Esileht Kodunurk Milline kuusejalg on kvaliteetne?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Milline kuusejalg on kvaliteetne?

Postitas:

Eelmisel aastal sai ostetud pealnäha korralik Elho Nordmann, nüüd kuuske sisse pannes selgus, et kusagil on pragu ja laseb vett läbi. ???? Ööga jookseb veerand tühjaks. Kas kellelgi veel nii juhtunud? Millist siis osta kui isegi kallis kuusejalg pole vastupidav?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 09:10; 06.12 03:14; 07.12 08:48; 07.12 21:34; 08.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu see veis jookseb ? Põrandale? kui 3/4ndikku jääb alles, siis kus see pragu olla saab ? PAne siis taldrik alla, mingis osas ju kuusejalg toimib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin kuuse välja, lasin jala vett täis, pool päeva seisis, kusagilt ei tillkunud läbi. Panin kuuse tagasi sisse, kohe jälle hakkas vett välja immitsema. Koos kuusega seda ka tõsta ei jaksa, et näha, kust immitseb. Ilmselt kuuse raskus pressib prao lahti. Pole nii suurt taldrikut või kaussigi, mida alla panna. Nõme, et kulutad suure summa kuusele ja jalale ja siis asi ei toimigi. ???? Jalg peab siis ilmselt üleni metallist olema, et suurt ja rasket kuuske kannatada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 09:10; 06.12 03:14; 07.12 08:48; 07.12 21:34; 08.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt kuuse raskus pressib prao lahti.

VÕI see poltide kinnikeeramine pressib prao lahti.
Kui ilma kuuseta ei lase läbi ja kuusega laseb, siis … ma keeraks kuuse asemele torujupi ja poldid kinni, nii leiaks lekkekoha üles.
Aga jah, plastiku remont on ikkagi küsitava väärtusega asi.

Edasipidi lihtsalt väldi plastmassi ja võta terasest. Viie aastaga läheb rooste, aga ta vähemalt jõuab sinnani.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 21:50; 07.12 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur see kuusk sul on siis 3 m vōi suurem? Mis selle jala juhis útles? Mitu meetrit vōi kilovōib kuusk seal peal olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur see kuusk sul on siis 3 m vōi suurem? Mis selle jala juhis útles? Mitu meetrit vōi kilovōib kuusk seal peal olla?

Kuusk on 2m ja ostetud, ei ole erimõõduline kuskilt otsast. Kuuse kaalu ma nüüd küll ei tea, kaalu järgi neid ju ei müüda, mingit juhendit sel jalal ka pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 09:10; 06.12 03:14; 07.12 08:48; 07.12 21:34; 08.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ka eelmine aasta ühe Elho plastmassist 3 poldiga kuusejala – no hullemat nikerdist annab välja mõelda. Samuti voolas põrandale kusagilt suur lok vett (ma arvan, et neist poldiaukudest). Rikkusin sellega vaid parketi ja viskasin prügikasti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 15:13; 07.12 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et neist poldiaukudest)

No oli vaja nii ääreni siis täis valada?
Vesi olgu augutasapinnast ikka allpool.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 21:50; 07.12 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et neist poldiaukudest)

No oli vaja nii ääreni siis täis valada?

Vesi olgu augutasapinnast ikka allpool.

See on asi, mille peale peaks toote disainer mõtlema, mitte mina kõhuli kuuse all käsikaudu mõõtma, millal vesi potis kriitilise piirini jõuab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 15:13; 07.12 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ka eelmine aasta ühe Elho plastmassist 3 poldiga kuusejala – no hullemat nikerdist annab välja mõelda. Samuti voolas põrandale kusagilt suur lok vett (ma arvan, et neist poldiaukudest). Rikkusin sellega vaid parketi ja viskasin prügikasti.

Mul vähe teise disainiga, aga f***i, selle peale ei mõelnudki, et poldiaukudest tuleb vett! Ilmselt sinna ongi koer maetud. Ja minu mudelil on need poldid madalal, et ei saa ju vaid veerandi ulatuses vett panna, kuusk on suur jooja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 09:10; 06.12 03:14; 07.12 08:48; 07.12 21:34; 08.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see mitu aastat juba mitu aastat: https://www.edelgran.eu/toode/kuusejalg-krinner-comfort-medium-puu-kuni-12cm-25m-3-5l-50kg-o36cm/
No ei kurda, toimib ja on mugav kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ka eelmine aasta ühe Elho plastmassist 3 poldiga kuusejala – no hullemat nikerdist annab välja mõelda. Samuti voolas põrandale kusagilt suur lok vett (ma arvan, et neist poldiaukudest). Rikkusin sellega vaid parketi ja viskasin prügikasti.

Sellel on poldid ju ülaservas, kõrgemale poleks neid kuidagi võimalik paigutada.
Mul on 90ndate keskel ostetud malmist jalg, veekauss lai ja kõrge, vähemalt 2 liitrit vett mahub ka pärat suht suurt kuusejalga, poldid ülaservas. Tugev tükk, 20+ aastat kasutusel. Plastiku poole ei tule pähegi vaadata..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malmist kobakas, püsib kindlalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plastiku poole ei tule pähegi vaadata..

See plastikust sai eelmisel aastal ostetud kuna oli kõige parem, kallim seal poes. Polnud aimugi, et on ka metallist olemas ja oleks võinud võrdluseks veel mõne poe läbi käia. Eks ta nüüd maha kandmisele lähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 09:10; 06.12 03:14; 07.12 08:48; 07.12 21:34; 08.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Milline kuusejalg on kvaliteetne?