Esileht Kodunurk Milline margariin sobib võileibade määrimiseks? Pole aastaid kasutanud…

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Milline margariin sobib võileibade määrimiseks? Pole aastaid kasutanud…

Postitas:

olen vahel harva võid kasutanud, aga pean tegema väga suure koguse võileibu ja siis mõtlesin, et ehk on margariiniga odavam teha sellist kogust. Taluvõi on üsna kallis või tuleb sama hind, nagu võil? Mis nad on kõik: Keiju, Rama, Voimix…, et millist siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle maitseb delma vähese soolaga

Loogika ütleb, et koguseliselt kulub suht sama palju, või kilo on kahtlemata kallim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelkõnelejaga, et kõige rohkem n.ö. või maitsega on soolaga Delma. Meie ainult seda kasutamegi. Kulu on võileibade tegemisel küll sama, kuid kilohind ikka mitu korda odavam. Lisaks on hea määrida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka seesama Delma, või ostmine oleks priiskamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult Becel (eelistan rohelises karbis), olles eelnevad läbi proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui võid ei raatsiks enam osta siis ostaks soolaga delmat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on ka läbi aegade sinine Keiju meeldinud.

Vahest kui tugev soolane isu ostan seda punast. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem, nagu või on soomlaste Oivariini, aga odav see küll pole kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi tõesti sööb veel tänapäeval neid jubedaid margariine? Ma ei hakka parem küsimagi, mida sinna \”või\” peale panna plaanid…

Kui enda tervisest ei hooli, siis austa vähemalt külaliste oma. Kui või on kallis, siis mõtle midagi muud söögiks välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ostab poest nii margariini, kiirmakarone, odavaid lihavabu sojamassiviinereid, värvilisi keemiakombinaadi mullikooke… sest kui keegi neid ei ostaks, siis pood neid ei müüks. Kahju perekondadest, kus selliseid asju tarvitakse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pane margariini. Hoia võid enne toatemperatuuril, siis kulub seda vähem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise võid ega margariini ei söö, aga kõik ülejäänud eelistavad rehelises karbis Beceli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Rainbow on hea, aga seda müüb ainult Prisma. Keiju kõlbab ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 16:12; 03.05 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nende karbis margariinide asemel võtaksin pigem Tere võideli. Seda peaks olema soolast ja magedat. Maitselt on ilmselt võile kõige sarnasem, aga odavam. See on fooliumis, nagu võigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minu puhul pole üldse küsimus hinnas, lihtsalt võileiva peal eelistan margariini. Hea maitsega, mugav määrida – ja mis ta nüüd niiväga ebatervislikum on, võrreldes võiga…

Võiga küpsetan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 16:12; 03.05 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, teemaalgataja, Säästukas ja Maximas on nädalavahetusel või soodushinnaga (mingi 5,3 eurot kilo)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meie peres õnneks keegi margariini ei söö. Olen pakendeid uurinud ja kui asi on ikka margariin, siis tegelt pole absull vahet, millist ostad. Osad on ainult uhkemate (lubavamate) nimedega, kui teised.
Näiteks Becel on samasugune hüdrogeenitud taimerasvatoode, mis Keiu ja Ramagi. Oivariini olen samuti proovinud, kuid ei mäleta. Tõenäoliselt oli see oliivõli protsent seal ikka suht väike. Ja kontsistents tuleb ikkagi tahkestatud taimerasvast.
Ainus õige asi oleks määrida võid, mis külmkapist võttes on tellis. Kuid nagu öeldud, leivale kasutame pigem sulajuustu või sööme üldse ilma võita, siis saab võid ostetud ainult toidu tegemiseks. Ja selleks ostan ma Valio või, suur klots, rohelises paberis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Milline margariin sobib võileibade määrimiseks? Pole aastaid kasutanud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.