Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 299 )

Teema: Milleks see saade Evelinist tehtud on?

Postitas:
Kägu

Päriselt, päriselt. Ma ei tea ühtki loogilist põhjust, miks kellegi teise elukombed peaksid mind häirima, kui need minusse ei puutu. Ma siiralt soovitan psühhiaatrilist kontrolli kõigile, keda kellegi teise elustiil häirib – see ei ole normaalne.

Aga miks sa siis mu võrdlust ikkagi ebaadekvaatseks nimetasid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga AINUS, mida see proua tõesti kahetses ja millele pahakspanevalt tagasi vaatas, oli VÄLIMUS. Issand, milline ma välja nägin! Selleski oli õnneks keegi teine süüdi, stilist näiteks.

Ma ei mõtleks ta peale poolt minutitki, kui ta pidevalt meedias ei figureeriks.

Vaata, kui erinevalt inimesed asju näevad. Mulle avaldas vägagi muljet, et ta ei süüdistanud mitte kedagi ei oma riietuses, oma skandaalses suudluses ja kordagi ei öelnud halvasti teda mõnitavate inimeste kohta. Selle eest suutis ta enese üle suurepäraselt nalja heita. Respekt.

Nojah, mina nägin selles seda üht asja, mida ta suutis kahetseda oma elus: et tal oli ta oma arvates nii kole kleit.

Minu jaoks on see jälle täiesti mõttetu asi, mida negatiivselt meenutada.

Kõik presidendiprouad ja muud naistähed võetakse tegelikult meedia poolt kõigepealt ette nende välimuse ja riietuse koha pealt. See on nagu kondiproov. Kes õnge läheb ja kukub rapsima, selle materjaliga saab edasi töötada. Tänuväärne kraam kollastele sopalehtedele ja kahjuks ka kiusupunnidele. Sa ei saa olla nii töll, et üritada kõigile meeldida, kõigi jaoks ilus olla. Kui oled, siis saadki kogu selle pasarahe endale kaela, sest sa ilmutasid valmidust sellele alluda.

Evelin tuunis ennast suures meeldidatahtmises lõpuks nii viimase peale välja, et tema tualettidest sai iga aasta suurt ja pikka teemat. Mis iseendaks jäämisest me räägime? Eriti arvestades seda, et tal ei õnnestunud seda moeguru rolli jätkata, vaid on nüüd vajunud tagasi sinna, kust ta tuli. Aga kui oli oma välimuse ja riietuse stilistide ja treenerite abiga välja timminud, kukkkus kõigile tervislikke eluviise õpetama. Paraku pärast tugimeeskonna kadumist kadus ka kogu stiil. Järele jäi palja tagumikuga Evelin, “nagu ta on”.

Kas see oligi see sümbol?

Aga mingist säravast ja iseseisvast natuurist pole küll juttugi. Otse vastupidi.

Kui ta oleks massidele meeldida tahtnud, siis oleks ta lasknud end tuunida väljapaistmatuks halliks hiirekeseks nagu seda oli Helle Meri. Evelin teadis väga hästi, et tema ekstravagantne riietusstiil mõjub Eesti ühiskonnale nagu punane rätik härjale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 43 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik presidendiprouad ja muud naistähed võetakse tegelikult meedia poolt kõigepealt ette nende välimuse ja riietuse koha pealt. See on nagu kondiproov. Kes õnge läheb ja kukub rapsima, selle materjaliga saab edasi töötada. Tänuväärne kraam kollastele sopalehtedele ja kahjuks ka kiusupunnidele. Sa ei saa olla nii töll, et üritada kõigile meeldida, kõigi jaoks ilus olla. Kui oled, siis saadki kogu selle pasarahe endale kaela, sest sa ilmutasid valmidust sellele alluda.
Evelin tuunis ennast suures meeldidatahtmises lõpuks nii viimase peale välja, et tema tualettidest sai iga aasta suurt ja pikka teemat. Mis iseendaks jäämisest me räägime? Eriti arvestades seda, et tal ei õnnestunud seda moeguru rolli jätkata, vaid on nüüd vajunud tagasi sinna, kust ta tuli. Aga kui oli oma välimuse ja riietuse stilistide ja treenerite abiga välja timminud, kukkkus kõigile tervislikke eluviise õpetama. Paraku pärast tugimeeskonna kadumist kadus ka kogu stiil. Järele jäi palja tagumikuga Evelin, “nagu ta on”.

See osa ongi see, mis mind talle kaaasa tundma paneb ja miks tema nägemus kõigest toimunust mulle huvi pakub. Presidendi kaasa roll on tegelikult väga tänamatu roll. Sul põhimõtteliselt ei ole valikut. Valik on su abikaasal, kas kandieerida või mitte. Oleks äärmiselt julm oma kaasal kandideerimast keelata või kandideerimise ajal lahku minna, sest sa ei taha kogu selle sopa keskele saada. Ja psühholoogilises plaanis on minu jaoks huvitav, kuidas üks või teine isiksus sellega toime tuleb. Kes suudab rahulikult kogu sellest meedia ja kommentaariumite solvangust üle olla. Kes hakkab rapsima ja proovib muutuda selliseks, nagu inimesed nõuavad. Ainult see muutumine ei aita, see mass ei jää iial rahule, alati leitakse midagi, mille kallal norida. Ses suhtes on ülejäänud presidentide kaasad suutnud asjaga paremini toime tulla, rahulikult üle olnud.

Ja mu meelest on väga hea ka see lõppkommentaar, et järele jäi Evelin sellisena nagu ta on. Aga võibolla ta seda tahtiski? Ta lihtsalt ei osanud ühendada Evelini sellisena nagu ta on ja presidendi prouaks olemist? See tegelikult ei ole ju halb, et ta on nüüd selline nagu ta on. Las ta olla selline nagu ta on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

THI pere lõhkus THI ja absoluutselt mitte keegi teine
Ja THI pere purunemine ei kujuta endast mingit ennekuulmatut sündmust, millele erilist tähelepanu pöörata. Pered purunevad iga päev.

jah, nad mõlemad lõhkusid. Aga nad olid presidendipere, Eesti esindajad. Nii et vägagi tohib mulle korda minna ja läks ka. Ei soovi selliseid esindajaid.

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Sorry, aga kus ma olen öelnud, et sa pead Evelini järgima ja tema moodi olema. No aga kui väga tahad, siis sallivust ja heatahtlikkust võiksid sa temalt küll õppida.

Hakkame kõik heatahtlikult arveid/makse maksmata jätmata või?

Kas tõesti ei suuda nii uhke proua seda natukest ära maksta

https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/12856456-RAXTME

Kui sellised summad on krooniliselt maksuametile võlgu ja laseb intressil tiksuda, siis võime vist järeldada, et Evelin on paljas nagu püksinööp või puudub tal kohusetunne õigeaegselt makse maksta.

Võib-olla sellepärast oligi talle seda saadet vaja, et enda rahalist seisu parandada?

Kuulge, jou, nuhkijad, mis teil viga on? Näete ju et see on ajatatud maksude saldo.

Äris ja maksude maksmises palju nüansse, kanakari. Täiesti debiilne kanakarja kambakas.

Медицина здесь бессильна. Ausalt.

Ettevõtjate hulgas on maksude maksmata jätmine taunitav, eriti kui krooniliselt selliseid summasid võlgu jäetakse.
Kui inimesel ei ole mõnisada eurot krooniliselt maksta ja lastakse intressil joosta, siis näitab see selgelt, et tagavaraks ei ole midagi kogutud ja maksude maksmine ei ole oluline.

Riik tema arved maksis kinni, kas ta tõesti arvas, et jumal taevas saadab talle raha ja makse ei peagi maksma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päriselt, päriselt. Ma ei tea ühtki loogilist põhjust, miks kellegi teise elukombed peaksid mind häirima, kui need minusse ei puutu. Ma siiralt soovitan psühhiaatrilist kontrolli kõigile, keda kellegi teise elustiil häirib – see ei ole normaalne.

Evelin ei ole kunagi olnud end pildituks joov alkohoolik, kes hommikul avastab end õues liivakastis magamas. Sa ise siis tõesti aru ei saa, et see võrdlus on ebaadekvaatne või! Sinu juhtum on ju siis erakordselt keeruline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See osa ongi see, mis mind talle kaaasa tundma paneb ja miks tema nägemus kõigest toimunust mulle huvi pakub. Presidendi kaasa roll on tegelikult väga tänamatu roll. Sul põhimõtteliselt ei ole valikut. Valik on su abikaasal, kas kandieerida või mitte. Oleks äärmiselt julm oma kaasal kandideerimast keelata või kandideerimise ajal lahku minna, sest sa ei taha kogu selle sopa keskele saada. Ja psühholoogilises plaanis on minu jaoks huvitav, kuidas üks või teine isiksus sellega toime tuleb. Kes suudab rahulikult kogu sellest meedia ja kommentaariumite solvangust üle olla. Kes hakkab rapsima ja proovib muutuda selliseks, nagu inimesed nõuavad. Ainult ee muutumine ei aita, see mass ei jää iial rahule, alati leitakse midagi, mille kallal norida. Ses suhtes on ülejäänud presidentide kaasad suutnud asjaga paremini toime tulla, rahulikult üle olnud.

Ja mu meelest on väga hea ka see lõppkommentaar, et järele jäi Evelin sellisena nagu ta on. Aga võibolla ta seda tahtiski? Ta lihtsalt ei osanud ühendada Evelini sellisena nagu ta on ja presidendi prouaks olemist? See tegelikult ei ole ju halb, et ta on nüüd selline nagu ta on. Las ta olla selline nagu ta on.

Sa oled ise Evelin?!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja THI pere purunemine ei kujuta endast mingit ennekuulmatut sündmust, millele erilist tähelepanu pöörata. Pered purunevad iga päev.

jah, nad mõlemad lõhkusid. Aga nad olid presidendipere, Eesti esindajad. Nii et vägagi tohib mulle korda minna ja läks ka. Ei soovi selliseid esindajaid.

Ilmselt neile tõesti läheb, kes arvavad, et ilma presidendi institustioonita pole elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta oleks massidele meeldida tahtnud, siis oleks ta lasknud end tuunida väljapaistmaruks halliks hiirekeseks nagu seda oli Helle Meri. Evelin teadis väga hästi, et tema ekstravagantne riietusstiil mõjub Eesti ühiskonnale nagu punane rätik härjale.

Ah, kuule, vastupidi. Ta puges nahast välja, et ilus olla.

Ja psühholoogilises plaanis on minu jaoks huvitav, kuidas üks või teine isiksus sellega toime tuleb. Kes suudab rahulikult kogu sellest meedia ja kommentaariumite solvangust üle olla. Kes hakkab rapsima ja proovib muutuda selliseks, nagu inimesed nõuavad. Ainult ee muutumine ei aita, see mass ei jää iial rahule, alati leitakse midagi, mille kallal norida. Ses suhtes on ülejäänud presidentide kaasad suutnud asjaga paremini toime tulla, rahulikult üle olnud.

Täpselt. Ainult et Evelinil polnud, millega tegelda. Tegeles siis iseenda tuunimisega rahva tahte järgi.

Las ta olla selline nagu ta on.

Vabalt, muidugi las olla. Aga ärgu tuldagu mulle seletama, milline särav täht hallis massis ta on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt neile tõesti läheb, kes arvavad, et ilma presidendi institustioonita pole elu.

No punnita veel!
Kui presidenti pole vaja, mida asja me siis möllame selle ümber iga kord? Miks maksumaksja raha raisata nende peale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta oleks massidele meeldida tahtnud, siis oleks ta lasknud end tuunida väljapaistmatuks halliks hiirekeseks nagu seda oli Helle Meri. Evelin teadis väga hästi, et tema ekstravagantne riietusstiil mõjub Eesti ühiskonnale nagu punane rätik härjale.

Helle Meri ei olnud hall, vaid oli soliidne, oma rolli vääriline. Kui Evelin ühiskonda ärritada tahtis, siis sellele soovitud vastukaja ta saigi. Milles probleem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled ise Evelin?!

Ei, muidugi mitte. Miks ma peaksin olema? Kas see, et mind asja psühholoogiline külg huvitab, teeb mu kohe Eveliniks? Ma väga ei usu, et Evelin seda päris nii sõnastaks. Ta ilmselt pigem ei ütleks välja, et oma muutumist kommentaatorite sunnil tegi. Ja mul ei pruugi õigus olla, see on minu arvamus, miks se kõik nii läks.

Ma ei tea, kuidas mina presidendi prouaks saades käituksin, aga ma ei usu elus, et hakkaksin niimoodi tähelepanu püüdma. Ma lihtsal ei armasta tähelepanu.
Aga tõenäoliselt minusuguse naise korral näeksite pükstes presidendi prouat ja mõni saaks südamerabanduse, et ei muudagi oma riietumisstiili naiselikumaks.
Aga õnneks pole seda ohtu, et ma kunagi nii ebameeldivasse rolli saama peaksin. Nii et tee pääsete pükstes presidednid prouast, vähemalt minu näol küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainuüksi see tema oma kaheksa leheküljega näitab, et Evelin läheb inimestele vägagi korda, ka neile, kes siin nagu rauda üle ja üle raiuvad, et ei lähe 😀

Kui kedagi ei huvitaks, siis seda pikka vaidlust siin ei oleks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Evelin ei ole kunagi olnud end pildituks joov alkohoolik, kes hommikul avastab end õues liivakastis magamas..

Ei, tal on muud probleemid. Tema jõi ennast kuskil rõdul pildituks, nii et ei mäletanud enam, kellega a kus intiimsusi vahetas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See osa ongi see, mis mind talle kaaasa tundma paneb ja miks tema nägemus kõigest toimunust mulle huvi pakub. Presidendi kaasa roll on tegelikult väga tänamatu roll. Sul põhimõtteliselt ei ole valikut. Valik on su abikaasal, kas kandieerida või mitte. Oleks äärmiselt julm oma kaasal kandideerimast keelata või kandideerimise ajal lahku minna, sest sa ei taha kogu selle sopa keskele saada. Ja psühholoogilises plaanis on minu jaoks huvitav, kuidas üks või teine isiksus sellega toime tuleb. Kes suudab rahulikult kogu sellest meedia ja kommentaariumite solvangust üle olla. Kes hakkab rapsima ja proovib muutuda selliseks, nagu inimesed nõuavad. Ainult see muutumine ei aita, see mass ei jää iial rahule, alati leitakse midagi, mille kallal norida. Ses suhtes on ülejäänud presidentide kaasad suutnud asjaga paremini toime tulla, rahulikult üle olnud.

Ülejäänud kaasad??? Meedia kartis president Merit tema autoriteedi ja terava keele pärast hullupööra, seepärast ei julgetud ka tema kuuldavasti alkohoolikust abikaasa kallal meedias sõnagi poetada, polnud muidugi ka, millest kirjutada. Järelikult polnud president Ilves suurem autoriteet, kui meedia tema kaasat Evelini pidevalt peksis. Rüütlite Kadriorgia ja nende mitte just kõige adekvaatsema tütre lood jõudsid ka üsna ruttu meediasse. Rüütlite puhul ei pekstud kaasat seetõttu, et president ise andis peksmiseks küllaga põhjust. Rahval paistab lihtsalt haugi mälu olevat.
Ma võiksin siin mõnest eelmisest presidendipaarist veel nii mõndagi rääkida, aga jätan selle enda teada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainuüksi see tema oma kaheksa leheküljega näitab, et Evelin läheb inimestele vägagi korda, ka neile, kes siin nagu rauda üle ja üle raiuvad, et ei lähe 😀

Kui kedagi ei huvitaks, siis seda pikka vaidlust siim ei oleks.

Ma võin korrata, mida juba ütlesin: mitte Evelin, vaid see, kuidas temast räägitakse ja teda kujutatakse. See läheb korda. Kui ikka kukutakse hallile massile iidolit tegema, siis teema iseenesest läheb korda küll. Evelini asemel võiks olla ükskõik kes temataoline, vahet poleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Evelin ei ole kunagi olnud end pildituks joov alkohoolik, kes hommikul avastab end õues liivakastis magamas..

Ei, tal on muud probleemid. Tema jõi ennast kuskil rõdul pildituks, nii et ei mäletanud enam, kellega a kus intiimsusi vahetas.

Tõesta, et jõi või ära aja pullikakat suust välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kedagi ei huvitaks, siis seda pikka vaidlust siin ei oleks.

Muidugi läheb, igati vahva naine ju. Miks ei peaks minema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helle Meri ei olnud hall, vaid oli soliidne, oma rolli vääriline. Kui Evelin ühiskonda ärritada tahtis, siis sellele soovitud vastukaja ta saigi. Milles probleem?

Alkoholiprobleemiga, kes ei suutnud ühtki adekvaatset intervjuud anda ja soliidne? Eriti soliidne oli see, kui ta oma endise abikaasa parima sõbra kaela viskus, kui nägi, et Lennartil on suurem tulevik kui Tambergil. Irw.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülejäänud kaasad??? Meedia kartis president Merit tema autoriteedi ja terava keele pärast hullupööra, seepärast ei julgetud ka tema kuuldavasti alkohoolikust abikaasa kallal meedias sõnagi poetada, polnud muidugi ka, millest kirjutada. Järelikult polnud president Ilves suurem autoriteet, kui meedia tema kaasat Evelini pidevalt peksis. Rüütlite Kadriorgia ja nende mitte just kõige adekvaatsema tütre lood jõudsid ka üsna ruttu meediasse. Rahval paistab lihtsalt haugi mälu olevat.
Ma võiksin siin mõnest eelmisest presidendipaarist veel nii mõndagi rääkida, aga jätan selle enda teada

Meri puhul mängis rolli kõvasti ka see, et ta oli esimene president, rahvas oli veel harjunud austama ja Merist endast tehti jumal. Mis mulle on kogu aeg vastukarva olnud. Kui siin oleks teema Lennart Merist kui imelisest tähest, siis võiksin sama kirglikult vastu vaielda, THI puhul samamoodi.

Helle Meri, on mis ta on või ei ole, ei tikkunud esile. Sinu jaoks siis “ei julgenud iseendaks jääda”. Teda ei tuunitud halliks hiirekeseks, vaid ta oligi seda. Kõige halluse juures oli tal igatahes riietumisstiili ja loomulikku maitset. See ei ole minu silmis omaette väärtus, et sa teaksid. Helle Meri on tõesti ilmselt psüühiliselt häirunud alkohoolik ja tema puhul oskab meedia küll pieteeditundeline olla.

Ingrid Rüütel on nii tugev isiksus, et meedia jäi nälga, tõmbas rohkem Arnoldi kallal. (Kas sa siis ka kaitsesid, oo kiusamisvastane, kui Rüütlile vaimuhaiguse diagnoose pandi ja tema vaimuhaiget tütart meedias mõnitati?)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülejäänud kaasad??? Meedia kartis president Merit tema autoriteedi ja terava keele pärast hullupööra, seepärast ei julgetud ka tema kuuldavasti alkohoolikust abikaasa kallal meedias sõnagi poetada, polnud muidugi ka, millest kirjutada. Järelikult polnud president Ilves suurem autoriteet, kui meedia tema kaasat Evelini pidevalt peksis. Rüütlite Kadriorgia ja nende mitte just kõige adekvaatsema tütre lood jõudsid ka üsna ruttu meediasse. Rahval paistab lihtsalt haugi mälu olevat.

No Meri oli ka esimene president, 1992-2001. Tema presidendi algusajal internet alles hakkas Eesitsse tulema. Päris massidesse see jõudis ehk tema lõpu ajaks. St polnud ka seda kanalit, kus neid inimesi noomoodi peksta.

Jah, Ingrid Rüütli kallal nääksuti ka. Nii tema välimuse kallal, kui lapselaste kallal. Aga proua Rüütel ei püüdnud iga hinna eest tähelepanu ega hakanud iga hinna eest ennast muutma. Seepärast ongi asi vähemalt pärast presidendi ametiaega temaga rahulikum. Sellist hullu kaklemist tema suunas ei ole, kui Evelini suunas.

Ja Ieva kallal võeti ka. Mitte küll välimuse kallal (või ma ei mäleta?), aga armukeseks olemises ja lapsed eri meestega süüdistati teda küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

KAINE peaga tegi seda tsirkust seal katusekõrtsis või? No aina paremaks läheb!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ingrid Rüütel on nii tugev isiksus, et meedia jäi nälga, tõmbas rohkem Arnoldi kallal. (Kas sa siis ka kaitsesid, oo kiusamisvastane, kui Rüütlile vaimuhaiguse diagnoose pandi ja tema vaimuhaiget tütart meedias mõnitati?)

Jah, kaitsesin, kui nende pere kallal näriti. Siis ka, kui Ingridi välimuse kallal noriti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja Ieva kallal võeti ka. Mitte küll välimuse kallal (või ma ei mäleta?), aga armukeseks olemises ja lapsed eri meestega süüdistati teda küll.

Ainult perekoolis. Pärismeedia üldiselt vaikis ega hoidnud seda teemat pärast esmamainimist enam üleval.
Ja mis seal vaielda oligi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kaitsesin, kui nende pere kallal näriti. Siis ka, kui Ingridi välimuse kallal noriti.

Siis respekt. Aga mu küsimus oli rohkem sellele teisele käole siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meri puhul mängis rolli kõvasti ka see, et ta oli esimene president, rahvas oli veel harjunud austama ja Merist endast tehti jumal. Mis mulle on kogu aeg vastukarva olnud. Kui siin oleks teema Lennart Merist kui imelisest tähest, siis võiksin sama kirglikult vastu vaielda, THI puhul samamoodi.

Helle Meri, on mis ta on või ei ole, ei tikkunud esile. Sinu jaoks siis “ei julgenud iseendaks jääda”. Teda ei tuunitud halliks hiirekeseks, vaid ta oligi seda. Kõige halluse juures oli tal igatahes riietumisstiili ja loomulikku maitset. See ei ole minu silmis omaette väärtus, et sa teaksid. Helle Meri on tõesti ilmselt psüühiliselt häirunud alkohoolik ja tema puhul oskab meedia küll pieteeditundeline olla.

Ei, Helle ise ei olnud hall hiir, Lennart tegi temast halli hiire. Olen Hellet nii mõnelgi ammusel näitlejate peol väga särava seltskonnahingena näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sina ka vahel tipsutad, mida sinu kommentaaride põhjal võib ka praegu järeldada, siis kuidas sa parem oled kui Evelin?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina ei soovi, siis vali omale keegi teine keda järgida.
Ühel päeval on president, kes pole üldse abielus või on gei.
So what? Sulle ei meeldi, aga teistele geidele meeldib.

40 kommentaari, haige värk.
Kulle näita ennast ka? Pane FB link või midagi, tahaks näha kohe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sina ka vahel tipsutad, mida sinu kommentaaride põhjal võib ka praegu järeldada, siis kuidas sa parem oled kui Evelin?

Pead teda Maksimovskiks või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis respekt. Aga mu küsimus oli rohkem sellele teisele käole siin.

Sa ei suuda väga hästi kägusid jälgida, arusaadav, ma ka enam ei suuda. Aga mina olin esimene kelle kohta siin kirjutati: “Me kõik oleme ühe postitaja seitsmeteistkümne postituse järgi aru saanud, et temast on saanud kiusatavate jumalanna, kes kõigi kaitseks ambrasuurile viskub…”

Lisaks on mind siin nimetatud nii Evelin andunud fänniks kui ka Eveliniks endaks. Mina ei ole kumbki. Aga kiusamist ma tõesti jälestan ja kiusamistesse sekkun isegi siis, kui kiusatav mulle sümpaatne ei tundu.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 299 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milleks see saade Evelinist tehtud on?