Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

Äkki lõpetad valetamise ja manipuleerimise siin teemas?
Palun lõpeta tsitaatide panemine valede inimeste postitustesse ja lõpeta see rumal jutt ära.

Sa ise oled see, kes manipuleerib siin, nagu kritiseeritaksegi ainult välimust. Siin on väga mõistlikud hinnangud. Sa näitad siin valedele inimestele ja ma ei ole märganud mitu lk, et keegi välimust kritiseerib.

Lõpeta valetamine ja manipuleerimine.

Ära valeta! Ma ei ole üheski postituses öelnud, et kritiseeritakse AINULT välimust. Küll aga vastasin ma ühele postitajale, kes tema kehakaalu kiritseeris ja selles teemalõimes rääkisin ma justnimelt välimuse kritiseerijatest.

Lisaks valetad sa siin mõnuga, et olen Evelini fänn. Ma ei ole. Olen kiusamise vastane.

Ja Sina vaata teine kord, keda sa tsiteerid, ma isegi andsin sulle postituse, kus sa esimest korda minu postitust tsiteerisid. Täpsemalt oli see 04.01.2019 11:48, kus sina tsiteerisid mind. St sina tulid mulle vastama, mitte mina sulle, pärast seda mina juba vastasin sulle. Enne seda ei olnud ma sinuga rääkinud.

Jah, ma näen, et siin kritiseeritakse ka muid asju lisaks välimusele (nt katusesuudlust, härmatamist, welcome to estonia projekti, liigset tähelepanuvajadust). Osade nende asjadega olen ma nõus, et ka mina nii ei teeks. No nt ka mulle on arusaamatu see tähelepanuvajadus. Aga see ei anna ikkagi õigust inimest lihtsalt tümitada. Ja tümitamine kunagi hakkas peale kohe, kui ta presidendiprouaks sai just kehakaalu pihta.

Kas mitte kunagi? Kas mitte kellegi puhul? Kas sa oled kaasa tundnud kõigile, keda meedia päevast päeva kiusab? Siis müts maha. Aga kui oled iial pannud oma õlekõrre mõne üldtuntud persooni peksmise koormasse, siis mõtle parem veel kord oma sõnade üle. Kui sinu jaoks on siiski olemas inimesed, kes on kõik ära teeninud, siis lähed ka ise järelikult massipsühhoosiga kaasa.

Jah, ma ei kiusa kunagi kedagi. Alati ma ei sekku neisse foorumi vaidlustesse, aga ise ma ei kiusa, kunagi. Kaasa tunnen ka, 100% kõigile just mitte, st nt mõrtsukatele ma tõesti kaasa ei tunne. Aga valimatut peksmist ei pea ka nende puhul õigeks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja see rahvas, kes mina olen, tunneb endiselt kaasa. Tunneb kaasa sellepärast, et mitte ükski inimene pole sellist pidevat peksmist ära teeninud, mida tema peal see kaarnakari algusest peale rakendanud on. Ma ei salli kiusamist ja massipsühhoosi.

Ma ka ei salli kiusamist, aga miks ei kiusata siis pr.Merit ega pr.Rüütlit? Sest nende peale ei hakka hammas, nad on osanud sedasi elada, et on jäänud väärikaks.
Mis siis arvate, et kui paljalt telekas ennast näidata – et see on sobiv? Minu arust mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ka ei salli kiusamist, aga miks ei kiusata siis pr.Merit ega pr.Rüütlit? Sest nende peale ei hakka hammas, nad on osanud sedasi elada, et on jäänud väärikaks.
Mis siis arvate, et kui paljalt telekas ennast näidata – et see on sobiv? Minu arust mitte.

No niipalju, kui mina mäletan, siis kiusati ka proua Rüütlit, kui ta presidendi prouaks sai. Noriti ta koti ja soengu kallal.
Jah, proua Rüütel ei hoia ennast enam meedia pildil, seega teda enam ei kiusata. Aga kui ta oma rollist tulenevalt pildil oli, siis olid need samad välimust kritiseerivad kaarnad kohal.

Samamoodi hakati Evelin Ilvest peksma kohe, kui ta presidendiprouana pildile ilmus, ta ei pidanud selleks midagi tegema, piisas, et ta oli presidendi abikaasa. Jah, loomulikult võiks ta praegu ennast tahaplaanile hoida. Aga ju ta siis ei pea seda tahaplaanile hoidmist vajalikuks. See ei pane mind ikkagi õigeks pidama seda, kuidas tema kehakaalu kallal noritakse.

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Ei kiusa siin keegi Ilvese prouat, Evelin ise tahtis endast saadet ja ennast jälle esile tõsta, riigi kulul see saade tehti, õigus oma arvamusele on kõigil.
Keegi ei sundinud teda olema pidevalt meedias ja tähelepanu all, sest Helle Meri ja Ingrid Rüütel olid nii vähe kui võimalik taustal ja ammugi ei andnud võimalust kollasel ajakirjandusel end kommenteerida.
Ühest asjast saadakse valesti aru, et kui proua tahab oma riietusega tähelepanu tõmmata ja see on talle nähtavalt oluline, siis ei saa pahaks panna, et seda arvustatakse. Helle Meri ei tahtnud riietega tähelepanu tõmmata ja ei saanud ka sellekohast kriitikat.
Evelin on saanud seda, mida on ta tahtnud. Ekshibitsionism on haiglaslik vajadus ja kui inimene tahab oma haigust eksponeerida ja mõni saatejuht oskab seda enda kasuks ära kasutada, siis on mõlemad saanud, mida soovisid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei nagu ei mäleta, et Iewat oleks oluliselt taga kiusatud, eks ta aeg oli küll lühike ka, aga põhimõtteliselt oleks jõudnud küll ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei nagu ei mäleta, et Iewat oleks oluliselt taga kiusatud, eks ta aeg oli küll lühike ka, aga põhimõtteliselt oleks jõudnud küll ju.

https://foorum.perekool.ee/teema/ieva-ilves-kahtlane-asi/
https://foorum.perekool.ee/teema/kas-see-ieva-ei-sunnitagi-va/
https://foorum.perekool.ee/teema/kui-kaua-kestab-latlaste-rasedus/

jne, võtsin esimesed 3, mis mu otsinguga vastu vaatasid. neid oli veel, otsi ise, kui huvitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näiteks tõesti ei sõima inimesi, ka mitte neid, kes mulle ei ole sümpaatsed. Eeldusel muidugi, et nende teod mind isiklikult negatiivselt ei puuduta või põhjendatud ei ole.

Esimesel juhul müts maha. Aga see eelduse sissetoomine tõmbab su väite kahjuks nulli. Selle eelduse võib alati sisse tuua. Mina ütlen, et Evelini teod puudutavad mind isiklikult ja tema harjumuslik perelõhkumine, selle propageerimine kahjustab ühiskonda. Seega on minu kriitika põhjendatud. Mõni teine võib leida, et see pole midagi. Ja nii on iga asjaga.

Minu jaoks on põhjendamatu peksmine näiteks selline kriitika:

Minul tekkis seda tema roosat kleiti ja voltidega mantlit vaadates koheselt küsimus, kas ta rõivadisainer soovis meelega teda kuninganna ees naeruväärseks teha. Isegi nõukaajal oli teada, et tüsedale inimesele, eriti kellel tagumik veel tugeva kumerusega, ei tehta sinna tagumiku otsa veel volte, mis selle suur kumeruse omakorda esile toob, ning lisaks kahepoolsed voldid ka paksule mantlile. Sellisest omapärasest “disainist” oleks pidanud iga normaalne naine loobuma.

Täiesti kiusakas ja pahatahtlik. Paraku on Evelini ainus kahetsus just selline, mis möönab täpselt niisuguse kriitika paikapidavust. Ja see on paha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/ieva-ilves-kahtlane-asi/

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-see-ieva-ei-sunnitagi-va/

https://foorum.perekool.ee/teema/kui-kaua-kestab-latlaste-rasedus/

jne, võtsin esimesed 3, mis mu otsinguga vastu vaatasid. neid oli veel, otsi ise, kui huvitab.

Mille peale keelati perekoolis selle õilsa nime mainiminegi. Päris paljuütlev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me kõik oleme ühe postitaja seitsmeteistkümne postituse järgi aru saanud, et temast on saanud kiusatavate jumalanna, kes kõigi kaitseks ambrasuurile viskub…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No niipalju, kui mina mäletan, siis kiusati ka proua Rüütlit, kui ta presidendi prouaks sai. Noriti ta koti ja soengu kallal.

Jah, proua Rüütel ei hoia ennast enam meedia pildil, seega teda enam ei kiusata. Aga kui ta oma rollist tulenevalt pildil oli, siis olid need samad välimust kritiseerivad kaarnad kohal.

Samamoodi hakati Evelin Ilvest peksma kohe, kui ta presidendiprouana pildile ilmus, ta ei pidanud selleks midagi tegema, piisas, et ta oli presidendi abikaasa. Jah, loomulikult võiks ta praegu ennast tahaplaanile hoida. Aga ju ta siis ei pea seda tahaplaanile hoidmist vajalikuks. See ei pane mind ikkagi õigeks pidama seda, kuidas tema kehakaalu kallal noritakse.

Pean pea täielikult nõustuma. Häbiväärselt tõmmati Ingrid Rüütli välimuse kallal. Kvalitatiivne vahe tema ja Evelini vahel ongi, et Rüütel sülitas selle peale, tema elus oli ja on muidki väljundeid. Hagijakari pidi vaikima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me kõik oleme ühe postitaja seitsmeteistkümne postituse järgi aru saanud, et temast on saanud kiusatavate jumalanna, kes kõigi kaitseks ambrasuurile viskub…

Mida me sinu 13 postituse järgi sinust peame arvama? Oled kõigi kiusajate jumalanna?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on põhjendamatu peksmine näiteks selline kriitika:

#3005132:
Minul tekkis seda tema roosat kleiti ja voltidega mantlit vaadates koheselt küsimus, kas ta rõivadisainer soovis meelega teda kuninganna ees naeruväärseks teha. Isegi nõukaajal oli teada, et tüsedale inimesele, eriti kellel tagumik veel tugeva kumerusega, ei tehta sinna tagumiku otsa veel volte, mis selle suur kumeruse omakorda esile toob, ning lisaks kahepoolsed voldid ka paksule mantlile. Sellisest omapärasest “disainist” oleks pidanud iga normaalne naine loobuma.

Täiesti kiusakas ja pahatahtlik. Paraku on Evelini ainus kahetsus just selline, mis möönab täpselt niisuguse kriitika paikapidavust. Ja see on paha.

On alles arusaamised kiusamisest. Keda ma siis sinu arvates kiusan? Et pöörasin tähelepanu rõivadisaineri möödapanekule või et Evelin sai hiljem ka ise aru, et see oli suur möödapanek, märkides ära et ateljeedes on salendavad peeglid ja enne oleks pidanud tegema riietusest pildid.
Moekunstniku jaoks ei ole see mingi vabandus et tema figuur ei andnud midagi paremat välja mõelda. Moekunstnik ongi selleks õppinud, et sobitada igale figuurile ka vastav riietus.

“Moekunstnik Tiina Talumees ütleb, et kõik riided õmbles ta siiski kooskõlas Evelin Ilvesega.
«Tema figuur ei võimalda väga palju. See oli parim, mida teha sai,» tunnistab Talumees.

https://www.postimees.ee/1590533/moekunstnik-evelin-ilvese-riietus-oli-katastroof

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik prouad on olnud väga erinevad inimesed ja ka ajad on olnud erinevad. Minu arvates väga põnev ja tore, et nad ühest puust pole.

Hellel polnud üldse kedagi eeskujuks võtta, iseloomult ka tagasihoidlik ja tulime nõukaajast, kus tähtsate meeste naised olid tundmatud paksud tädid kardina taga. Meri ilmselgelt oli vanakooli mees, kes naist pigem koduhoidjaks pidas. Gorbatšov oli esimene, kes oma naisest esindusfiguuri tegi.

Proua Rüütel oli tundud juba enne mehe presidendiks saamist ja seda ka omas valdkonnas, mitte lihtsalt tähtsa mehe naisena. Ta pole mingi hiireke olnud ja kodus kahtlemata sõnakam pool. Tilulilu teemad teda ei huvita ja annab hea meelega intervjuusid, kui küsitakse mõistlike teemade kohta. Eks ta oli juba eakam naine ka, kui presidendi proua rolli sattus.

Evelin tõi ameeriklikud tuuled, ta oli noor ja energiat täis. Eks siin muidugi ole oht üle vahutada ja naeruvääristada meest, kes siiski on see president ja olulisem pool.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Evelini julgus eksponeerida oma selga, kus on ilmselt mingitlaadi deformatsioon, kas siis sünnipäraselt või elu jooksul kujunenud. Samamoodi nagu printsess Eugenie. Evelingi on hakkama saanud emotsinaalsete väljakutsetega.
Järgneb tsiteering: Naise otsus mitte loori kanda tuleneb ilmselt sellest, et panna rõhku kleidi avatud seljaosale. Nimelt soovis Eugenie näidata seljal olevat armi, mille ta sai operatsioonil 12aastasena – tegemist on märgiga, et ta on hakkama saanud füüsiliste ja emotsionaalsete väljakutsetega. Loor aga oleks selja ja armi ära katnud. Asjatundjate sõnul on valik ühtlasi ka igati modernne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Evelini julgus eksponeerida oma selga, kus on ilmselt mingitlaadi deformatsioon, kas siis sünnipäraselt või elu jooksul kujunenud. Samamoodi nagu printsess Eugenie. Evelingi on hakkama saanud emotsinaalsete väljakutsetega.

Järgneb tsiteering: Naise otsus mitte loori kanda tuleneb ilmselt sellest, et panna rõhku kleidi avatud seljaosale. Nimelt soovis Eugenie näidata seljal olevat armi, mille ta sai operatsioonil 12aastasena – tegemist on märgiga, et ta on hakkama saanud füüsiliste ja emotsionaalsete väljakutsetega. Loor aga oleks selja ja armi ära katnud. Asjatundjate sõnul on valik ühtlasi ka igati modernne.

Oijummel küll! Ma olen näinud, et inimesed julgevad isegi poolpõlenud näo või ühe jalaga tänavale tulla. Täitsa lõpp kangelased.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean pea täielikult nõustuma. Häbiväärselt tõmmati Ingrid Rüütli välimuse kallal. Kvalitatiivne vahe tema ja Evelini vahel ongi, et Rüütel sülitas selle peale, tema elus oli ja on muidki väljundeid. Hagijakari pidi vaikima.

Sellised seltskonnameedia tähed, nagu Evelin, Saagim ja Mallukas, on tähed just tänu sellele, et inimesed neist räägivad ehk siis tänu “hagijakarjale”.

Kui nn. hagijakari muutuks nende isiku vastu ükskõikseks või nemad ise muutuksid hagijakarja vastu ükskõikseks (astuksid lihtsalt kõrvale, et ah, ei viitsi enam inimestele kõneainet anda), siis tolmuks kohe ka nende kuulsus. Nad teavad seda ise ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin siis täna ka esimesed 15 min ja edasi tuletan siinse sisuümberjutustuse ja tema muude tegemiste pealt. Kuidagi kurb. Edevus kombinatsioonis kõrge enesehinnanguga, aga sisu pole. Pikk portreesaade eeldaks, et portreteeritaval on midagi üldinimlikku öelda, mingi üldistus oma elu pealt. Intelligentne inimene on oma elust õppinud, lihtne inimene teeb ümberjutustuse. Mulle tundub, et Kersna on üsna sama kaliibriga mees, mingit vaimsemat sädet pole temaski, ümberjutustuseinimesed, hääl oma sügavuse peale mõtlemisest võbelemas.

Võrdluseks vanal aastal taas eetris olnud Toomas-Hendriku vestlus Tom Stoppardiga. Ilmselt oluliselt väiksema menuga saade. Kuidas need kaks (Evelin ja Toomas-Hendrik) küll kokku said ja miks jäid, jääb igaveseks mõistatuseks.

Inetum mina mõtles Ärapanija sketši peale (see oli küll kümnesse kokkuvõte) ja leidis, et ise on ta elu aeg küsinud ja kaevelda pole tegelikult millegi üle.

Veel mõtlesin sellele, kui ebaadekvaatne pilt tegelikult sotsiaalmeedias figureerival inimesel endast võib tekkida. Postitad oma juhuuu ära ja saad vastu ooo, sa oled nii kihvt ja julge ja hakkadki ennast tegijaks pidama. Kõik ülejäänud kanalid ja inimesed on nõmedad ja õelad, ise ju ometi ei ole, kui nii paljud inimesed siin kontol muudkui kiidavad.

See on küll tõesti tõsi – on täiesti arusaamatu mida TH Evelinis leidis. Need kaks isikut tunduvad teineteisest igas mõttes väga kaugelseisvad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Presidendi abikaasaks saamine paneb su väga suure luubi alla ja üleöö.

Kuidas praegune seda luupi vältida oskab?

Mis asja? Luubi vältimine tähendaks seda, et me ei teaks üldse, kes presidendi abikaasa ongi. Paraku teame me ka pereisa Maksimovskist juba rohkem kui tarvis.

http://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/miks-ei-kanna-presidendi-abikaasa-georgi-rene-maksimovski-abielusormust?id=81986791

https://reporter.postimees.ee/3872049/millest-presidendi-abikaasa-loobub-millest-mitte?_ga=2.183368678.153818967.1546707713-1425535508.1546707713

https://www.ohtuleht.ee/815425/sarava-president-kaljulaidi-korval-on-ta-abikaasa-hoopis-varju-jaanud-ja-rahva-silmist-kadunud

http://epl.delfi.ee/news/lp/raakimata-lugu-kuidas-president-kersti-kaljulaid-ja-georgi-rene-maksimovski-teineteist-leidsid-paare-vahetasid-ja-kokku-jaid?id=81300961

https://www.aripaev.ee/uudised/2016/09/29/ekspress-kaljulaidi-abikaasal-seos-luurega

jne

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Evelin on oma hilisema käitumisega näidanud ennast labase ja tühise naisena, see on tõsi.
Tema mees on ennast näidanud labase hoorajäägrina, ametist olenemata.

Aga Evelini välimuse ja kleitide kallal norimine on veel palju labasem ja tühisem tegevus. Jätke juba ükskord need kleidid!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda kommentaariumi siin lugedes tuleb õudus peale. Keskmine eesti naine, vbl ka mõni mees, kes siin käona esinevad, on tegelikult ka arenemisvõimetud, kes on jäänud kinni oma 18. sajandist pärit sallimatuse ehk piltlikult öeldes nõidade põletamise tasemele, arvates siiani, et nad on midagi väärt ainult siis, kui nad ühiskonna keskmisele inimesele oskavad meele järele olla, omamata ise võimet üldse keegi olla. Sügavalt piinlik ja kurb ja hirmutav, et ma kuulun samasse rahvusesse, mistõttu mind on võimalik selle arenemisvõimetu juhmi massiga seostada.
Evelin on tõesti üksik särav ja valgust näitav täht selles massis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu iroonia on hea!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust pole tal häda midagi, tegus naine ja elab oma elu huvitavaks 😀 Kritiseerijatest ei saa aru, kas teil tõesti pole paremat teha kui Efkat klatšida 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Evelin on oma hilisema käitumisega näidanud ennast labase ja tühise naisena, see on tõsi.

Tema mees on ennast näidanud labase hoorajäägrina, ametist olenemata.

Aga Evelini välimuse ja kleitide kallal norimine on veel palju labasem ja tühisem tegevus. Jätke juba ükskord need kleidid!

Tuhat plussi sulle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskmisest edevam on ta küll, aga “särav ja valgust näitav” on ilmselge liialdus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu iroonia on hea!!

Sa oled lausa nii sallimatu, et pead igat kommentaari irooniaks. Minu arvamus on siiski siiras, mitte iroonia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu iroonia on hea!!

Sa oled lausa nii sallimatu, et pead igat kommentaari irooniaks. Minu arvamus on siiski siiras, mitte iroonia.

Ole hea, valgusta mindki. Milles me peaksime Evelini järgima ja tema moodi olema? Konkreetselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu iroonia on hea!!

Ole hea, valgusta mindki. Milles me peaksime Evelini järgima ja tema moodi olema? Konkreetselt.

Sorry, aga kus ma olen öelnud, et sa pead Evelini järgima ja tema moodi olema. No aga kui väga tahad, siis sallivust ja heatahtlikkust võiksid sa temalt küll õppida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, aga kus ma olen öelnud, et sa pead Evelini järgima ja tema moodi olema. No aga kui väga tahad, siis sallivust ja heatahtlikkust võiksid sa temalt küll õppida.

Kui ta on särav täht ja valgustaja? See on ju sõnaselge kujund teenäitajast, mida kõik peaksid järgima, sa ei teadnud või?
Mille suhtes ma peaksin olema salliv? Evelin ise on kõikide sigaduste suhtes väga salliv, sest ta ise on neid hulganisti teinud ega kahetse sentigi. Kas ma peaksin nüüd samasugune olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkame kõik heatahtlikult arveid/makse maksmata jätmata või?
Kas tõesti ei suuda nii uhke proua seda natukest ära maksta
https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/12856456-RAXTME

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta on särav täht ja valgustaja? See on ju sõnaselge kujund teenäitajast, mida kõik peaksid järgima, sa ei teadnud või?

Mille suhtes ma peaksin olema salliv? Evelin ise on kõikide sigaduste suhtes väga salliv, sest ta ise on neid hulganisti teinud ega kahetse sentigi. Kas ma peaksin nüüd samasugune olema?

Ja milliseid sigadusi Evelin sulle täpsemalt korraldanud on? Just seda peaksidki õppima, kuidas sigaduste ja sopa loopimise vabalt elada.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?