Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=11gp2SiFETc

See Kersna saade, mis nüüd täna eetrisse läheb, milleks see tehtud on, ma ei suuda mõista.

Kes on Evelin meie riigi mastaabis või miks peaks tema personaalteema kedagi huvitama?

Sa muidu vaatad kõiki saateid, mida meie telekanalid näitavad ja pead neid vaatamisväärseks? Või miks see Evelinist tehtud saade sind eraldi nii häirib?
Evelin on värvikas isiksus igal juhul ja ma olen enam kui kindel, et selle saate vaadatavuse numbrid on üsna kõrged ning see ongi ju telesaadete peamine eesmärk, et oleks palju vaatajaid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa pole ju seda saadet veel näinudki?!!

See ei puutu üldse asjasse. Küsimus on MIKS üldse teha selline saade. Sama hästi võiks selle saate ju teha kellest iganes. Siiani on Kersna teinud oma portreesaateid inimestest, kes on meie riigi mastaabis olulised ..

Evelin ongi olnud oma elu jooksul olulisem kui suur enamik Eesti naisi? Põhjenda, kui sinu arvates ei ole.
Ja Kersna tegi muuseas ka sarja “Sind otsides”, kus saate osalised olid kõik täiesti tundmatud ja riigi seiskohast tähtsusetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb tunnistada, et antud saade üllatas mind isiklikult positiivselt. Kui ma enne olin Evelini suhtes skeptiline ja mul oli raske teda kui endast väga palju erinevat inimest aktsepteerida, siis see saade parandas tema renomeed minu silmis tunduvalt ehk pani rohkem mõistma, et ta ongi eriline natuur, kelle taolised rikastavad meie elu. Selle saate põhjal ei saa talle absoluutselt mitte midagi ette heita.

Just see korralik ports sallimatuid ja endast erinevaid mitte aktsepteerida suutvaid perekooli kägusid, nagu siingi teemas näha, peaks selliseid saateid rohkem vaatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Erinevalt Evelinist, ei ole see Kägu üleriigiliselt kuulutanud, et ta on tegelikult väga ilus inimene.
Kõik ju mäletavad Evelini sõnavõtte kehakaalu teemadel. Juba siis ma ütlesin, et mis viga on riigi rahade eest ennast tuunida lasta, et vaatame, mis siis saab, kui ta enam esileedi ei ole. 3 aastat hiljem on tulemus näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb tunnistada, et antud saade üllatas mind isiklikult positiivselt. Kui ma enne olin Evelini suhtes skeptiline ja mul oli raske teda kui endast väga palju erinevat inimest aktsepteerida, siis see saade parandas tema renomeed minu silmis tunduvalt ehk pani rohkem mõistma, et ta ongi eriline natuur, kelle taolised rikastavad meie elu. Selle saate põhjal ei saa talle absoluutselt mitte midagi ette heita.

Just see korralik ports sallimatuid ja endast erinevaid mitte aktsepteerida suutvaid perekooli kägusid, nagu siingi teemas näha, peaks selliseid saateid rohkem vaatama.

mul olid täpselt samad emotsioonid. ma ei saa öelda, et ma kunagi Evelinisse vaenulikult või otseselt negatiivseltki suhtunud oleksin, aga see saade tõstis mu arvamust temast ikka päris palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

??? Riigi raha eest saledaks või mida sa öelda tahtsid? Sportlik ja tervislik eluviis nüüd küll kuidagi riigi rahaga seotud pole, seda saab endale absoluutselt igaüks lubada. Küsimus on ainult motivatsioonis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka just mõtlen, et Kaljulaidi perest ja abikaasast võiks just saate teha. Kui palju ema saab lastega üldse koos olla. Ükski press pole neid vabal ajal kuskil üritusel fotodele püüdnud. Kuigi nad iial ei oleks sellega nõus ja õige kah. Saaks teada kuidas tema mees ja lapsed seda “üle elavad”. Samas võiks saade olla kuulsuste kaasadest, näiteks Ansipi ja Kallase kaaslased on väga kenasti osanud tahaplaanile hoiduda kuid samas neid vajadusel saata. Evelini saatest ei selgunud küll midagi uut ja huvitavat, huvitav on ainult see et Kersnale see kinni plekiti maksumaksja kulu ja riigitelevisioonis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka just mõtlen, et Kaljulaidi perest ja abikaasast võiks just saate teha. Kui palju ema saab lastega üldse koos olla. Ükski press pole neid vabal ajal kuskil üritusel fotodele püüdnud. Kuigi nad iial ei oleks sellega nõus ja õige kah. Saaks teada kuidas tema mees ja lapsed seda “üle elavad”. Samas võiks saade olla kuulsuste kaasadest, näiteks Ansipi ja Kallase kaaslased on väga kenasti osanud tahaplaanile hoiduda kuid samas neid vajadusel saata. Evelini saatest ei selgunud küll midagi uut ja huvitavat, huvitav on ainult see et Kersnale see kinni plekiti maksumaksja kulu ja riigitelevisioonis.

Kaljulaidi abikaasast kahjuks ei saa teha, kui ta on endine luuraja – nad ei tohi endast suurt midagi rääkida.
Selles, et see saade maksumaksja kuluga kinni maksti, pole küll midagi erilist – kõik telekanalid ja eriti rahvusringhääling, kel pole seadusest tulenevate piirangute tõttu võimalik reklaami eest saadavat lisaraha teenida, võitlevad vaatajate numbrite pärast. See oli üsna lihtsalt ette prognoositav, et duo Kersna ja Evelin toovad saatele üksjagu vaatajaid. Vastupidi, maksumaksja rahaga pole mõtet ülal pidada kanalit, millel vaatajaid pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks te tähelpanu ei osuta sellele, kui osavalt meie meediaesindajad ennast välja keerutasid. On see Evelin milline ta on, kuid sellist solki nagu meedia oskas rahvale ette sööta, peaks iga tegelane häbenema kaamera ees. Aga tehti omale kangelase nägu ette.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Näe, täitsa tehtud lugu meie praeguse eripaari kirjust eraelust: http://epl.delfi.ee/news/lp/raakimata-lugu-kuidas-president-kersti-kaljulaid-ja-georgi-rene-maksimovski-teineteist-leidsid-paare-vahetasid-ja-kokku-jaid?id=81300961

Mis aga puutub Kadri Keiusse, siis see neiu lõpetab Eestis põhikooli ja ei taha tähelepanu. Efka ise on seda mitmes kohas öelnud JA seetõttu loobus ka poliitikasse minekust.

Saatest: fookus lappas, pikkus venis, võtmekohad olid läbimõtlemata. Sellist saadet tehakse nädalaga, maksiumum.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see saade tõstis mu arvamust temast ikka päris palju.
See saade parandas tema renomeed minu silmis tunduvalt ehk pani rohkem mõistma, et ta ongi eriline natuur, kelle taolised rikastavad meie elu.
Väga hea saade oli ja Evelin ise jättis väga positiivse mulje. Palju õigeid asju ütles.

Ja see toimib taas. Selliseid saateid, pisarakiskumise lugusid tehakse ja avaldatakse tihti ju enne valimisi, et näidata, kuidas kandideerijad on inimlikud ja hoolivad, armastavad loomi, lapsi, korda või maalähedust. Seda siis selleks, et valijad muutuksid härdaks, unustaksid korraks negatiivsed seigad, samastaksid ennast kandidaatidega ja värskete emotsioonide või segaduse tõttu annaksid valimistel oma hääle neile. Üks hiljuti abiellus, teine saab kolmanda lapse ja meedia kajastab idüllilist pereelu, hoolikalt valitud jutu ja ilusate piltidega, näitamaks, et poliitikud on korralikud inimesed. Pole öeldud, et Evelin poliitikasse ei lähe ja saate ajastust ja sisu arvestades, ei imesta üldse, kui temalegi tehakse valimisreklaami.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, et kõik Evelini vihkajad elavad siiras usus, et kui nende abikaasa oleks valitud presidendiks, siis oleks just nemad absoluutselt ideaalsed plekitud üliarmastatud esileedid.

Nii hästi öeldud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

näiteks Ansipi ja Kallase kaaslased on väga kenasti osanud tahaplaanile hoiduda kuid samas neid vajadusel saata.

Ansipi osas üldiselt nõus, Kallas(t)e osas mitte – millist Kallast silmas pead?
Kristi Kallasest on küllalt portreelugusid olnud (ajakirjanduses), mis väga sobivalt just valimiseelsel või muul vajalikul ajal välja ilmuvad. Kaja Kallase praegune abikaasa tõesti silma ei paista, mis aga ei takista Kajat nende suhet ja abiellumist vajalikus kohas mainimast ja välja toomast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust see “Ärapanijas” näidatud klipp pärines? Oli ju ka ujumise ajal tehtud. Kas see oli Kersna saatest välja jäänud jupike, millega ärapanijad veiderdasid?

?

Evelini enda sotsiaalmeediast loomulikult.

ok

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei vaadanud küll tervet saadet, vahepeal klõpsisin ja vaatasin, aga mulle meeldis. Olin näinud enne saadet selle reklaami, tekitas negatiivse reaktsiooni (Kersna persoonisaated ei ole päris minu rida, tema intervjueerimise stiil oli vahepeal nii ohkiv ja läila, et ei suutnud vaadata), aga saade ise oli OK. Ma isegi ei otsiks seal erilist tagamõtet, et kas kandideerib nüüd kuhugi või milleks see tehti. Meelelahutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Eratreenereid riigi raha eest teised Eesti naised ei saa endale lubada, samuti kokka ja lapsehoidjat.
Kus ta siis oma kehakaaluga oli, kui maal elas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Erinevalt Evelinist, ei ole see Kägu üleriigiliselt kuulutanud, et ta on tegelikult väga ilus inimene.
Kõik ju mäletavad Evelini sõnavõtte kehakaalu teemadel. Juba siis ma ütlesin, et mis viga on riigi rahade eest ennast tuunida lasta, et vaatame, mis siis saab, kui ta enam esileedi ei ole. 3 aastat hiljem on tulemus näha.

Riigi rahade eest saledaks? Rulluisud nüüd küll väga suur kulu ei ole. Või mõtled sa seda, kui palju käod oma näppe klaviatuuril kulutasid, et Evelin Ilvese kehakaalu kritiseerisid, kui THI presidendiks said? Sinna läks teil palju auru jah, see oli ka suure tõenäosusega Evelini hilisematest kuulutamiste üheks põhjuseks. Peab ikka väga-väga tugev inimene olema, et sellel p..rahel, mida kommentaariumid on Evelini pihta algusest peale sisaldanud, ennast mitte mõjutada lasta. Evelin ei olnud nii tugev. Ta oli lihtsalt inimene. Ja te olete veel uhked ka selle üle, raisakotkad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=11gp2SiFETc

See Kersna saade, mis nüüd täna eetrisse läheb, milleks see tehtud on, ma ei suuda mõista.

Kes on Evelin meie riigi mastaabis või miks peaks tema personaalteema kedagi huvitama?

ma olen täitsa kindel, et vaatajaid oli küllaga, Eveini teema huvitab ikka väga paljusid, noh ja mõningaid ainult ei huvita

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Kersna rõhutab: “Rääkides sellest, kust see saade tuli ja miks see saade tuli, siis see oli ikkagi lähisuhtevägivalla teema ja paksust ja vedelast läbi käinud naise lugu, kes ei ole murdunud, alla andnud ega lasknud ennast alandada ja mõnitada.”

Võibolla siiski täpsustaks: kollase meedia vägivallast.
Lähisuhtevägivallast polnud seal saates juttugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eratreenereid riigi raha eest teised Eesti naised ei saa endale lubada, samuti kokka ja lapsehoidjat.
Kus ta siis oma kehakaaluga oli, kui maal elas?

Kokk presidendilossis pole küll asjaolu, mille üle imestada.
Paljud inimesed on kasutanud eratreeneri teenuseid, samuti lapsehoidjat – kui sa ei tea selliseid inimesi peale Evelin Ilvese, ütleb see rohkem sinu kohta kui teiste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Riigi rahade eest saledaks? Rulluisud nüüd küll väga suur kulu ei ole. Või mõtled sa seda, kui palju käod oma näppe klaviatuuril kulutasid, et Evelin Ilvese kehakaalu kritiseerisid, kui THI presidendiks said? Sinna läks teil palju auru jah, see oli ka suure tõenäosusega Evelini hilisematest kuulutamiste üheks põhjuseks. Peab ikka väga-väga tugev inimene olema, et sellel p..rahel, mida kommentaariumid on Evelini pihta algusest peale sisaldanud, ennast mitte mõjutada lasta. Evelin ei olnud nii tugev. Ta oli lihtsalt inimene. Ja te olete veel uhked ka selle üle, raisakotkad.

Rulluisutamisega? Ära demogoogitse, Evelin kasutas toitumisnõustajaid ja eratreenereid riigi raha eest ja seda aastaid. Enamus Eesti naised peavad hommikul tööle minema, mitte kell 10 eratreeneri juurde.

Arvamus meedias, et tegemist on privileegipimeda valitsejannaga, pädeb tema kohta 100%. Kas teil on meelest läinud miljonikuluga õudusturundus Eesti kohta, Ärma rahastamine riigi arvelt, et Evelin saaks kümnete tuhandete eest Ärmal küpsetada?
Krooniline äparduja, kes riigi kulul õukonnadaame pidas, ka see on õige arvamus, sellest kirjutati Postimehes. Eesti ei ole kuningriik, vaid vabariik, aga end aadlikuks pidades, rahva kulul lõbutsedes vägisi armsaks ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rulluisutamisega? Ära demogoogitse, Evelin kasutas toitumisnõustajaid ja eratreenereid riigi raha eest ja seda aastaid. Enamus Eesti naised peavad hommikul tööle minema, mitte kell 10 eratreeneri juurde.

Arvamus meedias, et tegemist on privileegipimeda valitsejannaga, pädeb tema kohta 100%. Kas teil on meelest läinud miljonikuluga õudusturundus Eesti kohta, Ärma rahastamine riigi arvelt, et Evelin saaks kümnete tuhandete eest Ärmal küpsetada?
Krooniline äparduja, kes riigi kulul õukonnadaame pidas, ka see on õige arvamus, sellest kirjutati Postimehes. Eesti ei ole kuningriik, vaid vabariik, aga end aadlikuks pidades, rahva kulul lõbutsedes vägisi armsaks ei saa.

Jah, kiusajad leiavad alati õigustuse, miks kiusatav süüdi. Kehakaalu kallal norimine on tüüpiline kiusamine, mis hakkas peale kohe, ku THI presidendiks sai. Kas sa koolis ka teisi kiusasid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle saade meeldis. Soe, armas ja kena inimene. Julgeb elada ja õnnelik olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meedia taob mutta ja meedia tõstab üles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kiusavad leiavad alati õigustuse, miks kiusatav süüdi. Kehakaalu kallal norimine on tüüpiline kiusamine, mis hakkas peale kohe, ku THI presidendiks sai. Kas sa koolis ka teisi kiusasid?

Kui Evelini puhul võib rääkida privileegipimedast valitsejannast, siis sinu puhul võib öelda, et pimestatud fänn, kes ei näe, et kuidas osavalt enda tarbeks raha kasutatakse ja veel õiget nägu tehakse? Tema elu on käinud 15 aastat maksumaksja arvele ja ilmselt käib edaspidigi, kui ta kavatseb Riigikokku saada.
Welcome to Estonia ja Ärma rahad on meelest läinud? Kas ta on midagi elus saavutanud meesteta või Eesti riigita? Kuidas saab sellist tühist edvistajat eeskujuks pidada, kes homme ei tea, mida ta teha tahab, aga kui midagi pähe kargab, siis miks käsi pikal minnakse riigilt rahalist toetust küsima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli see Tähismaa purjus, kui ta arvas Evelinil presidendimaterjali olevat?
Naine, kes ei vedanud presidendikaasanagi välja, kes avaliku elu tegelasena on võimeline panema kaamerate ees suvalise vennaga tatti, võiks hakata ühel päeval presidendiks…:):)

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Kommentaar eemaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin seda saadet vaatama mõttega, et nüüd hakkab nalja saama. Eks joondusin Ärapanija klipist, ja rumal olin. Ei saanud nalja, üldjoontes jäi sümpaatne mulje. Seda suuresti tänu Vahur Kersnale, kes oli nii leebe, mõistev ja lahke, just nagu surivoodi veerel, kus masuurikale kõik patud andeks antakse.
Sümpaatne mulje jah, aga kui süvenema hakata, siis ajas natuke vihasekski. Evelin ise ütles, et ei jäta asju pooleli, veab välja, ta oli uhke selle üle. Aga tegelikult on see just miinus, kui sa ei suuda tunnistada, et asi on täiesti metsas ja targem oleks pooleli jätta. See Eesti märk oli ju sulaselge läbikukkumine, aga proua tahaks nagu medalit, et ränka tööd tegi ja asja lõpuni välja vedas. Aga ei vedanud ju? See ei hakanud kunagi toimima, on siiani ainult naerunumber, ei muud.

Riietus käis ka palju läbi. Ma ise pole teab mis moeguru ja mina tema möödalaskmisi väga ei näinud. No mõni asi oli, mis tegi teda vanemaks, aga muidu olid huvitavad “raamist välja” riided. See paljukirutud roosa kleit mulle lausa meeldis ja mu meelest kandis ta selle suurepäraselt välja ka.

Ülejäänud saate täitis suures osas lihtsalt meestemula. Oi, see mees ja need tunded, siis teine mees ja tundeplahvatus, armus plahvatusega, oli salasuhtes, katus sõitis, suudles, sest see oli unarusse jäetud naise appikarje, järgnes mees, kellega ei olnudki plahvatust, aga koos on tore, seniks-kuniks. Jäi mulje, et Evelin ei oska ilma meesteta olla. Eluaeg ajab roosat armumulli taga, mõtlemata suuremat lastele (omale ja võõrastele) ja meeste või enda abikaasadele. Kui asja sellest küljest vaatama hakata, siis ei ole enam midagi sümpaatset.
Ma pole senini Evelini kuidagi suhtunud, olin täiesti neutraalne (peale THI ja Ieva asja ilmsikstulekut pigem arvasin, et Evelinile on liiga tehtud), aga peale seda praegust saadet muutus mu arvamus pigem negatiivseks. Suvaline perelõhkuja, kes ei õpi oma vigadest, ta hoopis kordab neid.
Poliitikasse minek on vist tõesti plaani võetud, noh, miks mitte. Meie poliitikamaastikul on praegu ikka päris hirmsaid naisolevusi, kelle kõrval on Evelin täiesti normaalne inimene.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui Evelini puhul võib rääkida privileegipimedast valitsejannast, siis sinu puhul võib öelda, et pimestatud fänn, kes ei näe, et kuidas osavalt enda tarbeks raha kasutatakse ja veel õiget nägu tehakse? Tema elu on käinud 15 aastat maksumaksja arvele ja ilmselt käib edaspidigi, kui ta kavatseb Riigikokku saada.
Welcome to Estonia ja Ärma rahad on meelest läinud? Kas ta on midagi elus saavutanud meesteta või Eesti riigita? Kuidas saab sellist tühist edvistajat eeskujuks pidada, kes homme ei tea, mida ta teha tahab, aga kui midagi pähe kargab, siis miks käsi pikal minnakse riigilt rahalist toetust küsima?

Eip, ma ei ole Evelini fänn. Ta pigem ei meeldi mulle. Aga ei meeldi nii, et mul on hale temast, mitte see, et ma teda vihkaksin. Ja ma vihkan tõsiselt igasugust kiusamist, isegi, kui see käib inimese pihta, kes mulle kuigivõrd ei meeldi. Ja see, kuidas teda hakati kohe algul välimuse pärast peksma, oli lihtsalt jäle. Kõigepealt peksame inimest, miks ta näeb välja selline nagu ta näeb ja siis peksame selle eest, et ta välimust muudab. Ja nüüd, kus ta enam ei ole selle välimusega, mis presidendiprouana oli vahepeal, peksame taas, et miks ta ennast käest lasi. Ilmselt seepäast lasi, et motivatsioon välimuse muutmiseks ei olnud mitte enda sisemine soov, aga soov saada sest peksust lahti. Aga ta ei saanud, raisakotkad on ta välimue kalla naaksunud kõik see aeg, mis ta pildil on.

Jah, ma mäletan Welcome to Estoniat ja THI kodutalu Ärmat. Mis siis? Kas see õigustab kuidagi inimese välimuse pärast mahatampimist?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eip, ma ei ole Evelini fänn. Ta pigem ei meeldi mulle. Aga ei meeldi nii, et mul on hale temast, mitte see, et ma teda vihkaksin. Ja ma vihkan tõsiselt igasugust kiusamist, isegi, kui see käib inimese pihta, kes mulle kuigivõrd ei meeldi. Ja see, kuidas teda hakati kohe algul välimuse pärast peksma, oli lihtsalt jäle. Kõigepealt peksame inimest, miks ta näeb välja selline nagu ta näeb ja siis peksame selle eest, et ta välimust muudab. Ja nüüd, kus ta enam ei ole selle välimusega, mis presidendiprouana oli vahepeal, peksame taas, et miks ta ennast käest lasi. Ilmselt seepäast lasi, et motivatsioon välimuse muutmiseks ei olnud mitte enda sisemine soov, aga soov saada sest peksust lahti. Aga ta ei saanud, raisakotkad on ta välimue kalla naaksunud kõik see aeg, mis ta pildil on.

Jah, ma mäletan Welcome to Estoniat ja THI kodutalu Ärmat. Mis siis? Kas see õigustab kuidagi inimese välimuse pärast mahatampimist?

Mis välimuse, mis segast sa ajad? Mina ja paljud teised ei ole siin tema välimuse kohta midagi öelnud, vaid tema TEGUDE ja tegematuse kohta.
On õudne kuulda, kuidas inimene ei saa aru, et kui tal midagi välja ei tule, siis ei peaks oma auahnuse ja edevuse pärast kaamelit läbi nõelasilma ajama.
Samuti perelõhkumiste kohta, milline normaalne abielunaine istub abielumehega kontserdil ja temast read tagapool istub abielumehe seaduslik naine koos nende lastega?
Kuidas sellist naist iseloomustada? Kuidas iseloomustada naist, kes ilastab abielus olles teise mehega, avalikus kohas olles mehega, keda ta vist ainult mõned minutid tundis? Ise olles riigi ülalpeetav ja presidendi seaduslik naine…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?