Esileht Pereelu ja suhted millest alustada elatise ametlikuks tegemisel?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: millest alustada elatise ametlikuks tegemisel?

Postitas:

Soovin lapse isale elatisnõude esitada. Kuhu ma selleks pöörduma peaksin? Ja kui isa nõus pole, kas siis edasi kohtusse? Mis põhjusel ta nõus olema ei peaks? Kui teen nõude elatisele, kas siis võimalik kohe ka külastusajad paika panna?
Väike eellugu ka miks selle tee ette olen otsustanud võtta.
Peale lahku minekut, aasta tagasi, kolis mees teise Eesti otsa. Lapsega on kohtunud 4 korda, 30 min on kohtumised kestnud(sest tal endal niiniii kiire). Raha hakkas kandma alles selle aasta alguses. Oli meil suusõnaline kokkuleppe, et keskmiselt 70 eurot kuus . Tema palk 1000-1500 eurot. Viimastel kuudel kahanenud summa juba 50-ne euroni kuus. Kevadel leppisime kokku, et augustis toetab suurema summaga, et lapsele lasteaiaks riideid osta. Nähes taas pangakontol 50 eurot, pärisin täitmata lubaduse kohta aru, sain vaid kurja smsi, et kas ma loll, et aru ei saa, et tal raha pole. Samas tean tänu mõnele tuttavale, et elab väga muredeta elu, ka uue auto ostis just. Ja täna siis lapsega jalutades nägime juhuslikult teda, meid märgates hüppas kogu seltskond kiirelt autosse ja kihutas minema. Pole kahtlustki, et temaga tegu oli. Tema ema rääkis, et ta siinkandis puhkusreisil. Ta pole veebruarist saadik last näind! Ja ta põgenes!! Pole näidand üles ka huvi lapsega kohtumise vastu . Kui ta viimati 3 kuu eest helistas kurtis kui väga ta last näha tahaks ja laps kõige tähtsam. Kahjuks neil sõnadel ma alust näind pole ja mulle tundub, et tasatargu üritab ta hakata viilima ültse elatise maksmisest. Küsida plaanin miinimumi, ehk siis 145 eurot. Ja pakun välja talle võimaluse koostada kokkusaamis graafik, et vältida eelmistel kordaldel juhtunut, et helistab 1 tund ette ja nõuab last näha. Põhimõtteliselt tema raha meil väga vaja pole, siiani olen olnud 70 rahul, aga lihtsalt sagenevad valed ja vassimised on ära väsitanud. Tahan, et asi oleks ametlik ja kindel ja ma ei peaks temaga maid jagama.Kuna laps oli planeeritud KOOS ja ta oli väga uhke ja õnnelik isa siis leian, et raha on vähim, mida lapse jaoks nõuda saan. Kahjuks hoolivust ja issiks olemist kohtu kaudu nõuda ei saa. Tänan igasuguse abi ja infot andvate linkide eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kättemaks on magus…
Millest alustada? Kuidas mehe rahakoti üle nii täpset infot omav naine Google abiga elatisblanketti ei suuda üles leida??????? Utoopia!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kättemaks on magus…
Millest alustada? Kuidas mehe rahakoti üle nii täpset infot omav naine Google abiga elatisblanketti ei suuda üles leida??????? Utoopia! [/tsitaat]
Küllap tahtis inimene lihtsalt muret jagada. Millest selline õelus?

Tuleb esitada maksekäsk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi juba niikaugel, kui praegu, siis loomulikult otse kohtusse. Kainelt ja rahulikult. http://www.kohus.ee/18139

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui asi juba niikaugel, kui praegu, siis loomulikult otse kohtusse. Kainelt ja rahulikult. http://www.kohus.ee/18139%5B/tsitaat%5D
Lihtsam on alustada maksekäsuga.
https://www.e-toimik.ee/
Saab küsida ka rohkem,200 eur vist,ilma et peaks midagi tõendama.Kui esitab vastuväite,alles siis võib minna hagiga kohtusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted millest alustada elatise ametlikuks tegemisel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.