Esileht Hobinurk Milline Kanaari saartest valida aprillis?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Milline Kanaari saartest valida aprillis?

Postitas:

Reisinud olen palju aga Hispaanias mitte. Seega, millist neist saartest soovitaksite aprillis: Lanzarote, Tenerife või Fuerteventura?
Kas aprillis on piisavalt soe või veel mitte?
Kas neil saartel on kõigil kiviklibune rand ja liivarandasid seal pole?
Kui keegi oskaks soovitada mõnda hotelli mis oleks võimalikult rannas ja mõne keskuse lähedal oleks samuti tänulik 🙂

Tegemist siis täiskasvanute reisiga, ilma lasteta.

Aitäh, kes oskavad häid nõuandeid anda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meie käisime märtsi lõpus Tenerifel ja ilm oli võrratu! Soovitan. Meie olime Playa de las Américas hotellis Parque Santiago III ja jäime väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaisin oma perega selle aasta märtsi lopus-aprilli alguses Fuerteventural ja oli kylm. Rannad super ilusad, nagu Kariibidel aga mis seat kasu kui jahe ja tuul undab. Enam Kanaaridele ei lahe, pettusin. Iga kell uuesti Miamisse, kus alatu soe, palju teha ja shopata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 14:04; 01.08 16:42; 01.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaisin oma perega selle aasta märtsi lopus-aprilli alguses Fuerteventural ja oli kylm. Rannad super ilusad, nagu Kariibidel aga mis seat kasu kui jahe ja tuul undab. Enam Kanaaridele ei lahe, pettusin. Iga kell uuesti Miamisse, kus alatu soe, palju teha ja shopata.

Hinnavahe ju üüratu Miamiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisinud olen palju aga Hispaanias mitte. Seega, millist neist saartest soovitaksite aprillis: Lanzarote, Tenerife või Fuerteventura?
Kas aprillis on piisavalt soe või veel mitte?
Kas neil saartel on kõigil kiviklibune rand ja liivarandasid seal pole?
Kui keegi oskaks soovitada mõnda hotelli mis oleks võimalikult rannas ja mõne keskuse lähedal oleks samuti tänulik :)

Tegemist siis täiskasvanute reisiga, ilma lasteta.

Aitäh, kes oskavad häid nõuandeid anda :)

Käisime perega Tenerifel ja seda siis aprilli alguses. Ilm oli võrratu, nagu kuum Eestimaa suvi. Rannad liivaga, kuid merepõhi kivine. Vähemalt seal, kus meie olime. Soovitan väga ja eelkõige Playa de las Americas, seal see põhielu käibki. Hotellis olime veidi eemal, Green Garden Resort, kuid väike jalutuskäik oli ainult kasuks. Väga tore reis oli, soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaisin oma perega selle aasta märtsi lopus-aprilli alguses Fuerteventural ja oli kylm. Rannad super ilusad, nagu Kariibidel aga mis seat kasu kui jahe ja tuul undab. Enam Kanaaridele ei lahe, pettusin. Iga kell uuesti Miamisse, kus alatu soe, palju teha ja shopata.

Hinnavahe ju üüratu Miamiga?

Miamiga on hinnavahe ca 30%, lennupiletid ei ole sinna kallid ja Usa on samade hindadega, toit on kohati Usa-s odavam ja valik kindlalt kümme korda suurem. Tenerife kiitmisest ma aru ei saa, minu jaoks on see saar iseloomutu turistikas, üsna koledate randade ja mõttetu kaubavalikuga. Ma ei saa isegi aru, miks eestlased seal elada tahavad, päris ausalt. Maailmas on palju ilusamaid ja paremaid kohti, kus talvel elada. Ilmselt ei ole Tenerife kiitjad ilusamatel saartel käinud, seetõttu on neile see eriline koht. Minu reisi sihtkodade edetabelis on Tenerife üsna viimaste hulgas, kuhu tagasi tahaks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme lastega 2 korda Kanaaridel käinud, korra Tenerifel ja korra Gran Canarial. Mõlemal korral oleme märtsi alguses käinud ja ilmad on mõnusad olnud. Järgmiseks tahaks Lanzarotele minna. Lanzarote ja Fuenteventura ei pidanud lastega reisimiseks nii head olema kui Tenerife ja Gran Canaria. Aga kui te lasteta lähete, siis võite küll ühe nendest valida. Usun, et aprillis on kõikidel nendel saartel piisavalt soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, hakkan siis juba kahtlema sihtkoha valikus.
Kasutan sama teemat ära ja küsin, et millist Kreeka saart soovitaksite? Aeg siis oleks hilisem, mai lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreeka saartest soovitan Kreetat, kas Hania, Rethymnon. Hania super ilusa vanalinnaga, Rethymnon muidu mõnus koht. Kui võimalusi rohkem, siis ka Mykonose saar – see on Kreeka ilusamaid saari, enamik postkaarte pildistatakse seal. Aga kallis on, see ka Putini jt tahtsate tegelaste lemmik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 14:04; 01.08 16:42; 01.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel juurde, et kui mul oleks valida kas Kanaarid v Kreeka, siia iga kell viimane. Külastnud olen mõlemat kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 14:04; 01.08 16:42; 01.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud Tenerifel ja Gran Canarial, palju oleneb milline koht puhkamiseks valida. Tenerife põhja pool on alati jahedam, kui lõuna.
Ise soovitaskin Gran Canarial Amadorese randa, sinna leiad pakkumisi ehk soome reisifirmadelt või siis omal käel otsides. https://www.google.ee/search?q=amadores+beach&espv=2&biw=1366&bih=677&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiMhbTTjrDOAhWFkywKHRoFAwQQ_AUIBigB

Mulle Tenerife tume liiv ei meeldinud. Pole see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreeka saartest soovitan Kreetat, kas Hania, Rethymnon. Hania super ilusa vanalinnaga, Rethymnon muidu mõnus koht. Kui võimalusi rohkem, siis ka Mykonose saar – see on Kreeka ilusamaid saari, enamik postkaarte pildistatakse seal. Aga kallis on, see ka Putini jt tahtsate tegelaste lemmik.

Rethymnon on väga ilus, aga peab arvestama sellega, et seal kandis on lained väga tugevad ja võib juhtuda, et enamus päevadel vetelpääste vette ei luba (ja õigesti teeb). Meil läks nii juulis. Kreetal soovitaks Hania ümbrust – seal on mõnus laht, mis on suurte lainete eest kaitstud. Lisaks on Hania Nea Chora rand väga armas koht ja Hania vanalinn on piltilus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 21:39; 16.08 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerife on ka väga ilus saar, loodus on väga ilus. Käisin mõned aastad tagasi märtsi lõpus ja sooja oli sel ajal 28-34 kraadi. Playa de las Americas rand oli liivarand, lained olid väga tugevad. Playa de las Americas ise on selline tüüpiline turismikoht, ööklubide linnaosa tundus üpris reostatud ja ebameeldiv, aga ma pole ka muidu suur klubitaja, nii et ehk on maitse asi. Õhtul-öösel palju purjus britte – ja purjus britid on väga lärmakad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 21:39; 16.08 21:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Milline Kanaari saartest valida aprillis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.