Esileht Väikelaps Milline kummik/ saabas lörtsiste ilmadega?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Milline kummik/ saabas lörtsiste ilmadega?

Postitas:

Millist saabast või kummikut soovitate selliste lörtsiste ilmadega kanda.
Ise olen vaadanud netist karvaseid kummik-saapaid ( Vincent, Reima, Viking). Kas need kannatavad ka külmakraadidega käia?
Nii et soovitage midagi, millega lapse jalad ka kuivaks jääks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:36; 12.01 13:59; 12.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin PAX saabas-kummiku. Selline, mille alumine osas on kõvast kummist ja sees on karv. Ideaalne nii praeguste ilmade jaoks kui miinuskraadidega. Rocca keskuse II korrusel on mingi pisike pood, kus neid müüakse, hetkel 20% alega on hind 35¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei osta eraldi karvast kummikut, kuna Viking Cortex talvesaabas ise nagu kummik – laps seisab nt 30 sek 10 cm veelombis, aga tuppa tulles jalg kuiv.
Lisaks saapaga soojem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viking Thermo. Meil ka 0 kuni -5 kraadiga lapsel jalad soojad olnud. Just täna olid jalas, kasvataja kiitis, et laps jäi kenasti kuivaks lompides hüpeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Viking Thermo,kannatab ka külma. Veits kallis on aga loodetavasti saab ka kevadelkanda ja sügiseljuba järgmine laps…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:57; 12.01 14:13; 12.01 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere lemmikud on lörtsi ja märjaga Viking Thermo kummikud, ei tea, kuidagi ei raatsi nagu sooja saabast porilompi lörtsimiseks panna, kuigi kasutusel ka Vikingi saapad. Viking Thermo kummik on imekerge ja sellega on soe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:57; 12.01 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinuskraadidega paneme talvesaapad juba. Praeguse sopaga kasutab Reima kummiksaapaid – seest karvased, must tugev kumm alumine osa, ülaosa riidest. Siiani jalad kuivad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Viking Thermo kohta tõesti ainult head lugenud.
Ainult hind on liiga krõbe…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:36; 12.01 13:59; 12.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen Viking Thermo kohta tõesti ainult head lugenud.
Ainult hind on liiga krõbe… [/tsitaat]

Mis nende hind on poes? Kas tasuks osta nt. kasutatult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin lapsele ka Vikingi kummikud. Seest soojad ja väga mugavad. Ostsin soomest ja maksid 39.90¤. Kunagi ostsin talle Lassie kummikud, maksid 19,90 ja väga jamadeks osutusid kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomest ostsin 35 euriga, ei tea, mis eestis maksavad. arvan, et neid tasub osta ka kasutatud, sest need pole tehtud tavalisest kummist, vaid mingist sptesmaterjalist (käega katsudes on vahe tunda) ja valatud korraga valmis, st pole liitekohti, see muudab nad vastupidavamaks. Kasutatutel võib muidugi vooder olla rohkem kulunud aga samas saab ju paksema soki panna. Igatahes minu meelest on see asjalik asi :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:57; 12.01 14:13; 12.01 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorel talvesaabas. Alt üleni kummine, ülevalt \”kangast\” saabas, tald hästi paks. Jalad pole olnud liiga soojad ega liiga külmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis nende hind on poes? Kas tasuks osta nt. kasutatult? [/tsitaat]
u 65¤ maksavad. Seega meeletu hind kummikute eest.
Kasutatult pole aega otsida, sest täna juba vaja midagi ära osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:36; 12.01 13:59; 12.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

u 65¤ maksavad. Seega meeletu hind kummikute eest.
Kasutatult pole aega otsida, sest täna juba vaja midagi ära osta. [/tsitaat]

65 eurot????? :O:O:O nagu päriselt või???? jummel-jummel. No kui Soome satute, siis Citymarketist sain mina 35 euriga, nagu ütlesin.

65 on ikka liig mis liig.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:57; 12.01 14:13; 12.01 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti hinnad on ikka uskumatud. Amazonist tellides jäävad koos postikuluga ka ikka kõvasti soodsamaks need hinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on kiidetud ka spirale kummik-saapaid, neid müüakse walkingus ja hind on suht odav. viking thermo nüüd küll 65 ei maksa, amazonis on u 36-39 ja minu meelest ka meil kaubandusvõrgus umbes nii.
ise oleme kasutanud cherroxi sooja voodriga kummikuid, aga nendega on minu lastel juba 0-5 kraadiga jalad külmad. võibolla ka põhjus selles, et olen ostnud kasutatult, karv ei ole enam kohev ja soe, ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti Viking Thermo lapsel jalas, villane sokk sees ka ,kuna ostsin suurema numbri soodukaga. Jalad soojad ja kuivad,kuigi mängisid poriloigus. Pisemal olid Viking g-t talvesaapad ja tal olid ka kuivad-soojad. Aga kuna suurem eriline lompide armastaja,siis talle kummikud kindlamad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmannis Viking Thermo 49 EUR vist olid, aga alles vaid roosasid. Ebays olemas 39.90 – ise tellisin 4 paari (oma kahele lapsele ja õe kahele lapsele) ja kauplesin ilma postita – saadetigi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5a poiss ei taha eriti kummikuid panna jalga, väidetavalt olla libedad ja ei saa joosta piisava kiirusega … nii käibki ka lörtsise ilmaga Viking Gore-tex saabastes. Jalad kuivad ja laps rahul 🙂 Kummikud lähevad jalga vaid siis kui libisemisohtu pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin enne aasta lõppu Mothercarest Reimad, Maksid 24.50. Siiani olen rahul olnud. Pole ennem Reimat kasutanud. Seal oli ka Paxi omi, samuti -30% alega. Aga need tundusid raskemad kui Reimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti Reima kummisaapad (üleni kummist). Natuke rasked aga üldiselt oleme rahul. Kannatab ka mõned miinuskraadid välja. Sees selline vilti meenutav vooder.
Lugupidamisega Suve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reima sooja voodriga kummikuid ei soovita mina vaenlasele ka. Jube rasked kobakad ja lisaks lähevad katki ka väga kergelt. Minu arust need kummik/saapad on ka lastel jalas sellised kobakad, samas kui voodriga kummikud on siiski oluliselt paremad jalas. Oma lapsele ma igatahes poes proovimise peale neid kummik/saapaid küll osta ei tahtnud, sest ta oli tõesti väga kummaline nendega liikudes.

Viking Thermod maksavad jah stockis 49 euri, eile just vaatasin neid, aga kahjuks tõesti järgi vaid roosad. Ise olen ostnud kasutatuna, kuid ka leian ainult roosasid ja poiss on ilma hetkel ja kasutab Playshoesi voodriga kummikuid, tema ei kurda nende üle ka. Need ka head ja kerged, ka varbad pole nendega tal külmetanud. Aga võimalusel ostaksin kohe ka talle Vikingi Thermod. Ise ootan, et millal Amazonist võiks neid odavamalt kätte saada, seal ikka valik palju suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:57; 12.01 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin kingaklubist vintexid, mis pidavat viking thermo analoogid olema. praegu allahinnatud, saatmiskulu ka polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spirale suurused kuni 29 on hetkel 17 millegagi. meie poiss kannab selliseid juba mitu aastat. 35 euri on ikka ulme sooja kummiku eest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma proovisin ka kunagi Spirale kummiksaapaid, aga meil igaljuhul andis see kummi-tekstiili ühenduskoht vett läbi, nii et lörtsiga neid kasutada üldse ei saanudki 🙁 Suht mõttetu ost, sest kuiva lume jaoks sobivad tavalised talvesaapad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pax saapad. Meil ei ole alt kummist osaga, aga väga hästi peavad vett, alati jalad kuivad ja soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed on olnud nii märja kui kuivaga oma tavaliste talvesaabastega ja jalad on täiesti kuivad.
ühel on kuoma ja teisel geoxi saapad.
kui oli soojem, siis olid voodriga kummikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolkummikud (all kumm, üleval mingi muu materjal) on head. On soojemad kui voodriga kummikud. Eriti hea, kui vooder välja käib, saab kuivatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Väikelaps Milline kummik/ saabas lörtsiste ilmadega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.