Esileht Koolilaps Milline koolikott kooliminejale(1.-3. klass)?

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Milline koolikott kooliminejale(1.-3. klass)?

Postitas:
Kägu

Pojal on Herlitz ja läheb juba 3.klassi sellega. Mahutab peale kooliasjad ka trenniasjad ära. Seni on hästi vastu pidanud – hoolimata sellest, et seda kasutati talvel kelgumäest alla laskmiseks ja sageli lihtsalt istumisalusena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil laps käis 2 aastat Jeva kotiga (peamiselt ka siinse aastatepikkuse kiidulaulu põhjal ostetud). Ta ise suurt arvamust ei avaldanud (ei head, ega halba), aga mulle kott ei meeldinud: raske, 2 aastaga krõpsud karvased ja kinni ei seisnud ning kott ei seisnud ilma lisakotita püsti. Iga päev ju kehalist ei ole ole, et lisakotti peaks kaasas vedama. 2 aasta pärast nägi kott üsna rääbakas välja ka. Kiidan ainult seda lisakoti võimalust ja noh otseselt auku sisse ei kulunud kuskile.

Nüüd kolmandaks aastaks ostsime Herlizi koti (sarnase kui eelmisel lingil), vaatame mis saab. Esialgu vähemalt seisab püsit iseseisvalt ???? Natuke küll kardan, et nüüd hakatakse rohkem kehalise asju unustama-kaotama kuna enam ei ole koti küljes kinni, aga aeg näitab…

Mis mudel teil oli? Jeva Intermediate ja Practised seisavad meil küll vägagi iseseisvalt püsti.

Meil oli Intermediate. Ma ei mäleta, kas alguses seisis ise püsti ja see pikali kukkumine tuli hiljem, aga igatahes teises klassis see kott enam ise püsti ei seisnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Milline oleks parim seljakott kooli alustavale lapsele. Meie kooliasjade nimekirjas on kirjas, et end tõestanud on Jack Wolfskini kotid (olen seda nime ka varem kuulnud). Hakkasin neid siis nüüd uurima, aga on mõned erinevad mudelid. Oskab keegi öelda, kas üks on parem kui teine ja kui, siis milline.

Võib ka teise nimega kottidest muljetada.

Nagu ma aru saan, peaks olema võimalikult kerge kott, kirjas on, et koos asjadega max 3 kg.

Aitäh, kes viitsib muljetada ????

Meil olnud kolme lapse peale nii jeva, coocazoo, lego, jack wolfskin ja ecco. Lemmik seni Ecco väiksem mudel. Üldiselt, mida kergem ja neutraalsema kujundusega, seda parem. Printsessipildist tüdinetakse ruttu. Varsti vaja nike, vans ja converse kotte 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda Ecco e-poest mingit koolikotti välja otsida.. kategooriad, mis seal on, on ka nagu nad on.. natuke ketrasin aksessuaaride kategooriat, aga no mingit koolikotilaadset sealt paari lehe pealt vastu ei tulnud, siis andsin alla. Laste valiku all on ainult jalatsikategooriad. Kas e-poes on üldse seda kotti, millest siin teemas räägitakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JW Berkeley S- i soovitavad tõesti paljud.

Ta tegelikult on esimese klassi jaoks piisavalt mahukas kott.

Ma olen aru saanud, et neid enam ei toodeta paraku ☹️ Mul ei õnnestnud leida, ainult lillat oli vist amazon.de-s

Päriselt! Ma olen oma lapse Berkeley S kotiga nii rahul. Mõtlesin just teisele sama koti osta. Aga tõesti pole enam kuskilt saada. Mul käib laps rattaga koolis, sellesse mahtusid nii kooliasjad kui võimlemis/trenni riided, eraldi sussikott rattaga minnes ei sobi. Samuti peavad kõik lukud kaetud olema, et vihm luku vahelt sisse ei sajaks (kooli tuleb minna iga ilmaga).

Mis oleks veel JW Berkeley S sarnane kott? Kaalu, vastupidavuse, sahtlite jaotuse ja välimuse poolest (ei tahaks kirjut). Kui keegi miskit leiab, jagage.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda Ecco e-poest mingit koolikotti välja otsida.. kategooriad, mis seal on, on ka nagu nad on.. natuke ketrasin aksessuaaride kategooriat, aga no mingit koolikotilaadset sealt paari lehe pealt vastu ei tulnud, siis andsin alla. Laste valiku all on ainult jalatsikategooriad. Kas e-poes on üldse seda kotti, millest siin teemas räägitakse?

Seal praegu jah ei paista. Muidu on olnud tagasi kooli rubriik laste all. Ehk augustis tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Ergobag, ma ei tea, kas Eestis kuskil müüakse, olen tellinud.

https://www.ergobag.com/en/

Lapsele meeldib see, et saab eest rihmadega kinni panna, siis ei vaju kott kuskile ära ja on mugavam kanda nii et käed jäävad vabaks. Kleepse saab vahetada või üldse ära võtta (krõpsuga käivad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil algab juba 4. aasta Ecco koolikotiga, aga samuti ei leia, et Ecco neid enam müüks, võibolla ei toodagi?

Leidsin ainult kasutatult: https://www.okidoki.ee/item/koolikott-ecco/10822910/

See kekaasjade kott, mis klõpsuga kinni käib, ikka ka ülimugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EASTPAK kotid on ka mõnusalt neutraalse väljanägemisega ning ülimalt vastupidavad. Siit tulevad hetkel vägagi hea hinnaga https://www.kids-world.com/en/eastpak-sale-c-611_26381.html post Eestisse 5.95EUR

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav teema. Mis see annab sulle kui ütlen, minu lastel oli jeva. Käisid nendega 4 aastat, ühe lapse kott läks katki, teine praegu alles väga korralik. Mis see teadmine annab? Mine vaata poodides, lappa intenetist, alles pakuti herliz koolikotte hea hinnaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolmel lapsel on esimesest klassist saadik Herlitz ranits, nüüd läheb üks viiendasse klassi ja kotid on peaalgu kulumisjägedeta. Kui taei peaks oma baleriinipildiga kotti enam tahtma, siis on Reima kott ootamas aga see on ilma igasuguse toetuseta ja raamatud läheksid lötakaks seal. Keegi kolmest pole teemaks võtnud, et vana kott enam ei sobi, ju nad harjunud ja rahul. Koti kaal on 900gr.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ühinen ka varasemate JW berkeley S kiitjatega, esimesele lapsele sai esimesse klassi minnes ostetud ja nüüd ta läheb selle sama kotiga rõõmsalt neljandasse klassi. Kulumismärkidest peale kolme aastat igapäevast kasutamist suutsin tuvastada üksnes kergelt karvase JW logo koti ees (osad niidid on natuke väljas).

 

Nüüd hakkab teine laps kooli minema ning talle oli samuti soov osta see sama kott, aga ka minu suureks üllatuseks pole seda enam peaaegu kuskilt võimalik saada. Küll aga leidsin veel tumesinise koti Leedu lehelt rovana.lt, nad küll Eestisse otse ei saada, aga tellisin läbi eshopwedrop ning sain koti just kätte täpselt nädal peale tellimist. Minu hinnangul on see tumesinine sobiv nii poisile kui tüdrukule, nii et kes veel otsib ja kindlasti just seda kotti tahab, siis mina soovitaks sinna vaadata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps kooli läks, siis ostsin Sportlandist tavalise Nike seljakoti. Maksis vist 20 eurot.  Sügisel läheb kaheteistkümnendasse klassi, ikka sama kotiga 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. laps kandis 4 aastat Jeva kotti, mudel Square. Kulumine oli minimaalne, kuid kott võrdlemisi raske ja laps kasvas sellest lõpuks välja. Kott võib sobida, kui koolimineja on pikemat kasvu ja suurema kondiga.

2. lapsele ostsin Bergans koti (tellisin outnorth-ist). Nüüd on neil koolikottideks uued mudelid, meie mudelit ma enam ei näinud. Selle kotiga olen rohkem rahul kui Jevaga, on kergem ja kooliminejale sobivamas suuruses. Tal on seljatugevdus hästi hea, kuid samas muudab see koti eestpoolt lötsiks ja kott seisab püsti ainult millegi vastu toetudes. Praeguseks on 2 aastat kasutuses olnud ja kulumist näha ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Koolilaps Milline koolikott kooliminejale(1.-3. klass)?