Esileht Ilu ja tervis Millele võiks viidata?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millele võiks viidata?

Postitas:

Tere!

Viimase poole aastaga on näonahk vinne täis läinud ja samuti juukseid tuleb peast tohutus koguses.

Nahaarst vaatas, ei osanud midagi arvata, arvas, et ostku apteegist midagi.

Apteeker arvas, et ikkagi peaks enne tervist uurima, et ei maksa niisama lahmima hakata.

Sama arvas mu juuksur, kes pakkus, et ehk midagi kilpnäärmega.

Nüüd küsimus – kas kellelegi on kokkupuuteid selliste kaebustega – mida ma üldse uurima peaksin laskma? Nimelt mu perearst on selline, et ei jookse just tulist valu uuringuid tegema saatma, seega tahaksin ikkagi ise teada, milliseid uuringuid küsida.

Mul pole kunagi väga paksud juuksed olnud, aga nüüd on ikka täiesti katastroof, tuleb meeletult ära ja kõige probleemaatilisemaks on meelekohad ja pealagi – u. nagu meestel .. Juba selline tunne, et mine osta parukas . Ostsin praegu salongist Alter Ego sarja ¨ampooni/maski/palsami + mingi spetsemulsiooni, mis peaks juuksekasvu taastama jne.

Aga siiski, tahaks tõesti sisemust lasta uurida, et mis häda seal võiks olla, saaks ehk veel õigel ajal jaole, kui miskit \”halba\”.

Nii palju, kui mul võetud on – ainult veeniveri, vereproov – on seal näidud korras olnud. Mida siis uurima peaks?

Nagu kirjutasin, siis samaaegselt sai alguse probleem näonahaga. Varem pole mingeid punne olnud, aga nüüd näol. Ja ei saagi tuua välja eraldi mingit piirkonda, üle terve näo. Lisaks ka kaelal mõned, seljal, rindade vahel. 🙁

Milles ometi asi …

Jään nõuandeid ootama. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 08:12; 21.05 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli sama probleem. ma ei tea, kas saab nii öelda, et näonahk oli vinne täis, aga neid ikka pidevalt tekkis siia-sinna, nii kui üks paranema hakkas tuli teine kuhugi ja vahest oli neid viis tükki. Juustega ka sos, patsi ei saanudki teha, polnud millest teha, talv lemmikaastaaeg, sest vähemalt poes ja õues sai siis probleemi mütsiga \”lahendada\”.
umbes üks aasta tagasi käisin arstil ja lasin ka igasugu analüüsid teha, muuhulgas kilpnäärme kontroll. mul oli väsimus, jõuetus, stress ka. analüüsid näitasid, et oli vähe rauda ja D-vitamiini, muu korras.(kõigi vitamiinide analüüse muidgi ei tehtud) hakkasin siis rauda ja d-vitamiini sööma, lisaks veel multivitamiinid, b-vitamiin, kaltsium, magneesium, omega rasvhapped ja spetsiaalne toidulisand juuste jaoks (hair volume). korralike peotäie lisandeid neelan iga päev alla. võiks öelda, et olukord on paranenud, näonahale mõjub B-vitamiin väga hästi. ma ei teagi, mis juustele on mõjunud, aga on paremaks läinud. palju uusi juukseid on kasvama hakanud ja pealagi enam nii paljas ei ole. stressi on ka vähemaks jäänud, küllap aitab seegi. jõudu sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 10:33; 21.05 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest! Eks kavatsen sama teed minna ja tuleb vitamiine neelama hakata, kuigi toitun enda meelest ka ikka päris mitmekülgselt. Stressi on olnud küll .. aga kellel poleks. Samas küüned on jällegi väga tugevaks läinud. Kas sul oli kilpnäärmega kõik ok?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 08:12; 21.05 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on väga hea aeg teha üks nõgeseteekuur. Niisiis vut-vutt nõgeseid korjama või kui korjata ei õnnest, siis apteeki. Joo päeva jooksul vähemalt 2 l teed. See on praegusel aastaajal ja eriti täna, noorkuu ajal, organismipuhastava toimega. Peaks ka aitama. Lisaks muidugi vitamiinid ja mineraalid, mida taimed hetkel täis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh vastuse eest! Eks kavatsen sama teed minna ja tuleb vitamiine neelama hakata, kuigi toitun enda meelest ka ikka päris mitmekülgselt. Stressi on olnud küll .. aga kellel poleks. Samas küüned on jällegi väga tugevaks läinud. Kas sul oli kilpnäärmega kõik ok?[/tsitaat]
jah, kilpnäärmehormoonides kõrvalekaldeid ei olnud. ja minagi olen just eriti viimastel aastatel palju tervislikumalt toituma hakanud. (varem palju kooki-kommi, nüüd kala, köögivijad jms). sellepärast olidgi see probleem ekstra ahastamapanev. mul on ka kolm last, aga raseduste ja imetamistega seda probleemi eriti ei seosta, sest noorim laps juba 4-aastane. tuli juukseid ka imetamiste ajal, aga see juuksehõreduse tase mille saavutasin kui noorim laps oli üle 3a ja imetamise lopetamisest 2 a möödas, ei olnud varasemaga võrreldav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 10:33; 21.05 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase kontrollida testosterooni ja DHEAS-e sisaldust veres…
Liigsed meessuguhormoonid põhjusstavad naistel kiilanemist ja aknet (m.s-hormoonid suurendavd rasueritust).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Millele võiks viidata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.