Esileht Väikelaps millest võiks olla 2,5-aastasel mähkmevabal lapsel pepu punane nagu beebil

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: millest võiks olla 2,5-aastasel mähkmevabal lapsel pepu punane nagu beebil

Postitas:

Laps on mähkmevaba üle poole aasta. Punase pepu probleemi pole mul selle lapsega mitte kunagi varem olnud. Terve beebiea oli absoluutselt probleemideta. Tean, mida tähendab probleemne beebipepu, sest esimese allergilise lapsega sain vatti ja vilet.

Nüüd siis pepu nii valus, et näitab sinna ja lausa nutab öösel. Pepuvahe väga punane, isegi nahka nagu tuli maha. Mõned vistriku sarnased vinnid ka kannikatel. Tegin Linola vanni ning määrisin Sudocream-iga. Küsimus jääb õhku, miks nii suurel lapsel pepu punaseks läheb? Allergia? Kõht pole lahti olnud, pigem on probleeme kõhukinnisusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla mingist toidust, allergia jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nagu minu tüdrukul, kuigi ta veel mähkmetes, aga samamoodi lihtsalt ühel päeval oli pepu punane, panin paar päeva sudocremi. See aga ei aidanud ja punetus levis üsna agressiivselt edasi. Perearst soovitas nahaarstile näidata, sest ma allergiat ei osanud ka kusagil näha. Nahaarst tegi proove, kirjutas välja kõigepealt seenevastase ravimi (see ei aidanud), siis bakteritsiidi koos sibicortiga. Sibicort võtab meil selle punetuse maha küll, aga see tuleb alati tagasi. Allergoloogi juurde sain aja alles veebruari lõpuks ja ilmselt meie sellest jamast niipea lahti ei saa, kuigi juba kolm kuud maadleme sellega.
See punetus on ka selline kuiv ja sudocrem on samuti kuivatava toimega, nii et mina küsisin nahaarstilt, kas võiks ehk hoopis midagi niisutavat peale määrida. Soovitas Helosani, et sellel on mingi antibakteriaalne toime ka.
Ma väga loodan, et teil samasugust muret ei teki ja see punetus on ikka ajutise iseloomuga, aga kui meil on samad mured, siis oleks kena edaspidi teada, millise lahenduse teie leidsite või millele jälile saite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie tüdrukul(2a.10k.) läheb lasteaias,aga tuli välja,et seal kui pissib,siis paberiga ei pühita/tupsutata kuivaks ja siis läheb ka pepu punaseks,sest kui väiksele potile teeb ja palju pissi,saab pepu ka pissiseks.ja siis ongi vee vannid pidevalt.kreemi saab niikuinii kuiva naha tõttu.
laps mul ise unustab vahel kodus ka paberiga pühkimast,aga ennamast näen,kui tualetti läheb ja tuletan meelde,kuid jah üllatus oli,et lasteaias ei kontrollita üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka see olla et söönud midagi ülihappelist ja kakanud ja lapse nahk õrn ja võis punaseks võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul laps ka allergiline imikust peale, siis sellsit pepuvahe ja pissuni ülipunast piirkonda tuleb ette aegajalt, ja pole veel lasteaia laps(2.5), ning peseme ja pühime igati peput. See on meil kindlasti allergiast, mingit ainet ei talu ja lööb harva,. kuid täüselt selline see välja näeb. see on toidust:( ja järg. hommikuks on korras nii, et pepu ja pissu pesta puhtaks, kuivatada ja peale paks kihti dermiloni pastet ja trussikud jalga, sest kreem määrib väga, ega tule puhtaks millegiga. aga vähemalt aitab, sest sudocream ei toiminud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veega pesemine kuivatab nahka.Meil see mure alati talvel.Vaja lihtsalt rohkem kreemitada, just kannikaid.Aitab bepanthen kreem või kui asi hull siis sibikort.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps millest võiks olla 2,5-aastasel mähkmevabal lapsel pepu punane nagu beebil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.