Esileht Ilu ja tervis Milles viga võiks olla?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Milles viga võiks olla?

Postitas:

Juba umbes aasta aega on mul iga päev löönud keha vasakusse külge valusähvatus. Ja tõespoolest iga jumala päev. Valusähvatus on selline, et sellel ajal end liigutada ei saa- valus on hingata ja olla. Reeglina kestab üks sähvatus umbes 5-10 sekundid ja alati on 2 valuhoogu jutti. Olen palju mõelnud selle üle, et milles asi võib olla- kas asi on südames vms? Ise olen noor inimen, 26 aastane ja raske uskuda, et südamega võiks probleeme olla. Valuhoog ei ole ühe kindla koha peal, vaid see hõlmab kogu vasakut külge. Selline tunne on, et valuhoog käib ülevalt alla välja, kuid samas see tunne võib petlik olla.
Üritasin natukene enda olukorda seletada ja loodan, et vb keegi oskab nõu anda või seletada, et milles küll probleem võiks olla.
Tean, et paljud kukuvad kohe kisama, et oleks pidanud ammu arsti juurde minema, kuid olen koguaeg selline olnud, et arsti juurde lähen tõepoolest viimases hädas ja hirmus. Järelikult ei ole siis hirm veel piisavalt suur.
Aga ootan huviga vastuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 20:47; 07.03 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Tean, et paljud kukuvad kohe kisama, et oleks pidanud ammu arsti juurde minema, kuid olen koguaeg selline olnud, et arsti juurde lähen tõepoolest viimases hädas ja hirmus. Järelikult ei ole siis hirm veel piisavalt suur.
Aga ootan huviga vastuseid.[/tsitaat]

No, kui sa nii suur kangelane oled siis oota ära, kuniks hirm piisavalt suureks läheb. Mis sa teisi tülitad oma murega kui see sulle endalegi korda ei lähe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi närvi valu pakuks. Samas võib välja kooruda ka mingi autoimmuunsushaigus. Soovitan pöörduda ikkagi kõigepealt perearstile ja perearstilt võtta saatekiri neuroloogile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seljanärv äkki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seljaga on mul ka tõepoolest igapäevaselt probleeme. Istudes hakkab kohe valutama, kummarduda ei saa jne. Aga ei osanud seda sellega seostada.
Arstile tõesti ei kipu kohe minema, kuna olen sellise loomuga koguaeg olnud, et ootan viimase hetkeni:S
Ja momendil ei ela enam Eestis ka, seega ei teagi kuidas siin toimida.
Aga aitäh vastuste eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 20:47; 07.03 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära mine jah arstile, saad veel äkki teada, mis sul viga on. Aga loe seda ja mõtle – http://teadus.err.ee/artikkel?id=6546&cat=1&pg=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sapikivid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 21:32; 07.03 21:35; 08.03 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sapikivid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 21:32; 07.03 21:35; 08.03 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sapikivid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 21:32; 07.03 21:35; 08.03 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sapikivid[/tsitaat]Sapp peaks siiski keha paremal, mitte vasakul poolel asuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Milles viga võiks olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.