Esileht Koolilaps Milline kool valida Kristiine linnaosas?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Milline kool valida Kristiine linnaosas?

Postitas:

Järgmisel sügisel läheb tütar kooli. Vaatasin, Kristiine linnaosas on 3 kooli. Kristiine Gümnaasium on kõige lähemal meile, kas on kogemusi selle kooliga kellegil?Kelle lapsed käivad, on rahul/kui ei ole siis miks? Mis arvamused on nendest teistest koolidest? Tondi Põhikool ja Lilleküla Gümnaasium?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:26; 26.10 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks võiks vaevuda nende koolide kodulehti avama.
Ja siis tasuks minna Tallinna haridusameti kodulehele ja tutvuda koolikohtade jagamise korraga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tondi põhikool on erivajadustega lastele ju, sinna ikka suunatakse. Pealegi veel hulk aega asenduspinnal Mustamäel, uus maja alles kerkib.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 16:31; 06.11 13:58; 07.11 15:33; 08.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Kristiime Gümnaasiumis. Ülitore õpetaja ja väga rahul.

AGA – pikapäevarühma ei ole ja kuna koolis on palju õpilasi, siis koolipäev võib erinevatel aegadel alata. Aga sellest informeeritakse koosolekul, minu laps käis eelkoolis ja siis juba õppealajuhataja avatult rääkis plussidest ja miinustest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed õppisid Kristiine Gümnaasiumis. Tore kool, toredad õpetajad, huvitavad traditsioonid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristiine linnaosa on väga laialivalguv ning puutub lähedalt kokku ka nii mustamäe, haabersti, kesklinna, nõmme kui põhja-tallinnaga. ma valiks pigem kodule lähima normaalse kooli, mitte ei hakkaks nui-neljaks just oma linnaosa kooli last panema, kui teine lähemal.
nt kui elad kristiine keskuse vastas ja westholm on vaid mõned majad edasi viadukti alt läbi, siis pole ju mõtet last mitme km kaugusele “linnaosa kooli” solgutada. sama ka mustamäe või nõmme vmt piiril elades.

tondi põhikool on väga erilistele lastele (lihtsustatud õppekava). sinna pääsemiseks on vaja väga kindlat diagnoosi ja gümnaasiumisse või ülikooli sealt tõenäoliselt edasi ei pääse.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 18:20; 27.10 22:28; 06.11 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristiine linnaosa on väga laialivalguv ning puutub lähedalt kokku ka nii mustamäe, haabersti, kesklinna, nõmme kui põhja-tallinnaga. ma valiks pigem valiks kodule lähima normaalse kooli, mitte ei hakkaks nui-neljaks just oma linnaosa kooli last panema, kui teine lähemal.

nt kui elad kristiine keskuse vastas ja westholm on vaid mõned majad edasi viadukti alt läbi, siis pole ju mõtet last mitme km kaugusele “linnaosa kooli” solgutada. sama ka mustamäe või nõmme vmt piiril elades.

tondi põhikool on väga erilistele lastele (lihtsustatud õppekava). sinna pääsemiseks on vaja väga kindlat diagnoosi ja gümnaasiumisse või ülikooli sealt tõenäoliselt edasi ei pääse.

Kristiine Gümnaasium on meie kodule jala minnes 11min kaugusel

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:26; 26.10 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha Johannese kooli soovitaks.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:50; 05.11 21:12; 06.11 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha Johannese kooli soovitaks.

Püha Johannese kooli soovitaks.

miks sa arvad, et tegemist on õigeuskliku perekonnaga? või siis perekonnaga, kes on valmis aktsepteerima kogu seda õigeusklikku kombestikku, mis seal koolis nii oluline on?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa arvad, et tegemist on õigeuskliku perekonnaga? või siis perekonnaga, kes on valmis aktsepteerima kogu seda õigeusklikku kombestikku, mis seal koolis nii oluline on?

Rahvaloenduse andmetel on õigeusk Eestis kõige enam levinud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemused on erinevad, aga mina ei soovita Lilleküla. Laps käis seal kokku 4 aastat ning oeh. Nende tugipersonalist üks konkreetne inimene ei tohiks olla oma ametis, arvestades tema teadmisi ja suhtumist (mitte minu hinnang vaid tema erialakolleegide oma), üks võõrkeele õpetaja kindlasti mitte, andes hoopis mujal seltskonnas väga solvava hinnangu minu lapse kogu klassile (teadmata, kes mina olen), lisaks koolikiusamine minu lapse tollases eagrupis. Ma olen kogemata siiani lastevanemate listis ning saan vahel meile. Noh, vähemalt tundub, et kiusamisega tegeletakse, arvestades, kes klassiga rääkimas käivad.
See oli tõsine trauma 🙁

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka Lilleküla ei soovitaks, kool niigi populaarne ja ülerahvastatud.
Vali parem Püha Johannes, Tondi või midagi muud.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka Lilleküla ei soovitaks, kool niigi populaarne ja ülerahvastatud.

Vali parem Püha Johannes, Tondi või midagi muud.

vabandust, aga kuidas oleks sinu meelest võimalik vaid vanemate soovi põhjal normintellektiga lapsele Tondi kooli “valida”?

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 18:20; 27.10 22:28; 06.11 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel aastal algavad Kristiine Gümnaasiumi esimene klassi tunnid teises vahetuses, ehk 12 paiku. Küllap järgmisel aastal on samuti. Aga kui lapsel kool vaid kiviga visata ning saab ise mindud ja tuldud, siis pole see probleem.
Õpetajad on toredad, kool ka ilus, õhkkond sõbralik.
Tondile sa ei saa, Lillekülast ei tea ma midagi.
Püha Johannese kool? 21 sajandil? No kuulge…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 20:23; 06.11 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemused on erinevad, aga mina ei soovita Lilleküla. Laps käis seal kokku 4 aastat ning oeh. Nende tugipersonalist üks konkreetne inimene ei tohiks olla oma ametis, arvestades tema teadmisi ja suhtumist (mitte minu hinnang vaid tema erialakolleegide oma), üks võõrkeele õpetaja kindlasti mitte, andes hoopis mujal seltskonnas väga solvava hinnangu minu lapse kogu klassile (teadmata, kes mina olen), lisaks koolikiusamine minu lapse tollases eagrupis. Ma olen kogemata siiani lastevanemate listis ning saan vahel meile. Noh, vähemalt tundub, et kiusamisega tegeletakse, arvestades, kes klassiga rääkimas käivad.

See oli tõsine trauma ????

Minu kaks last õpivad Lillekülas ja on tõsi mida kirjutad. Õpetaja poolne ükskõiksus, vanameelne personal ja tugipersonali ükskõiksus. Kunagi oli kool väga heal tasemel aga nüüd ma ei tea mis seal nende õpetajatega juhtunud on. Kaalume tõsiselt sealt koolist ära minna.

Minu teada paneb Haridusamet paika kuhu kooli laps läheb kui on piirkonna kool.

Millal see kool heal tasemel oli? Mina olen kuulnud, et rahvasuus hüüti seda lollide kooliks.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:50; 05.11 21:12; 06.11 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see kool heal tasemel oli? Mina olen kuulnud, et rahvasuus hüüti seda lollide kooliks.[/quote]

Sa vist pole Eesti koolide edetabelist midagi kuulnud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 20:23; 06.11 09:26;
To report this post you need to login first.

Kogemused on erinevad, aga mina ei soovita Lilleküla. Laps käis seal kokku 4 aastat ning oeh. Nende tugipersonalist üks konkreetne inimene ei tohiks olla oma ametis, arvestades tema teadmisi ja suhtumist (mitte minu hinnang vaid tema erialakolleegide oma), üks võõrkeele õpetaja kindlasti mitte, andes hoopis mujal seltskonnas väga solvava hinnangu minu lapse kogu klassile (teadmata, kes mina olen), lisaks koolikiusamine minu lapse tollases eagrupis. Ma olen kogemata siiani lastevanemate listis ning saan vahel meile. Noh, vähemalt tundub, et kiusamisega tegeletakse, arvestades, kes klassiga rääkimas käivad.

See oli tõsine trauma ????

Minu kaks last õpivad Lillekülas ja on tõsi mida kirjutad. Õpetaja poolne ükskõiksus, vanameelne personal ja tugipersonali ükskõiksus. Kunagi oli kool väga heal tasemel aga nüüd ma ei tea mis seal nende õpetajatega juhtunud on. Kaalume tõsiselt sealt koolist ära minna.

Minu teada paneb Haridusamet paika kuhu kooli laps läheb kui on piirkonna kool.

Millal see kool heal tasemel oli? Mina olen kuulnud, et rahvasuus hüüti seda lollide kooliks.

Ole hea, ütle mis koolis Sa käisid? Teab eemale hoida…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see kool heal tasemel oli? Mina olen kuulnud, et rahvasuus hüüti seda lollide kooliks.

Sa vist pole Eesti koolide edetabelist midagi kuulnud.[/quote]

Pigem on tegu inimes(t)ega, kel pole õrna aimugi Tallinna haridussüsteemist, praegustest ja endistest koolidest ning nende praegustest ja varasematest nimetustest.

Sünnist peale Tallinnas elanud (ja siin koolis käinud inimene) ei tuleks iialgi isegi selle mõtte peale, et peaks Tondi kooli tavaliseks piirkonnakooliks või… nimetaks Lilleküla Gümnaasiumi nii hullu nimega.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 18:20; 27.10 22:28; 06.11 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see kool heal tasemel oli? Mina olen kuulnud, et rahvasuus hüüti seda lollide kooliks.

Sa vist pole Eesti koolide edetabelist midagi kuulnud.

Pigem on tegu inimes(t)ega, kel pole õrna aimugi Tallinna haridussüsteemist, praegustest ja endistest koolidest ning nende praegustest ja varasematest nimetustest.

Sünnist peale Tallinnas elanud (ja siin koolis käinud inimene) ei tuleks iialgi isegi selle mõtte peale, et peaks Tondi kooli tavaliseks piirkonnakooliks või… nimetaks Lilleküla Gümnaasiumi nii hullu nimega.[/quote]

Kaheksakümnendatel ja üheksakümnendatel kutsusid teiste koolide õpetajad seda kooli nii, kuna enda sugulane oli heas Tallinna koolis õpetaja, siis ju ta ikka teadis. Võimalik, et tänaseks päevaks on tase muutunud paremuse suunas.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:50; 05.11 21:12; 06.11 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheksakümnendatel ja üheksakümnendatel kutsusid teiste koolide õpetajad seda kooli nii, kuna enda sugulane oli heas Tallinna koolis õpetaja, siis ju ta ikka teadis.

kindlasti mitte. sa ajad mõne teise kooliga segamini

sinu viga on see, et sa võtad vaid nime kõla järgi, aga sa ei tunne konteksti ega arvesta, et vahepealsete aastate jooksul on paljude tallinna koolide nimed mitu korda muutunud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna 3. kk ehk Lilleküla gümnaasium oli 80.-90. aastatel väga tugev bioloogiakallakuga kool, kus võideti olümpiaade jmt. Samuti oli see üks esimesi koole, kus hakkasid toimuma informaatikatunnid (lollidele oleks seda ehk raskem õpetada?). Praeguse taseme kohta vähemalt gümnaasiumiosas saab aimu riigieksamite tulemuste põhjal.
Tänapäeval käib seal hästi palju sisserännanute lapsi (itaallased jne), sest neil on palju kogemusi nende integreerimisega. Probleeme minu teada palju ei ole, pigem on tegu hästi õppivate lastega.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 16:31; 06.11 13:58; 07.11 15:33; 08.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiine Gümnaasium on täpselt nii kaua hea kool kui teie lapsega vói teie lapsel probleeme ei ole, kui tulevad váhegi probleemid, siis on kooli poolt nagu sein ees, koostöö null kuigi väidavad vastupidist, kooli ja kodu koostöö, soovime lapsele parimat jne, tegelikult survestavad et oma lapsega kaoksid kus kurat.
Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 14:31; 07.11 16:10; 08.11 09:12; 08.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiine Gümnaasium on täpselt nii kaua hea kool kui teie lapsega vói teie lapsel probleeme ei ole, kui tulevad váhegi probleemid, siis on kooli poolt nagu sein ees, koostöö null kuigi väidavad vastupidist, kooli ja kodu koostöö, soovime lapsele parimat jne, tegelikult survestavad et oma lapsega kaoksid kus kurat.

Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

… mis ühtlasi tingib selle, et kus juba on, sinna suunatakse neid juurde. Tegu pole ju ainult itaallastega. Mis pole põrmugi paha, kõigi silmaring avardub.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 16:31; 06.11 13:58; 07.11 15:33; 08.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiine Gümnaasium on täpselt nii kaua hea kool kui teie lapsega vói teie lapsel probleeme ei ole, kui tulevad váhegi probleemid, siis on kooli poolt nagu sein ees, koostöö null kuigi väidavad vastupidist, kooli ja kodu koostöö, soovime lapsele parimat jne, tegelikult survestavad et oma lapsega kaoksid kus kurat.

Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

… mis ühtlasi tingib selle, et kus juba on, sinna suunatakse neid juurde. Tegu pole ju ainult itaallastega. Mis pole põrmugi paha, kõigi silmaring avardub.

Keegi ei suuna, ikka ise panevad, neil ju kasulik, mina teisi ei tea, ainult itaallaste teemat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 14:31; 07.11 16:10; 08.11 09:12; 08.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

Itaallased saavad seal itaalia keele tunde? Kas teised saavad ka itaalia keelt õppida (nt gümnaasiumi valikainena)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

Itaallased saavad seal itaalia keele tunde? Kas teised saavad ka itaalia keelt õppida (nt gümnaasiumi valikainena)?

Ikka vast eesti keele õpet korraldatakse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 16:31; 06.11 13:58; 07.11 15:33; 08.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

Itaallased saavad seal itaalia keele tunde? Kas teised saavad ka itaalia keelt õppida (nt gümnaasiumi valikainena)?

Ikka vast eesti keele õpet korraldatakse.

Ikka oma emakeele tunde saavad, eesti keel on Eesti koolis niigi tunniplaanis ju.
Itaalia keel on valikainena Kristiine Gümnaasiumi gümnaasiumiosas hetkel täiesti olemas, itaallane annab, mu oma laps õpib, meeldib vâga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 14:31; 07.11 16:10; 08.11 09:12; 08.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekülas käivad itaallased sellepärast, et elavad siin ymbruses ja kui yhe rahvuse esindajaid on yhes koolis 12 tk vms, siis on riik neile kohustatud nende emakeele õpet korraldama, seega nad on oma lapsed kòik sinna kooli pannud.

Itaallased saavad seal itaalia keele tunde? Kas teised saavad ka itaalia keelt õppida (nt gümnaasiumi valikainena)?

Ikka vast eesti keele õpet korraldatakse.

Ikka oma emakeele tunde saavad, eesti keel on Eesti koolis niigi tunniplaanis ju.

Itaalia keel on valikainena Kristiine Gümnaasiumi gümnaasiumiosas hetkel täiesti olemas, itaallane annab, mu oma laps õpib, meeldib vâga.

ei lilleküla ega kristiine g kodulehel ei ole itaalia k õpetajat kirjas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kodulehest midagi, tunnid KG-s valikainena igal juhul toimuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 14:31; 07.11 16:10; 08.11 09:12; 08.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps Milline kool valida Kristiine linnaosas?