Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

http://epl.delfi.ee/news/kultuur/kersna-portree-evelin-ilvesest-mitte-rahva-emakuju-vaid-krooniline-aparduja?id=84928407

Sain teada, et olen snoob, kuna mind tõesti see saade ei huvitanud. Tõesti oli muud ja huvitavamat teha, kui seda saadet vaadata ja vaid selleks, et mind snoobiks ei peetaks – ennast teleka ette seda saadet vaatama klammerdada. Selle eest piisab, kui uudiseid lugeda – iga leht kommenteerib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eratreenereid riigi raha eest teised Eesti naised ei saa endale lubada, samuti kokka ja lapsehoidjat.

Kus ta siis oma kehakaaluga oli, kui maal elas?

Kokk presidendilossis pole küll asjaolu, mille üle imestada.

Paljud inimesed on kasutanud eratreeneri teenuseid, samuti lapsehoidjat – kui sa ei tea selliseid inimesi peale Evelin Ilvese, ütleb see rohkem sinu kohta kui teiste.

Need “paljud inimesed” ei tee seda maksumaksja raha eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oli see Tähismaa purjus, kui ta arvas Evelinil presidendimaterjali olevat?

Naine, kes ei vedanud presidendikaasanagi välja, kes avaliku elu tegelasena on võimeline panema kaamerate ees suvalise vennaga tatti, võiks hakata ühel päeval presidendiks…:):)

Nõus, ma mõtlesin sama. Lisaks Tähismaa kainusastmele mõtlesin, et kui laksu all pidi Evelin olema, et abielunaisena aeles suvalise välismaalasest jorsiga, kelle nimegi ta teadnud, kaamerate ees ja tal on sellest suva?

Selline presidendiks … D?

Mulle just tundub, et uuel peatoimetajal on alkoholiga probleeme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju, et midagi uut teada ei saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis välimuse, mis segast sa ajad? Mina ja paljud teised ei ole siin tema välimuse kohta midagi öelnud, vaid tema TEGUDE ja tegematuse koht

Sina ajad ju segast, miks sa üldse minuga vaidlema hakkasid? See teemaosa siin sai alguse sellest, et üks kägu kirjutas:

Kommentaar eemaldatud.

Just sellise kiuslikkuse vastu ma võitlengi.
Ja Sinu viha on nii pime, et isegi ei märka, kellele vastad? Aga süüdistama ja minu kohta oletusi tegema oled kõva.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

http://epl.delfi.ee/news/kultuur/kersna-portree-evelin-ilvesest-mitte-rahva-emakuju-vaid-krooniline-aparduja?id=84928407

Sain teada, et olen snoob, kuna mind tõesti see saade ei huvitanud. Tõesti oli muud ja huvitavamat teha, kui seda saadet vaadata ja vaid selleks, et mind snoobiks ei peetaks – ennast teleka ette seda saadet vaatama klammerdada. Selle eest piisab, kui uudiseid lugeda – iga leht kommenteerib.

aga milleks nii väga siis sellel teemal sõna võtta, lugesin just FB delfi kommentaare, olid väga positiivsed

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis välimuse, mis segast sa ajad? Mina ja paljud teised ei ole siin tema välimuse kohta midagi öelnud, vaid tema TEGUDE ja tegematuse koht

Sina ajad ju segast, miks sa üldse minuga vaidlema hakkasid? See teemaosa siin sai alguse sellest, et üks kägu kirjutas:

Kommentaar eemaldatud.

Just sellise kiuslikkuse vastu ma võitlengi.

Ja Sinu viha on nii pime, et isegi ei märka, kellele vastad? Aga süüdistama ja minu kohta oletusi tegema oled kõva.

Sa ära tsiteeri valesid postitajaid, ära topi sõnu teiste inimeste tsitaatidesse, kes ei ole seda kirjutanud. Kas funktsionaalne lugemisoskus on kadunud? Ma ei ole Evelini välimuse kohta midagi öelnud ja teda kritiseerinud. Kas sul on muud argumendid otsa saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ära tsiteeri valesid postitajaid, ära topi sõnu teiste inimeste tsitaatidesse, kes ei ole seda kirjutanud. Kas funktsionaalne lugemisoskus on kadunud? Ma ei ole Evelini välimuse kohta midagi öelnud ja teda kritiseerinud. Kas sul on muud argumendid otsa saanud?

Misasja? Mina toppisin ennast vahele? Mine nüüd loe rahulikult läbi minu ja enda postitused! Sina toppisid ennast vahele ja vastasid minu postitusele. Vaata uuesti oma postitust 04.01.2019 11:48 . Sina vastasid siin mulle, sellele jadale, mis sai alguse sellest, et üks kägu Evelini kehakaalu kallal noris.

Katsu nüüd olla ja enne süüdistusi veendu, et sul endal elemntaarne lugemisoskus olemas on. Katsu ise jälgida, keda tsiteerid ja mida tsiteeritavad postituses tegelikult öeldud on ning ära topi ennast vahele postitustele, mis sind ei kõneta (nagu näiteks välimuse kallal norimine). Minu sinu poolt tisteeritud postitus rääkis suures enamuses just neist kägudest, kes Evelini välimuse kallal norisid.

Please wait...
Postitas:
ttriinu

aga milleks nii väga siis sellel teemal sõna võtta, lugesin just FB delfi kommentaare, olid väga positiivsed

Loeme vist erinevaid kommentaare, artikli all on enamus negatiivsed kommentaarid ja õigustatult, sest Evelin Ilvese tänapäevast rõduststeeni ei õigusta miski, samuti laristamist ja riigi kulul talu pidamist samuti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Misasja? Mina toppisin ennast vahele? Mine nüüd loe rahulikult läbi minu ja enda postitused! Sina toppisid ennast vahele ja vastasid minu postitusele. Vaata uuesti oma postitust 04.01.2019 11:48 . Sina vastasid siin mulle, sellele jadale, mis sai alguse sellest, et üks kägu Evelini kehakaalu kallal noris.

Katsu nüüd olla ja enne süüdistusi veendu, et sul endal elemntaarne lugemisoskus olemas on. Katsu ise jälgida, keda tsiteerid ja mida tsiteeritavad postituses tegelikult öeldud on.

Mind ajab muigama, et kuivõrd pimestatud ollakse oma iidoli elust. Jätan sulle su äärmusliku fänluse, ainult kummaline lugeda, et see fänlus sind nii endast välja ajab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://diktor.geenius.ee/rubriik/uudis/vahur-kersna-avalikustas-evelin-ilvese-kogu-tema-kriipivas-olemuses/
Täitsa nõus Karelli kriitikaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind ajab muigama, et kuivõrd pimestatud ollakse oma iidoli elust. Jätan sulle su äärmusliku fänluse, ainult kummaline lugeda, et see fänlus sind nii endast välja ajab.

Ahah. Nüüd, kus said ise ka aru, et ise sekkusid võõrasse vaidlusesse, hakkad jälle oma oletusi tegema ja neid tõe pähe rääkima. Selleks, et teema sinu eksimusest kõrvale juhtida võtad jälle aiaaugu teemaks?

See on sinu väljamõeldis, et ma Evelini fännan. Ja endast väljas ei ole ma ka mitte. Veelokord, mina ei fänna Evelin Ilvest. Mulle lihtsalt ei meeldi see pidev peksmine, mida tema välimuse kohta on algusest peale tehtud. Ja see, et sa minu välimuse pärast inimese norimist õigeks mitte pidavatesse postitustesse sekkusid, on sinu otsus. Miks sa seda tegid, tead ise paremini. Nii suur viha, et kaotad lugemisoskuse? Või siiski pead välimuse kallal naaksumist õigeks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida on korda saatnud Evelin Ilves, et temast üldse tasuks avalikkuses rääkida, see jääb mulle sügavalt arusaamatuks.

Kõrvaldas Kalevi kommidest transrasvad. Ma vist ei oskagi nimetada ühtki teist nii konkreetset ja jääva tulemusega tegu eestlaste tervise huvides.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja nad ei tee seda riigi pärast. Evelin Ilves tegi seda ainult seepärast, et teda kui presidendi abikaasat mõnitati ja solvati. Müts maha, et on suutnud normaalseks jääda ja enda üle veel naljagi heita. Ja teine müts maha, et erinevalt paljudest kommenteerijatest ei halvustanud ta saate jooksul mitte kordagi kedagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Anda rahvale mingi tühine kont (igihaljas “kes kellega magas”) hambusse järada, millest rahvas saaks lahutusega seoses rääkida ja teda peksta või haletseda (kuidas keegi), mis tõmbaks ära tähelepanu milleltki muult, mille puhul ta ei tahtnud, et seda liiga palju temaga seostataks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see saade tõstis mu arvamust temast ikka päris palju.

See saade parandas tema renomeed minu silmis tunduvalt ehk pani rohkem mõistma, et ta ongi eriline natuur, kelle taolised rikastavad meie elu.

Väga hea saade oli ja Evelin ise jättis väga positiivse mulje. Palju õigeid asju ütles.

Ja see toimib taas. Selliseid saateid, pisarakiskumise lugusid tehakse ja avaldatakse tihti ju enne valimisi, et näidata, kuidas kandideerijad on inimlikud ja hoolivad, armastavad loomi, lapsi, korda või maalähedust. Seda siis selleks, et valijad muutuksid härdaks, unustaksid korraks negatiivsed seigad, samastaksid ennast kandidaatidega ja värskete emotsioonide või segaduse tõttu annaksid valimistel oma hääle neile. Üks hiljuti abiellus, teine saab kolmanda lapse ja meedia kajastab idüllilist pereelu, hoolikalt valitud jutu ja ilusate piltidega, näitamaks, et poliitikud on korralikud inimesed. Pole öeldud, et Evelin poliitikasse ei lähe ja saate ajastust ja sisu arvestades, ei imesta üldse, kui temalegi tehakse valimisreklaami.

??? Kõigepealt näita mulle ette see fakt, et Evelin kuskil kandideerib ja siis räägime edasi. Nii palju võiks isegi perekooli kägu teada, et ERR erakondadele ja nende kandidaatidele valimisreklaami ei tohi teha.
Kui rumal peab olema inimene, kes arvab, et ühe inimese personaalsaate nägemine paneb valijaid oma maailmavaadet muutma ja hääletama erakonna poolt, kus kõnealune persoon kandideerib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ja sina oled sama kole inimene nagu sa alati oled olnud.

Erinevalt Evelinist, ei ole see Kägu üleriigiliselt kuulutanud, et ta on tegelikult väga ilus inimene.

Kõik ju mäletavad Evelini sõnavõtte kehakaalu teemadel. Juba siis ma ütlesin, et mis viga on riigi rahade eest ennast tuunida lasta, et vaatame, mis siis saab, kui ta enam esileedi ei ole. 3 aastat hiljem on tulemus näha.

??? Riigi raha eest saledaks või mida sa öelda tahtsid? Sportlik ja tervislik eluviis nüüd küll kuidagi riigi rahaga seotud pole, seda saab endale absoluutselt igaüks lubada. Küsimus on ainult motivatsioonis.

Eratreenereid riigi raha eest teised Eesti naised ei saa endale lubada, samuti kokka ja lapsehoidjat.

Ahsoo, et kehakaalu kaotamise võti on eratreener? irw, tõesti. Kui ta maal elas, oli ta muuseas äsja sünnitanud.
Mitte üks kägu ka ei usuks, et kui sinusugune mingi ime läbi presidendi kaasaks saaks, siis laseksid sa esimese asjana Kadriorust kokad lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Evelini puhul võib rääkida privileegipimedast valitsejannast, siis sinu puhul võib öelda, et pimestatud fänn, kes ei näe, et kuidas osavalt enda tarbeks raha kasutatakse ja veel õiget nägu tehakse? Tema elu on käinud 15 aastat maksumaksja arvele ja ilmselt käib edaspidigi, kui ta kavatseb Riigikokku saada.

Welcome to Estonia ja Ärma rahad on meelest läinud? Kas ta on midagi elus saavutanud meesteta või Eesti riigita? Kuidas saab sellist tühist edvistajat eeskujuks pidada, kes homme ei tea, mida ta teha tahab, aga kui midagi pähe kargab, siis miks käsi pikal minnakse riigilt rahalist toetust küsima?

Eip, ma ei ole Evelini fänn. Ta pigem ei meeldi mulle. Aga ei meeldi nii, et mul on hale temast, mitte see, et ma teda vihkaksin. Ja ma vihkan tõsiselt igasugust kiusamist, isegi, kui see käib inimese pihta, kes mulle kuigivõrd ei meeldi. Ja see, kuidas teda hakati kohe algul välimuse pärast peksma, oli lihtsalt jäle. Kõigepealt peksame inimest, miks ta näeb välja selline nagu ta näeb ja siis peksame selle eest, et ta välimust muudab. Ja nüüd, kus ta enam ei ole selle välimusega, mis presidendiprouana oli vahepeal, peksame taas, et miks ta ennast käest lasi. Ilmselt seepäast lasi, et motivatsioon välimuse muutmiseks ei olnud mitte enda sisemine soov, aga soov saada sest peksust lahti. Aga ta ei saanud, raisakotkad on ta välimue kalla naaksunud kõik see aeg, mis ta pildil on.

Jah, ma mäletan Welcome to Estoniat ja THI kodutalu Ärmat. Mis siis? Kas see õigustab kuidagi inimese välimuse pärast mahatampimist?

Mis välimuse, mis segast sa ajad? Mina ja paljud teised ei ole siin tema välimuse kohta midagi öelnud, vaid tema TEGUDE ja tegematuse kohta.

On õudne kuulda, kuidas inimene ei saa aru, et kui tal midagi välja ei tule, siis ei peaks oma auahnuse ja edevuse pärast kaamelit läbi nõelasilma ajama.

Samuti perelõhkumiste kohta, milline normaalne abielunaine istub abielumehega kontserdil ja temast read tagapool istub abielumehe seaduslik naine koos nende lastega?

Kuidas sellist naist iseloomustada? Kuidas iseloomustada naist, kes ilastab abielus olles teise mehega, avalikus kohas olles mehega, keda ta vist ainult mõned minutid tundis? Ise olles riigi ülalpeetav ja presidendi seaduslik naine…

Keri 18. sajandisse tagasi, tõesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin seda saadet vaatama mõttega, et nüüd hakkab nalja saama. Eks joondusin Ärapanija klipist, ja rumal olin. Ei saanud nalja, üldjoontes jäi sümpaatne mulje. Seda suuresti tänu Vahur Kersnale, kes oli nii leebe, mõistev ja lahke, just nagu surivoodi veerel, kus masuurikale kõik patud andeks antakse.

Sümpaatne mulje jah, aga kui süvenema hakata, siis ajas natuke vihasekski. Evelin ise ütles, et ei jäta asju pooleli, veab välja, ta oli uhke selle üle. Aga tegelikult on see just miinus, kui sa ei suuda tunnistada, et asi on täiesti metsas ja targem oleks pooleli jätta. See Eesti märk oli ju sulaselge läbikukkumine, aga proua tahaks nagu medalit, et ränka tööd tegi ja asja lõpuni välja vedas. Aga ei vedanud ju? See ei hakanud kunagi toimima, on siiani ainult naerunumber, ei muud.

Riietus käis ka palju läbi. Ma ise pole teab mis moeguru ja mina tema möödalaskmisi väga ei näinud. No mõni asi oli, mis tegi teda vanemaks, aga muidu olid huvitavad “raamist välja” riided. See paljukirutud roosa kleit mulle lausa meeldis ja mu meelest kandis ta selle suurepäraselt välja ka.

Ülejäänud saate täitis suures osas lihtsalt meestemula. Oi, see mees ja need tunded, siis teine mees ja tundeplahvatus, armus plahvatusega, oli salasuhtes, katus sõitis, suudles, sest see oli unarusse jäetud naise appikarje, järgnes mees, kellega ei olnudki plahvatust, aga koos on tore, seniks-kuniks. Jäi mulje, et Evelin ei oska ilma meesteta olla. Eluaeg ajab roosat armumulli taga, mõtlemata suuremat lastele (omale ja võõrastele) ja meeste või enda abikaasadele. Kui asja sellest küljest vaatama hakata, siis ei ole enam midagi sümpaatset.

Ma pole senini Evelini kuidagi suhtunud, olin täiesti neutraalne (peale THI ja Ieva asja ilmsikstulekut pigem arvasin, et Evelinile on liiga tehtud), aga peale seda praegust saadet muutus mu arvamus pigem negatiivseks. Suvaline perelõhkuja, kes ei õpi oma vigadest, ta hoopis kordab neid.

Poliitikasse minek on vist tõesti plaani võetud, noh, miks mitte. Meie poliitikamaastikul on praegu ikka päris hirmsaid naisolevusi, kelle kõrval on Evelin täiesti normaalne inimene.

Sa nagu siiralt arvad, et Evelin on Eesti märgi autor ja idee ainuesitaja või?
Evelin vedas projekti ja tegi oma tööd hästi. Või mis õigus oleks Evelinil olnud vastava haridusega kunstnike, disainerite ja suhtekorraldajate kogu tiimile öelda, et see märk ei lähe mitte?

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://diktor.geenius.ee/rubriik/uudis/vahur-kersna-avalikustas-evelin-ilvese-kogu-tema-kriipivas-olemuses/

Täitsa nõus Karelli kriitikaga.

Miks ma ei imesta, et ka see Karelli lugu on täis kibestumist ja sappi nagu kõik tema viimased lood, mis mulle on silma jäänud. Inimene, kes ise ERRis ilmselt hakkama ei saanud või miks muidu ta sealt lahkus. Karellil oli ERRis suurepärane võimalus näidata, kuidas maksumaksja raha oleks saanud õigustatult kulutada. Miskipärast ei meenu mulle mitte ükski Karelli tehtud asjalik saade.

Please wait...
Postitas:
Kägu

??? Kõigepealt näita mulle ette see fakt, et Evelin kuskil kandideerib ja siis räägime edasi.
Kui rumal peab olema inimene, kes arvab, et ühe inimese personaalsaate nägemine paneb valijaid oma maailmavaadet muutma ja hääletama erakonna poolt, kus kõnealune persoon kandideerib.

Ära nüüd erutu, sildista ja oma rumalust presenteeri! Kandidaatide registreerimine pole veel lõppenud. Isegi kui ta seekord poliitikasse ei lähe, siis enese reklaamimine on talle mingil moel kasulik. Saan su lihtsameelsusest aru, kui teadmised reklaami, psühholoogia ja turunduse valdkonnast puuduvad. Midagi võiks mõjutusvahendistest ikka teada, mitte arvata, et kõigil valijatel on kindel veendumus, maailmavaade ja erakondlik poolehoid ning neid ei saa lugude ja nänni jagamisega mõjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kokk presidendilossis pole küll asjaolu, mille üle imestada.

Paljud inimesed on kasutanud eratreeneri teenuseid, samuti lapsehoidjat – kui sa ei tea selliseid inimesi peale Evelin Ilvese, ütleb see rohkem sinu kohta kui teiste.

Et sa teaksid, siis maksumaksja raha eest teevad ikka väga paljud, sest maksumaksjalt saab nimelt palka, preemiaid nin muid hüvesid üüratu hulk riigi ja kohalike omavalitsuste ametnikke ja teenistujaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

??? Kõigepealt näita mulle ette see fakt, et Evelin kuskil kandideerib ja siis räägime edasi.

Ära nüüd erutu ja sildista! Kandidaatide registreerimine pole veel lõppenud. Saan su lihtsameelsusest aru, kui teadmised reklaami, psühholoogia ja turunduse valdkonnas puuduvad. Kas kõigil valijatel on kindel maailmavaade ja erakondlik poolehoid?

Kui sa natukenegi jälgiksid, mis hetkel Eestis toimub, siis pisukese mõtlemise järel jõuaksid arusaamisele, et suurel enamikul on justnimelt maailmavaade ja erkondlik poolehoid.
Kui sul Evelini kandideerimisfakti praegu ette näidata ei ole, siis sa ei saa ka seda praegu väita, et ta kandideerib ehk su jutt on kõige tavalisem bullshit, ei enamat. Või oled selgeltnägija? irw.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli see Tähismaa purjus, kui ta arvas Evelinil presidendimaterjali olevat?

Naine, kes ei vedanud presidendikaasanagi välja, kes avaliku elu tegelasena on võimeline panema kaamerate ees suvalise vennaga tatti, võiks hakata ühel päeval presidendiks…:):)

No ka tavaline kägu võiks ju selle peale ise tulla, et kui meie riigis saavad suvalised väljapaistmatud tädid, kes on ise perekonna lõhkumise algatanud, presidendiks, siis Evelin oleks oluliselt parem valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul Evelini kandideerimisfakti praegu ette näidata ei ole, siis sa ei saa ka seda praegu väita, et ta kandideerib ehk su jutt on kõige tavalisem bullshit, ei enamat. Või oled selgeltnägija? irw.

Võta nüüd vaiksemaks, eksole. Ma saan aru, et oled Evelini toetaja, kuid ära ennast nüüd liiga üles ka küta ja ropendama hakka. Teed sellega ainult ennast veel rumalamaks. Kus ma väitsin, et Evelin kindlasti nendel valimistel kandideerib? Kus on lause, et suurel enamikul pole maailmavaadet ja erakondlikku poolehoidu? Kui sa ei suuda selget väidet, tõestust välja tuua ja hakkad oletama, asju ette kujutama, siis äkki õpiks enne kommenteerimist rahunema, loetust aru saama, mitte tühjalt lahmima ja ennast välja elama? IRW.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miskipärast ei meenu mulle mitte ükski Karelli tehtud asjalik saade.

Kommentaar eemaldatud.
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuntus annab talle siiski leiva lauale ja seetõttu tal tasub olla pildil. Toitlustusäris on mingil tundmatul tädil väga raske nime teha.

Erinevalt teiste presidentite abikaasadest on tema hea meelega tahtnud sõna võtta ja oma teemadega figureerida. Kuid intervjuusid on nad siiski kõik andnud, välja arvatud praegune. Proua Rüütliga on hiljuti, vist Postimehes, pikem usutlus ja väga asjalik.

Presidendi abikaasaks saamine paneb su väga suure luubi alla ja üleöö. Keda huvitaks Melanie Trumpi isiksus, kui ta poleks presidendi abikaasa? No vot saab su abikaasa presidendiks ja äkki tunneb terve maailm huvi, kes olid su esivanemad, mida tegid sa noorena ja mida sa selga paned.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Presidendi abikaasaks saamine paneb su väga suure luubi alla ja üleöö.

Kuidas praegune seda luupi vältida oskab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naistelehes oli kirjas et tal olid peaministri parteiga kõige konkreetsemad läbirääkimised, kuid ta ütles ära, sest poliitika räpasuse kokkukorjamine pole tema missioon. Seega mitte ta ise ei pakkunud ennast poliitikasse, vaid peaministri partei kutsus teda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin seda saadet vaatama mõttega, et nüüd hakkab nalja saama. Eks joondusin Ärapanija klipist, ja rumal olin. Ei saanud nalja, üldjoontes jäi sümpaatne mulje. Seda suuresti tänu Vahur Kersnale, kes oli nii leebe, mõistev ja lahke, just nagu surivoodi veerel, kus masuurikale kõik patud andeks antakse.

Sümpaatne mulje jah, aga kui süvenema hakata, siis ajas natuke vihasekski. Evelin ise ütles, et ei jäta asju pooleli, veab välja, ta oli uhke selle üle. Aga tegelikult on see just miinus, kui sa ei suuda tunnistada, et asi on täiesti metsas ja targem oleks pooleli jätta. See Eesti märk oli ju sulaselge läbikukkumine, aga proua tahaks nagu medalit, et ränka tööd tegi ja asja lõpuni välja vedas. Aga ei vedanud ju? See ei hakanud kunagi toimima, on siiani ainult naerunumber, ei muud.

Riietus käis ka palju läbi. Ma ise pole teab mis moeguru ja mina tema möödalaskmisi väga ei näinud. No mõni asi oli, mis tegi teda vanemaks, aga muidu olid huvitavad “raamist välja” riided. See paljukirutud roosa kleit mulle lausa meeldis ja mu meelest kandis ta selle suurepäraselt välja ka.

Ülejäänud saate täitis suures osas lihtsalt meestemula. Oi, see mees ja need tunded, siis teine mees ja tundeplahvatus, armus plahvatusega, oli salasuhtes, katus sõitis, suudles, sest see oli unarusse jäetud naise appikarje, järgnes mees, kellega ei olnudki plahvatust, aga koos on tore, seniks-kuniks. Jäi mulje, et Evelin ei oska ilma meesteta olla. Eluaeg ajab roosat armumulli taga, mõtlemata suuremat lastele (omale ja võõrastele) ja meeste või enda abikaasadele. Kui asja sellest küljest vaatama hakata, siis ei ole enam midagi sümpaatset.

Ma pole senini Evelini kuidagi suhtunud, olin täiesti neutraalne (peale THI ja Ieva asja ilmsikstulekut pigem arvasin, et Evelinile on liiga tehtud), aga peale seda praegust saadet muutus mu arvamus pigem negatiivseks. Suvaline perelõhkuja, kes ei õpi oma vigadest, ta hoopis kordab neid.

Poliitikasse minek on vist tõesti plaani võetud, noh, miks mitte. Meie poliitikamaastikul on praegu ikka päris hirmsaid naisolevusi, kelle kõrval on Evelin täiesti normaalne inimene.

Sa nagu siiralt arvad, et Evelin on Eesti märgi autor ja idee ainuesitaja või?

Evelin vedas projekti ja tegi oma tööd hästi. Või mis õigus oleks Evelinil olnud vastava haridusega kunstnike, disainerite ja suhtekorraldajate kogu tiimile öelda, et see märk ei lähe mitte?

Kus ma seda väitsin? Ütlesin, et tegi ränka tööd ja vedas asja lõpuni välja. See pole väljamõeldis, ta ise rääkis saates nii. Ja ütles ka, et kõik muud tegelinskid taandasid end järjest, sest ei tahtnud, et keegi neid selle märgiga seostaks. Kaks naist jäid lõpuni. Nii ta ütles. Oleks olnud arukas samuti end taandada.

Mina mõtlen seda, et hingega ja lõpuni pole mõtet teha asju, mis seda väärt pole. Oskus õigel ajal pooleli jätta on vahel väga mõistlik, olgu see pealegi “ainult” enda nime päästmiseks või veel rohkema raha raiskamata jätmiseks. On palju muid asju, mida saab hingega ja lõpuni teha, eks ta ole neid ka teinud, transrasvade vastane võitlus (ja võit) on kohe võimas näide.
Mõistusega inimene peab võtma selle sekundi, seisatama ja mõtlema, kas ta ikka teeb õigesti. Kui teeb, siis lasku edasi. Kui ei, siis tuleb pooleli jätta.

Ma usun, et Evelinist oleks üüratu kasu, kui keegi taipaks ta mingi õige vankri ette rakendada. Mitte lihtsalt patroonina, vaid nii, et ta saaks sellest teha natuke nagu ka “enda” asja. Presidendina kindlasti mitte, aga poliitikas äkki tõesti.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?