Esileht Rasestumine ja lapse ootamine milline madrats võrevoodisse?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: milline madrats võrevoodisse?

Postitas:

Neid igasugu erinevaid – kookose, tatra, porolooni, kookose-tatra, kookose-tatra-porolooni…. Milline on parim?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 10:13; 05.02 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka vaatasin ja mõtlesin jne, ei osanud valida millegi järgi, võtsin lõpuks selle

http://www.beebipood.ee/index.php?page=105&action=show_product_details&product_id=1656&group_id=38

Ei teagi kas see nüüd on ok või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna omal ka see teema parajasti aktuaalne, siis olen uurinud erinevate madratsite kohta nii netist kui ka poodidest müüjatelt. Ja oleme otsustanud osta mikrofiibrist madratsi. Nimelt kookose ja tatra kohta on nii palju negatiivset infot, et need on täiesti kivikõvad (jah, beebi peabki selja pärast kõvema peal lamama, kuid on vahe lihtsalt kõva ja KIVIKÕVA vahel), teiseks võib mõnda last häirida nende spetsiifiline lõhn, tatramadrats võib olla veidi ebatasane, niiskust ei kannata nad ka. Mikrofiiber on hingav ja allergiavaba, samuti ei ole ta päris nii hullusti kõva nagu näiteks kookos, kergem on hooldada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mikrofiibermadrats. Kiidan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka mikrofiiber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda mikrofiibrit müüakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 10:13; 05.02 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin esimesele lapsele kookos-tatra. Kuna minu mees aga pani voodi kokku siis sai tatar kohe alguses pandud. Nii, et kookos nüüd tagantjärele mõeldes tõesti oleks liiga jäik tundunud. Siis kui laps oli 6 kuune ostsin voodisse lambanaha. Nüüd on tal mõnus pehme ase…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mikrofiiber madrats mõlemal lapsel. Babyland müüb päris hea hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus mikrofiibrimadratsi omanikele.
Ega ta ei ole liiga kõva st on Teil olnud võrdlust teiste madratsitega – olete käinud poes ja võrdlevalt neid ise proovinud?
Mul eelmiste lastega oli üks päris kõva porolloonmadrats ja kumbki laps ei sallinud absoluutselt võrekas magamist, hakkasin ka seda teemat lugedes mõtlema, et soetaksin ka selle mikrofiibri, äkki see natuke pehmem…. Aga sünnitus kohe ukse ees, ei jõua enam poodides käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mikrofiibermadrats pole nii kõva kui kookos-tatra variandid. Selline mõnus madrats on, mugavam kui poroloon ja kõik kookos-tatra variandid. Esimese lapsega oli meil kookos-tatra aga see tundus mulle ikka väga kõva, vahetasime poroloonmadratsi vastu välja. Teisele ostsime nüüd mikrofiibri. Mikrofiibermadrats on omadustelt ka väga hea, ei kogu endasse niiskust jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, ajate mulle hirmu nahka siin kookose-tatra madratsit laites.
Mul tellitud oma kaksikutele kookos-tatra madratsid ja selle otsuse tegin just mõnda aega tagasi erinevatest foorumitest leotud soovituste põhjal, kuna olin sellel ajal enneaegse sünnitusohuga haiglas lamamisreziimil. Siis otsustasin ruttu ära tellida igaks juhuks ja ei saanud ise kusagile minna vaatama ja katsuma.
Nüüd loen anult negatiivseid kommentaare nende madratsite kohta, kas tõesti siis nii kõvad ja milline on nende spetsiifiline lõhn? Esimest korda kuulen sellest. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on kookos-tatra madrats, ei saa küll kurta, et see kõva oleks. Ise magan ka kõva madratsi peal (dormeo), täitsa normaalne.

Madratsil on peal niiskuskindel hingav madratsikaitse, selline- http://www.babyland.ee/product/damsom/lang/et/
Nüüd vaatan, et neil on veel üks variant madratsikaitset- http://www.babyland.ee/product/tencel/lang/et/

Muidu madratsi kaitsmiseks kiidetakse väga ka aerosleep katet, mis pidi päris kallis olema. http://beebikeskus.ee/aerosleep-madratsikate-60-x-120cm

Mikrofiiberkiudest madrats on ilmselt siiski juba tänapäevasem kui kookos-tatra madrats, osa poode enam kookos-tatra madratseid ei müügi… Ainult poroloonist madratsit kindlasti ei võtaks, see ajab higistama. Reisivoodile lasin valmistada poroloonist madratsi (oli vaja 3-osalist madratsit), sellele sai õmmeldud spets vatiinist nö kattemadrats, et laps ei higistaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine milline madrats võrevoodisse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.