Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline lihatoode on kõige odavam?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Milline lihatoode on kõige odavam?

Postitas:
Kägu

Anna oma konto, ma kannan sulle nii palju, et saaksite liharohked jaanid – grillvorsist steigini

Hea kägu, kes lubabki. 😉

Minagi mõtlen muidu jaanidele, et kas teemaalgatajal on kavas kogu jaaniperioodi toas passida või? Mina võin toas istudes see neli päeva paljast kartulist ka toituda, aga kui välja minna, siis tahaks ikka muud ka.

Eks põhimõtteliselt tulebki meil toas passida, et õhtul välja minnes suu vett jooksma ei hakkaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

minu arusaamise järgi kõige odavam on neer. maksab midagi 1 € kg. võrdluseks – hakkliha on 4 € ja rohkem. neerudest järgmised on süda ja maks, kumbki umbes 2 €

ostan neid sageli oma kassidele, süda on natuke kõva ja maks liiga plödi, aga neerude pärast panevad kassid või läbi seinte, niimoodi maitsevad neile.
neere saab niisama praadida, nt koos sibulaga, aga saab ka pirukat ja suppi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu arusaamise järgi kõige odavam on neer. maksab midagi 1 € kg. võrdluseks – hakkliha on 4 € ja rohkem. neerudest järgmised on süda ja maks, kumbki umbes 2 €

ostan neid sageli oma kassidele, süda on natuke kõva ja maks liiga plödi, aga neerude pärast panevad kassid või läbi seinte, niimoodi maitsevad neile.

neere saab niisama praadida, nt koos sibulaga, aga saab ka pirukat ja suppi teha.

Loogish, et su kassid panevad või läbi seinte….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin legendaarset PEREKOOLI KANA. 4 euroga saab kätte küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuidas meie teame, millist liha sul seal poes parajasti kõige odavamalt on. Jäätis unustagu ära, kui liha tahab (jah, nii täpselt ütledki talle, ega ta sul kristallist pole, et seepeale pikali kukub ja katki läheb). 4 eur eest ostaksin ma ühe kana. Perekoolis saab kanaga alati palju nalja, aga paariks päevaks ühele lapsele sellest ikka süüa saab.

Mina isiklikult ostaksin hoopis kanakaelu, sest need on väga odavad ja nende närimine võtab aega ja seega saab kõht vähema toiduga täis.

Ja lõpuks, kas sul ennast või last kellelegi appi aknaid pesema või muru niitma pakkuda ei ole võimalik, et mõne tunniga natuke juurde teenida? No ja päris lõpuks – see sinu suure isuga kasvueas poiss võiks hakata omandama elutarkusi. Kui raha pole, siis tuleb seda juurde teenida või kui teda on vähe, tuleb teha olulisi valikuid.

Ma ei saa siinkohal miinustamisest aru, kõik jumala õige. Esiteks, kui inimene tuleb sellise suhteliselt totra küsimusega siia, siis tuleb valmis olla realistlikeks vastuseks. Ja Sa teemaalgataja tõsimeeli arvad, et jäätis on teismelisele eluks vajalik asi? Lihast saan veel aru, aga neli päeva jääte ehk jäätiseta ellu, kui sa paremini majandada ei oska ja lapse nii ära hellitanud oled. See mõte on ka õige, et teismeline oma nõudmistega mingu ise raha teenima. Kuna nälga majas ei ole, siis väga totter teema.

Please wait...
Postitas:
kitah

Näe, minu isiklik valvepäiksekiirekene ka kenasti ja kukult platsis? Kuidas on, nina nokitud, varbaküüned ära näritud ja kube valmis käratamiseks? 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kõik muu olemas on, siis 4 päevagu kild liha ja jäätist on täitsa ok eelarve ju. Liha polegi tervislik liiga palju süüa😶 Saategi maksa ravida vähese liha tarbimose arvelt. Ei ole siin vaja üle dramatiseerida. Kui vahel on vähe raha, siis meil mõjutab see veel tagantjärgi ka rahaga kokku hoidmist. Kui ma kunagi korterit remontisin, siis sõime aasta arga üli kitsalt. Pärast seda perioodi jäi raha koguaeg nii palju üle, et ei teadnud, mis sellega peale hakata, sest ei osanud enam tarbida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neerud on vastikud. Sõin peenes restoranis, no kuidagi hädapärast kõlbas, aga kodus ma neid kindlasti teha ei oskaks.

Seevastu südamest saab teha superhäid pirukaid. Keedad südame ära, see ongi üsna kõva ja taine tükk, aga siis pärast keetmist ajad hakklihamasinast läbi, praed veidi pannil sibulaga, soola-pipart, riivid keedumuna hulka ja ongi väga hea täidis. Noh, kui jahu kodus on, siis pärmi ikka jõuab osta, 14 senti värske, 35 senti kuiv. Soolaste pirukate tainas on suht lihtne teha, odav ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näe, minu isiklik valvepäiksekiirekene ka kenasti ja kukult platsis? Kuidas on, nina nokitud, varbaküüned ära näritud ja kube valmis käratamiseks? 😛

Kui kaua oma nalja välja mõtlesid? Kas otsisid ikka kõikidest lemmikraamatutest?

Please wait...
Postitas:
kitah

Kui kaua oma nalja välja mõtlesid? Kas otsisid ikka kõikidest lemmikraamatutest?

Istu, “5”!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Istu, “5”!

Phähh, sinusuguse isehakanud teadlase viis on kõige mõttetum asi üldse.
Kas sa tead ka, kuidas sinu üle enamik perekooli kägusid irvitavad, sest sa oled ebameeldiv. Miks? Sa tood igasse teemasse asju sisse, mis ei puutu üldse ka asjasse. Keda kotib, kas sinu kassid armastavad neerusid?
Keda huvitavad sinu miilipikkused heietused mingitest nõukaaegsetest asjadest? Ok, siin teemas mitte, aga enamasti ikkagi.
@teemaalgataja – vabandan, et risustan.
Kitah on lihtsalt ebameeldiv, ma ei saa seda jätta ütlemata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina oma igasse teemasse sissesõitmisega, kus Kitah sõna võtab, oled juba sama ebameeldiv ja tüütu kui vanasti oli Üksikmees, kes iga teema enda teemaks pööras. Enamiku nimel sõna võtmine pole ka õigustatud, sina ei tea, kui palju keegi kedagi vihkab, räägi enda eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sina oma igasse teemasse sissesõitmisega, kus Kitah sõna võtab, oled juba sama ebameeldiv ja tüütu kui vanasti oli Üksikmees, kes iga teema enda teemaks pööras. Enamiku nimel sõna võtmine pole ka õigustatud, sina ei tea, kui palju keegi kedagi vihkab, räägi enda eest.

Kui ma ütleks, et kõik – siis ma räägin liigselt teiste nimel. Mina ütlengi, et enamik (suurem osa) ja arvan, et tegelikult see nii ongi – ta on lihtsalt närvesööv kasutaja. Alates 2006.(?) või 2007. aastast saati – niipea, kui oma nina siia toppis (mis on ühel lastetul rotikasvatajal perekooli asja?).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tea, kas Kitah on oma loodetud lambast ilma jäänud või miks nii tige?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled seda juba sada korda öelnud – jää ometi vait. Süütus toiduteemas oma isiklikku vendettat taga ajada – pole ju vist kõige toredama inimesega tegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostaks kanakoibi, -kintse, -poolkoibi. Konkurentsitult kõige odavam lihatoode.
Jäätis ei ole kindlasti mingi hädavajalik söök, isegi mitte kuumaga. Mõttetu maiustus.
Aga teema on ilmselgelt liba, nii et väga leili ei maksa selle peale minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema hakkab häirivaks muutuma, sest endal tuleb ka lihaisu peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nonii, tänud kaasa mõtlemast. Selgeks sai, et 4€ ikka välja ei mängi, laenasin sõbrannalt viieka lisaks ja sain poest kõike, mida vaja + veel šaslõkiliha kodusele jaanilõkkele ka.
Kõige parem diil oli Oma hakklihasegu, 330g 88 senti. Lisasin sellele hunniku kodus olevat mulgi putru, ketšupit, saia, sibulat, maitseaineod, sain mitukümmend kotletti + ülejäänu panin vormiga pikkpoisi jaoks sügavkülma.

Ja poisi raha teenimise pärast pole vaja muret tunda, hahah! Käib teine täitsa kohalikus päevamalevas ja Nolani filmi oleks ka hea meelega ekstraks läinud, kuid seal oli vanuse alampiir 18.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga kas see liha on tingimata niii oluline ,et püha lehm su poeg tähendab, sureb ära kui liha ei saa või.

Please wait...
Postitas:
Kägu

osta balta turult seapea, 10 senti kilo. ma ise seda ei söö, tean aga tuttavaid, kellele see meeldib, teevad sülti ,suppi mida iganes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema hakkab häirivaks muutuma, sest endal tuleb ka lihaisu peale.

1. Tunnistan alandlikult, et praen juba pannil järgijäänud saslõkki…
2. See Kitahi vaenaja võiks temale laotud miinustest arusaada, et ei räägi kohe mitte kõikide perekoolikute nimel. Minu nimel kindlasti mitte.
3. Kus asud – mul on sügavkülmas ühtteist, võiks ära anda.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Milline lihatoode on kõige odavam?