Esileht Koolilaps Milline laua ja tooli komplekt 125–130 cm lapsel?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Milline laua ja tooli komplekt 125–130 cm lapsel?

Postitas:

Palun soovitage suurusi-kõrgusi-mudeleid, kuidagi ei ole osanud sobivat kombinatsiooni leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 15:24; 21.08 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps kasvab ju üsna ruttu ja palju, nii täpse mõõdu jaoks tahad spetsiaalset lauda? Kauaks? Meil õpivad lapsed kas kõhuli diivanil või voodis, kirjutamist vajavaid asju teevad vajadusel elutoa laua taga või põrandal. Korralikult laua taga saavad koolis istuda 7 tundi järjest, seega kodus ma seda küll ei sunni ja nad ise ei taha ka, kuigi võimalus on olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui igal aastal uut lauda ei soovi, siis on 2 varianti:
a) reguleeritav tool, mille saab parajaks teha vastavalt laulae.
b) reguleeritav laud, mille saab parajaks teha vastavalt lapse kasvule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on täitsa tavaline kirjutuslaud ja reguleeritav kontoritool, lisaks paneb laps jalgade alla väikese pingi, et jalad ei ripuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar õppis suht suure puidust kirjutuslaua taga ja istus mitmesse asendisse reguleeritaval käetugedega nahast kontoritoolil.
Nüüd on laps kodust ammu läinud, laud ja tool isa kabinetis kasutusel.
Ei olnud mingit lapsekomplekti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastanutele!

Ega minu soov pole ka last väga pikalt laua taga hoida, aga vanus on selline, et kirjatehnika harjutamine on väga aktuaalne. Ja seda teha on minu meelest ikka hästi paha, kui laua ja tooli kõrgus ei sobi. 🙁 Samas need reguleeritava kõrgusega lauad-toolid on nii kallid, et ei jaksa endale lubada. Muud kombinatsioonid pole nagu klappinud.

Söögilaua taga istub laps tavalise tooliga tavalise laua taga, need on ilmselgelt liiga suured. Siis on meil Ikea Urban lastetool, kus on jalad hästi toestatud ja muidu mõnus, aga tavakõrguses laua suhtes istub laps tõtt-öelda juba liiga kõrgel, 3-aastasel väikeõel on see kombinatsioon paras ja mugav. Tegelikult on meil isegi Ikea Pahl reguleeritava kõrgusega laud, aga sellel on kolm võimalikku kõrgust: kõige madalam on ilmselgelt liiga madal, kõige kõrgem on tavalise täiskasvanute laua kõrgus ja keskmise kõrgusega sobivat tooli ei ole samuti leidnud. Kohe tõesti olen hädas, et ei leia lapsele sobivat kõrguste vahekorda. 🙁 Iga variandi puhul on kas tooli ja laua omavaheline vahekord liiga suur või liiga väike.

Muidu reguleeritav kontoritool võiks olla täitsa hea idee, aga kas keegi oskab pakkuda ka sellist varianti, mis mööda tuba ringi ei sõida, vaid ilusasti paigal püsib, kui laps oma tähti maalib? Enamalt jaolt need vist puha ratastel ju …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 15:24; 21.08 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain sellise tooli, mis on nagu kontoritool, aga ilma ratasteta, ikeast.
https://www.ikea.lv/et/rooms/kodukontor/tooruumi-istmete-valik/kontoritoolid/langfjall-konverentsi-tool-must-tumehall-spr-19174972

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on reguleeritava kõrguse laud ja tool. Viimane ikeast. Laua tellisime Himmexist – puidust ja mõnusalt suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Milline laua ja tooli komplekt 125–130 cm lapsel?