Esileht Väikelaps Millest selline loidus ja virisemine?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millest selline loidus ja virisemine?

Postitas:

Tere,

Minu plika saba varsti 2. Juba 3-4 päeva on laps teistsugune kui muidu. Ta kas on tujukas, jonnakas, viril või siis tahab süles olla, sossutada. Vahepeal muutub jälle tavaliseks ja rõõmsameelseks. Söönud on ta neil päevil vähe, joob ilusasti. Eile läks kõht lahti, terve päeva jooksul kakas 4 korda. Öösel nutab tihti ja uni rahutu. Täna hommikul ei saanud teda ülesse, tahtis ainult magada ja kui ta lõpuks üles tõstsin, istus vaikselt süles, jõi natuke vett ja sõi paar ampsu leiba. Muidu ta on hommikuti palju elavam. Palavikku ei ole, nohu-köha pole. Aga mure on suur, millest selline loidus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:06; 16.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hambad on kõik suus? Mõne lapse võtab purihammaste lõikumine niimoodi läbi, sellest võib olla ka kõhulahtisus tingitud.
Minu laps on selline loid, viril, mittesööja ja halb magaja kahel puhul – kui lõikuvad hambad või on kõrvapõletik (sellega ei ole meil ka alati palavikku kaasnenud, aga kõhulahtisus jälle sellega seotud olla ilmselt ei saa).
Igal juhul soovitan arsti poole pöörduda. Igaks juhuks võiks vereproovi teha, et kindel olla, et kuskil põletikku ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik purihambad ei ole suus, samas kui katsusin ja vaatasin igemeid, ei olnud paistes ega punased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:06; 16.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud ka oma lapse puhul tükk aega aru, et hambad tulevad. Ülemised purihambad tegid talle ikka tükk aega valu, ma ei saanud ka vaadates ja katsudes aru. Aga kuskilt maalt läks ige selliseks naljakalt pehmeks, nagu katsuks mingit mädanevat kohta, selline täiesti lödi oli näpu all. Alles siis hakkasin taipama, milles asi.
Aga ikkagi ma soovitaks perearstile pöörduda, väikse lapse puhul ei saa kunagi kindel olla, milles asi. Seda enam, kui teil juba mitmes päev nii jookseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellisel juhul on ainult 2 varianti: hambad või siis mingi viirus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Millest selline loidus ja virisemine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.