Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline auto?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Milline auto?

Postitas:

Tahaks endale väiksemat autot (esimene titt tulekul), kuhu aga mahuks ära ilusti turvatool ja taha vanker. Meeldiks luukpära, 4 uksega, automaat ja alates ca 2005 aastast. Hind võiks alla 10 000 euro jääda.

Mida soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 08:35; 21.05 11:12; 23.05 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe tuleb siia hulk soovitusi valida Audi, BMW või Mersu vahel.
Viimastel aastatel on korealased teinud head tööd. Miks mitte KIA Ceed või Hyundai i30? Ka Opeli kvaliteet on tublisti tõusnud. Lisaks muidugi jaapanlased. Konna- ja makaronisöödikute autod minu lemmikute hulka kahjuks ei kuulu.
Küll tasub osade laugpärade puhul vaadata kas lapsevanker sinna ikka mahub. Selles osas võib unuversaal osutuda paremaks valikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siit jälle vastukajaks, mulle meeldivad pehmed ja huvitavad prantsuse autod, ei taha kuuluda halli \”passatimassi\”, mind see ei mõjuta, mida või keda rahvakeeli autolooja söönud on. Ise sõidan kaua juba Peugeot`ga ja olen rahul – mahukas, taskukohane, mugav, pehme, ökonoomne, huvitav ja poolemiljonilise kilometraazi juures suurepäraselt vastu pidanud. Kes targutavad, teevad ennast lolliks, näidates oma teadmatust, et tegelikult tulevad Opelid, Nissanid ja Renault`d ühest kohast. Mis loomi siis nende loojad koos tarbivad? Pole uut autot veel vaja, vana paneb visalt edasi aga kui ostma hakkaksin, jätkaksin kindlasti oma sõitu HDI mootoriga autoga ja margi valiksin pigem esinduse järgi, kus hiljem käima peaks hakkama: töötunni hind, hoolduse hind, teeninduse kvaliteet, garantiitingimused jne. Sealt edasi tegeleksin juba mudelivalikuga, maitsed on erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 10:47; 21.05 19:53; 23.05 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajana mainin ära, et hetkel on suur universaal, aga kuna auto kasutajaks jään enamasti mina (mehel tööbuss), siis tahakski väiksemat natuke.

Absoluutselt ei mõista hukka marke, mis \”osside/rullnokkade\” meelest on nn out. Ainsad, mis isiklikult just mulle väga ei istu on BMW ja Mersu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 08:35; 21.05 11:12; 23.05 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Honda Jazzi. 2005 aasta auto, käinud ainult korralistes hooldustes. Väga korralikult vastu pidanud, remonti pole otseselt veel kordagi vajanud. Hea pisike auto, aga mahutab oi kui palju:) Bensiini ka palju ei võta. Linnas hea sõita, maanteel on natsa mürarikas, aga mind see ei häiri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 11:51; 21.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Fiat Punto, 2008. aasta oma, ei kaeba, käis ainult hooldustes. Ka suur kaksikute vanker mahtus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Chevrolet Aveo (4-uksega). 2008a oma ja olen super rahul. Käin ainult korralises hoolduses kord aastas, kütust võtab vähe, ka mul on 1a laps ja kõik vajalik mahub ära, rohkemgi veel! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nõustun kommentaariga. Meil 2 last ja honda jazz. Kõik mahume peale pluss vanker, reisivoodi jne. Istmete alla saab ka asju panna.
Kahjuks aga talvel miinus 20-ga ei läinud käima (elame linnas ja sõidame lühikesi otsi). Kas teistel Jazzi omanikel ka sellist probleemi olnud? Kuidas lahendada?
Auto 2006 aasta oma ja käib ka vaid korralises hoolduses seni.
[/tsitaat]

Lahendasin probleemi uue akuga, see orig aku on ikka täitsa puss seal peal. Uus aku esinduses oli kuskil 70 euri (täpselt ei mäleta). Mul vana akuga juba -10 jukerdas. Uuega probleemi ei ole olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 11:51; 21.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hyundai i20 – on selle välja valinud ja läheb peagi ka otsuks.
Minu jaoks just paras.
Vaatasin ka uut KIA Picantot. Oli selline huvitav ja väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan suisa vankri kaasa võtta, kui autot valima lähed, nii kõige lihtsam. Väikeauto automaatkastidest julgen võib-olla Ford Focust soovitada, laugpäral pagasiruum ka suhteliselt suur ja selle raha eest peaks suht uue saama. Kui ostad automaatkastiga auto, siis uuri enne erapooletute mehaanikute käest, millist kindlasti mitte osta, kastid osadel autodel lausa tüüpvigadega ja hiljem läheb kalliks maksma. Ja loomulikult, mida vähem sõitnud, seda parem. Mõtle, vanasti mahtus sapakasse kuuelapselinegi pere koos oma tavaariga ära ja polnud häda kedagi, nüüd on ikka lausa paradiis sellise valiku juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 10:47; 21.05 19:53; 23.05 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Mazda 3 automaatkastiga. Mõnus naistekas, pagassis ruumi kärude jms jaoks. Super-rahul olen. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimastel aastatel on korealased teinud head tööd. Konna- ja makaronisöödikute autod minu lemmikute hulka kahjuks ei kuulu.[/tsitaat]

hehhee kes see siis nende konnasoojate autosid ostab, tuleb eelistada korealaste omi. Eriti kui on teada et koreas syyakse koeraliha ja rahvuslikuks soogiks on kanapepu pada ja toored siidiussid!

Jajah, nende makaroonisoodikute toodetud autosid kyll kindlasti usaldada ei tohi ! 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale!
Ma täitsa huvi pärast tahaks kuulda miks BMW väga ei istu? kas tõesti selle nö maine pärast? või jääb hind liiga kõrgeks?
Ma ei ole küll mingi BMW või Mersu kummardaja, arvan, et teisi väga häid autotootjaid on küll ja küll aga tahan just seda \”ei istu\” argumente kuulda…et miks siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt BMW pole jah minu mark. Ma ei tea, kas maine vms pärast, aga lihtsalt kuidagi tunnen, et seda marki ei taha. Aga absoluutselt ei halvusta autot tehniliselt ja loomulikult ei ole ma ka selline, kes kõik bemmijuhid ühte lahterdaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 08:35; 21.05 11:12; 23.05 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näiteks ei istu tagavedu, sellepärast ei taha, on 2 bmw-d isegi olnud aga nende ülalpidamine läks ka tunduvalt kallimaks, kui teistel autodel on läinud. Esisillaga suudan paremini lumetormide ajal tuisuvaaludest läbi tuisata ja kinnijäänud autot on lihtsam välja vänderdada. (minu puhul on nii) Meeldis mulle bmw-dega sõita ainult ühel põhjusel, et on BMW.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 10:47; 21.05 19:53; 23.05 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teades kui palju hulle liikluses on ja ise elanud läbi raske liiklusõnnetuse, sõidame titega vaid autos, kus tsingitud ja tugevam kere, seega tulevad kõne alla minu lemmik audi ja veel mõned margid, millel tugevamad kered. Mees sõidab ringi autoga, toyota, millel näppudega katusele vajutades katus käibki sisse-välja, niivõrd pehme kere. Mina jälle hoian eemale igasugu korea, jaapani,prantsuse jne autodest, mootorid on osadel päris ok aga no kered on küll nagu plastmass ja kipub kiirelt roostetama ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.euroncap.com/small_family_car.aspx?dontlaunchmobile=1

Eks selle järgi otsusta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 10:19; 27.05 14:24; 27.05 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul nt on volkswagen – olen väga rahul, hullult ökonoomne auto. varem oli mul mazda3, võttis 2x rohkem kütust (mõlemad autod siis automaatkastiga). VWd julgeks küll soovitada – arvan, et mõni väiksem mudel (polo, golf) võiks olla veel ökonoomsem ning samuti teeninduses on nad odavamad (võrreldes jaapanlastega siis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow või kohe kaks korda rohkem kütust? :p

Üks pidi siis olema Mazda3 MPS ja teine VW Golf 1,6TDI. Muidu nad kütusetarbelt suht võrdsed, Mazda natuke võimsam ja kiirem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 10:19; 27.05 14:24; 27.05 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte iial ei soovita KIA, Dazia jms killereid.Vaata statistikat, kui paljud eluga pääsevad eluga selliste autode avariidest…
Teiseks Passati-maania ajab kaöökima, eelistaksin ise Audi A6, aga nii sellel kui ka BMW on päris kallis kasko:( aga nii paljud erinevad inimesed kommenteerivad siin ja muidu vaatad, et oh normalne inimene, aga kui vurab oma Dacia Loganiga letti, siis hakkad küll ennatlikke silte külge kleepima…enne olgu olemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelarvamused Kia suhtes lükkeb ümber seesama minu poolt eelpool mainitud Euro NCAP.

http://www.autoleht.ee/testid/kasutatud?id=2245

2007. aastal saavutas Kia Cee’d Euro NCAP ohutustestides esimese Korea autona viietähelise ehk kõrgeima hinnangu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 10:19; 27.05 14:24; 27.05 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peugeot 206 on väljast väike aga seest suur 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Milline auto?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.