Esileht Väikelaps Milline kas nahkne või tekstiilist vanker parem?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Milline kas nahkne või tekstiilist vanker parem?

Postitas:

Mõtlen ja ei suuda otsustada milline osta.Arvan,et valge nahkne on külmaga kasutada ebamugav,kui märjaks saab siis on raskem kuivatada—-
Kas on mul õigus või vale?
Tekstiiliga on vist kergem.
Hakas väga meeldima Ej Nytro City valge nahkne aga kardan,et nahk(vakstu)pole parem valik.
Kui eksin veendke mind ümber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:22; 12.01 10:39; 12.01 10:48; 12.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi aru saanud nende ‘nahksete’ emmaljungade jutust, sest need pole ju nahast, nagu sa ise ütlesid, vakstust on. Isiklikult arvan, et sooja ei hoia ei tekstiil ega see vakstu st vahet pole. Märjakssaamise koha pealt arvan, et see vakstu ei ime vett eriti sisse, sest see ppole ju nahk! Kui lausa paduvihma käes leotada, siis liguneb iga asi lõpuks läbi. Eks need tekstiilid on ka sellised töödeldud vetthülgavad materjalid, et paari piisa pärast pole vaja muretseda. Aga üldiselt suurema saju jaoks vajalik vihmakile. Valge vakstu võib ilmselt aja jooksul selliselt määrduda, et pestes ja puhastades mingid tolmuviirud enam puhtaks ei lähe. Tekstiil varjab mustust paremini. Valget vankrit ostetakse eelkõige mitte praktilisuse tõttu, vaid ikka eksklusiivsuse tõttu, et on valge, peen ja lux!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun seleta mulle oma põhimõtet- kuidasmoodi on kunstnahast vankrit halb kuivatada- tõepoolest ma ei mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:33; 12.01 10:36; 12.01 10:43; 12.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel niipalju- ma ei ostnud, seda valget vakstut nagu sina seda nimetasid seetõttu, et see on peen ja lux, vaid seetõttu, et see mulle meeldib- vot tak!
Sulle meeldib tekstiil, mulle vakstu- las igaüks otsustab ise. Minu arust tuleks pigem see kadetsemine lõpetada- igaüks ostku endale ikka meelepärane!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:33; 12.01 10:36; 12.01 10:43; 12.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja veel niipalju- ma ei ostnud, seda valget vakstut nagu sina seda nimetasid seetõttu, et see on peen ja lux, vaid seetõttu, et see mulle meeldib- vot tak!
Sulle meeldib tekstiil, mulle vakstu- las igaüks otsustab ise. Minu arust tuleks pigem see kadetsemine lõpetada- igaüks ostku endale ikka meelepärane![/tsitaat]

Ma olen teemaalgataja.
Mulle meeldib ka nahkne(vakstu)kirjutasin seetõttu,et tean SIIN foorumis EI tohi EJ-nahaks kutsuda saad kohe müüda päid ja jalgu!
Uurin just selleks,et otsustada mida OSTA mitte selleks ,et nurgataga kadetseda =)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:22; 12.01 10:39; 12.01 10:48; 12.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei tasu jah sel teemal rääkida:)
Minule meeldivad suured ja massiivsed asjad, seetõttu ka see vanker. Eelistan kvaliteeti Poola klobule, mis esimese kuu jooksul laguneb!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:33; 12.01 10:36; 12.01 10:43; 12.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tegelikult ma ei saa aru,mis inimesed meil SIIN on!Loen ingliskeelseid saite ja venekeelseid,kus emad jagavad oma oste,naised ju jäävad igal pool naisteks ja keegi praktiliselt kunagi ei ütle ühtegi halba sõna!Vastupidi kiidetakse ja uhkustatakse ja vahet pole mis oli ostetud,Emmaljunga,Takko või Stokke.
Aga meil ei või üldse mainidagi no kohe saad sellist halvustamist,et kuku või pikali =(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:22; 12.01 10:39; 12.01 10:48; 12.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjutan siis oma kogemusest valge nahkse EJ-ga, pluss on see, et ilus, ja nahkne osa lapiga puhastatav AGA! see valge kant, millega ääritsetud on lihtsalt jube :S seda sa ei puhasta nii kergelt millegiga, olen igasugu imetrikke teinud, et puhtaks saada, seda just isteosal. kui beebile käru ostetakse siis ostaks korvi küll nahkset kuna talub kenasti ka muutuva ilma ja ei vaja vihmakiletki aga vot isteosa ostaks ikka tumedamast riiest, ilmselt hall. muus osas ühtegi puudust pole, higistamisega probleemi ka pole kuna on eraldi istepadi juurde ostetud.
esimese lapsega oli ka mul igasugu kärusid… lihtsalt lagunesid ja krigisesid, nüüd sellist viga enam ei teinud aga ikka panin veidi puusse, samas ilusa ilmaga ja suvel olen ülirahul ja silmailu endale pakub tõesti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemused suuremalt jaolt Mutsy Urban Rideriga http://www.mutsy.nl/products/urban_rider. See oli tekstiilist (vetthülgav- ei lasknud vihma läbi, kuigi jah.. kui lausa suurema vihma kätte sattusime jääma, siis selleks puhuks oli vankrikorvis alati kaasas ka vihmakile). Värvilt oli meil selline sinakasroheline. Super värv oli, ei määrdunud kiiresti.
Meeldib tegelikult ka väga valged EJ nii nahkne/vakstu kui tekstiil. On minu arvates väga ilusad. Ja kuuldavasti ka väga mugavad lükata/jalutada. Eks see ikka igaühe maitseasi, milline käru ja mis materjal. Valget lihtsalt raske määrdumatuna hoida. Aga see puhtalt minu arvamus! Korviosa ehk suudad puhtana hoida aga kui laps juba istuma hakkab siis rohkem mäkerdamist ette tuleb.
Emmaljungadest väga hea ja mugav mudel ka see veel on: http://beebikeskus.ee/emmaljunga-cerox-20

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plussid: ilus, kerge hooldada, EJ on väga hea vanker-käru.
Miinused: muudab värvi, on umbne, külmaga lapsel külm istuda ning soojaga palav. Vakstu külmaga praguneb ja mõraneb (mul vähemalt), vahetatakse küll garantiikorras ümber, aga ka vahetatud osad teevad sama ning üks kord saab ju garantii otsa!
Seega vakstust ei soovita! Jubedalt kahetsen oma ostu, oleks sama komplekt olnud tekstiilist, oleks mul jagunud ainult kiidusõnu. Mul oli City cross.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis räägin enda vankrist ka lähemalt: ei muuda värvi, ei ole kuskilt pragunenud. Külmaga oli meil vankris lambavillakott- ei olnud külm. Soojal ajal on koguaeg puuvillane tekk sees- ei ole palav!
Kui midagi miinusena välja tuua, siis tõepoolest kant määrdub kergelt- avastasin selle jaoks super 10ne- vanker kenasti puhas koguaeg.
Minul on Edge Duo Kombi- väga rahul sellega juba kaks aastat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:33; 12.01 10:36; 12.01 10:43; 12.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tekstiilist, ostsin tumeda bordoo, kuna olen praktiline ja koguaeg pesta-puhastada ei viitsi ja samas ei meeldi, kui vanker must on. Miks minule isiklikult nahk ei meelde, kuigi jah, ilus on ta küll, on see, et minule ei meeldi nahk mööbel ega muu istumisalune, mis on külm või ajab higistama. Seetõttu ei ostnud seda ka oma lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja tegelikult ma ei saa aru,mis inimesed meil SIIN on!Loen ingliskeelseid saite ja venekeelseid,kus emad jagavad oma oste,naised ju jäävad igal pool naisteks ja keegi praktiliselt kunagi ei ütle ühtegi halba sõna!Vastupidi kiidetakse ja uhkustatakse ja vahet pole mis oli ostetud,Emmaljunga,Takko või Stokke.
Aga meil ei või üldse mainidagi no kohe saad sellist halvustamist,et kuku või pikali =([/tsitaat]

sul ikka täiega närvid läbi. keegi pole siin praegu midagi paha ütelnud aga vaja juba rusikatega vehkida.
ja \”mingit poola klobude\” sõimamine sinu poolt näitab miks paljud suhtuvad emmaljungade omanikesse eelarvamusega.

mis teemasse puutub siis minu arvamus on, et kunstnahk on ehk isegi praktilisem aga mõnusam ja ka ilusam tundub (vähemalt mulle) ikka kangas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sul ikka täiega närvid läbi. keegi pole siin praegu midagi paha ütelnud aga vaja juba rusikatega vehkida.
ja \”mingit poola klobude\” sõimamine sinu poolt näitab miks paljud suhtuvad emmaljungade omanikesse eelarvamusega.

mis teemasse puutub siis minu arvamus on, et kunstnahk on ehk isegi praktilisem aga mõnusam ja ka ilusam tundub (vähemalt mulle) ikka kangas. [/tsitaat]

Kuule sa ikka SEGANE,kus ma siis sõimasin?
Kui mainisin,et nahk ja juurde just exstra kirjutasin,et vakstumiks???Sest teadsin,et tulevad kommentaarid stiilis VAKSTUUU…
Mine rahune kallikene!
Ja Takkosid ma ei sõima mitte kunagi,just vastupidi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 10:22; 12.01 10:39; 12.01 10:48; 12.01 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tekstiil emmaljunga ( hele), aga oleks pidanud ikka nahkse võtma, seda lihtsam puhastada. Tekstiili saab küll käsipesu programmiga masinas puhtaks, aga kui pikemaks ajaks unustada määrdunud koht, siis on raske puhtaks saada. Mugavuse kohapealt pole vahet, suvel on ka tekstiili peal lapsel palav ja talel külm. Seega mina kahetsen, et nahkset ei võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on nahkne- vihmakilet pole 1,5 aasta jooksul kordagi kasutanud, paduvihmaga muidugi väga välja ei kipu. Tuppa jõudes tõmban vankri froteerätiga üle, ongi kuiv. Suvel on pepu all mingi tekk või linake, talvel ka, magab muidugi rõdul selles siiani, aga nahka pole alla pannud, külm pole lapsel samuti.
Suure lapsega ju mitmetunnistel jalutuskäikudel ei käi ja korviosas on tal kohe kindlasti soe- olgu see siis kas või kõige külmem talv. Suvel pole umbne, sest korvil on all õhutus, mille saab lahtisesse asendisse panna, samuti on kaarvarjul võrguga ava, mille saab samuti lahti teha.

Pragunenud pole mu käru küll mingistki otsast, ostsin kasutatuna, nüüd ise ka veel kasutanud.

Kantide puhastamiseks isteosal ja kaarel kasutan mööbli(auto)puhastusvahtu ja harja. aeg-ajalt lasen hooldusspreiga terve vankri üle (sama, mis jalatsitel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Milline kas nahkne või tekstiilist vanker parem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.