Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline inimene on Epp Petrone?

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Milline inimene on Epp Petrone?

Postitas:
Kägu

koer läks juba kaduma

Epp otsis juba kaotsiläinud koera taga FB vahendusel, terve öö oli jooksus enne kui Epule tagasi toodi.
Loodetavasti koeratreeneri abiga saavad nad ikka peremehe-koera suhte toimima. Praegu on küll koerakesest kahju, ta ei saa üldse aru, kus ta on, kelle oma ta on ja mida talt oodatakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
paadund perekoolik

Nende ohtrate ja ülipikkade postituste põhjal, mis ta FB-sse lisab, tundub olevat ülisuure tähelepanuvajadusega inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust tegi see halvakspanu küll koerale karuteene. Sellele Epule ei sobi tõesti see koer ja vajaks paremat peremeest, aga nüüd ei julge Epp teda enam maha müüa, sest kriitika on nii suur. Minu arust on õige, et kui selline pealiskaudne inimene tunneb, et pole temale, siis tulekski loomale sobivam peremees otsida, mitte et loom peab eluaeg vale kohtlemist taluma. See, et nii vastutustundetu inimene ei sobi tegelikult üldse loomaomanikuks, on muidugi teine teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis see siis on kui mitte rumalus ja ahnus?
https://www.okidoki.ee/item/austraalia-lambakoer-aussie-kutsikad/8348322/
Päriskennelist ning FCI paberitega austraalia lambakoera kutsika hind on 1000 eurot.

https://www.facebook.com/AliasEmpireKennelAustralianShepherd/ – sellesama kenneli FB lehelt võid vaadata, millised tõupuhtad, hoitud ja hoolitsetud austraalia lambakoerad tegelikult välja näevad. Leidsin lehelt näiteks fotod 7,5-kuusest austraalia lambakoerast – vaata kõrvade, silmade, suu kuju ja asetust, karva kvaliteeti, kehaehitust, säravaid silmi jne.
https://tinyurl.com/y4c8v7d6
https://tinyurl.com/y3j9t7ht
ja nüüd võrdle Epu koeraga https://tinyurl.com/y4gqjkq2
https://www.facebook.com/epp.petrone/videos/10157149272846597/

“Tõukoera” ostmine turuväravast või suvaliselt Nataljalt ei ole muud kui ahnus ja rumalus. Siis saadki tõu halvimad omadused – geneetilised tervisevead, tõule iseloomulikud iseloomuvead (argus või agressiivsus). Pole mõtet siis FB-s hädaldada kui ise rumal oled.

Sellegipoolest, küll see koer veel õitsema lööb kui neil kannatust jätkub ja armastavat kodu pakutakse. Eks see lugu on teistele odavalt tõukoera tahtjatele õpetuseks.

Ilmselt on su kommentaar õige. Aga kuidagi valus on lugeda võrdlusi – ilus koer ja rääbakas koer. Vaadake nüüd seda koera, ei kõlba ju kuhugile…? Minu arust on see kutsu väga armas ja see, et tal puuduvad mingid vajalikud tõujooned on teisejärguline. Ta on väike arg, värisev hingekene, kes on segaduses ja tahab hellust. See, et keegi maksis ta eest raha ja et see ei olegi puhtavereline koer ning et ta ei vasta mingitele standarditele, on teine teema. Koera see ju vähem armsamaks ei tee.

Seda muidugi, et koerte ja kasside tehaste tegevus tuleks kuidagi peatada. Aga kui see väikseke on juba olemas, siis pidada teda kuidagi väärtusetu(MA)ks, on ka kurb. Muide, kõik koerad on õpetetatavad. Ei ole vahet, kas krants või tõukoer.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma jagan eelmise kommentaariga samu tundeid, et iga loom on väärt armastust ja hoolt. Ei ole vahet, kas ta on mitmetuhandene tõukoer või tavaline krants. Koerad pakuvad nii palju armastust vastu, et kuidas inimene ei mõista, et temal on palju inimesi ümber, kuid koeral on ainult üks inimene oluline, tema peremees.
Epu koera kaotamist oli valus lugeda, taas sai kinnitust, et selle inimese peas käivad teod enne, kui mõtlemine ja kui sellega kaasnevad süütu looma kannatused, siis on raske taluda lollust ja rumalust. Loomast väga kahju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selle saaga põhjal on kirjanik Epp Petrone väga rumal ja äärmiselt vastutustundetu inimene. Täiesti eluvõõras, empaatiatundeta. Mina olen seda meelt, et ta oleks siiski pidanud jääma oma esimese mõtte juurde see koer ära anda. Koerale oleks olnud nii parem, oleks endale saanud normaalse peremehe. Praegu hulgub koer mööda metsa ringi ja keegi ei julge Epule öeldagi, et kulla inimene – ainult vastutustundetu ja oma koerast mittehooliv peremees laseb koeral üksi ringi hulkuda.

Pildi pealt tunduks nagu oleks koeral mingi silmahäda. Silmad on tuhmid ja kuidagi vesised. Võrreldes puhtatõuliste koertega on see muidugi suhteliselt krants, aga sellest polegi lugu – egas segavereline pole halvem puhtatõulisest. põhiline probleem on aga ikkagi vastutustundetu perenaisega.

Ma arvan ka seda, et mingil ajal annab ta selle koera ikka ära, sest tal ei ole kannatlikkust sellise hädapuntraga tegelemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nende ohtrate ja ülipikkade postituste põhjal, mis ta FB-sse lisab, tundub olevat ülisuure tähelepanuvajadusega inimene.

Nartsissisti tüüpiline käitumine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilma koera vanemaid ja kasvamistingimusi nägemata kallis koer koju “tellida”??? Ma oleks tulevasele pereliikmele kuhuiganes järele sõitnud ja eriti kui väike kasvatamatu laps peres on, kindlaks teinud et uus liige sobib perre. Kutsub koera tuppa ja seal vahib ka laps pikuti-laiuti ukseaugus vastas – kuhu see kutsikas minema pidi?!?!Jätta võõras kohas koerake õue, võõraste lõhnade ja häälete keskele – tahaks nii kallistada seda õnnetukest.

No vast ei lähe nii nagu ühe tuttava koeraga, et telliti ka kallis tõukoer välismaalt lihtsalt koju ja kuna see lastega ei sobinud ja hiljem osutusid käitumisprobleemid ületamatuks, pandi aastane koer magama.

Niikaua kuniks selliseid ostjaid leidub, niikaua leidub ka aretajaid, kes ei hooli looma heaolust vaid ainult rahast. Koeraemad ära kurnatud sünnitamisest ja imetamisest, kutsikad väärarengutega. vähe olete selliseid videoid näinud aga ikka vaja TÕUkoera!?!? #kuri

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kas koer on alles või on seegi loomake juba ära antud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

väga inetu teemaalgatus. isiklikult eppu ei tunne, aga ta tundub olevat väga emotsionaalne ja siiras. muidugi koera võtmine ja kasvatamine on teine asi, aga alati tasub kõigepealt üritada mõista, mitte kohe hukka mõista. teine inimene abipalve peale mutta talluda on ikka kõrgem pilotaaž.
ma võtsin endale aasta eest varjupaigast koera, peale seda, kui meie eelmine koer 16 aastaselt suri ja me ennast tühjaks olime nutnud, lubades, et kunagi enam koera ei võta.
varjupaiga koer oli arg, võttis maha meie disaintapeedi, tegi nurka hunniku, ulus naabritel kõrvad lukku, kadus metsa ära – loetelu võiks jätkata. mina panin ka koera otsimise kuulutuse lihtsameelselt üles ja oh sa poiss, kus siis ilmus verejanulisi “aitajaid” välja.
nüüdseks on tegemist väga sotsiaalse, nutika ja peret hoidva loomakesega ja me oleme väga õnnelikud, et tegime just sellise otsuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

väga inetu teemaalgatus. isiklikult eppu ei tunne, aga ta tundub olevat väga emotsionaalne ja siiras. muidugi koera võtmine ja kasvatamine on teine asi, aga alati tasub kõigepealt üritada mõista, mitte kohe hukka mõista. teine inimene abipalve peale mutta talluda on ikka kõrgem pilotaaž.

ma võtsin endale aasta eest varjupaigast koera, peale seda, kui meie eelmine koer 16 aastaselt suri ja me ennast tühjaks olime nutnud, lubades, et kunagi enam koera ei võta.

varjupaiga koer oli arg, võttis maha meie disaintapeedi, tegi nurka hunniku, ulus naabritel kõrvad lukku, kadus metsa ära – loetelu võiks jätkata. mina panin ka koera otsimise kuulutuse lihtsameelselt üles ja oh sa poiss, kus siis ilmus verejanulisi “aitajaid” välja.

nüüdseks on tegemist väga sotsiaalse, nutika ja peret hoidva loomakesega ja me oleme väga õnnelikud, et tegime just sellise otsuse.

Epp Petrone on ennegi loomi võtnud ja neid ära andnud. See koer ei olnud talle esimene ja seetõttu inimesed valuliselt reageerisidki.
Kuidas sa saad ette heita inimestele, et nad hoolivad võõrast koerast rohkem kui peremees ise?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii, see proua üllatab jälle ja mitte meeldivalt.

https://elu.ohtuleht.ee/983232/epp-petronel-on-liiga-palju-kukki-kas-ma-voiksin-nad-lihtsalt-metsa-viia

Please wait...
Postitas:
Kägu

Justinist ja tütardest on kurb meel. Niimoodi käibki sujuv ärapööramine.
Normaalne inimene ei astu jeesti dveestisse ka mitte. (ei taha seda erakonda mitte me riigi nimega nimetada)

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii, see proua üllatab jälle ja mitte meeldivalt.

https://elu.ohtuleht.ee/983232/epp-petronel-on-liiga-palju-kukki-kas-ma-voiksin-nad-lihtsalt-metsa-viia

Appi, kui nõme! Isegi paljas mõte sellest on nõme, aga tal jätkub veel naiivsust oma ideid sotsiaalmeedias jagada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No täitsa haige inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundmustest on vähe tolku kui faktid räägivad muust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

varjupaiga koer oli arg, võttis maha meie disaintapeedi, tegi nurka hunniku, ulus naabritel kõrvad lukku, kadus metsa ära – loetelu võiks jätkata.

Issand, kui hirmus lugu!

*Tõesti, loed ja imestad, milliseid “koerainimesi” meie seas liigub.

Please wait...
Postitas:
AnniMarin

Eesti vajab hädasti seadust, et reguleerida, et vaimselt haiged ja vastutustundetud inimesed ei saaks loomi võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojaa, ta on ju oma hingelt pigem loodusega koos elav kütt-korilane kui omandiinstinktiga põlluharija-karjakasvataja.
Või kuidas see nüüd oligi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tundub, et talle oleks hädasti abi vaja. Ise ta seda muidugi tunnistada ei taha, suuda, ei oska ehk aimatagi. Aga käitumise järgi võiks arvata, et kõik ei ole ikka päris korras. Väga kahju, loodusega saab kooskõlas olla ka mõtlematult käitumata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kõik uhhuutajad muutuvad ogarateks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma kohe mitu korda lugesin seal tema olukorrakirjeldust ja ma lihtsalt ei saa aru – miks neid kukkesid ei või kodus vana kombe kohaselt tappa ja siis supipotti panna?
Miks ta neid ei söö?
Mis ta neist lindudest seal peab siis, kui mitte toiduks? Loomaaeda teeb või? Ise ta ju neid haudus inkubaatoris ja tõi siia maailma nii palju. Ostnud siis valmis kanatibud ainult, kui kuked nii elulooma kui ka toiduks tarvitamise seisukohalt täiesti soovimatu kõrvalprodukt on
Arusaamatu täiesti. Ise maal sündinud ja kasvanud, aga täitsa vurle mõtteviisiga.

Ja kui ta siis püüdis seal ühte kohalikku viinaveaga meest süüdistada selles, et kuketapp untsu läks, siis mu segadus suurenes veelgi.
Mida see mees valesti tegi? Võttis kukel pea maha ja andis peata keha perenaise sülle?
No aga niimoodi ju tapetaksegi kukkesid ja kanu. Või mismoodi ta siis tahtis et kukk tapetaks?Või tekitas see probleemi, et mees kaksas kuke pea maha sauna ees ja mitte sauna taga? Või ei pidanud hingepalvet?
Mees tegi täiesti õigesti – naksti ruttu pea maha ja tehtud. Mis sellest linnust solgutada ja piinata.

Meie suguvõsas on ajast aega niimoodi kanu ja kukkesid tapetud – jalgadest kinni ja pea maha, ja siis tuleb natuke aega hoida tiibu paigal, kuni rapsimine lõppeb, sest muidu ajab surev lind vere tiivalihastesse ja siis on tiivad pärast sinised – pole eriti esteetiline supi sees.

Muidugi tuleb pisar silmanurka omakasvatatud looma tappes, aga sellepärast tulebki juba eos endale selgeks teha, et lemmikloomad ja toiduks tarvitatavad loomad on eraldi kategooriad. Eriti kui elad maal ja talus ja pead loomi. Teisiti lihtsalt ei saa.
Kui süda ei kannata, koli linna või hakka turismitalu pidama ja ära võta loomi.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline inimene on Epp Petrone?