Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millest küll sõltub…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millest küll sõltub…

Postitas:
Kägu

Et mõni arst on suuteline jääma isegi igas olukorras väärikaks enda ja vastase suhtes. Just vaatasin, et elu24 ühte videot, kus perearsti vastas on 20-aastane ja nii piinlik oli seda vaadata. Ükskõik kui rumal selle inimese küsimused võivad olla, aga väärikaks peaks ikka jääma. Kas ta arvas, et sellise suhtumisega see inimene läheb vaktsineerima, teda alavääristades? Kui ta ei suuda argumenteerides viisakaks jääda, siis ei peaks sellest üldse osa võtma. Kuidas teile seda videot vaadates tundus, kas selle peale läheksite vaktsineerima?

https://elu24.postimees.ee/7364236/arst-ja-suunamudija-votavad-elu24-erisaates-ette-koroonaeitajate-lemmikvaited

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ei suuda isegi peaminister viisakalt, ilma riigikogulasi solvamata, alavääristamata ja iroonilisi grimasse näkku väänamata suhelda. Eks temalt õpitakse.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ei suuda isegi peaminister viisakalt, ilma riigikogulasi solvamata, alavääristamata ja iroonilisi grimasse näkku väänamata suhelda. Eks temalt õpitakse.

Seda küll,  aga eks oleneb kes talle seal küsimusi esitab, aga see video pani mõtlema, et äkki need, kes kandsid seal Vabakal sellist särki, said ka sellise käitumise osaliseks. Huvitav on teada, et kuidas teised arstid oma kolleegide käitumise peale vastaksid…

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlen nii, et kaua sa kannatad. Olgu su süütenöör kuitahes pikk, ühel hetkel saab see otsa, kui pead iga päev mingit lolli ja ennast täis jura kuulama ja sind solvatakse ja süüdistatakse ei tea milles. Loogiline, et mingil hetkel enam ei suuda. Arst ei saa praegusel ajal ka end vabaks võtta ja puhkama kihutada Seišellidele, erinevalt sellest tüübist, kes ta närvi ajas.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaadanud, et minu puhul sõltub selle päeva tujust ja väsimusastmest, kas ma suudan lausaliste valede levitajale viisakslt ja rahulikult vastata või mitte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, see on see “veits poogen” tohter.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pandeemia on välja mõeldud (suurtele ravimifirmadele raha sisse toomiseks)”.

Pandeemia ei ole välja mõeldud – kuigi antud haiguse ennetuse ja ravi nišhiks ettevalmistunud ravimifirmad selle pealt tõesti suuri kasumeid saavad – sh käib selle kõigega kaasas suure reklaamikampaania – seda siis kas enda vahendite kiitmiseks või kampaania alternatiivsete meetodite mahategemiseks.

Ideaalis – kui meil ikkagi on tõsine pandeemia – ei keskenduks me ainult vaktsineerimisele, vaid kasutaks kõike, mis vähegi aidata võiks – sh tuletaks inimestele meelde, kuidas naturaalselt oma tervist turgutada, kuidas ennast koduse raviga kaitsta – ja kuidas muudest haigustest ja probleemidest hoiduda.

Rahvastiku vähendamine arvatavasti ei olnud eesmärk, nagu ka selle pandeemia esilekutsumine, kuigi hetkel olukorra tipus olevad inimesed (Fauci, Gates ja ma ei tea, mis selle super-villain välimusega sakslase nimi oligi) on sellest juba avalikult fantaseerinud. See ei tähenda seda, et nad seda põhjustasid – aga nad obv on seda olukorda ootanud, soovinud. Pandeemia oli tulemas nii või teisiti – varem või hiljem. 

Rahvastiku vähenemine, mis aga toimub, ei tule otseselt vaktsiinist või vaktsineerimisest (ja seekord õnneks ka märkimisväärselt mitte haigusest endast (JAH, teame, terve maailma peale miljoneid on surnud, protsentiaalselt on selle haiguse surmavus siiski vähem tõsine kui mõned eelnevad pandeemiad) – vaid tuleneb kaudselt muudest meedetest, mida kasutame. Peamiselt sellest, et muu haigustega tegelemine on nüüd jäänud tahaplaanile ja paljud inimesed ei võta enam oma arstiga ühendust, kui peaks. Piirangute tagajärjel on ka muid probleeme – tööst/rahast ilmajäämine, lahkuminekud, koolis mahajäämine ja sotsiaalsetest ringidest välja jäämine.

“Koroonapassi kasutatakse ühiskonna kontrollimiseks.”

Need, kes on end vaktsineerinud ja rohkem sellest teemast ei mõtle, ei tunnegi seda. Need, kes ei ole vaktsineerinud – mis iganes põhjusel – paratamatult tunnevad, et pass eksisteerib eelkõige selleks, et neid vaktsineerima survestada. See pass annab teatud privileegid nende ees, kellel seda passi ei ole. Segregatsioon on selge – olgugi, et hektel ei ole raske mõelda juurde, et see on kõik heade kavatsustega.

“Ühekordsed maskid teevad pigem kahju…”

Mulle poes ronivad inimesed kuklasse oma maskidega. Ega sealt maalt neist tõesti enam kasu ei ole. Ma ei oskaks väita, kas nad rohkem kahju teevad – aga kui inimesed neid maske taskutes hoiavad, siis sinna siiski satub rohkem baktereid kui “kof kof, need on nende oma suust.”

“Pandeemia lõppeb siis, kui lõpetame testimise.”

Vaevalt küll. Aga ei tasu ka uskuda, et see testimine meile mingit selget ja täpselt pilti olukorrast annab. Limitatsioone ei tasu unustada.

“PCR testid istutavad haiguse inimese hingamisteedesse.”

wtf?

“Covid viirust levitab 5G side”

Muidugi, need kõige sensatsioonilisemad jaburdused on kõige teravamalt kõigil meeles. Kaudselt aga ka 4G, raadioside, tele ja paber – viirust ei levita, ühiskonnas eksisteerivat pinget tulevatavad küll 24/7 meelde – ja krooniline stress ei ole immuunsüsteemile hea 🙂

Corona vastu õhutage tube. Ärevuse vastu õhutage aju (aeglased jalutuskäigud õues – ilma telefonita, ilma bitchiva kaaskäijata – väga hea)

“Meil tuleb harjuda covidiga elama”

Ära ta ei kao. Arvatavasti see lihtsalt lisandub meie tavaliste levivate haiguste nimekirja, mida inimesed ei ole võimelised välja suretama sel moel nagu mõne muu nakkushaigusega on õnnestunud.

Kõvemad ravi või ennetustehnoloogiad tulevikus ei ole välistatud 🙂

*Mingi küsimus jäi vist vahele, aga see tundus piisavalt jabur, et ignoreerida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millest küll sõltub…