Esileht Ilu ja tervis Millest sai algus kaalulangetus?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Millest sai algus kaalulangetus?

Postitas:
Kägu

Tõstan teemat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõstan teemat

Miks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Foto, millelt ma ennast ära ei tundnud – teadsin, kus ma istusin, kuid sellel kohal oli minu kleidiga keegi väga paks naine.

Võtsin koera ja hakkasin igapäevaselt liikuma, kilod alustasid kadumist, muutsin toitumist ja alustasin joogaga.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin üle mitme aasta vana tuttavaga kohtuma, keda vahepeal kordagi näinud polnud. Esialgne rõõm asendus kähku häbiga, sest olin vahepeal kõvasti juurde võitnud ega tahtnud sellisena ta silma alla sattuda. Ja siis taipasin,  et tegelikult ma väldin juba tükk aega erinevaid üritusi või kohti, et mitte vanu tuttavaid kohata. See taipamine oli mulle viimane piisk.

Tänaseks olen 26kg alla võtnud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istusin kodus söögilaua taga ja sõin kui mõtlesin, et ega ma sedasi naist ei leia kui kaalu alla ei võta. Sest ülekaal on tekitanud depressiooni ja lükkasin ennast lukku.

Kohe varsti saab 40 kilo alla võetud pea aastaga. Mõned kuud on jäänud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin üle mitme aasta vana tuttavaga kohtuma, keda vahepeal kordagi näinud polnud. Esialgne rõõm asendus kähku häbiga, sest olin vahepeal kõvasti juurde võitnud ega tahtnud sellisena ta silma alla sattuda. Ja siis taipasin, et tegelikult ma väldin juba tükk aega erinevaid üritusi või kohti, et mitte vanu tuttavaid kohata. See taipamine oli mulle viimane piisk.

Tänaseks olen 26kg alla võtnud.

Ma see, kes fotolt ennast ära ei tundnud. Nüüdseks läinud 30 kilo ja mõistan täielikult, miks ma vältisin peegleid ja fotosid jms.

Tegin hiljuti riidekapis täieliku puhastuse ja annestasin kõik paksuriided taaskasutusse. Ühe kleidi jätsin hoiatuseks alles.

Kusjuures tõsi on see, et dieedipidamine ja ajutine muudatus ei aita, tuleb teha täielik mõtteviisi muutus, siis on asjast kasu.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhuviirusest. Pikalt olin juba hoogu võtnud, aga kuidagi ei suutnud end kätte võtta. Kui aga 1-ööpäevase okseviirusega kadus 2 kg, siis mõtlesin, et kuna mul oli ööpäeva jagu NIIIIIII paha, siis kasutan selle tulemuse vähemasti kaalualandamisega alustamiseks ära, et sest piinast midagigi tolku oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhuviirusest. Pikalt olin juba hoogu võtnud, aga kuidagi ei suutnud end kätte võtta. Kui aga 1-ööpäevase okseviirusega kadus 2 kg, siis mõtlesin, et kuna mul oli ööpäeva jagu NIIIIIII paha, siis kasutan selle tulemuse vähemasti kaalualandamisega alustamiseks ära, et sest piinast midagigi tolku oleks.

Ja kas oli tolku?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ülekaalus ca 15a. Enda arust ei söönud palju, sporti tegin ka. Kahtlustasin, et pillid lõid hormoonid sassi  Pärast teise lapse sündi läks lisaks raseduskilodele veel 10kg kohe maha ja siis edasine oli juba lihtne. Eesmärgist puudu veel 8kg ja seda kõike ainult 6-kuuga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ülekaalus ca 15a. Enda arust ei söönud palju, sporti tegin ka. Kahtlustasin, et pillid lõid hormoonid sassi Pärast teise lapse sündi läks lisaks raseduskilodele veel 10kg kohe maha ja siis edasine oli juba lihtne. Eesmärgist puudu veel 8kg ja seda kõike ainult 6-kuuga.

Lisaks veel niipalju, et ei piira end hullult, magusat söön ka. Kogused väiksemad ning söön tihedamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu ja tervis Millest sai algus kaalulangetus?