Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

Mis aga puutub Kadri Keiusse, siis see neiu lõpetab Eestis põhikooli ja ei taha tähelepanu. Efka ise on seda mitmes kohas öelnud JA seetõttu loobus ka poliitikasse minekust.

Hea teada, ausalt öeldes. Mind kuidagi nagu rahustab, et laps kodus on. tänan sind.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

erinevalt paljudest kommenteerijatest ei halvustanud ta saate jooksul mitte kordagi kedagi.

Ma saadet pole näinud, aga seda ma usun. Põhjust usun ka teadvat: tal ei tulnud lihtsalt kordagi pähe ükski teine inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keri 18. sajandisse tagasi, tõesti.

Kui selline toorutsemine ja amoraal on 21. sajand, siis ma eelistan kindlasti 18. sajandit. Mida kõike veel tohib 21. sajandil?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh sa püha rist kui tuliseks siin asi on läinud. Olen oma teemaalgatusega täiesti mööda pannud, tuleb välja, et Evelin läheb paljudele korda ja mitte vähe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oh sa püha rist kui tuliseks siin asi on läinud. Olen oma teemaalgatusega täiesti mööda pannud, tuleb välja, et Evelin läheb paljudele korda ja mitte vähe.

Ja panid jälle mööda. Evelin läheb siin korda väga vähestele. Enamikule läheb korda, miks sellest tühisusest kahetunniseid saatelohesid vorbitakse. Tee ikka vahet.
Kui toodetaks kahetunnine persoonisaade Marju Läniku koerast ja sellest teema tekib, siis arvad, et Läniku koer läks nii paljudele korda või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

erinevalt paljudest kommenteerijatest ei halvustanud ta saate jooksul mitte kordagi kedagi.

Ma saadet pole näinud, aga seda ma usun. Põhjust usun ka teadvat: tal ei tulnud lihtsalt kordagi pähe ükski teine inimene.

Jälle üks selgeltnägija. Tänaseid võidunumbreid jagad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuleb tunnistada, et antud saade üllatas mind isiklikult positiivselt. Kui ma enne olin Evelini suhtes skeptiline ja mul oli raske teda kui endast väga palju erinevat inimest aktsepteerida, siis see saade parandas tema renomeed minu silmis tunduvalt

Ma arvan, et see oligi üks saate eesmärkidest – Evelini rehabiliteerimine

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Welcome to Estonia ja Ärma rahad on meelest läinud? Kas ta on midagi elus saavutanud meesteta või Eesti riigita? Kuidas saab sellist tühist edvistajat eeskujuks pidada, kes homme ei tea, mida ta teha tahab, aga kui midagi pähe kargab, siis miks käsi pikal minnakse riigilt rahalist toetust küsima?[/quote]

Ärma talu oli ja on siiani THI oma ja skeem, et sellega raha teenida tuli ilmselt targematelt nõuandjatelt ja Evelin Ilves pandi lihtsalt tanki- kes see rahast siis ära ütleb- THI rahalistest nõuetest oli omal ajal juttu küll. Ja kui THI oma ajastu lõpetas, siis ei maksnud ta ka raha tagasi, mida Ärma talu oli ebaseaduslikult saanud fondist- kuidas te selle olete küll unustanud ja ei määrigi seda Evelini kaela ja ei nimeta teda rahaahneks mõrraks.
Eestlased.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälle üks selgeltnägija. Tänaseid võidunumbreid jagad?

Kui meediat tarbid, siis pole vaja seda saadet küll enam vaadata. Seda enam, et kõik arvustused hüüavad nagu ühest suust, et saates polnud ühtki seika, mida me poleks juba teadnud. Meedia on aastate jooksul piisavalt avaldanud, ja mulle isiklikult piisab juba otsustamiseks faktidest, mis seonduvad tema meestenäljaga.
Katsu natuke teravam olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvamus meedias, et tegemist on privileegipimeda valitsejannaga, pädeb tema kohta 100%. Kas teil on meelest läinud miljonikuluga õudusturundus Eesti kohta, Ärma rahastamine riigi arvelt, et Evelin saaks kümnete tuhandete eest Ärmal küpsetada?
Krooniline äparduja, kes riigi kulul õukonnadaame pidas, ka see on õige arvamus, sellest kirjutati Postimehes. Eesti ei ole kuningriik, vaid vabariik, aga end aadlikuks pidades, rahva kulul lõbutsedes vägisi armsaks ei saa.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aidake meelde tuletada, palju neid Evelini jutusaateid oli. 2 või rohkem? Huvitav, miks tema saatesse ei tahtnud inimesed minna, aga Kati Tootsi saadetesse küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aidake meelde tuletada, palju neid Evelini jutusaateid oli. 2 või rohkem? Huvitav, miks tema saatesse ei tahtnud inimesed minna, aga Kati Tootsi saadetesse küll.

Ma ei tea, millal see Kati Toots saateid tegi, aga pakun, et see oli tükk maad varem ning Tootsi-proua päästis asjaolu, et jutusaated polnud veel nii alla käinud.
Üldiselt on Kati ja Evelin suht paras paar omaduste poolest. Mõlemad surmigavad, sarmitud ja enesekesksed. Ilma oma meesteta oleksid nad mõlemad eikeegid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli see Tähismaa purjus, kui ta arvas Evelinil presidendimaterjali olevat?

Naine, kes ei vedanud presidendikaasanagi välja, kes avaliku elu tegelasena on võimeline panema kaamerate ees suvalise vennaga tatti, võiks hakata ühel päeval presidendiks…:):)

Nõus, ma mõtlesin sama. Lisaks Tähismaa kainusastmele mõtlesin, et kui laksu all pidi Evelin olema, et abielunaisena aeles suvalise välismaalasest jorsiga, kelle nimegi ta teadnud, kaamerate ees ja tal on sellest suva?

Selline presidendiks … D?

Rumalad, ei saanud Tähismaa irooniast aru. Küllap ta teab mida teie veel ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks Evelin tagasi osanud tõmmata, tundnuks rahvas talle veel siiamaani kaasa ja au oleks enam vähem alles. Rumal, rumal naine.
Mina teda ei vihka ega armasta, tema välimust pole kunagi kritiseerinud, pigem kaitsesin, kui hagijakari jälle ta kallal mingi hilbu pärast võttis. Aga nüüd pole küll enam parata. Ise tegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks Evelin tagasi osanud tõmmata, tundnuks rahvas talle veel siiamaani kaasa ja au oleks enam vähem alles. Rumal, rumal naine.

Mina teda ei vihka ega armasta, tema välimust pole kunagi kritiseerinud, pigem kaitsesin, kui hagijakari jälle ta kallal mingi hilbu pärast võttis. Aga nüüd pole küll enam parata. Ise tegi.

Milline rahvas talle kaasa oleks tundnud? Seesama rahvas, keda sa siin hagijakarjaks nimetad ja kes ta kallal algusest peale võttis? Ise ka usud, et need hagijad oleksid millegi peale kaasa tundma hakanud? Unista edasi, ta oleks võinud kasvõi kõrvadel kõndida, see hagijakari ei lõpeta. Neil on verd vaja, rohkem verd.
Mingi osa rahvast tunneb ka praegu talle kaasa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milline rahvas talle kaasa oleks tundnud? Seesama rahvas, keda sa siin hagijakarjaks nimetad ja kes ta kallal algusest peale võttis? Ise ka usud, et need hagijad oleksid millegi peale kaasa tundma hakanud? Unista edasi, ta oleks võinud kasvõi kõrvadel kõndida, see hagijakari ei lõpeta. Neil on verd vaja, rohkem verd.

Mingi osa rahvast tunneb ka praegu talle kaasa.

Nojah, seda küll. Ma vist mõtlesin rahva all iseennast. Mina enam ei tunne. Ta pole elust mitte midagi õppinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on sellised saated nagu legaalne vuajerism ja tõesti ei vaata selliseid asju, ei huvita. Mis annab minule teadmine teiste eraelust? Või teile? Läks see 2 tundi eile asja ette?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Welcome to Estonia ja Ärma rahad on meelest läinud?

Selle ärmatamisega oli kunagi ammu veel teema, et nad jätsid ehitajale arve maksmata. https://ekspress.delfi.ee/kuum/maksime-isiklikust-rahast-evelin-ilvese-ehitusarveid?id=56390484
Kas keegi mäletab/teab mis sellest sai, kas lasidki üle?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nojah, seda küll. Ma vist mõtlesin rahva all iseennast. Mina enam ei tunne. Ta pole elust mitte midagi õppinud.

Ja see rahvas, kes mina olen, tunneb endiselt kaasa. Tunneb kaasa sellepärast, et mitte ükski inimene pole sellist pidevat peksmist ära teeninud, mida tema peal see kaarnakari algusest peale rakendanud on. Ma ei salli kiusamist ja massipsühhoosi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see rahvas, kes mina olen, tunneb endiselt kaasa. Tunneb kaasa sellepärast, et mitte ükski inimene pole sellist pidevat peksmist ära teeninud, mida tema peal see kaarnakari algusest peale rakendanud on. Ma ei salli kiusamist ja massipsühhoosi.

Mis kiusamisest sa räägid, kui sa ise oled oma postitustega suurim kiusaja. Kui sul on raskusi jätta teistele nende arvamused ja ise neid hoolega maha teed, siis oled sa ise suurim kiusaja.
Kas sul on raskusi peeglisse vaatamisega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Welcome to Estonia ja Ärma rahad on meelest läinud?

Selle ärmatamisega oli kunagi ammu veel teema, et nad jätsid ehitajale arve maksmata. https://ekspress.delfi.ee/kuum/maksime-isiklikust-rahast-evelin-ilvese-ehitusarveid?id=56390484

Kas keegi mäletab/teab mis sellest sai, kas lasidki üle?

Lasidki üle, maksid proua ehitusarved kinni ja ise jäid ilma. Millegipärast see teisi kiusajateks nimetaja selliseid asju ei mäleta, samuti seda, et Eesti riigil oli õigus toetusrahasid tagasi küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://krediidiraportid.ee/evelini-elukook-ou
https://www.inforegister.ee/12856456-EVELINI-ELUKOOK-OU

Hoiatus, maksuvõlgnevus, maksuvõlgnevuse intressid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kiusamisest sa räägid, kui sa ise oled oma postitustega suurim kiusaja. Kui sul on raskusi jätta teistele nende arvamused ja ise neid hoolega maha teed, siis oled sa ise suurim kiusaja.

Jah. Ja need lapsed, kes räägivad, et see Kata sealt seitsmendast b-st on kole, paks, nõme ja kannab koledaid riideid, ei ole kiusajad. Kiusajad on see laps, kes ütleb, et kuulge, selline norimine ja mõnitamine on inetu?

Antud juhul ma tõesti ei soovinud selle konkreetse käo jutu põhjal jätta arvamust, et tema esindabki kogu rahvast. Nagu me siit teemast näeme, on ka neid kägusid, kes sellist välimuse kallal mõnitamist normaalseks ei pea. Tema postituste põhjal tundub, et tema näol on tegemist normaalse inimesega, kes sai ise ka tegelikult aru, et päris rahva mainimine ei olnud kuigi mõistlik. Au talle selle eest.

PS. Sina võtsid endale aega? Jõudsid nüüd postitused läbi vaadata ja veendusid, et tegid ise seda, milles mind süüdistasid ehk ise ronisid vestlusesse vahele? Ja kui sa nüüd karjud, et ma peaksin jätma sulle sinu arvamuse, siis antud juhul ei ole tegemist sinu arvamusega, aga konkreetse valeväitega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunneb kaasa sellepärast, et mitte ükski inimene pole sellist pidevat peksmist ära teeninud

See on tõsi (Evelin on ju naine nagu me kõik, oma plusside ja miinustega, ehk paljudest tegusam ja julgem), aga miks ta ise tahab kogu aeg pildis olla? Keegi ei vea ju vägisi kaamerare ette ega topi tema arvamusavaldusi meediasse. Vaevalt et tema suur paljas ahtergi ilma tema teadmata ekraanile lasti. Seega teab ta väga hästi, et ärritab inimesi, kel on alati avaliku tegelase kohta õigus arvamust väljendada. Kui see talle ei meeldiks, elaks tagsihoidlikku elu ja hoiaks meediast kaugemale. Ma tõesti ei näe mõtet sellel saatel tema isiklikust elust. Nämmutada uuesti läbi tema meessuhted ja katuseskandaal? Kersna tase viimasel ajal?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind pani natuke pettuma, et mitte midagi uut teada ei saanud, kõike seda on juba sadu kordi räägitud. Evelin meeldib mulle sellepärast, et on alati rõõmus, tegus ja ellujääja tüüp, ükskõik palju materdatakse. Tema on ikka endaga rahul ja oskab ka oma elu ju kenasti elada. Pärast katastroofi presidendiga on ta ju ikka hästi hakkama saanud, tal on noorem mees, teenib hästi ja oma eluaastate kohta näeb ju ka hea välja, energiline ja tragi. Mul endal juhtus umbes samasugune asi, et mees lasi nooremaga jalga, aga mina pole nagu küll suutnud ennast niimoodi koguda ja eluga kenasti edasi minna kõige kiuste. Tahaks ka rohkem tema moodi olla, isegi kui see teistele ei meeldiks, sest peaasi on ju ikka oma elu nautimine, mitte teiste arvamus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Ja need lapsed, kes räägivad, et see Kata sealt seitsmendast b-st on kole, paks, nõme ja kannab koledaid riideid, ei ole kiusajad. Kiusajad on see laps, kes ütleb, et kuulge, selline norimine ja mõnitamine on inetu?

Antud juhul ma tõesti ei soovinud selle konkreetse käo jutu põhjal jätta arvamust, et tema esindabki kogu rahvast. Nagu me siit teemast näeme, on ka neid kägusid, kes sellist välimuse kallal mõnitamist normaalseks ei pea. Tema postituste põhjal tundub, et tema näol on tegemist normaalse inimesega, kes sai ise ka tegelikult aru, et päris rahva mainimine ei olnud kuigi mõistlik. Au talle selle eest.

PS. Sina võtsid endale aega? Jõudsid nüüd postitused läbi vaadata ja veendusid, et tegid ise seda, milles mind süüdistasid ehk ise ronisid vestlusesse vahele? Ja kui sa nüüd karjud, et ma peaksin jätma sulle sinu arvamuse, siis antud juhul ei ole tegemist sinu arvamusega, aga konkreetse valeväitega.

Äkki lõpetad valetamise ja manipuleerimise siin teemas?
Palun lõpeta tsitaatide panemine valede inimeste postitustesse ja lõpeta see rumal jutt ära.

Sa ise oled see, kes manipuleerib siin, nagu kritiseeritaksegi ainult välimust. Siin on väga mõistlikud hinnangud. Sa näitad siin valedele inimestele ja ma ei ole märganud mitu lk, et keegi välimust kritiseerib.

Lõpeta valetamine ja manipuleerimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin siis täna ka esimesed 15 min ja edasi tuletan siinse sisuümberjutustuse ja tema muude tegemiste pealt. Kuidagi kurb. Edevus kombinatsioonis kõrge enesehinnanguga, aga sisu pole. Pikk portreesaade eeldaks, et portreteeritaval on midagi üldinimlikku öelda, mingi üldistus oma elu pealt. Intelligentne inimene on oma elust õppinud, lihtne inimene teeb ümberjutustuse. Mulle tundub, et Kersna on üsna sama kaliibriga mees, mingit vaimsemat sädet pole temaski, ümberjutustuseinimesed, hääl oma sügavuse peale mõtlemisest võbelemas.

Võrdluseks vanal aastal taas eetris olnud Toomas-Hendriku vestlus Tom Stoppardiga. Ilmselt oluliselt väiksema menuga saade. Kuidas need kaks (Evelin ja Toomas-Hendrik) küll kokku said ja miks jäid, jääb igaveseks mõistatuseks.

Inetum mina mõtles Ärapanija sketši peale (see oli küll kümnesse kokkuvõte) ja leidis, et ise on ta elu aeg küsinud ja kaevelda pole tegelikult millegi üle.

Veel mõtlesin sellele, kui ebaadekvaatne pilt tegelikult sotsiaalmeedias figureerival inimesel endast võib tekkida. Postitad oma juhuuu ära ja saad vastu ooo, sa oled nii kihvt ja julge ja hakkadki ennast tegijaks pidama. Kõik ülejäänud kanalid ja inimesed on nõmedad ja õelad, ise ju ometi ei ole, kui nii paljud inimesed siin kontol muudkui kiidavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mitte kunagi? Kas mitte kellegi puhul? Kas sa oled kaasa tundnud kõigile, keda meedia päevast päeva kiusab? Siis müts maha. Aga kui oled iial pannud oma õlekõrre mõne üldtuntud persooni peksmise koormasse, siis mõtle parem veel kord oma sõnade üle. Kui sinu jaoks on siiski olemas inimesed, kes on kõik ära teeninud, siis lähed ka ise järelikult massipsühhoosiga kaasa.

On asju, mida mina ei teeks mitte ainult presidendiprouana, vaid ka täiesti tavalise mehe naisena ja täiesti tavalise naisena. Ja sellest ma räägingi. Evelin on teinud absoluutselt vastuvõetamatuid asju minu jaoks, ja jutt ei käi riietumisest või kehakaalust. Isegi mitte Eesti märgist või ärmatamisest, sest seal oli ta ilmselt vaid mängukann. Lootsin, et persoonisaates oskab ta midagi kahetseda ja tõesti öelda õigeid sõnu oma fännidele.
Aga AINUS, mida see proua tõesti kahetses ja millele pahakspanevalt tagasi vaatas, oli VÄLIMUS. Issand, milline ma välja nägin! Selleski oli õnneks keegi teine süüdi, stilist näiteks.
Ma ei mõtleks ta peale poolt minutitki, kui ta pidevalt meedias ei figureeriks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mitte kunagi? Kas mitte kellegi puhul? Kas sa oled kaasa tundnud kõigile, keda meedia päevast päeva kiusab? Siis müts maha. Aga kui oled iial pannud oma õlekõrre mõne üldtuntud persooni peksmise koormasse, siis mõtle parem veel kord oma sõnade üle. Kui sinu jaoks on siiski olemas inimesed, kes on kõik ära teeninud, siis lähed ka ise järelikult massipsühhoosiga kaasa.

Mina näiteks tõesti ei sõima inimesi, ka mitte neid, kes mulle ei ole sümpaatsed. Eeldusel muidugi, et nende teod mind isiklikult negatiivselt ei puuduta või põhjendatud ei ole. Miks peaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga AINUS, mida see proua tõesti kahetses ja millele pahakspanevalt tagasi vaatas, oli VÄLIMUS. Issand, milline ma välja nägin! Selleski oli õnneks keegi teine süüdi, stilist näiteks.

Minul tekkis seda tema roosat kleiti ja voltidega mantlit vaadates koheselt küsimus, kas ta rõivadisainer soovis meelega teda kuninganna ees naeruväärseks teha. Isegi nõukaajal oli teada, et tüsedale inimesele, eriti kellel tagumik veel tugeva kumerusega, ei tehta sinna tagumiku otsa veel volte, mis selle suur kumeruse omakorda esile toob, ning lisaks kahepoolsed voldid ka paksule mantlile. Sellisest omapärasest “disainist” oleks pidanud iga normaalne naine loobuma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?