Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline ametikoht või töö eeldab vähest suhtlust

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Milline ametikoht või töö eeldab vähest suhtlust

Postitas:
Kägu

Tooge Palun välja erinevaid ameteid ja töokohti, kus on minimaalset suhtlust vaja. Töotasu võiks jääda üle 1000 euro, äärmisel juhul 900euot. Ma ei saa võimaldada endale suurt töötasus kaotust, aga suhtlemine on mulle vaevaline. Olen valmis ka õppima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmisel lehel (nii keskpaigas umbes) on sama teema ja ameteid üles loetud igat sorti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõenäoliselt on see sama inimene, kes eelmise teema autor.
midagi ei sobinud ja äkki nüüd on mõeldud välja uued töökohad/ametid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlustuses dokumentide täitjad, vormistajad, kliendkirjadele vastajad. Suhtlevad vaid kirja teel. Andmebaadide koostajad suhtlevad vaid lähimate töökaaslastega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui rutiini kannatad, siis liinitööd või põllumajandustööd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keevitajad, juvelliirid, ajukirurgid, hauakaevajad, igasugused joonestajad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Laibalahkaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laibalahkaja.

Patoloogidel on vist eriti ebameeldivalt palju suhtlemist. Kui mina olen pidanud matma vanemaid, ämma, onu, siis patoloog on tulnud ja andnud aru, mille tõttu surm saabus ja ka seda, mis veel alanevatele sugulastele oluline teada on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Patoloogidel on vist eriti ebameeldivalt palju suhtlemist. Kui mina olen pidanud matma vanemaid, ämma, onu, siis patoloog on tulnud ja andnud aru, mille tõttu surm saabus ja ka seda, mis veel alanevatele sugulastele oluline teada on.

Millesse nad surid siis kõik, et niimoodi aru tuldi andma? Mul sai ema õnnetuses surma, viidi ka lahkamisele jumal teab kuhu, sain ainult paberi. Aru andma patoloog küll ei tulnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millesse nad surid siis kõik, et niimoodi aru tuldi andma? Mul sai ema õnnetuses surma, viidi ka lahkamisele jumal teab kuhu, sain ainult paberi. Aru andma patoloog küll ei tulnud.

Tõesti ei tea, miks sinuga nii tehti. Äkki pakuti, aga sa keeldusid?
Vanaema suri lämbumisse. Isa suri insulti, ema infrkti, onu kopsutrombi jne. Iga kord rääkis patoloog meiega. Ülikasulik info ju, pole vaja keelduda, isegi kui tundub väga raske ennast kokku võtta ja minna ning kuulata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki pakuti, aga sa keeldusid?

Ei pakutud mulle mitte midagi. Mulle oli see kogemus üldse nagu õudusfilmist, sest paberitega oli kaasa pandud ka üks ema kullast kõrvarõngas. Mitte mõlemad. Aga see kõrvarõngas oli nagu ära rebitud, küljes oli nahka ja karvu. Õudne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline ametikoht või töö eeldab vähest suhtlust