Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millest võiks loobuda?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millest võiks loobuda?

Postitas:

Ca 2 kuud tähtajani ja oleks tore teada, mis toiduainetest nt teie olete loobunud või mida olete rohkem sööma hakanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loobunud pole millestki, aga püüan magusat (¨okolaadi) süüa mõistuse piires. Puuvilju ehk söön liiga palju (õuna just, kuigi räägitakse, et pole soovitatav eriti)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetasin magusad Kellogsid välja, hakkasin putru sööma, puuviljadest söön ainult mandariini.
Sokolaadi õgimise periood on ka möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina loobusin saiast,ültse pagaritoodetest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina loobusin lihast sest see tekitas gaase,aga selleasemel söön kalatooteid ja vahest sinkki:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudi veel neid toite, mida sa ehk niipea süüa ei saa (eeldusel, et rinda annad) ja millest kindlasti puudust tundma hakkad.

Ise sõin näiteks väga tulist hiina toitu, värskekapsahautist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alternatiivmeditisiini teooria sulle. Pole minu poolt toitumissoovitus ja ma ise seda esimese rasedusega ei jälginud. Joogaõpetaja soovitused siis need. Ma isegi ei mäleta, miks pidi nii sööma (kas pärmseene, kaalu, lapse kaalu, kergema sünnituse või mitme neist pärast).

Loobuma peaks kindlasti valgest jahust ja suhkrust, pärmist, piimatoodetes, lihast.

Toituda võiks peamiselt aedviljast ja puuviljast, veidi võiks lisada ka täisteratooteid (pudrud, juuretisega leivad), taimseid rasvasid (puhtad külmpress õlid, pähklid-seemned).

Ma vähemalt veidi lahjat liha ning hapendatud piimatooteid lisaks siia nimekirja.

—–

No ja seda ma kirjutan siis pärast suure kaneelisaia küpsetamist ning enamiku koos rõõsa piimaga manustamist… Paar tundi sellest möödas, aga kõht ikka veel väga täis. Täis kõht ei takistanud sugugi seda, et neelud hiina toidu järele käima ei hakanud siinset teemat lugedes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juba vahetasin valge suhkru välja rafineerimata suhkru vastu. Kui räägitakse suhkrust loobumisest, siis tegelikult ongi jutt valgest rafineeritud suhkrust.
Tavalise peensoola asemel kasutan ammu juba meresoola. Püüan ka vältida väga soolaseid toitusid või toitude ülesoolamist.
Piimatoodetest ja lihast ei tohiks loobuda. Loomsed valgud ja punasest lihast saadav raud on mõlemad lapse arengus olulised. Eelistada tasuks hapupiimatooteid. Lihast kvaliteetset väherasvast. Sealiha asemel võiks proovida veist (vasikat), lammast, kalkunit.
Valge jahu asemel kasutada võimalusel täisterajahusid.
Vürtsidega võiks ka piiri pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Milleski pole loobunud. Tarbin kõike mõõdukalt ja arukalt.

Raseduse alguses ei kannatanud mingit liha, suitsutatud vorsti.
Mingil ajal see möödus. Praegu ei kannata aga linnuliha, mõte juba sellest ajab sees keerama. Samuti ei söö heeringat. Ei joo piima, aga tarvitan piimatooteid.

Kui laps käes, eks siis tuleb võibolla tõesti midagi menüüst eemaldada. Esimest last imetadades loobusin õuntest, kapsast, piimast.

Praegu naudin viimaseid isusid. Eile poes olles ei suutnud mööduda keeksidest (valmistatud saksamaal, marmor. no need, mis pakendatud ja milledel küllaltki pikk säilivus aeg). Muidu ma absoluutselt ei söö neid ja nüüd, nii hea oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kummagi raseduse ajal ega pärast millestki loobunud.

Ma arvan, et meie pere sööb piisavalt tervislikult ja mitmekülgselt. Poolfabrikaate-valmistoite-purgisuppe-kiirtoitu vms meil ei sööda. Saiatooteid on ka üldiselt väga harva üldse.

Suhkrut läheb meil ülivähe. Soolana on aastaid vaid meresool olnud jne. Kommid on kapis ehk halvakski juba läinud, ei lähe meie peres peale kellelegi.

Muus osas ka pole kalduvust mingeid asju üle mõistuse koguses süüa. Ma arvan, et mõistlikult ja mõnikord süües pole vajadust loobuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millest võiks loobuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.