Esileht Beebi ja mitmikud Milline käru reisile?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline käru reisile?

Postitas:
Kägu

Palun soovitage kergkäru reisile kaasa võtmiseks. Lennufirma on Finnair ja ma saan aru, et käru tuleb check inis ära anda. Kas käru võib seega olla ükskõik milline?

Lend on kahe ümberistumisega.

Soovin, et käru võtaks rendiautos vähe ruumi, seega oma Indie’t ei hakka kaasa vedama.

Ja palun selgitage ka võhikule, kas käru peaks lennujaamas ära kiletama, kas kasutada transpordikotti? Või kuidas see käru peaks pakitud olema?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna muid kergkärusid kasutanud pole oskan ainult Cybex Melio-t soovitada – väga kerge, väike, pikk kaarvari ning “mesh” seljatugi (kaasas ka “polsterdus” külmemateks ilmadeks).

Jah, check in-s saad käru ära anda nagu check in pagasi, sihtkohariigis saad käru kätte pagasi lindilt (nagu tavalise pagasigi). Käru mudel ei mängi rolli.

Käru pakkima ei pea kui pole kahju uutest kriimustustest, mina isiklikult soetaksin käru transpordikotti (universaal transpordikotid maksavas 25-30 eurot).

Kui vana su laps on? Mainisid, et lend on kahe ümberistumisega, kui laps väike, siis ma annaks käru ära alles lennukisse minnes. Lennujaamas check in’i tehes, ütled teenindajale, et annad käru ära väravas. Teenindaja prindib välja “pagasi sildi” su kärule ning kleebib selle käru raami külge. Sel juhul saad oma käruga minna kuni lennukini, mis väikese lapsega on mugavam variant.

Lennule minnes jätad käru lennuki nina juurde, ning see viiakse lennuki “hold’i”. Lennukist uuesti väljudes leiad oma käru samuti lennuki nina juurest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kergkäru kohta soovitusi jagada ei oska, aga kuna ise just nâdal tagasi Finnairiga lendasime, siis infoks, et meie andsime suuremat sorti käru (vist indiega enamvähem sama suurusklass, tegu Easywalker Harvey3-ga) ära check-in letis. Kuna laps veetis reisil väga palju aega kärus, siis oli meie jaoks õige otsus igapäevane suur ja mugav käru kaasa tassida. Üle aastase lapse puhul ehk tõesti võtaks pigem kergkäru, aga alla aastase puhul otsustasime lapse mugavuse huvides suure käru võtta ja olime otsusega vâga rahul.
Check-in’ist lennukisse viisime lapse kõhukotis.

Käru jaoks ostsime eraldi tugevamast materjalist transpordikoti ja pakkisime käru õrnemad osad veel eraldi mullikile sisse ka. Õnneks midagi kahjustada ei saanud.
NB! Meie sihtkohariigis ei saabunud kâru tavalisele pagasilindile, vaid seda pidi eraldi otsima ülemõõdulise pagasi toast – lindilt olekski ootama jäänud, õnneks taipasime uurida, et kuhu pagas jäi. Tundus, et paljud ei osanud eraldi ruumist oma erimõõdulist pagasit otsida.
Tagasi Tallinnas tuli käru tavapärase pagasi lindile.

Meil oli kaasas ka turvahâll, mille pidi ära andma enne lennukisse sisenemist. Sihtkohariigis saabus see samuti erimõõdulise pagasi tuppa, Tallinnas oli tavapagasi lindil.

Käru (ka suur käru) on Finnairil beebipileti hinna sees, samuti turvatool/häll.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1) 5-kuuse lapse puhul võtsime kaasa turvahälli ja selle rattad – rentisme ka kohapeal autot, oli nädalane puhkusereis

2) 1,6 aastase puhul otsin odava vihmavarjuka, mis sai ka alla lasta. Olime vaid hotellis ja sellest piisas täiesti.

mõlemal juhul lasin kiletada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma ise rendin erinevaid reisikärusid, siis jagan mis mulle meeldivad:

Mountain Buggy Nano – sobib alates sünnist, kui rattad ära vôtta saab käsipagasisse kaasa võtta.

Babyzen Yoyo – vist kõige premium variant, saab võtta lennunisse, ei pea midagi ära võtma. On olemas sisu beebile kuni 6k ja siis vanematele kes juba istuvad. Ainus murekoht et ei saa 6+ versioonis lamavasse asendisse last.

GB Pockit on kõige kergem neist, aga suht selline nukukäru. Samas teeb töö ära küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil nii reisidel kui ka kodus poes käimiseks ja niiöelda autos pagassis ootel Cybexi reisikäru Orfeo. Selle saab ühe käega kokku klappida ja rihmaga üle õla visata, peaks käsipagasisse ka mahtuma aga olen igakord check inis ära andnud ikkagi https://kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/lapsevankrid/lapsevankrid-jalutuskarud/cybex-reisikaru-orfeo-moon-black?id=17482324

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Milline käru reisile?