Esileht Pereelu ja suhted Milles sina oled andekas, hea

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Milles sina oled andekas, hea

Postitas:
Kägu

Nüüd on mehi kiidetud mitmes teemas. Aga sina, milles sina oled hea, andekas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole aimugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kannatlik ning ratsionaalne. Iga teema, mis mind häirib, ei ole väärt tüli. Valin võitlusi.

Samas kui midagi on hingel, tuleb rääkida. Ei eelda, et teine pool on selgeltnägija.

Lähtun põhimõttest, et käitu teisega nii nagu tahad, et sinuga käitutakse

Leian, et mõttetu armukadedus ei vii kuhugi.

Märkan ja tunnustan,

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andekas pole milleski, hea olen inimeste loomuse tundmises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen andekas kirjalikus eneseväljendamises ja joonistamises.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen karismaatiline ja saan pea kõigiga hästi läbi. Olen keelte ja kunstide vallas andekas.

Üks tabude valdkonda kuuluv anne on ka: ma olen osav valetaja.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen suhteliselt keskpärane inimene, aga olen andekas ajaplaneerimises. Näiteks mõtlen, et pean jõudma sinna või tänna selleks ja selleks ajaks ja jõuangi minuti täpsusega. See on päris raske, sest mängus on ju sadu tegureid. Kui mõtlen, et pean ärkama see kell, ärkan täpselt ilma kellata. Kui oli lapse lasteaias selline mäng, et pange silmad kinni ja tõuske püsti siis, kui möödub üks minut, siis mina olin ainuke, kes tõusis sekundipealt minuti pärast. Ja ma ei pidanud selleks isegi numbreid mõttes loendama. Ka tean tööl ajaplaane koostades, palju mingi asi aega võtab, täiesti täpselt panen, et täpselt õigeks ajaks saab valmis. Ka seda teised meil keegi ei oska, alati jäädakse hiljaks, mina teen ainsana reaalse plaani. Ka oskan teha reaalse eelarve nii, et kõik saavad piisavalt raha, ei ole ala- ega ülemakstud, aga täpselt piisavalt motiveeritud. Minu ülemus tuleb alati minuga arutama, palju maksta sellele, teisele, kolmandale ja mis ajaplaan talle anda. Ta ise paneb selles osas täiesti võssa.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõuloomade aretamises. Iga kord tuleb ideaalne pesakond terveid loomi, kõik sujub paaritamisest alates kuni loomade loovutamiseni, kõik on alati täiuslikult korras.

See on minu hobi, töö on hoopis teistsugune.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vealeidja. Kui keegi räägib, mis tal kavas, suudan kohe kaardistada ohukohad. Puudutab see siis äri, pidu, puhkust, õhtuplaane, lapse kasvatamist või abiellumist. Isegi ülemused ütlesid üsna salajastel miitingutel, et tooge kägu, enne kui otsustame. Ei, ma ei ennusta ega õpeta, aga näen ohukohti. Ülearenenüd analüüsivõime ilmselt.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vealeidja. Kui keegi räägib, mis tal kavas, suudan kohe kaardistada ohukohad.

Mul on ka see omadus. Aga mõnikord mõtlen, et see pole hea. Sest kui kõiki ebaõnnestumiskohti oskad ette näha, siis jäävad paljud asjad üldse tegemata, kuna ohte on niivõrd palju. Samas kadestan neid inimesi, kes lendavad ilma analüüsita peale ja teevadki ära. Pärast ütlevad, et kui oleks kogu jama ette teadnud, poleks seda asja tegema hakanudki.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matemaatikas, eelkõige loogikas. Omal ajal olin vabariigi tasemel olümpiaadidel eesotsas. Paraku ei tegele selle andega enam nii palju, aga vahel tore meenutada.

Praegusel ajal olen sarnaselt eelneva käoga ka andekas ajaplaneerimises. ma ei tea ise ka, kuidas ma seda teen, aga üldiselt jõuan samamoodi kohale täpselt planeeritud ajal, ilma et ma selleks kuidagi eriti pingutaks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen karismaatiline ja saan pea kõigiga hästi läbi. Olen keelte ja kunstide vallas andekas.

Üks tabude valdkonda kuuluv anne on ka: ma olen osav valetaja.

Inimesed, kes kõigiga läbi saavad, on variserid ja osavad valetajad. Seega juba selle pinnalt saab aru, et sa oled ”andekas”, ainult, et minusugune näeks läbi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen andekas kahes asjas. Oskan nädalavahetusel 40-50 inimesele uhke laua katta ning küünarkarguga kartuleid võtta.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tahaks end üleliia kiita, aga anonüümses foorumis ilmselt võib.
Mul on kiire taip, hea faktimälu ja seoste loomise oskus. Oskan näha suurt pilti. Seetõttu läbisin koolid-kõrgkoolid ilma erilise vaevata.
Käeliselt olen üpriski osav, koon ja heegeldan (viimasel ajal viitsin vähem). Joonistan heal tasemel.
Kehaliselt tubli – kuulusin omal ajal isegi Eesti noortekoondisse.
Süüa teen üle keskmise hästi.
Seksis olen andekas ja isukas, mees on rahul.
Iseloomult suht rahumeelne ja optimistlik.
Ainult muusikaannet pole antud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hea suhtleja ja sõbralik. Kui eespool oli vealeidja, siis mina olen kaasamineja. Kui kellelgi on mingi ettepanek, siis tihti elan sellele kaasa, osalen või toetan korraldamises. Endal mul ideid ja initsiatiivi tihti pole, aga toetan siis neid, kellel on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hea suhtleja ja sõbralik. Kui eespool oli vealeidja, siis mina olen kaasamineja. Kui kellelgi on mingi ettepanek, siis tihti elan sellele kaasa, osalen või toetan korraldamises. Endal mul ideid ja initsiatiivi tihti pole, aga toetan siis neid, kellel on.

See on andekus?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on andekus?

Meeskonnas võib olla küll. Paljud juhid on hädas sellega, et alluv ei tööta kaasa, nii on juhtimine palju raskem.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on andekus?

Meeskonnas võib olla küll. Paljud juhid on hädas sellega, et alluv ei tööta kaasa, nii on juhtimine palju raskem.

Ma arvan, et see on lihtsalt selline natuur, temperamendi tüüp. Ma pigem ei peaks seda andekuseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see on lihtsalt selline natuur, temperamendi tüüp. Ma pigem ei peaks seda andekuseks.

No küsitud oli ka häid, positiivseid omadusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen andekas kahes asjas. Oskan nädalavahetusel 40-50 inimesele uhke laua katta ning küünarkarguga kartuleid võtta.

Agathe olen.
See nüüd pidi iroonia olema. Aga tõesti, oskan jah. Ka sina suudaksid seda.

Kui mõelda, milles andekas ja hea olen, siis on see isegi peaaegu õige. Olen tõesti väga hea peokorraldaja. Nii palju aastaid seda teinud ja kuna olen väga süsteemne, siis tõesti. Mul on alati kõik valmis. Paljude inimeste juurde lähed külla ja siis perenaine tormab terve õhtu köögi vahet. Meil seda ei ole. Muidugi, vahepeal tuleb midagi ära viia või tuua, aga sellis uih, unustasin sinepi või oih, Marial pole kahvlit või uih, ma toon kohe leiba või oih, praad ei mahu lauale ära – seda ei juhtu. Kõik on valmis.
Tulenebki muidugi suuresti sellest, et liikumisel pean ökonoomne olema, seega aju töötab režiimil, et mis järjekorras mida millal teha. Peas on suur pilt olemas. Et poleks asjatut sebimist ning selleks ajaks oleks kõik valmis. Alati on.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen ja “näen” asju ette ja see ei ole hea. See on suurema osa ajast väga halb

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen karismaatiline ja saan pea kõigiga hästi läbi. Olen keelte ja kunstide vallas andekas.

Üks tabude valdkonda kuuluv anne on ka: ma olen osav valetaja.

Inimesed, kes kõigiga läbi saavad, on variserid ja osavad valetajad. Seega juba selle pinnalt saab aru, et sa oled ”andekas”, ainult, et minusugune näeks läbi.

Kuidas sa tead, et mu jutus mingigi tõde oli? 😉

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte milleski.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa tead, et mu jutus mingigi tõde oli? ????

No kui sa ütled, et sa oled valetaja, siis sa ju valetad 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa tead, et mu jutus mingigi tõde oli? ????

Sest anonüümselt on inimene ikka tema ise ja näo ees hoopis midagi muud. Kas ma usun, et sa valetad? Ja ütled seda ausalt välja.

Jah. Miks? Sest kõik inimesed valetavad, aga sina pead ennast osavaks. Sa oled uhke selle üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma usun, et sa valetad? Ja ütled seda ausalt välja. Jah. Miks? Sest kõik inimesed valetavad, aga sina pead ennast osavaks. Sa oled uhke selle üle.

Kui tema ütleb, et ta valetab, siis ta räägib ju tõtt, tõepoolest, kõik inimesed aeg-ajalt valetavad. Kui keegi ütleks, et tema on aus inimene ja kunagi ei valeta, siis oleks ta automaatselt valetaja ja ebausaldusväärne (hoiaksin sellise enesekiituse meeles ja ei usaldaks tähtsate asjadega või tähtsaid asju talle).

Ma oskan üle keskmise hästi süüa teha, pidudele süüa teha meeldib ja saan kiita (võib-olla seepärast meeldibki 🙂 oma pere on ammu ära harjunud), ka seksis olen üle keskmise hea, on partnerid öelnud. Üleüldiselt mittekonfliktne meeldiv inimene, kellel on vedanud kollektiivide, ülemustega, pereliikmetega jne, pole põhjust ka kellegiga tüli üles kiskuda. Võõrkeeli oskan mitmeid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kiire taip, hea faktimälu ja seoste loomise oskus. Oskan näha suurt pilti. Seetõttu läbisin koolid-kõrgkoolid ilma erilise vaevata. Käeliselt olen üpriski osav, koon ja heegeldan (viimasel ajal viitsin vähem). Joonistan heal tasemel. Kehaliselt tubli – kuulusin omal ajal isegi Eesti noortekoondisse. Süüa teen üle keskmise hästi. Seksis olen andekas ja isukas, mees on rahul. Iseloomult suht rahumeelne ja optimistlik.

Jeerum, sa oled ju täiesti perfektne. Sul on kindlasti hea, rahulik elu. See seksi osa ajab mind eriti kadedaks 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on kindlasti hea, rahulik elu. See seksi osa ajab mind eriti kadedaks

Ei ole see elu midagi nii rahulik. Kirjutasin, et olen isukas ja see tähendab nädalas umbes 15-20 vahekorda, eks aega läheb selle peale omajagu ja muudeks tegevusteks jääb sellevõrra vähem aega.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole see elu midagi nii rahulik. Kirjutasin, et olen isukas ja see tähendab nädalas umbes 15-20 vahekorda, eks aega läheb selle peale omajagu ja muudeks tegevusteks jääb sellevõrra vähem aega.

Jah, kolm vahekorda päevas on ikka liig mis liig. Siis ei jõua ju küll eriti midagi muud teha. Tööl käiminegi langeb ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kolm vahekorda päevas on ikka liig mis liig.

Ei ole liig, sest ma olen isukas naine.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Milles sina oled andekas, hea