Esileht Ilu ja tervis Milline dieet, kas fitlap või herbalife?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )

Teema: Milline dieet, kas fitlap või herbalife?

Postitas:

Mul on ülekaal nii 30+ kg ja tutta  jagas herbalife toitumisnõustaja kontakti, vaatasin tema lehte ja veel uurisin fitlapi, ei teagi millist proovida… Millist dieeti/elustiili teie olete proovinud, mis teete ja mis toimib?

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Rohkem trenni ja vähem süüa. Aitas hästi

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastaid tagasi teinud Fitlappi ning sain 2 kuuga 63 kg-lt 55 kg-le. Olin kavas viiel päeval nädalas ning tegin 3-4 trenni nädalas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fitlap veidi aitab. Kuna olin raskes avariis ja liikumine viimasel aastal väga piiratud, siis kaalu hakkas kohe mühinal tulema. Ees veel vähemalt kolm oppi ja liikumisvõime taastub ehk paari kolme aastaga, siis saan ainult söömist piirata. Fitlap mulle sobib ja neil on ka poodides palju tooteid. Olen küll vaid kaks kuud proovinud, kuid kaalu enam juurde ei tule ja on paar kg langenud ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja mingeid lappe ega life. Retsept on väga lihtne: vaadata, et iga toidukord sisaldaks piisavalt valku, tavatoitumise mõistes siis isegi liiga palju (min 30g/toidukord), jätta toidust välja kogu tärklis ja jahu (kartul, mais, leiva- ja saiatooted), suhkur, sh ka puuviljad ja mitte juua sisse kaloreid. Joogiks peamiselt puhas vesi vähemalt 2l päevas, soovi korral ka suhkruta kohv ja tee. Kuna alguses on ilmselt keeruline niimoodi toituda, siis ühel päeval nädalas võib teha n.ö. patupäeva, kus ennast kurguni head-paremat täis süüa, nii et ülejäänud nädala ei taha.

Ca kuu aja pärast tekib harjumus ja selline toitumine tundub normaalne. Siis võib lisada väikese intervallpaastu, kus viimane söögikord on kl 17 ja järgmine millal iganes hommikul.

Kerge trenn ka otsa ja ongi korras. Siiski, 80% kaalulangusest toimub söögilauas.

Paljudel tekib kohe küsimus, mida siis üldse süüa? Väga lihtne: köögiviljad (ja neid on ju palju erinevaid), munad, liha, kala, kohupiim, kodujuust. Süsivesikutest tatar, kinoa jt madalapoolse glükeemilise indeksiga liitsüsivesikud. Edu!

+11
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kuula viimast. Laias laastus nagu õige jutt, aga see jutt on täielik bullshit, et õhtul pärast kl 17-18 süüa ei võiks. See on ammu toitumisteadlaste poolt kummutatud rumal ja ka kahjulik müüt. Suure tõenäosusega oled väga näljane, kui viimase eine nii vara teed ja öösel ei saa näljatunde tõttu magada. Samuti on täielik jura jutt, et kõik puuviljad peaks välja jätma! Kindlasti ära tee seda. Puuviljad, marjad on siiski vajalikud ja olulised vitamiiniallikad. Lihtsalt liiale ei tohi minna.

Ja Fitlap on tegelikult väga tõhus ja tervislik kava, samuti soodne. Kui seda korralikult järgida. Vaata teiste inimeste kogemusi, enamus, kes kava korralikult järgib võtavad kenasti ja üsna kiiresti kaalus alla. Ja Fitlap ei välista sul sedasi asju ega pane sind nälgima.

Selline “söö lihtsalt vähem ja tee tervislikke valikuid” on väga umbmäärane. Mul pole see töötanud. Tervislikult söönud nagunii pikki aastaid ja teinud oma toidus selliseid valikuid nagu eelmine soovitas. Söön asju, mida peetakse tervislikuks, palju köögivilja, ka marju, puuvilju, kiudaineid, linnuliha peamiselt jne. Aga sest pole tolku, kui kogused valed. St, kogused on selles suhtes õiged, et kaal püsib, ei tõuse. Aga ma tahan kaalu langetada, seega pean olema kaloridefitsiidis ja sööma vähem kui vaja. Ja sellist asja aitavad jälgida ikkagi konkreetsed kavad. Fitlap on selles suhtes ikka väga hea. Eks omajagu tüütu on see, et pead kõike kogu aeg kaaluma ja vajab siiski planeerimist ka, et mida sööd ning vaja aega toidu valmistamiseks. Muus osas, aga väga mugav. Ei pea kartma, et äkki liiga palju kaloreid või söön liiga palju, kuna kõik on rangelt välja arvutatud ja kaalutud.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei sobinud fitlap mulle, tükk tumedat šokolaadi peaks olema kohe kavaväline toidukord, sest sisaldab suhkrut. Aga oi kuidas see tükk šokolaadi aitab toitumist piirata. Jätkan lihtsalt kalorite lugemisega, saan jätkuvalt süüa kõike mida varem, lihtsalt piiratud koguses

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nende kahe vahel oleks ainult valida, siis valiksin Fitlapi kasuks, sest Herbalife töötab nagu püramiidskeem. Multi level marketing, ehk see nö toitumisnõustaja on lihtsalt müügimees, kes oma tooteid kellelegi pähe peab määrima ja läbi enda uusi “toitumisnõustajaid” värbama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Herbalife on püramiidskeem. Googelda! Maksad alguses päris suure summa, et saaksid liituda ja toidukordi asendada mingisuguste pulbritest kokteilidega. Kui sina ostad kokteili v mis iganes muu toote siis sinu see kontaktisik saab selle sama toote endale poolmuidu ja teenib enda “all” olevate inimeste pealt korralikult raha. Need nn toitumisnõustajad on seal lihtsalt inimesed kes on õppinud neid tooteid pähe määrima. Fitlap on palju lihtsam, soodsam ja kindlasti mitte selline scämm… Sul on retsept ees ja lihtsalt kokka maitsvaid ja tervislikke toite, ei ole mingeid toidukorra asendusi. Lisaks kui liigutad ennast iga päev on tulemusi varsti näha. Mina võtsin fitlapiga 10 üleliigset kilo alla ja tervislik toitumine sai mu elu osaks, enam kava ei vaja ja kaal püsib ilusti sama. Lõppudelõpuks kõige olulisem on muuta oma elustiili, mitte mõnda aega dieeditada ja alla võtta ning siis endiste harjumuste juurde tagasi pöörduda. Edu! Sa saad hakkama!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure ülekaalu puhul pole tõesti vaja tingimata mingeid dieete pidada, pigem tuleks mingid oma elukorralduse alustalad üle vaadata ja paika panna ning, kõige olulisem, leida motivatsioon üles, suuta teha see esimene samm. Dieedi põhimõte on minul lihtne – ma söön alati max 2/3 sellest kogusest, mida sooviks. Sellele aitab kaasa aeglane söömine (et jõuab tekkida täiskõhutunne). Teine asi, et alati ei pea sööma seda, mis maitseb, mõnikord muidugi peab, aga mitte alati. Suhtud toitu kui kütusesse, nii suudan mina süüa ka asju, mis muidu üldse ei meeldi, kuid on tervislikud – tatar ja köögivili, näiteks. Ja liikumist tuleb juurde tuua oma ellu, kas trenni, jõusaali, niisama kõndima (mitte jooksma, su liigesed ei täna sind), rattaga sõitma. Regulaarselt, vabandusi otsimata.

Nagu ütlesin, algus on kõige raskem, see “ma homme …” on ikka nii sees. Kui sellest üle saad, siis läheb kohe lihtsamaks, hakkab tekkima hasart ja kui tulemused ka tulevad, siis on juba päris mõnus.

Alla võtmisest (mis on huvitav protsess) palju keerulisem on saavutatut hoida. Siis on ju argipäev, saavutusi ega hasarti enam ei ole, siis pead lihtsalt mõistusega end taltsutama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei sobinud fitlap mulle, tükk tumedat šokolaadi peaks olema kohe kavaväline toidukord, sest sisaldab suhkrut. Aga oi kuidas see tükk šokolaadi aitab toitumist piirata. Jätkan lihtsalt kalorite lugemisega, saan jätkuvalt süüa kõike mida varem, lihtsalt piiratud koguses

Fitlap õnneks pole mingi dieedipolitsei, kes sul kodus passib ja jälgib, mida sa sööd. Nad küll tõesti suunavad sööma tervislikult, sh maiustama tervislikult, aga mitte midagi pole mul nt juhtunud, kui olen 200 kcal vahepala puhul söönud nt 50g šokolaadi või pulgajäätise. Kalorsus jääb samaks ja ei pea süümekaid tundma, et pole palmisuhkruga jäätis vmt. Pikaajalisel teekonnal ei tee need väikesed erandid midagi hullu.

Ma väga soovitan Fitlapi rakendust just selle tõttu, et teeb arvestamise palju kergemaks. Paar nädalat läheb harjumiseks ja siis juba on menüü koostamine selge, toitu ei jää üle ega lähe raisku ja kaal tõesti langeb stabiilselt. Vajadusel saab teha nädalas ühe patueine ja meie peres läheb see käiku siis, kui käime väljas söömas. Eriti mõnus on see, et kiirel ajal saab osta nii poe valmistoitu või tellida kusagilt.

Tasuta alternatiivid, nagu Nutridata, nõuavad lihtsalt rohkem aega ja selle tõttu loobutakse neist kergemini. Samas, kui on viitsimist, tasub ehk sellest alustada. Ise kalorite lugemine nullist on tegelikult täiesti võimalik, lihtsalt veidi tüütu ja see ongi Fitlapi võlu, et teeb tüütu osa su eest ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka Fitlapiga alla võtnud, aga selline toidu pidev kaalumine peab sobima. Kui pikemalt teed, ilmselt muutub see automaatseks ja juba tead oma koguseid. Mul oli nt raske harjuda sellega, et mingit näksimist pole, sööd ainult söögi ajal.

Aga neil on päris suur ja mõistlik retseptide valik, siiamaani teen mõnesid toite, mis sealt õppisin!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõike proovinud vist, aga jäin kr fitnessi kavale. Saan süüa nii nagu mulle meeldib ja kaalu kaotasin ka suht kiirelt(6-7k) 25kg. Nüüd peangi uuesti käsile võtma ja pudistaks 10 veel maha

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja mingeid lappe ega life. Retsept on väga lihtne: vaadata, et iga toidukord sisaldaks piisavalt valku, tavatoitumise mõistes siis isegi liiga palju (min 30g/toidukord), jätta toidust välja kogu tärklis ja jahu (kartul, mais, leiva- ja saiatooted), suhkur, sh ka puuviljad ja mitte juua sisse kaloreid. Joogiks peamiselt puhas vesi vähemalt 2l päevas, soovi korral ka suhkruta kohv ja tee. Kuna alguses on ilmselt keeruline niimoodi toituda, siis ühel päeval nädalas võib teha n.ö. patupäeva, kus ennast kurguni head-paremat täis süüa, nii et ülejäänud nädala ei taha.

Ca kuu aja pärast tekib harjumus ja selline toitumine tundub normaalne. Siis võib lisada väikese intervallpaastu, kus viimane söögikord on kl 17 ja järgmine millal iganes hommikul.

Kerge trenn ka otsa ja ongi korras. Siiski, 80% kaalulangusest toimub söögilauas.

Paljudel tekib kohe küsimus, mida siis üldse süüa? Väga lihtne: köögiviljad (ja neid on ju palju erinevaid), munad, liha, kala, kohupiim, kodujuust. Süsivesikutest tatar, kinoa jt madalapoolse glükeemilise indeksiga liitsüsivesikud. Edu!

Kõlab nagu peagi hakkav toitumishäire.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem trenni ja vähem süüa. Aitas hästi

Ei pea isegi trenni tegema, piisab ka vähem söömisest.

Enda kogemuse pealt: haigestusin koroonasse. Otseselt ei midagi hullu (paar päeva palavik, kurk valus, köha), kuid samas ka iiveldas kergelt. Syda oli paha ja söögiisu olematu.

Keerasin selle oma kasuks. Mu kaal oligi talvega m6ne kilo v6rra kasvanud. Ebameeldiv.

Riided on suht taljesse ja iga lisakilo annab sellest teada-tunda.

Samas ka distsiplineerib. See selleks.

Liikumine oli minimaalne, söögiisu kesine..ja kaal langes koroonaisolatsiooniga -3 kg.

Samas kui muidu liikusin päevas 17-20 tuhat sammu… aga null  kaalukadu!

Järeldus: liikumine tekitas ka energiakao jagu isu…. ja kyllap s6in enamgi kui kulutasin.

Samas haiguse ajal: polnud energia kulutamist ega ka kalorite vajadust. Sai piskuga hakkama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab nagu peagi hakkav toitumishäire.

Normaalne tervislik toitumine on toitumishäire?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma proovib herbalife valgujooke ja fitlap menüüd siis ja vaatame, motivatsioon on suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Herbalife on küll mõttetu raharaisk, Fitlap on hea kava. Ainuke asi, et seal pole see kaalukaotus väga kiire. Alguses ehk langeb kuus 4 kg, aga edasi 1-2 kg kuus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neist kahest valida, siis kindlasti Fitlap.

Ise praktiseerin 16:8 paastu kombineerituna liberaalse LCHF-ga ja töötab hästi. St söön 8 tunni jooksul ööpäevas (ajavahemikus 12-20), aga siis ei söö kõike, mida tahan, vaid LCHF menüüga sobivaid asju (liha, kala, kana, köögiviljad, munad jne). Väga rangelt ei jälgi süsivesikuid, söön veidi puuvilju (paar korda kuus) ja olen köögiviljadega heldem (nt peeti söön, aga kartulit muidugi mitte).

Eriti mugav on see, et pole vaja midagi kaaluda, mõõta ega portsjoneid jälgida. Söön siis kui tohib süüa  ja neid asju, mis sobivad (ja mis mulle õnneks ka maitsevad) nii palju, et kõht on täis. Pole mingeid isusid, näljasööste, ega pidevalt näkitsemist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

u 20 aastat tagasi tegin Herbalife, kuuaega kestis see kuur ja alla võtsin ca 10 kg.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli veel suurem ülekaal kui teemalgatajal, +50kg. Kaal oli enne suur, kuid põdesin depressioni ning sellega tuli veel kaalu juurde.

Liitusin figuurisõpradega ning olen 3kuuga 10kg alla võtnud. Kindlasti jätkan sellega, kuniks normkaalu saavutan. Suurim muudatus, mille ma tegin, on see, et päevas on 3 toidukorda ning 2 vahepala. Varasemalt ma näiteks hommikul ei söönud.

Minu menüü on laias laastus selline – hommikul 2 võileib singi, juustu, salatiga ning 1 praemuna ja tass kohvi.

Enne lõunaks vahepalaks puuvili

Lõunal käin sööklas, kui menüüs on mõni mulle maitsev supp, siis eelistan suppi. Kui võtan prae, siis eelistan riisile-kartulile-makaronidele ahjuköögivilju ning lisandiks juurde ka värsked salatid, liha ja kala puhul eelistan valida kastmeta variandi.

Peale lõunal vahepalaks puuvili

Õhtul kodus ahju köögiviljad või värske salat ning juurde tükk liha või kodujuustu.

Kui punkte üle jääb, siis söön magusaks jäätist, pudingit või väikse tüki šokolaadi või natuke pähkleid.

Jälgin, et jooksin päeva jooksul 1,5l vett. Töö juures on mul laua peal liitrine kann veega, mille siis päeva jooksul ära joon.

Otseselt midagi endale ei keela, kuid jälgin ja pean arvestust, mida ja palju söön. Näksimisest olen loobunud ning kuna on korrapärased söögikorrad, siis pole ka kiusatust tekkinud. Koju teadlikult kiusatusi ei osta. Kui juhtubki, et õhtul tahaks veel nagu midagi süüa, siis pole õnneks selliseid kiusatusi kodus. Olengi siis söönud veel mõne puuvilja või porgandeid.

Mul on olnud ka väikseid tagasilööke, kuid hetkel on kaal languses. Olen nüüd ka märganud, et söögiisu on suurem enne päevi ning siis on vahel ka raskem. Mind väga motiveerib ja toetab grupis käimine. Üksi oleks mul raske ning ei saaks vist hakkama.

Mina oma kogemusest seega soovitan figuurisõpru.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

u 20 aastat tagasi tegin Herbalife, kuuaega kestis see kuur ja alla võtsin ca 10 kg.

Ühe kuuga 10 kg alla võtta on küll kindlasti tervislikust kaalulangetusest kaugel. 1 kg, väga suure ülekaalu puhul 1.5 kg nädalas on normaalne, seega kuus 4-6 kg.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Herbalife on püramiidskeem. Googelda! Maksad alguses päris suure summa, et saaksid liituda ja toidukordi asendada mingisuguste pulbritest kokteilidega

Minult ei küsitud küll mingit liitumist ega summat. Ostan neid kokteilipulbreid aeg-ajalt. Minu meelest on neil kõige parema maitsega valgukokteilid. Kaalu pole küll grammi eest langenud. Tellisin endale hoopis selle KR Fitnessi kava. Näis, kas suudan jälgida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli veel suurem ülekaal kui teemalgatajal, +50kg. Kaal oli enne suur, kuid põdesin depressioni ning sellega tuli veel kaalu juurde.

Liitusin figuurisõpradega ning olen 3kuuga 10kg alla võtnud. Kindlasti jätkan sellega, kuniks normkaalu saavutan. Suurim muudatus, mille ma tegin, on see, et päevas on 3 toidukorda ning 2 vahepala. Varasemalt ma näiteks hommikul ei söönud.

Minu menüü on laias laastus selline – hommikul 2 võileib singi, juustu, salatiga ning 1 praemuna ja tass kohvi.

Enne lõunaks vahepalaks puuvili

Lõunal käin sööklas, kui menüüs on mõni mulle maitsev supp, siis eelistan suppi. Kui võtan prae, siis eelistan riisile-kartulile-makaronidele ahjuköögivilju ning lisandiks juurde ka värsked salatid, liha ja kala puhul eelistan valida kastmeta variandi.

Peale lõunal vahepalaks puuvili

Õhtul kodus ahju köögiviljad või värske salat ning juurde tükk liha või kodujuustu.

Kui punkte üle jääb, siis söön magusaks jäätist, pudingit või väikse tüki šokolaadi või natuke pähkleid.

Jälgin, et jooksin päeva jooksul 1,5l vett. Töö juures on mul laua peal liitrine kann veega, mille siis päeva jooksul ära joon.

Otseselt midagi endale ei keela, kuid jälgin ja pean arvestust, mida ja palju söön. Näksimisest olen loobunud ning kuna on korrapärased söögikorrad, siis pole ka kiusatust tekkinud. Koju teadlikult kiusatusi ei osta. Kui juhtubki, et õhtul tahaks veel nagu midagi süüa, siis pole õnneks selliseid kiusatusi kodus. Olengi siis söönud veel mõne puuvilja või porgandeid.

Mul on olnud ka väikseid tagasilööke, kuid hetkel on kaal languses. Olen nüüd ka märganud, et söögiisu on suurem enne päevi ning siis on vahel ka raskem. Mind väga motiveerib ja toetab grupis käimine. Üksi oleks mul raske ning ei saaks vist hakkama.

Mina oma kogemusest seega soovitan figuurisõpru.

aastaid tagasi olin Kaalujälgijates ja julgen samuti seda soovitada, suht kiiresti läks -13 kg (ei liikunud üldse tollel ajal) ja ligi 10 aastat olin samas kaalus, paar kilo siia sinna. Nüüd olen üle 50 ja kliimaksiga ja kes teab mille mõjul on see tagasi tulnud.  Tore, et meelde tuletasid, alustan uuesti 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pm alustasin siis Herbalifega… eks annan teada kuidas mul läheb 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pm alustasin siis Herbalifega… eks annan teada kuidas mul läheb ????

Miks sellist lollust teed?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pm alustasin siis Herbalifega… eks annan teada kuidas mul läheb ????

Miks sellist lollust teed?

Sest mu enda töökaaslane võttis selle dieediga 27 kg alla ja hetkel on kaaluhoidmis faasis…. Minu jaoks veel kauge ninevik, minu eesmärgiks sai 34 kg

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fitlapi tooteid saan ka seal kasutada ning neid retsepte, lõuna ajal. Ma tegin täna kokteili endale selle herbalife tootest ning tõesti hea, keegi siin kirjutas ka. Jätkuks mul nüüd meelekindlust ka…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma Herbelife tegin, siis oli just distsipliini küsimus – need kokteilipulbrid ja toidulisandid olid kallid, süüa võis lõunal ja õhtul – seega juba raha pärast ei raatsinud rikkuda, alla võtsin 1 kuuga 10 kg, seega suht pikk aeg.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sirvisin Instat ja silma hakkas krfitness, ohhh issand mis pildid, no see tundub liiga hea, et tõsi olla… ma silmadega sõin ????????, keegi seda on proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )


Esileht Ilu ja tervis Milline dieet, kas fitlap või herbalife?