Esileht Koolilaps Milline koolikott 4. klassi tüdrukutel?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Milline koolikott 4. klassi tüdrukutel?

Postitas:

Esimene koolikott on 3 aastat kenasti vastu pidanud, aga nüüd tüdrukul tüdimus sellest. Vaataks midagi uut järgmiseks õppeaastaks. Millist seljakotti ja miks olete ostnud veidi suurematele tüdrukutele, kes siiski veel õlakotile üle minna ei plaani?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 15:15; 17.04 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud sellise, mis lapsele meeldib ja sobib. Nii suur laps otsustab juba ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ostnud sellise, mis lapsele meeldib ja sobib. Nii suur laps otsustab juba ise. [/tsitaat]

Jah, värvi ja visuaalse vormi osas omab kindlasti arvamust. Praktilisuse osas vajab minu laps veel kaasarääkimist. Mõtlesin oma küsimusega pigem seda, kas selles vanuses lapse kott peaks endiselt olema ergonoomiline seljakott või kantakse peamiselt juba üleõla mudeleid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 15:15; 17.04 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4.klassis käiva poja klassiõdedel on küll seljakotid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on tervislikust seisukohast õige jätkata ergonoomilise seljakotiga. Kui leiad koti mis on ergonoomilisuse juures ka popp ja noortepärane ning taskukohane, siis oleks see kõige parem. Minu laps lõpetab kohe 4. klassi ja nende klassi tüdrukud käivad kõik seljakottidega. Paralleelklassis käiakse ka juba õlakottidega. Ise luban tal erandkorras kui on vähe asju käia vahelduseks õlakotiga. Järgmiseks kooliaastaks ostame uue koti ja igapäevaseks käimiseks ikka seljakott. Ilmselt miski popi ja noorte firma seljakoti, kus on võimalikult palju sahtleid ja miski seljatugevdus ka. Roxyl, Oneillil, RipCurlil, Protestil jne firmadel on väga ilusaid. Eriti veel kui internetist tellida. Jeval on ka noortekotte, ilusaid ka, aga ilmselt veidi kallimad.
Õlakott ei ole siiski selles vanuses igapäevaseks käimiseks minuarust mõeldav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki jagate ka linke, kust netis saab koolikotti tellida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsime 4. klassis suurema ja neutraalsema (st mitte otseselt koolikoti välimusega) jeva koti, millel on hästi läbimõeldud jaotused. õlakotiga käib neil päevadel, kui on väga vähe asju (veerandi lõpud, projektipäevad jms). mul ei tule ühtegi lapse klassikaaslast ette, kes igapäevaselt üleõlakotiga käiksid (5. klass).

praegu vaatasin jeva lehte http://jeva.dk/shop/index_en.php , nende poes on mõned kotid väga soodsa hinnaga, küllap eelmise hooaja disain. nt üks practiced kott oli kõigest 41 eurot, üks beginnersi aastatetagune variant lausa 34 eurot. selle hooaja disainiga seevastu 100 euro ligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oma kolmanda klassi tüdrukule sellise http://laat.perekool.ee/Kuulutus/34943/koolikott-toito-wear–4-eset-komplektis.html. Sellega käib veel ka järgmisel aastal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Milline koolikott 4. klassi tüdrukutel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.