Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

Ja milliseid sigadusi Evelin sulle täpsemalt korraldanud on?

Tema rõduromantika ja sellele järgnev kaltsudes linna mööda seiklemine tegi tervele Eestile häbi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sorry, aga kus ma olen öelnud, et sa pead Evelini järgima ja tema moodi olema. No aga kui väga tahad, siis sallivust ja heatahtlikkust võiksid sa temalt küll õppida.

Hakkame kõik heatahtlikult arveid/makse maksmata jätmata või?

Kas tõesti ei suuda nii uhke proua seda natukest ära maksta

https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/12856456-RAXTME

Tõesta, et see on pahatahtlik maksmata jätmine. Või ongi sul automaatselt komme kõik inimesed, kes mingil hetkel pole võimelised arveid maksma või on oma arved nt vaidlustanud, pahatahtlikeks tembeldada? Ja sa arvad, et oled sealjuures heatahtlik? Irw

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tema rõduromanss tegi tervele Eestile häbi.

Räägi enda eest. Mina tean, et enamiku jättis see täiesti külmaks ja paljud imetlesid tema julgust olla tema ise.
Sul on tõsine psühhiaatriline probleem, kui teiste inimeste suudlused sulle häbi teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sügavalt piinlik ja kurb ja hirmutav, et ma kuulun samasse rahvusesse, mistõttu mind on võimalik selle arenemisvõimetu juhmi massiga seostada. Evelin on tõesti üksik särav ja valgust näitav täht selles massis.

Unustasid lisada, et teleekraanil said kokku “kaks säravat tähte”, kes koos oma erksa valgusega valgustasid nagu hommikumaa targad meie halli pööblimassi, kes “mitte muhvigi ei saa aru *suurte mõtlejate* loomingulisest tööst ja teest”.
(Seda ärge pange tähele, et neid mõlemaid ühendas …edevus.) 😉

Kersna kasutab kenasti ära tühja vaakumit meie TV ekraanidel, kust pahatihti peale *malluka*laadsete etenduste muud vaadata ei olegi. Ta püüab kõigest väest oma toodangusse pookida külge mingit sümboolikat, müstikat, “tähtede seisu”, mingit saladuslikku “saatuse seppa”, kes kusagil kõrgel väänab ja käänab neid maamunal pesitsevaid kahejalgseid, vastavalt oma tujudele.
Kuid Kersna peaks olema väga ettevaatlik oma sümboolika sissetoomisega, sest pahatihti annab see hoopis vastupidise efekti: mitte ei tõsta, vaid lammutab. Sümboolika oma sõnumiga peaks olema selge, mitte ähmane/segane/kaheti mõistetav.
Ka selle saate lõpuosa võib ju tõlgendada igat moodi (ja igaüks seda ilmselt ka teebki): tiiu-talutütreke püüdis teisele kaldale ujuda, näidates kaldale jäänutele oma *paljast tagumikku*. Kuid kuna jõud käis üle, kallas kaugel ja kättesaamatu, pöördus samale maakamarale/kaldale tagasi, kust ta lahkus, pesi oma näokese nagu kass oma käpaga *puhtaks* ja oskab jälle nurruda.
Tehke järgi, eksole!

Muuseas, Kersna viskas ka oma raamatuga õhku *müstikat*, andes mõista, et on keegi salapärane , kes tappis Urmas Oti…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

a milliseid sigadusi Evelin sulle täpsemalt korraldanud on?

Mulle? Ma ei tunne teda. Nii väga kui sa ka ei püüa, ma keeldun ringi tõmbamast ja perekondi lõhkumast. Minesta nüüd mu keskaegsuse peale.

Just seda peaksidki õppima, kuidas sigaduste ja sopa loopimise vabalt elada.

Kindlasti. Kahjuks pole mul Evelinilt midagi õppida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Räägi enda eest. Mina tean, et enamiku jättis see täiesti külmaks ja paljud imetlesid tema julgust olla tema ise.

Sul on tõsine psühhiaatriline probleem, kui teiste inimeste suudlused sulle häbi teevad.

Ta ju pobises saates isegi, et sellele järgnes raske aeg. Sa ei kuulund või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sügavalt piinlik ja kurb ja hirmutav, et ma kuulun samasse rahvusesse, mistõttu mind on võimalik selle arenemisvõimetu juhmi massiga seostada. Evelin on tõesti üksik särav ja valgust näitav täht selles massis.

Unustasid lisada, et teleekraanil said kokku “kaks säravat tähte”, kes koos oma erksa valgusega valgustasid nagu hommikumaa targad meie halli pööblimassi, kes “mitte muhvigi ei saa aru *suurte mõtlejate* loomingulisest tööst ja teest”.

(Seda ärge pange tähele, et neid mõlemaid ühendas …edevus.) 😉

Kersna kasutab kenasti ära tühja vaakumi meie TV ekraanidel, kust pahatihti peale *malluka*laadsete etenduste muud vaadata ei olegi. Ta püüab kõigest väest oma toodangusse pookida külge mingit sümboolikat, müstikat, “tähtede seisu”, mingit saladuslikku “saatuse seppa”, kes kusagil kõrgel väänab ja käänab neid maamunal pesitsevaid kahejalgseid, vastavalt oma tujudele.

Kuid Kersna peaks olema väga ettevaatlik oma sümboolika sissetoomisega, sest pahatihti annab see hoopis vastupidise efekti: mitte ei tõsta, vaid lammutab. Sümboolika oma sõnumiga peaks olema selge, mitte ähmane/segane/kaheti mõistetav.

Ka selle saate lõpuosa võib ju tõlgendada igat moodi (ja igaüks seda ilmselt ka teebki): tiiu-talutütreke püüdis teisele kaldale ujuda, näidates kaldale jäänutele oma *paljast tagumikku*. Kuid kuna jõud käis üle, kallas kaugel, pöördus samale maakamarale/kaldale tagasi, kust ta lahkus, pesi oma näokese nagu kass oma käpaga *puhtaks* ja oskab jälle nurruda.

Tehke järgi, eksole!

Muuseas, Kersna viskas ka oma raamatuga õhku *müstikat*, andes mõista, et on keegi salapärane , kes tappis Urmas Oti…

Inimesed näevad asju nii erinevalt. Mina pole Kersna saadetes kunagi tabanud mingit esoteerikat ega müstikat. Minu jaoks on kõik olnud üsna paljastav ja sageli õel realism, ainult Evelini osas polnud enam midagi uut paljastada, sest tema viimase aja elu oli olnud kogu aeg avalik, seega mõjus saade Evelinist vastupidiselt Kersna varasemale loomingule rehabiliteerivalt mõlema jaoks, nii saate tegija kui saate subjekti jaoks.
Ma ise pigem kaldun arvama, et see oli justkui surmaeelne andekspalumine kõige varasema eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milliseid perekondi Evelin lõhkunud on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta ju pobises saates isegi, et sellele järgnes raske aeg. Sa ei kuulund või?

Ja siis? Sellest, et kogu Eesti teda selle tõttu vihkas, ei rääkinud ta sõnagi. Tema vihje oli mõeldud tema enda suhte kohta presidendiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

paljud imetlesid tema julgust olla tema ise.

Sa lähed järjest segasemaks. Siin on näiteks seltskond, kes ei häbene olla nemad ise: http://2.bp.blogspot.com/_BOHZqgKwbks/TEj6DDlHPwI/AAAAAAAAAW8/-u5A6TZzeZE/s1600/joodikud+liivakastis.jpg
Säravad tähed ja 21. sajandi teenäitajad. Kahtlemata imetled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

THI oma. (Kes on samasugune liiderdis muidugi, proua vääriline)

Muidugi. Oled sa kõige suhtes selline tolerant?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa lähed järjest segasemaks. Siin on näiteks seltskond, kes ei häbene olla nemad ise: http://2.bp.blogspot.com/_BOHZqgKwbks/TEj6DDlHPwI/AAAAAAAAAW8/-u5A6TZzeZE/s1600/joodikud+liivakastis.jpg

Sorry, aga ebaadekvaatsemat võrdlust annab tuua. Sa ei tahaks oma psüühikat lasta mõnel spetsialistil kontrollida? Mina sind normaalseks ei pea, seega ma andestan sulle ka sinu pimeda viha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, aga ebaadekvaatsemat võrdlust annab tuua. Sa ei tahaks oma psüühikat lasta mõnel spetsialistil kontrollda? Mina sind normaalseks ei pea, seega ma andestan sulle ka sinu pimeda viha.

Kuidas see ebaadekvaatne on? Ühtmoodi amoraalne. Sina ütlesid, et “teiste inimeste suudlused” ei tohiks häirida. Igaüks saab aru, et suudlustel on koht ja aeg ning on küllalt igasugu suudlusi, mis tohivad ja peavadki häirima. Ma küsin, kas teiste inimeste elukombed üldse tohivad häirida? Ei või jah?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, aga ebaadekvaatsemat võrdlust annab tuua. Sa ei tahaks oma psüühikat lasta mõnel spetsialistil kontrollda? Mina sind normaalseks ei pea, seega ma andestan sulle ka sinu pimeda viha.

Kuidas see ebaadekvaatne on? Ühtmoodi amoraalne. Sina ütlesid, et “teiste inimeste suudlused” ei tohiks häirida. Igaüks saab aru, et suudlustel on koht ja aeg ning on küllalt igasugu suudlusi, mis tohivad ja peavadki häirima. Ma küsin, kas teiste inimeste elukombed üldse tohivad häirida? Ei või jah?

Teiste elukombed tohivad häirida ainult siis, kui see füüsiliselt võib halvendada nende teiste elu. Ehk kui su naabrid öö läbi karjuvad, mistõttu sa ei saa magada, siis on nende sarjamine põhjendatud. Ühelgi muul juhul pole teistele ende elukommete etteheitmine põhjendatud.
Ühiskond, sh ka sina maksumaksjana, maksab muuseas nende liivakastis logelejatest alkohoolikute tervisekahjustused kinni, järelikult on see ühiskonna poolt aktsepteeritud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiste elukombed tohivad häirida ainult siis, kui see füüsiliselt võib halvendada nende teiste elu. Ehk kui su naabrid öö läbi karjuvad, mistõttu sa ei saa magada, siis on nende sarjamine põhjendatud. Ühelgi muul juhul pole teistele ende elukommete etteheitmine põhjendatud.

Mis asja??? Nagu päriselt või? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise iidoli jumaldamine ja kaitsmine võtab vist päris võhmale? Delfis ja muudes keskkondades ka ikka vapralt kaitsmas oled, seal ka ju “laimatakse” sinu jumalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed näevad asju nii erinevalt. Mina pole Kersna saadetes kunagi tabanud mingit esoteerikat ega müstikat.

Inimesed näevad asju erinevalt, kuulevad erinevalt ja ka mõtestavad erinevalt. Kuid on üks asi, mida kõik näevad/kuulevad samamoodi: Kersna’t ennast pidevalt kummitav küsimus: kas inimeste saatus on tähtedel kirjas ja kui palju suudab inimene ise oma saatust mõjutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ühiskond, sh ka sina maksumaksjana, maksab muuseas nende liivakastis logelejatest alkohoolikute tervisekahjustused kinni, järelikult on see ühiskonna poolt aktsepteeritud.

Ja miks sa mu võrdlust siis ebaadekvaatseks pead? Katsu nüüd ikka natukenegi ree peal püsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga AINUS, mida see proua tõesti kahetses ja millele pahakspanevalt tagasi vaatas, oli VÄLIMUS. Issand, milline ma välja nägin! Selleski oli õnneks keegi teine süüdi, stilist näiteks.
Ma ei mõtleks ta peale poolt minutitki, kui ta pidevalt meedias ei figureeriks.

Vaata, kui erinevalt inimesed asju näevad. Mulle avaldas vägagi muljet, et ta ei süüdistanud mitte kedagi ei oma riietuses, oma skandaalses suudluses ja kordagi ei öelnud halvasti teda mõnitavate inimeste kohta. Selle eest suutis ta enese üle suurepäraselt nalja heita. Respekt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise iidoli jumaldamine ja kaitsmine võtab vist päris võhmale? Delfis ja muudes keskkondades ka ikka vapralt kaitsmas oled, seal ka ju “laimatakse” sinu jumalust.

Võtab võtab võhmale. Lõpuks kisub juba päris kiiva. Evelini sugused ebajumalad veavad oma fänne varem või hiljem alt. Mulle on see Efka ükskõik, vaidlen siin juba sportlikust huvist, kui kaugele võib inimene minna mingi tühisuse nimel.
Kordan igaks juhuks üle, kui ehk juba ära on vajunud: olen täiesti nõus, et inimest ei tohi kiusata ja valimatult tampida. Aga see kägu siin on ju valmis heaks kiitma absoluutselt kõik, mida kallis Evelin teeb. Juba on ta särav täht hallis massis. Ja see läheb minu jaoks juba üle igasuguse piiri.
Kägu omakorda komistab järjest enam omaenda jalgade otsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

THI oma. (Kes on samasugune liiderdis muidugi, proua vääriline)

Muidugi. Oled sa kõige suhtes selline tolerant?

THI pere lõhkus THI ja absoluutselt mitte keegi teine

Ja THI pere purunemine ei kujuta endast mingit ennekuulmatut sündmust, millele erilist tähelepanu pöörata. Pered purunevad iga päev.

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Sorry, aga kus ma olen öelnud, et sa pead Evelini järgima ja tema moodi olema. No aga kui väga tahad, siis sallivust ja heatahtlikkust võiksid sa temalt küll õppida.

Kui sellised summad on krooniliselt maksuametile võlgu ja laseb intressil tiksuda, siis võime vist järeldada, et Evelin on paljas nagu püksinööp või puudub tal kohusetunne õigeaegselt makse maksta.
Võib-olla sellepärast oligi talle seda saadet vaja, et enda rahalist seisu parandada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema rõduromantika ja sellele järgnev kaltsudes linna mööda seiklemine tegi tervele Eestile häbi.

Ja kuidas see Sind segas?
Mina saan temast väga hästi aru. Vana ilves ilmselt nillis ammu juba oma Ievat ja kodus temast meest enam polnud.. Evelin ihkas sellegipoolest end naisena tunda ja lähedust… Ega siis igal sekundil ka sellele ei mõtle, et äkki mõni KGBagent teeb põõsas pilti. Ta lihtsalt unustas end ja nautis elu..
Ka meil mehega olid lahutuseelselt suhted sassis ja elasime juba ammu eraldi tubades. Kas ma oleksin pidanud siis seksist, suudlustest ja kallistustest loobuma? Oma mehelt ma seda kõike enam ammu ei saanud, aga õnneks leidus hea sõber… kes tegelikult tänaseks ongi mu uus abikaasa.. Minul muidugi fotograafid ja meedia sabas ei jooksnud, aga ilmselt oleks ka neist sel perioodil täiesti ükskõik olnud. Oma eluga teeb igaüks ikka seda, mida tema tahab ja mis teda õnnelikuks teeb, mitte ei joondu mingite keskajast pärit moraaliapostlite järgi..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga AINUS, mida see proua tõesti kahetses ja millele pahakspanevalt tagasi vaatas, oli VÄLIMUS. Issand, milline ma välja nägin! Selleski oli õnneks keegi teine süüdi, stilist näiteks.

Ma ei mõtleks ta peale poolt minutitki, kui ta pidevalt meedias ei figureeriks.

Vaata, kui erinevalt inimesed asju näevad. Mulle avaldas vägagi muljet, et ta ei süüdistanud mitte kedagi ei oma riietuses, oma skandaalses suudluses ja kordagi ei öelnud halvasti teda mõnitavate inimeste kohta. Selle eest suutis ta enese üle suurepäraselt nalja heita. Respekt.

Nojah, mina nägin selles seda üht asja, mida ta suutis kahetseda oma elus: et tal oli ta oma arvates nii kole kleit.
Minu jaoks on see jälle täiesti mõttetu asi, mida negatiivselt meenutada.
Kõik presidendiprouad ja muud naistähed võetakse tegelikult meedia poolt kõigepealt ette nende välimuse ja riietuse koha pealt. See on nagu kondiproov. Kes õnge läheb ja kukub rapsima, selle materjaliga saab edasi töötada. Tänuväärne kraam kollastele sopalehtedele ja kahjuks ka kiusupunnidele. Sa ei saa olla nii töll, et üritada kõigile meeldida, kõigi jaoks ilus olla. Kui oled, siis saadki kogu selle pasarahe endale kaela, sest sa ilmutasid valmidust sellele alluda.
Evelin tuunis ennast suures meeldidatahtmises lõpuks nii viimase peale välja, et tema tualettidest sai iga aasta suurt ja pikka teemat. Mis iseendaks jäämisest me räägime? Eriti arvestades seda, et tal ei õnnestunud seda moeguru rolli jätkata, vaid on nüüd vajunud tagasi sinna, kust ta tuli. Aga kui oli oma välimuse ja riietuse stilistide ja treenerite abiga välja timminud, kukkkus kõigile tervislikke eluviise õpetama. Paraku pärast tugimeeskonna kadumist kadus ka kogu stiil. Järele jäi palja tagumikuga Evelin, “nagu ta on”.

Kas see oligi see sümbol?

Aga mingist säravast ja iseseisvast natuurist pole küll juttugi. Otse vastupidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks sa mu võrdlust siis ebaadekvaatseks pead? Katsu nüüd ikka natukenegi ree peal püsida.

Aga seetõttu, et Evelini suudlus ei läinud maksumaksjale mitte midagi maksma, selle raha maksad sa praegu Ievale.
Ree pealt libised korduvalt maha siiski sina.

Please wait...
Postitas:
troll

Kui sellised summad on krooniliselt maksuametile võlgu ja laseb intressil tiksuda, siis võime vist järeldada, et Evelin on paljas nagu püksinööp või puudub tal kohusetunne õigeaegselt makse maksta.

Võib-olla sellepärast oligi talle seda saadet vaja, et enda rahalist seisu parandada?

Kuulge, jou, nuhkijad, mis teil viga on? Näete ju et see on ajatatud maksude saldo.

Äris ja maksude maksmises palju nüansse, kanakari. Täiesti debiilne kanakarja kambakas.
Медицина здесь бессильна. Ausalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu mittelugupidamise juures selle läti Ieva vastu, tuleb tunnustada, et selles naises on iseseisvat sisu. Pani vastuvõtule selga überlihtsa halli kleidi, millel niitki väljas. See oli nagu manifest pärast Evelini meeleheitlikke pingutusi. Ja polnudki meedial midagi öelda. Näitas korraks väljatõmmatud niiti ja pidi sellega leppima.
Kaljulaidiga sama. Tal kama, mida kannab. Eks stilist ütleb, Kerstil on muudki teha.
Ainult Evelinil polnud tõesti muud teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge, jou, nuhkijad, mis teil viga on? Näete ju et see on ajatatud maksude saldo.
Äris ja maksude maksmises palju nüansse, kanakari. Täiesti debiilne kanakarja kambakas.
Медицина здесь бессильна. Ausalt.

Siinkohal nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asja??? Nagu päriselt või? 😀

Päriselt, päriselt. Ma ei tea ühtki loogilist põhjust, miks kellegi teise elukombed peaksid mind häirima, kui need minusse ei puutu. Ma siiralt soovitan psühhiaatrilist kontrolli kõigile, keda kellegi teise elustiil häirib – see ei ole normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga seetõttu, et Evelini suudlus ei läinud maksumaksjale mitte midagi maksma, selle raha maksad sa praegu Ievale.

Kuule, ma ei räägi maksmisest. Mina räägin sellest, et Evelin on särav täht ja julge teenäitaja. Tead, ei ole. Ta on seda sama palju kui need joodikud seal liivakastis. Minu jaoks küll – kummaltki pole mul mitte midagi eeskujuks võtta.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?