Esileht Ilu ja tervis Milline dieet, kas fitlap või herbalife?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 123 )

Teema: Milline dieet, kas fitlap või herbalife?

Postitas:
Kägu

Kui ma Herbelife tegin, siis oli just distsipliini küsimus – need kokteilipulbrid ja toidulisandid olid kallid, süüa võis lõunal ja õhtul – seega juba raha pärast ei raatsinud rikkuda, alla võtsin 1 kuuga 10 kg, seega suht pikk aeg.

Kas juuakse ainult kokteile või saab normaalset toitu ka süüa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isver, see Herbalife oli popp nii 15-20 aastat tagasi. Ma arvasin, et see on ammu maa pealt kadunud.
Kunagi oli reklaame kõik kohad täis, nüüd pole aastaid kohanud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isver, see Herbalife oli popp nii 15-20 aastat tagasi. Ma arvasin, et see on ammu maa pealt kadunud.

Arvasin sama. Juba siis oli see mingi püramiidskeem, mida normaalne inimene tõsiselt ei võtnud, veel vähem lootis sellega kaalust alla saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise hulga ülekilode puhul on sul ilmselt ka endal aimdus, millest need tulla võisid (kui sa nüüd ütled, et sa ei tea, on see sulaselge vale). Parem on, kui võtad paberi ning neist must-valgel nimekirja teed. Selle sama nimekirja paned külmiku uksele. Ja siis valid nimekirjast selle, mis su enese arvates kõige suurem kurjajuur on ning püüad edaspidi ilma selleta hakkama saada.

Tegelikult võiks see nimekiri jaguneda veel kaheks tulbaks, ühes need, mille kohta sa arvad, et neid võiks vähem olla ja teises need, mida rohkem. Valima peaksid siis ühe ühest ja teise teisest tulbast.

Ja mis oluline, ära takerdu vaid toiduainete loetlemisse 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juuakse ainult kokteile või saab normaalset toitu ka süüa?

Hommikusöögi asemel on kokteil, siis on mingi õun vmt vahepala, siis on tavaline lõunasöök, siis on jälle mingi väike vahepala ja õhtul on jälle kokteil. Minu mälu järgi peaks nii olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli veel suurem ülekaal kui teemalgatajal, +50kg. Kaal oli enne suur, kuid põdesin depressioni ning sellega tuli veel kaalu juurde.

Liitusin figuurisõpradega ning olen 3kuuga 10kg alla võtnud. Kindlasti jätkan sellega, kuniks normkaalu saavutan. Suurim muudatus, mille ma tegin, on see, et päevas on 3 toidukorda ning 2 vahepala. Varasemalt ma näiteks hommikul ei söönud.

Minu menüü on laias laastus selline – hommikul 2 võileib singi, juustu, salatiga ning 1 praemuna ja tass kohvi.

Enne lõunaks vahepalaks puuvili

Lõunal käin sööklas, kui menüüs on mõni mulle maitsev supp, siis eelistan suppi. Kui võtan prae, siis eelistan riisile-kartulile-makaronidele ahjuköögivilju ning lisandiks juurde ka värsked salatid, liha ja kala puhul eelistan valida kastmeta variandi.

Peale lõunal vahepalaks puuvili

Õhtul kodus ahju köögiviljad või värske salat ning juurde tükk liha või kodujuustu.

Kui punkte üle jääb, siis söön magusaks jäätist, pudingit või väikse tüki šokolaadi või natuke pähkleid.

Jälgin, et jooksin päeva jooksul 1,5l vett. Töö juures on mul laua peal liitrine kann veega, mille siis päeva jooksul ära joon.

Otseselt midagi endale ei keela, kuid jälgin ja pean arvestust, mida ja palju söön. Näksimisest olen loobunud ning kuna on korrapärased söögikorrad, siis pole ka kiusatust tekkinud. Koju teadlikult kiusatusi ei osta. Kui juhtubki, et õhtul tahaks veel nagu midagi süüa, siis pole õnneks selliseid kiusatusi kodus. Olengi siis söönud veel mõne puuvilja või porgandeid.

Mul on olnud ka väikseid tagasilööke, kuid hetkel on kaal languses. Olen nüüd ka märganud, et söögiisu on suurem enne päevi ning siis on vahel ka raskem. Mind väga motiveerib ja toetab grupis käimine. Üksi oleks mul raske ning ei saaks vist hakkama.

Mina oma kogemusest seega soovitan figuurisõpru.

Müstika! Kuidas saab sellise menüüga alla võtta?

Mida sa siis sel ajal veel sõid, kui kaalualandamisega ei tegelenud?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müstika! Kuidas saab sellise menüüga alla võtta?

Mis sel menüül viga on siis? Kui tal on 40 kg ülekaalu, siis tulebki ju toitumiskava järgi ka päris palju toitu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juuakse ainult kokteile või saab normaalset toitu ka süüa?

Hommikusöögi asemel on kokteil, siis on mingi õun vmt vahepala, siis on tavaline lõunasöök, siis on jälle mingi väike vahepala ja õhtul on jälle kokteil. Minu mälu järgi peaks nii olema.

Hommikul, tee või kohv ja nende mingi maitsejook ja kokteil. Vahepala 3h pärast on proteiinibatoon ja puuvili või mingi salatike jne. Lõuna, see on tavaline toit ja siis 3h pärast kokteil ja õhtul, salat kanaga, toorjuustuga, mozarellaga vms või kui tahad siis kokteil. Mina panen marju juurde ja teen head smuutid nagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müstika! Kuidas saab sellise menüüga alla võtta?

Mis sel menüül viga on siis? Kui tal on 40 kg ülekaalu, siis tulebki ju toitumiskava järgi ka päris palju toitu.

See viga, et söödava toidu kogus (kaloraažilt) on sama suur või ehk suuremgi, kui on keskmise inimese (kes ei taha alla võtta) päevanorm.

Kas selleks, et paremat ja kiiremat tulemust saavutada, ei võiks toitumiskavast ettenähtust vähem süüa? Olen minagi oma elus aegajalt dieetianud ja mingeid menüüsid jälginud, aga need, kus on kirjas, et hommikuks on kohv tüki suhkruga või leib meega, olen ma omal algatusel välja jätnud. Ei pea ju sööma suhkrut ja mett, kui on soov alla võtta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juuakse ainult kokteile või saab normaalset toitu ka süüa?

Hommikusöögi asemel on kokteil, siis on mingi õun vmt vahepala, siis on tavaline lõunasöök, siis on jälle mingi väike vahepala ja õhtul on jälle kokteil. Minu mälu järgi peaks nii olema.

Mälu järgi pakun ka, et vist oli nii, kui just õhtul mingi suupiste lubatud ei olnud. Tulemused olid hea ja jäid minu puhul püsima. Mina pidasin seda  üle 25 aasta tagasi ja siis oli see über kallis, aga 10 kg sain kuuga alla.  Lisaks olid mingid tabletid, mis tekitasid täiskõhutunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müstika! Kuidas saab sellise menüüga alla võtta?

Mis sel menüül viga on siis? Kui tal on 40 kg ülekaalu, siis tulebki ju toitumiskava järgi ka päris palju toitu.

Kas see on palju? Mul ülekaalu oli küll 20kg, aga sõin küll rohkem. Ei viitsi mässata kalorite lugemisega. Hommikul söön mõnuga, lõuna ajal kaalun 150-200 g sööki+ toorsalat ja õhtuks on supp v paar võileiba. Vahepalaks on puuvilja v tass kohvi ja paar küpsist. Süüa tuleks ikka normaalselt, trenni on vaja hakata tegema, mitte nälgima

 

 

 

 

 

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ju sööma suhkrut ja mett, kui on soov alla võtta.

Ei pea, aga tükk suhkrut või tl mett ei muuda tulemust mitte kuidagi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viga, et söödava toidu kogus (kaloraažilt) on sama suur või ehk suuremgi, kui on keskmise inimese (kes ei taha alla võtta) päevanorm. Kas selleks, et paremat ja kiiremat tulemust saavutada, ei võiks toitumiskavast ettenähtust vähem süüa? Olen minagi oma elus aegajalt dieetianud ja mingeid menüüsid jälginud, aga need, kus on kirjas, et hommikuks on kohv tüki suhkruga või leib meega, olen ma omal algatusel välja jätnud. Ei pea ju sööma suhkrut ja mett, kui on soov alla võtta.

See tema toit koosneb ju enamjaolt juurviljadest, sekka mõni lihatükk. Ei usu, et tal see menüü üle 1400 kcali-gi on, mis tavaelus on juba defitsiidis toitumine kõhnalegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli veel suurem ülekaal kui teemalgatajal, +50kg. Kaal oli enne suur, kuid põdesin depressioni ning sellega tuli veel kaalu juurde.

Liitusin figuurisõpradega ning olen 3kuuga 10kg alla võtnud. Kindlasti jätkan sellega, kuniks normkaalu saavutan. Suurim muudatus, mille ma tegin, on see, et päevas on 3 toidukorda ning 2 vahepala. Varasemalt ma näiteks hommikul ei söönud.

Minu menüü on laias laastus selline – hommikul 2 võileib singi, juustu, salatiga ning 1 praemuna ja tass kohvi.

Enne lõunaks vahepalaks puuvili

Lõunal käin sööklas, kui menüüs on mõni mulle maitsev supp, siis eelistan suppi. Kui võtan prae, siis eelistan riisile-kartulile-makaronidele ahjuköögivilju ning lisandiks juurde ka värsked salatid, liha ja kala puhul eelistan valida kastmeta variandi.

Peale lõunal vahepalaks puuvili

Õhtul kodus ahju köögiviljad või värske salat ning juurde tükk liha või kodujuustu.

Kui punkte üle jääb, siis söön magusaks jäätist, pudingit või väikse tüki šokolaadi või natuke pähkleid.

Jälgin, et jooksin päeva jooksul 1,5l vett. Töö juures on mul laua peal liitrine kann veega, mille siis päeva jooksul ära joon.

Otseselt midagi endale ei keela, kuid jälgin ja pean arvestust, mida ja palju söön. Näksimisest olen loobunud ning kuna on korrapärased söögikorrad, siis pole ka kiusatust tekkinud. Koju teadlikult kiusatusi ei osta. Kui juhtubki, et õhtul tahaks veel nagu midagi süüa, siis pole õnneks selliseid kiusatusi kodus. Olengi siis söönud veel mõne puuvilja või porgandeid.

Mul on olnud ka väikseid tagasilööke, kuid hetkel on kaal languses. Olen nüüd ka märganud, et söögiisu on suurem enne päevi ning siis on vahel ka raskem. Mind väga motiveerib ja toetab grupis käimine. Üksi oleks mul raske ning ei saaks vist hakkama.

Mina oma kogemusest seega soovitan figuurisõpru.

Müstika! Kuidas saab sellise menüüga alla võtta?

Mida sa siis sel ajal veel sõid, kui kaalualandamisega ei tegelenud?

Energiakalkulaatori  https://tap.nutridata.ee/et/kalkulaatorid?tab=1 järgi on minu soovituslik päevane kaloraaž üle 2500 kcal. Lisaks ülekaalule olen ma ka pikka kasvu 180cm.

Kui ma kaalulangetamisega ei tegelenud, põdesin depressioni ning sõin mida juhtus ja millal juhtus. Ise kodus süüa ei teinud, ostsin poest valmistoitu või tellisin Bolti-wolti, lisaks söögiajad olid täiesti ebakorrapärased, võis täitsa vabalt olla, et terve päeva ei söönud midagi, sest ei jaksanud/ei tahtnud voodist väljagi tulla, siis järgmine hetk sõin valimatult kõike. Nüüd teen kodus ise süüa (tööl lõunal käin väljas söömas, kuid valikud on muutunud) ning toidukorrad on korrapärased.

Ma kusjuures enamus päevadel ei söö kõiki oma punkte/kaloreid ära. Üle läheb neil vähestel kordadel (1-2x kuus), kui sõbrannaga veiniõhtu teeme (siis ka pigem veini tõttu, mitte toiduvalikute)

Mind täitsa huvitab, milline sinu enda terve päeva menüü välja näeb, kui minu menüü tundub selline, millega alla ei saa võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea, aga tükk suhkrut või tl mett ei muuda tulemust mitte kuidagi.

Aga ei anna “juurde” ka mitte midagi. Nii et milleks siis ajada midagi näost sisse, mida pole vaja?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ei anna “juurde” ka mitte midagi. Nii et milleks siis ajada midagi näost sisse, mida pole vaja?

Vaja või mitte vaja, aga ei puutu ka kuidagi asjasse. Paljudel on sama probleem, et takerduvad mingisse vähetähtsasse pisiasjasse, suurt pilti ei vaata ja siis on paari nädalaga toss väljas ja kaal ikka sama kui enne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi sai Kaalujälgijate järgi tehtud, siis kui veel punane-kollane-roheline olid punktides. Mugav, normaalne ja aitas ka. Ja ei teinud toidust kinnisideed, nagu teised dieedid.

Ise usun toidupüramiidi ja kiudainetesse. Ning süsivesikuid on ka väga vaja!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaja või mitte vaja, aga ei puutu ka kuidagi asjasse. Paljudel on sama probleem, et takerduvad mingisse vähetähtsasse pisiasjasse, suurt pilti ei vaata ja siis on paari nädalaga toss väljas ja kaal ikka sama kui enne.

Kaalujälgimise A ja O on see, et lülitatakse oma menüüst välja kõik joogid peale vee, suhkruta kohvi ja suhkruta tee. See ei ole mingi vähetähtis pisiasi. Pigem vastupidi, see on kõige esimene koht, kust saab hakata kaloreid nö kokku hoidma. Eriti veel nende inimeste jaoks, kes harjunud päeva jooksul jooma mitu tassi kohvi või teed suhkruga.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind täitsa huvitab, milline sinu enda terve päeva menüü välja näeb, kui minu menüü tundub selline, millega alla ei saa võtta.

Sõltub sellest, kas tahan parasjagu alla võtta või mitte. Ma olen terve elu olnud ka normkaalus või isegi pisut alakaalus.

Kui kaal hakkab kasvama ja on vaja tegutsed, siis mõistagi söön vähem. Kui alla võtta ei ole vaja, siis ei piira end.

Soovituslik kaloraaž 2 500 kcal inimesele, kes soovib alla võtta? No ok, kui sul see tõesti toimib, ja toimib pikaajaliselt, mitte kaalujälgimise esimestel päevadel nädalatel, siis ok.

Minule tundub selline kalorite hulk allavõtta sooviva inimese jaoks liiga palju, sõltumata inimese pikkusest.

Kuna ma ei ole toitumisspetsialist ega dietoloog, siis esindan tõesti vaid oma isiklikku arvamust. TLC-st paksu saateid jälgides olen märganud, et dr Now paneb need 300-400-kilosed kohe dieedile, kus on päeva kalorinorm 1 200. Ei ole seal nii, et kui on ikka väga paks, siis peab päeva kaloraaž ka suurem olema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma ei ole toitumisspetsialist ega dietoloog, siis esindan tõesti vaid oma isiklikku arvamust. TLC-st paksu saateid jälgides olen märganud, et dr Now paneb need 300-400-kilosed kohe dieedile, kus on päeva kalorinorm 1 200. Ei ole seal nii, et kui on ikka väga paks, siis peab päeva kaloraaž ka suurem olema.

Need on ju morbiidelt rasvunud inimesed, kellel iga päev võib olla elus viimane.

Veidraid asju kõrvutad. Alla 1400 kcal ei ole mõistlik alla võttes kaloraazi lasta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalujälgimise A ja O on see, et lülitatakse oma menüüst välja kõik joogid peale vee, suhkruta kohvi ja suhkruta tee. See ei ole mingi vähetähtis pisiasi. Pigem vastupidi, see on kõige esimene koht, kust saab hakata kaloreid nö kokku hoidma. Eriti veel nende inimeste jaoks, kes harjunud päeva jooksul jooma mitu tassi kohvi või teed suhkruga.

Ma ei rääkinud mingist valimatust suhkru sissekühveldamisest, vaid jutt oli sellest, et inimene väitis, et välistab kavad, kus on lubatud päevas 1 tl suhkrut või mett kohvi peale. Figuurisõprades näiteks on lubatud, mõned grammid mett siin ja seal lubab ka Fitlap. Ja need asjad ei mõjuta kuidagi tulemust, kaal langeb sellest hoolimata ja kavad pole sellepärast halvad. Sina hakkad rääkima hoopis millestki muust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kui sa tahad kaotada KAALU- dieedita.

Kui sa tahad kaotada RASVA- muuda elustiili, sh ole kaloridefitsiidis ja söö, mida tahad. Su kehal on sajebal, kas sa saad oma 1600-1700 kcal suhkrust, jahust, puuviljast või lihast. Lihtsalt on toite, mis hoiavad kõhu kauem täis ja aitavad seedetööga koos rohkem kaloreid põletada (selleks on valk).

Ja jumal hoia see “ära peale kella 6 söö”- jah, kui kõht on 14 tundi tühi siis juba pelgalt veekao arvelt on hommikul kaalunumber väiksem aga johhaidii, see on VEE kadu, mitte RASVA.

Nii, nagu ei ole võimalik 10kg RASVA juurde võtta nädala-kahega, ei ole võimalik seda ka kaotada. Lühikese ajaga kaalutõus ja langus on puhtalt VEE arvelt.

Ma tean, et inimesed ei ole ise süûdi, et nad seda ei tea. Mina ka varem ei teadnud.

Olge hoitud!

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su kehal on sajebal,

Kui kasutad vanglazargooni, siis võiksid teada, et see sõna tähendab “kõrini”, mitte “ükskõik”.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan tähelepanu pööramast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan katsetada LCHF toitumist. Kogu info  tasuta saadaval. Ise olen sellega 10+kg alla võtnud.

Idee on selline, et ei tohi süüa süsivesikuid, täpsemalt võib süüa asju milles on süsivesikuid alla 5g 100g kohta. Järelikult jäävad menüüst välja kõik teraviljatooted – leivad, saiad, pudrud, riis, tatar jne. Loomulikult ka kõik magus (šokolaad, kommid, jäätis, kahjuks ka enamik puuvilju ja ka mõned juurviljad, näiteks kartul, porgand ja paprika) Marju väikeses koguses võib süüa.

Süüa võib kõike rasvast ja valgurikast – liha, kala, muna, juustu, maitsestamata jogurtit, kodujuustu (veganile ilmselgelt see toitumine ei sobi 😀 ) Lisaks võib muidugi süüa värsket salatit ja rohelisi ning valgeid juurvilju ning mõningaid pähkleid.

Esimene nädal on väga raske – tunne et oled nälga suremas, tuju halb ja võivad olla ka peavalud ning nõrkus. Peale seda aga veresuhkur stabiliseerub, kaovad igasugused isud ebatervisliku kraami järgi, tuleb juurde palju energiat ja kaal hakkab langema.

Ainuke asi on, et patustada ei tohi ja ära tuleb unustada kõik patupäevad.

Täpsemalt saab lugeda siit – http://lchfeesti.blogspot.com/p/lchf-algajatele.html

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Ma ei suuda täiesti ühte või teist dieeti jälgida. Mixin… olen alla võtnud 8,5 kg ning pm hommikul soon vett ja siis valgujooki, vahel ka latte bensukast kui on pikem sõit ees. Algselt pidi olema ka vahepala siis kl 10, seda ma  ei tee, sel ajal olen ma hõivatud ja kell 11 söön lõunat (korralik taldrik toitu, ei piira) ja teinekord ka magustoit ning vahepala (puuvili, salat)või kui kiire valgukokteili teen kell 15. Kell 18-19 on mul õhtusöök, vahel teen kergema nt salat ja kodujuust aga teinekord söön perega sama sööki lihtsalt väiksem kogus. Kui õhtul veel kõht tühi  siis luban valgujoogi endale… ja ma maiustan proteiinibatooneste või suhkruvaba shokolaadiga, mitte küll palju aga siiski pole suutnud loobuda. Suhkrusisaldusega karastusjooke ei joo enam, veepudel on koguaeg minuga kaasas. Loodan, et kaal veel ikka liigub mul, sest eelmine nädal vaid 1kg läks…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viga, et söödava toidu kogus (kaloraažilt) on sama suur või ehk suuremgi, kui on keskmise inimese (kes ei taha alla võtta) päevanorm.

Kust sa need kogused ette kujutasid? Ta ei kirjutanud ju kogustest üldse. Ilmselt on kaloraaž täpselt vastav allavõtmiseks vajalikule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Ma ei suuda täiesti ühte või teist dieeti jälgida. Mixin… olen alla võtnud 8,5 kg ning pm hommikul soon vett ja siis valgujooki, vahel ka latte bensukast kui on pikem sõit ees. Algselt pidi olema ka vahepala siis kl 10, seda ma ei tee, sel ajal olen ma hõivatud ja kell 11 söön lõunat (korralik taldrik toitu, ei piira) ja teinekord ka magustoit ning vahepala (puuvili, salat)või kui kiire valgukokteili teen kell 15. Kell 18-19 on mul õhtusöök, vahel teen kergema nt salat ja kodujuust aga teinekord söön perega sama sööki lihtsalt väiksem kogus. Kui õhtul veel kõht tühi siis luban valgujoogi endale… ja ma maiustan proteiinibatooneste või suhkruvaba shokolaadiga, mitte küll palju aga siiski pole suutnud loobuda. Suhkrusisaldusega karastusjooke ei joo enam, veepudel on koguaeg minuga kaasas. Loodan, et kaal veel ikka liigub mul, sest eelmine nädal vaid 1kg läks…

Sul siis ikka ju jube hästi liigub kaal. Mina pean aga oma fitlapi ja ülivisalt midagi läheb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Ma ei suuda täiesti ühte või teist dieeti jälgida. Mixin… olen alla võtnud 8,5 kg ning pm hommikul soon vett ja siis valgujooki, vahel ka latte bensukast kui on pikem sõit ees. Algselt pidi olema ka vahepala siis kl 10, seda ma ei tee, sel ajal olen ma hõivatud ja kell 11 söön lõunat (korralik taldrik toitu, ei piira) ja teinekord ka magustoit ning vahepala (puuvili, salat)või kui kiire valgukokteili teen kell 15. Kell 18-19 on mul õhtusöök, vahel teen kergema nt salat ja kodujuust aga teinekord söön perega sama sööki lihtsalt väiksem kogus. Kui õhtul veel kõht tühi siis luban valgujoogi endale… ja ma maiustan proteiinibatooneste või suhkruvaba shokolaadiga, mitte küll palju aga siiski pole suutnud loobuda. Suhkrusisaldusega karastusjooke ei joo enam, veepudel on koguaeg minuga kaasas. Loodan, et kaal veel ikka liigub mul, sest eelmine nädal vaid 1kg läks…

Sul siis ikka ju jube hästi liigub kaal. Mina pean aga oma fitlapi ja ülivisalt midagi läheb.

Ma igapäev sõidan rattaga ka või siis kõnnin õhtul kiirkõnnis 7-8km ka. Kuid hommikul joon kas seda herbalife või iconfit diet shake, see on soodsam ja õhtul sama. Kui mul liikumist vahepeal nädal aega oli vähe siis andis kohe tunda, et kaal ei läinud. Ja kindlasti nv sauna, leili ning alkoholi ma ei joo enam üldse, varem ikka siidrit trimpasin aga nüüd  kui tahan peale sauna midagi külma magusat ja kihisevat siis võtan kas suhkruta pepsi või monsteri energiajoogi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Ma ei suuda täiesti ühte või teist dieeti jälgida. Mixin… olen alla võtnud 8,5 kg ning pm hommikul soon vett ja siis valgujooki, vahel ka latte bensukast kui on pikem sõit ees. Algselt pidi olema ka vahepala siis kl 10, seda ma ei tee, sel ajal olen ma hõivatud ja kell 11 söön lõunat (korralik taldrik toitu, ei piira) ja teinekord ka magustoit ning vahepala (puuvili, salat)või kui kiire valgukokteili teen kell 15. Kell 18-19 on mul õhtusöök, vahel teen kergema nt salat ja kodujuust aga teinekord söön perega sama sööki lihtsalt väiksem kogus. Kui õhtul veel kõht tühi siis luban valgujoogi endale… ja ma maiustan proteiinibatooneste või suhkruvaba shokolaadiga, mitte küll palju aga siiski pole suutnud loobuda. Suhkrusisaldusega karastusjooke ei joo enam, veepudel on koguaeg minuga kaasas. Loodan, et kaal veel ikka liigub mul, sest eelmine nädal vaid 1kg läks…

See on küll imelik menüü allavõtmiseks.

Miks peab päeva jooksul korduvalt mingeid valgujooke omale sisse kallama ja miskeid batoone sööma? Mina küll ei imesta, et sul kaaluga probleemid on.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 123 )


Esileht Ilu ja tervis Milline dieet, kas fitlap või herbalife?