Esileht Ilu Milline iluprotseduur ripsmetele?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Milline iluprotseduur ripsmetele?

Postitas:
Kägu

Mul on väga tundlikud silmad, tekivad kergesti põletikud ja raheterad, liimide vastu allergia. Seetõttu loobusin ka kogu silmameigi kasutamisest. Praegu on nii palju erinevaid protseduure saadaval, mis ripsmed ilusaks teevad, et ei oska millegi kasuks otsustada ning peaks olema võimalikult silmasõbralik. Kas oskate soovitusi jagada, kuidas silmad pähe saada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saa jagada kahjuks veel kogemust, sest see mul alles plaan: kuna mul on küll üsna pikad ripsmed, ent värvimata olekus (isegi kui on keemiliselt värvitud) kuidagi nähtamatud, siis tahan lasta teha ripsmete vahe täitmise püsimeigiga. Mitte konkreetne lainerijoon, vaid pigem rõhutab silmajoont.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul tekkisid raheterad ja ärritus kunstripsmete paigalduse järel. Ärritus ilmselt tundlikkusest selle materjali ja liimi suhtes, aga raheterad sellest, et kunstripsmete puhul hoidud igati silmi puutumast ja hõõrumast ja seega rasunäärmed ei saa vajalikku “massaaži” ja ummistuvad. Nüüd värvin lihtsalt ripsmeid sobiva tušiga ja kõik on ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lash lift on väga populaarne, maakeeli ripsmete keemiline koolutamine + värvimine. Löö Googlesse sisse, tulemused räägivad enda eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärritus ilmselt tundlikkusest selle materjali ja liimi suhtes, aga raheterad sellest, et kunstripsmete puhul hoidud igati silmi puutumast ja hõõrumast ja seega rasunäärmed ei saa vajalikku “massaaži” ja ummistuvad.

Ma puutun ja hõõrun neid koguaeg, ainult ripsmeid ei hõõru. Samuti hommikul ju ikka viskad külma vett näkku ning kord nädalas tuleks ripsmed korralikult pesta.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu Milline iluprotseduur ripsmetele?