Esileht Pereelu ja suhted Millest selline arvamus

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Millest selline arvamus

Postitas:

Kui mees jätab oma naise kellegi pärast, kellega sobitakse rohkem, siis miks tuleb nii palju selliseid kommentaare, et küll ta varsti uue naisega sama teeb?
Olen ise taolises olukorras ja lugenud selle teemalisi postitusi erinevatest foorumitest.
Miks siis ikkagi nii arvatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kibestunud eksnaiste tõlgendus, muud ei midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole eksnaine, aga enamasti \”sobitakse rohkem\” kellegagi, kes on oma naisest kümme aastat noorem – ja tihti juhtubki nii, et avastatakse aastakese pärast, et ainult noorest lihast jääb väheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et see kommentaar, et ju teeb sama ka edaspidi, tuleneb elust enesest. Esiteks sa tead, et mees on selleks võimeline, kuna on kord seda teinud, teiseks oled ise olnud see \”uus\”, ka sina oled järelikult sel teel juba olnud.

Mehel on saadud kogemus, kuidas on jätta maha naine, minna uue juurde või pidada korraga kaht naist mingi aeg ja siis valida. Läheb aeg edasi, kunagise kogemuse see osa, kus olid valu ja pisarad, on tal ammu meelest läinud, eredalt on meeles ehk see, et uuega sai ikka palju lahedam. Raske on üldistada, aga seda ma arvan, et mees ja naine, kes on üksteist leidnud oma kunagiste suhete arvelt, suretavad selle uue suhte ka tekkinud süütundest. Ühel hetkel lööb mõistus neil selgeks ja siis avaneb tehtu kogu oma koleduses. Mõned inimesed õpivad oma kogemustest, mõned mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest alati leidub keegi, kellega sobitakse veel rohkem… nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui uudiseid lugeda, siis näed sa, Mihkel Raual ka jälle uus sobimine käes. Iga kord on uus eelmisest noorem olnud. Kas arvate, et jääb viimaseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel on nii, vahel on naa. Mõnikord tõesti inimesed ei sobi. Ja järgmisega sobivad. Aga sageli on nii, et inimene otsib mingit ideaali, aga seda ei mõista, et ka ideaalses kooselus tuleb mõningaid raskusi ületada. Ja üldse, mõni on selline, et ainult uus on huvitav ja suhtub suhetesse umbes samamoodi nagu asjadesse, kui ei ole enam piisavalt ilus ja särav ja ei tekita sellist vaimustust, võtame uue. Nii et eks see ole üldistamine küll, aga ilma üldistamata võõrad ei saagi ju midagi kommenteerida. (Aga meile ju nii meeldib oma mõtteid jagada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka nõus, et see oleneb täitsa inimesest. arvata võib, et Mihkel Raua praegune sõbratar ei jää tal viimaseks. samas tahaks loota, et näiteks Tõnu Kaljuste leidis Kadri Hinrikuses inimese, kellega oma elu püsivalt siduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 08:22; 21.07 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmees jättis mind teise naise pärast maha. Ja müts maha, sobivad jah paremini. Senini on nad koos olnud 6 aastat ja ei ütleks, et kumbki mõtleks seda suhet lõpetada.
Ei ole alati nii, et ainult sellepärast, et noorem on. Mõned tõesti sobivadki rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainus, kes ei arva, et ainult mees otsustab, kellega ta on ja kellega pole?
Ülla-ülla, aga ka Liina Vahter võib leida endale uue mehe. Kuna ta on nii palju noorem, siis pigem on vahetajaks ikka tema, mitte Mihkel Raud.
Brrr… meestekesksus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaba naisega sobib lõbutsemine rohkem, kui kodus oma väikeseid lapsi kasvatada ja kodutöid teha, siis tõenäoliselt juhtub tõesti sama, kui uue naisega ka argipäevani jõutakse. Mitte naise sobivuses polnud asi, vaid kohustused ei sobinud.
Eelmine naine sobis ju ka suurepäraselt, kui koos vaid meelt lahutati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest suhtuvad mehed naistesse samamoodi nagu oma autodesse.

Kes armastab ja putitab aastakümneid oma vana panni, see ei kuku ka nii kergekäeliselt oma esimesest armastusest lahutama. Ja kes liisib iga natukese aja tagant uue auto, see vahetab ka naisi nagu sokke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest suhtuvad mehed naistesse samamoodi nagu oma autodesse.

Kes armastab ja putitab aastakümneid oma vana panni, see ei kuku ka nii kergekäeliselt oma esimesest armastusest lahutama. Ja kes liisib iga natukese aja tagant uue auto, see vahetab ka naisi nagu sokke. [/tsitaat]Ja kellegi vana pann on alati ka teise mehe uus uhke limusiin…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 13:30; 24.07 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kellegi uus juba 10 aastat ja siiani tundub, et veel sobime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vaba naisega sobib lõbutsemine rohkem, kui kodus oma väikeseid lapsi kasvatada ja kodutöid teha, siis tõenäoliselt juhtub tõesti sama, kui uue naisega ka argipäevani jõutakse. Mitte naise sobivuses polnud asi, vaid kohustused ei sobinud.
Eelmine naine sobis ju ka suurepäraselt, kui koos vaid meelt lahutati.[/tsitaat]
Nii õigesti öeldud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin oma eksmehe teine naine. Peale minu on tal olnud neid veel kolm. Selliseid pikemaajalisi kooselusuhteid. Neid lühemaajalisi, keda oma lastele tutvustatud on või keda lastele mainitud on, on seal vahepeal veel olnud. Üheöösuhetest ma antud juhul ei räägi, sest nende kohta on vast Peetrusel ainult mingi arvepidamine olemas.

Tuttav naisterahvas jooksis oma mehe juurest Eluarmastusega ära. See naine oli 10 aastat noorem kui tolle Eluarmastuse eksnaine, kelle juurest too omakorda ära tuli. Kümmekond aastat hiljem selgus, et Eluarmastusel on uus armastus peal – senisest veel noorema naise vastu. Läks aga jälle noorema ja kenama juurde, kuigi maha jäi järjekordselt kena kodu ning sattus ka majanduslikult märksa kehvemasse seisu kui enne oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 17:39; 21.07 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen ka nõus, et see oleneb täitsa inimesest. arvata võib, et Mihkel Raua praegune sõbratar ei jää tal viimaseks. samas tahaks loota, et näiteks Tõnu Kaljuste leidis Kadri Hinrikuses inimese, kellega oma elu püsivalt siduda. [/tsitaat]

Loomulikult! Sa vaata Kaljuste vanust! Järgmisel aastal saab juba 60. Tõenäosus, et tast nt viie aasta pärast selleks piisavalt tõsist isast on, et veelgi nooremat naist kinni hoida (Hinrikus on 42), on ikka väike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 17:39; 21.07 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sellist arvamust kohanud. Küll aga seda, et kes üks kord petab, petab ka teine kord. Selle kohta ka tõestus olemas. Kõik on ikka kinni tõekspidamistes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Futura kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ma olen ainus, kes ei arva, et ainult mees otsustab, kellega ta on ja kellega pole?
Ülla-ülla, aga ka Liina Vahter võib leida endale uue mehe. Kuna ta on nii palju noorem, siis pigem on vahetajaks ikka tema, mitte Mihkel Raud.
Brrr… meestekesksus.[/tsitaat] kas sa teemaalgatust lugesid? teemaalgatus on ju meestest, sellepärast me ka räägime meestest.
võib ju tuua ka näiteks Kaur Kenderi, kellel oma abikaasa kõrval mitu suhet olnud. ükskõik, kas tema armukesed jätavad teda maha või tema oma armukesi, uus on tal varsti jälle. kuidas see abikaasa küll seda talub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 08:22; 21.07 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks elab uuega koos ca 10 aastat. Kas ta teda petab,või kavatseb maha jätta, seda ma ei tea aga see polegi ju enam minu mure.
Ise ka juba 7a koos mehega kes oma naise maha jättis väikese lapsega, küll mitte minu pärast, vaid kolis lihtsalt eraldi elama.Saime peale seda tuttavaks.
Seega ei arva midagi. Elan oma elu edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb imestama see, et Eestis on peaaegu alati uus naine endisest 10 aastat noorem. Miks küll? Ma elan juba 12 aastat Eestist väljas. Minu abikaasa eks-naine on mehest 5 aastat noorem ja minust 2 aastat. Meie tutvusringkonnas on nii mõnedki paarid lahku läinud ( reeglina siis, kui lapsed on suured) ja hoobilt ei tule meelde ühtegi juhust, kus uus naine oleks mehest palju noorem. Miks Eestis see nii on? Ma ei kujuta ette, kuidas oleks endast 15-20 aastat noorema inimesega koos elada, elukogemus ja küpsus on ju täiesti erineval tasemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kibestunud eksnaiste tõlgendus, muud ei midagi. [/tsitaat]

Mhm, huvitav tähelepanek. 15a tagasi hakkasin kooos elama mehega, kes tuli ära oma naise ja laste juurest. Minu tollane äi ütles mulle: \”Jäeti too naine, jäetakse ka sind.\” Täpselt nii 5a pärast juhtus. Kas mu äi oli ka kibestunud?
Äi = kibestunud eksanised. Ei taha nõustuda, et mu äi kibestunud eksnaine oli.
Sain karistuseks täpselt selle, mille koos mehega põhjustasime tema eksnaisele ja lastele. Ma ei loo iial suhet mehega, kellel on väiksed lapsed, rääkigu need mehed mida tahes. Ennem olen üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes pole endas kindel, otsibki erinevaid naisi nagu Nipernaadi. Minul pole nipernaaditamise jaoks aega ega tahtmist.

Minu meelest on oletus, et kui jäeti keegi sinu pärast, siis jäetakse sind kellegi pärast mitte kibestumus, vaid puhas loogika, sellepärast tasub hoolega elutarku inimesi kuulata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei ole ainult nii, et pea iga kord on uus naine eksnaisest 10 aastat noorem, Eestis on ka nii, et uus mees on eksmehest 10 aastat noorem. Eestis on ammu nii, et head naised leiavad juba nooremaid mehi, suhetest rikkumata mehi, nõukaajast rikkumata mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mees jätab oma naise kellegi pärast, kellega sobitakse rohkem, siis miks tuleb nii palju selliseid kommentaare, et küll ta varsti uue naisega sama teeb?
Olen ise taolises olukorras ja lugenud selle teemalisi postitusi erinevatest foorumitest.
Miks siis ikkagi nii arvatakse?[/tsitaat]
seepärast et tegu on mehega.
teeks naine niimoodi, et jätab mehe teise pärast maha, siis naine otsib vaid oma õnne või et \”elatakse vaid korra\” ja milleks raisata enda elu inimese kõrval, keda sa ei armasta ja et \”kahetsetakse seda mida oled tegemata jätnud\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

seepärast et tegu on mehega.
teeks naine niimoodi, et jätab mehe teise pärast maha, siis naine otsib vaid oma õnne või et \”elatakse vaid korra\” ja milleks raisata enda elu inimese kõrval, keda sa ei armasta ja et \”kahetsetakse seda mida oled tegemata jätnud\”.
[/tsitaat]Jah, naistel on \”liblikad kõhus\”, aga mees \”mõtleb munniga\”.
Tüüpiline seksistlik möga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 13:30; 24.07 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult! Sa vaata Kaljuste vanust! Järgmisel aastal saab juba 60. Tõenäosus, et tast nt viie aasta pärast selleks piisavalt tõsist isast on, et veelgi nooremat naist kinni hoida (Hinrikus on 42), on ikka väike. [/tsitaat]

Mina olen kuulnud, et nad juba ammu koos ei ole! Kas mingi kuulujutt või on ikkagi tõsi??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks üldistaksin kogemuste põhjal. Lähedaste meestuttvate ja oma onu põhjal. Ise pole mehe lahkumist läbi elama pidanud, samuti vanemad siiani koos. Aga lähedaste tuttavate põhjal:

Mees arvab, et ta võtab täiesti teistsuguse naise. Kõik lähedased aga saavad peagi aru, et uus naine on nagu eelmise naise koopia. Miskipärast inimesed eelistavad ikkagi ühte kindlat tüüpi inimesi ja selle kindla tüübiga kaasnenevad ka kindlat tüüpi vead. Lisaks veel, et see teine naine on reeglina täiesti kindel, et ta on hoopis erinev esimesest naisest. Kui aga tuttavad hiljem omavahel vestlevad, selgub, et kõiki rabab üks ja sama asi – need naised on oma olemuselt niiväga sarnased, see ei tähenda sugugi et halvad, vaid nad on lihtsalt väga sarnased. Peagi saab mees aru, et ka teisel naisel on vead, aga siis on ta juba piisavalt tark tegemaks järeldusi, et ideaalset inimest ei ole olemas, kõigil meil on omad head ja vead ja suure tõenbäosusega veedab mees selle teise naisega siiski oma ülejäänud elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Millest selline arvamus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.