Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline inimene on Epp Petrone?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Teema: Milline inimene on Epp Petrone?

Postitas:
Kägu

Lugedes tema koeravõtmisi ja ära andmisi, nüüd uue koera võtmist ja jälle tahetakse 24h jooksul uuesti koera ära anda, tahaks ausalt teada, et kas tegemist on täiskasvanud ja vastustundliku inimesega?
Kas ta päriselt arvabki, et kutsikas jäetakse esimest ööd õue ja kuna kutsikas ei täida 24h jooksul tema ootusi, siis anname järgmine päev ära? Kutsikat kutsutakse lollikeseks, aga ise jätab kutsika ööseks miinuskraadidega õue. Esimesel ööl?
Järgmine päev pakutakse kutsikat müügiks.
Samamoodi tekkis küsimus, et kuidas raamatu Hiir püksis autor saab üldse looma võtta, kui selles raamatus koheldakse loomi halvasti?
Samuti tekib küsimus, et kui muretsetakse koguaeg, et delfiinil on plastik nina ümber, aga enda koera pärast muret ei olegi? Üks päev toon, lasen oma lapsel koera hirmutada ja otsustan, et annaks koera ära, kuna ta ei täida 24h jooksul ootuseid.
Kas tal on tähelepanupuudus või tehakse kutsikaga ajakirjanduslikku eksperimenti?

Keda huvitab see teema, siis palun
https://www.facebook.com/epp.petrone/posts/10157146847826597

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii vähe, kui ma Epuga olen kokku puutunud, siis ongi tegu vastutustundetu tuulepeaga. Paistab, et tegu on kartliku koeraga, kes vajab kannatust ja hella lähenemist. Hüperaktiivse lapsega selline koer ei sobi. Kui koerale liiga pealetükkivalt läheneda, on selline koer isegi tõenäolisem enesekaitseks naksama kui “agressiivne” koer. Kahju, kui looma koheldakse kui karvast mänguasja ja ei austata tema tundeid. Kannatliku ja asjatundliku kohtlemisega saaks sellest kutsikast ilmselt väga sõbralik ja rõõmus sõber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keda huvitab see teema, siis palun

Aga kui ei huvita, kes on keegi Epp, mida sa siis soovitaksid?
J ära nüüd ütle, et ainult tema andunud fanaatikud vastavad teemasse…

Sa ise ju ka ei ole andunud fanaatik.?
Kas lihtsam poleks end temasugusest lahti öelda (oma peaga, täitsa ise ted otsuse, jah, saan aru, raske) ja rohkem mitte tegeleda?
Võimatu siiski? Pisut ikka tahad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tundub juba pikemat aega ebastabiilne inimene
koerast on väga kahju

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Milvi Kiisu

Kommentaar eemaldatud

Perekool.ee kasutamistingimused
4. Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.6 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms);

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

4.6 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms);

Perekooli moderaator

Kommentaar eemaldatud

2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Kommentaar eemaldatud

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli moderaator

Minu arvates solvad sina kõiki Eesti inimesi. Kust inimesed peavad teadma, et tegu pole antud Epu laimamisega? Isegi perekonnanimi on ära toodud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust inimesed peavad teadma, et tegu pole antud Epu laimamisega?

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Kust inimesed peavad teadma, et tegu pole antud Epu laimamisega?

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Minu oma elukogemuse juures oskan näha juhtumite tagapõhja. Kui inimene käitub vääritult, siis selle taga on väärtushinnangud. Inimesed langetavad otsuseid vastavalt oma väärtushinnangutele. Kombelõtvus ja vääritus on omased teatud poliitilistele vaadetele.

Kui too Epp kuuluks EKRE-sse, siis on kindel, et tegu on laimuga. Poliitilise vihaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu oma elukogemuse juures oskan näha juhtumite tagapõhja. Kui inimene käitub vääritult, siis selle taga on väärtushinnangud. Inimesed langetavad otsuseid vastavalt oma väärtushinnangutele. Kombelõtvus ja vääritus on omased teatud poliitilistele vaadetele.

Kui too Epp kuuluks EKRE-sse, siis on kindel, et tegu on laimuga. Poliitilise vihaga.

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

EDIT. Asjad paranevad iga tunniga, aitüma kaasaelajatele ja olgu teil rahulik ilus vaikne Suur Reede. Kindel praeguseks, et meil siin klapp tekkimas ja suur tänu kiirelt appi tulnudbkoeratreener Marta Vaidlale. Soovitan Martat kõigile kagueestlastele, kel abi vaja koertega. Kirjutan lähipäevil meie kogemustest veel. Marta hinnangul ei olegi see kutsa varem inimestega väga suhelnud, sellest ka meie suur segadus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellistele inimestele tuleks loomapidamiskeeld panna.
🙀

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Lugedes, kuidas Petrone on mitu korda looma ära andnud, siis kadus mul igasugune isu selle inimese kirjastuse raamatuid osta. Kellega on siis tegu – külmalt kalkuleeriv ärikas? Kas elusolendi tunded absoluutselt korda ei lähe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugedes, kuidas Petrone on mitu korda looma ära andnud, siis kadus mul igasugune isu selle inimese kirjastuse raamatuid osta. Kellega on siis tegu – külmalt kalkuleeriv ärikas? Kas elusolendi tunded absoluutselt korda ei lähe?

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Nii paistab Epp ka arvavat ja sellepärast ta ei tohikski iial uut looma saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutistest kumab pidevalt läbi, nagu peaks ennast ja lapsi üüüli-eriliseks ja tubliks-targaks-õigalaseks-“woke”-iks ja pidevale halvustab läbi hõredate lillede kedagi teist, kes nii ei tee või ela nagu talle endast mõelda meeldiks. Vist ka edu toonud raamatud põhinesid samal teemal?

Ei tea küll, kas tal ongi loomadega selline ajalugu, aga hea küll, kui ühe päevaga tundub, et ei tea, oska ega hakkama saa, eks siis loomale ongi mõnes teises kodus ja ehk ka vähem “intensiivse lapsukesega” kasvada. Ebanormaalsem oleks, kui antaks ära a la sellepärast, et kasvas kutsikaeast välja ja pole enam nii nunnu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb lugeda – koer ei ole jalgtatas või mänguasi – tahan võtan, kui enam ei meeldi – siis annan ära. Koer ei saa sedasi vintsuda. Sõbranna võttis n.ö. peremeeste poolt surmasüstile antud koera, pidid tohutud probleemid olema- aga need on just nende endiste omanike süü. Aastaga igati vinks-vonks koera saanud. Olen ka fb ühes grupi liige – seal antakse ka ära igas vanuses ja igal põhjusel lemmikloomi sh. ka 4-5 kuuseid kutsikaid, kuna ei ole aega tegeleda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Epp on väga silmakirjalik inimene. Kui ta Minu Ameerikas kirjeldab, kuidas ta mehe vanemad ei käi koeraga jalutamas ja koeral on depressioon, siis oma kutsikaga teeb ju samamoodi. Lihtsalt ei hooli, kui jätab kutsika ööseks õue ja lubab oma lapsel kutsikaga nii käituda. Milline lapsevanem laseb oma lapsel koera kiusata?
Ta on sellele kutsikale juba nii palju kahju teinud, et loomakaitsjad peaksid appi minema, sest see ei ole normaalne, et kutsikas võetakse ja järgmine päev on sama kutsikas müügiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tundub juba pikemat aega ebastabiilne inimene
koerast on väga kahju

Paistab jah, et mingil hetkel keeras ta päris segi. Võimalik, et ta oli täpselt samasugune ka nooremana, aga 50-aastase kohtlane käitumine hakkab rohkem silma kui 25-aastase oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti on palju inimesi, kes väärkohtlevad oma loomi palju hullemini kui Epp. Epu “heategu” on vähemalt see, et tänu tema tuntusele jõudis see teema laiema inimeste ringini ja võib-olla mõni vanaemade tõekspidamiste järgi koertesse suhtuv inimene hakkas ka natuke mõtlema? Las ta nüüd talitab seda kutsikat koeratreeneri abil ja äkki saab nende ühisest elust veel asjagi? Olen meelega sinisilmne 😀
Mäletan Epu kinnisvara fotodelt (ta ju vist vahepeal tahtis müüa oma seda talu), et aeda ta krundil ümber ei ole. Mis tähendab, et kui Epp jätab selle koera endale, saame veel kuulda skandaale, kuidas kirjaniku koer käib Obinitsa külarahva kanu kimbutamas vms. Või siis paneb ta loomakese ketti, mis oleks päris kurb.
Kas keegi teab lähemalt, mis varasem lugu tal olnud ühe Lätist toodud koeraga, kelle ta ka ära andis? Ja mingi värk olnud ka kassidega, neid ei pidanud ta ka tänapäeval aktsepteeritud moel. Mul hämaralt on meeles, aga mitte detailides.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

võib-olla mõni vanaemade tõekspidamiste järgi koertesse suhtuv inimene hakkas ka natuke mõtlema?

Kommentaar eemaldatud

4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades (mittesoovitavad on igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste kohta);

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Ta on eesti200 hoopis.
Aga kohutavalt vastutustundetu on ta küll- alles see oli kui kassi tahtis ära anda kuna see ei sobi teise kassiga kokku. See koera teema on täiesti kohutav, ise mõtlesin kaks aastat ja tegin viimase detailini eeltööd enne kui koera võtsin, see on ju sama hea kui laps saada.
Aga Minu sarja raamatud on tal küll head.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind hämmastas see postitus väga. Tegemist on inimesega, kes on väga palju reisinud, kelle silmaring peaks olema äärmiselt lai, kes kirjutab – mis omakorda tähendab, et suudab analüüsida olukordi erinevate nurkade alt, hoolib loodusest ja selle käekäigust. Aga. Selline postitus. Täiesti avalikult FB-i, seejuures endale täielikult aru andes, et ta käitubki valesti ju (“ärge öelge halvasti”). Ma saaksin aru, et inimene küsib nõu – ma ise olen ka hetkel juba tükk aega looma kohanemisprobleemidega kimpus ja nõu küsinud -, aga pmst süüdistada looma, et see tema illusioonidele ei vastanud ja teda järgmisel päeval maha parseldada…? Mul kadus igasugune lugupidamine selle inimese vastu, tema tegemisi ei ole kahjuks võimalik edaspidi enam tõsiselt võtta ja tema raamatuid ei loe ka kindlasti sama pilguga enam, sorry.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Ta on eesti200 hoopis.

Ohh õudust, seda ma kartsingi. Eesti200 on sama, mis sotsid. Hurjutage mind veel! Ega vanema inimese tarkus ja elukogemus ei huvita vist tänapäeva noori.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu mu teismelised ütleksid – null inimene. Väga häiriv lugemine oli. Unistan koerast juba pikemalt, aga olen endale aru andnud, et ei viitsi tegeleda ja seepärast pole võtnud ka. Kui tegeleda ja vaeva näha ei viitsi, siis milleks neid loomi rabada? Milleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastutustundetu tuulepea mulje on jätnud. Eraelulist kontakti temaga olnud ei ole, küll aga käitus ta kunagi tööalaselt ebaprofessionaalselt, kui poole kirjavahetuse pealt lihtsalt ootamatult ära kadus ja enam minupoolsele kirjale ei reageerinud (olgu mainitud, et meili teel pöördus tema esimesena minu poole ehk siis huvi teema vastu tuli temalt).

Please wait...
Postitas:
Kägu

käitus ta kunagi tööalaselt ebaprofessionaalselt, kui poole kirjavahetuse pealt lihtsalt ootamatult ära kadus ja enam minupoolsele kirjale ei reageerinud

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://maasektor.wordpress.com/2019/04/19/see-koeralugu-laks-ikka-vaga-hinge/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub olevat tüüpiline esoteerik, kes arvab, et teeb teistele head ja tõenäoliselt ise usub seda, nii et pole külmalt kalkuleeriv ärikas. Lihtsalt nagu laps, kellele on oma tunded kõige olulisemad ja kui midagi ei meeldi, siis jonnib või jätab tegevuse katki. Paljud esoteerikud on sellised, ise kujutavad ette, et on maailma kõige paremad inimesed, sest näevad vaid enda tundeid. Esoteerikaraamatud õpetavadki inimesi oma tundeid ära tundma, aga paraku keskendutakse siis ainult iseendale.

Ma Eppu isiklikult ei tea, see oli rohkem tähelepanek esoteerikute kohta, kahjuks jätab koeralugu temast sellise mulje.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil kulus koera leidmisele ka paar aastat, uurisin erinevaid tõuge, käitumist, samuti oli mure, valisime tõu, mille puhul ei teki allergia ohtu. Olin kutsikaga puhkusel. Esimese öö maga mees kutsika juures (nuttis ju) jne. Lastele lugesime sõnad peale, et ei vintustata kutsikat.
Ma sain aru, et tegu on õuekoeraga, siis pean olema aed ümber, et koer ära ei jookseks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline inimene on Epp Petrone?