Oli ju ka ujumise ajal tehtud. Kas see oli Kersna saatest välja jäänud jupike, millega ärapanijad veiderdasid?

?

Evelini enda sotsiaalmeediast loomulikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?