Esileht Ilu ja tervis Milline haigla Tallinnas emaka eemalduse operatsiooniks valida?( günekoloog

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline haigla Tallinnas emaka eemalduse operatsiooniks valida?( günekoloog

Postitas:
Kägu

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Kui saaks valida, siis millist olete eelistanud, mis põhjusel?</span><br style=”box-sizing: border-box; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;” /><span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Kelle arstidest valiksite?</span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui saaks valida, siis millist olete eelistanud, mis põhjusel?

Kelle arstidest valiksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa kindel, et arsti saab ise valida? Sind opereerib ikka see arst, kes sulle määratakse, mitte ei otsusta seda sina.

Haigla valiku osas… No vaevalt, et üks inimene on mitmes erinevas haiglas emakat eemaldamas käinud. Seega, sellist võrdlusmomenti ei saa kellelgi olla.

Usun, et tänapäeval on kõigis kolmes haiglas viimase peal tehnika ja tasemel personal ning hea teenindus.
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Minu operatsioon toimus ITK-s Ühtegi paha sõna pole öelda.</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>P S Sa oleksid saanud ajaviitest tõsta teema ise siia, nupp “muuda” alt. Kopida perekoolis enam ei saa. Õigemini saab, aga tulemus on selline nagu näed.</p>

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul opereeris ITKs Brigitta Tamm.
Esimesel korral sattusin tema juurde opile (müoomi eemaldamine) puhtjuhuslikult, teine opp (müoom + emakas) oli juba ette teada, et tema ise teeb.
Ta on nüüdseks ITK naistekliiniku juhataja ja oppe teeb vist vaid korra nädalas või isegi harvemgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul operereeris LTKH günekoloogia osakonnajuhataja Külli Idla. Kõik õnnestus väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tehti PERH-s, minu arust seal on ravikvaliteet kõige parem, tüsistusi kõige vähem jne. Meeldiv see asi minu jaoks siiski ei olnud mitte kuidagi. Võib-olla ka sellepärast, et vihkan haiglaid ja ega poleks vist kuskil meeldinud olla. Kuna mul oli vähikahtlus, siis opereeris onkokirurg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Milline haigla Tallinnas emaka eemalduse operatsiooniks valida?( günekoloog