Esileht Pereelu ja suhted Milline mees on teie arust pandav?

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Milline mees on teie arust pandav?

Postitas:

Üldiselt eelistan ma sellist meest, kes selle panemisega pidevalt pinda ei käi. Olen suht väike seksihuviline. Kui aga peaks või tahaks ilmtingimata panna, siis ei tohiks mees olla kribu – no selline pisike-peenike ja peab mulle sobivalt lõhnama. See on põhiline kriteerium, sest mul on koeranina ja oma partnereid valin lõhna järgi. Igasugu machod ja alfaisased pole just esimene eelistus, sest olen ise suht võimukas ja üldiselt teine enesekindel ülbik võrrandisse ei mahu. Aga noh, korra panemiseks vast kõlbab.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 06:38; 12.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjaoskaja. Oma praeguse mehega tutvusin netis ja ta võlus mu just sellega ära, et isegi messengerivestluses kirjutas korrektselt. Siiamaani kirjutab.
Sarnaste huvidega ja maitsega. Ei pea päris sama muusikat, kirjandust ja filme austama, millest mina lugu pean, aga tõsiasi, et mees armastab ulmet, on minu jaoks selle suhte oluliselt paremaks ja huvitavamaks teinud.
Välimus? Veider lugu, aga mulle ei meeldi beebinäod ega lühikesed ninad, nagu Brad Pitt-il on. Lihtsalt ei eruta.
Seksis on oluline koostöö partneriga, mitte mingite ette äraõpitud mudelite järgi rübelemine.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:36; 17.03 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkavad kõik irvitama ja näpuga näitama, kui oma eelistused välja toon, aga panen ikkagi kirja. Välised eelistused siis, iseloomuomadused jätan praegu välja.
Mulle nimelt meeldivad lühikesed turjakad mehed, siilisoengu ja ilma habemeta (maksimaalselt mõnepäevane habe võib olla).
Meeldivad füüsilise töö tegijad, seega jäävad silma pigem tööriietes ehitajad, teetöölised jne. Lihttöölised seega, pool Perekooli vangutab nüüd halvustavalt pead. Nende ametitega tihti just rikkaks ei saa, seega tuleb välja fakt, et eelistan vist vaesemaid mehi.
Laigulistes vormides lüheldased mehed meeldivad ka. Mul ei ole midagi selle vastu, kui mees lõhnab metsa, puidu, asfaldi, värvi või ehitustolmu järgi. Dušš on ju olemas ometigi.
Samuti ei häiri mind, kui mehel on näol mõni defekt (olgu siis kaasasündinud või hiljem tekkinud) või kui ta pole klassikaliselt ilus. Piisab sellest, et ta on minu jaoks huvipakkuv.

Olen ilmselgelt vähenõudlik, aga valikut on elus ikka palju ja konkurentsi vähe olnud 🙂

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:41; 14.03 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib mees, kes austab oma ema, ei saada teda per**e, ei nimeta teda vanamutiks. Minu meelest näitab meesterahva suhtumine oma emasse seda, kuidas ta suhtub üleüldiselt naistesse. Loomulikult juhul, kui ema on massimõrvar, kassipooja või elu aeg lapsi peksnud, on ehk teine lugu.

Aga meest, kes ei austa oma ema ja näiteks pole nõus teda aitama ning käitub temaga inetult, mina oma laste isaks ei soovi ja ka ei soovi ma talle anduda. Õnneks mu mees austab väga oma ema ja kõiki naisi ning on ka pandav ????

No minu eksmees on ka ema vastu ülimalt austav ja jookseb kohe kui see abi vajab, ei ütle iial halba sõna ega vaidle vastu. Minuga seeest oli ülimalt ülbe, hoolimatu, sõimav, kamandav, pettis korduvalt. Pole see mingi näitaja.

Oh jumal, muidugi on olemas erandeid.

Siiski, ma usun, et küllalt vähe on mehi, kes suhtuvad austavalt naistesse – oma emasse, vanaemasse, naiskolleegidesse, lillemüüja-tädikestesse, naabritädisse, koristajaprouasse ja siis oled sina see ainus naine, keda ta sõimab, kamandab ja kellega ülbitseb.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 10:13; 08.03 10:53; 09.03 14:02; 10.03 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk, sportlik alfaisane. M peaks vähemalt 17 cm olema ja mitte peenike. Selline, kes rabab naise käte vahele ja teab mis teeb. Oskab puudutada. Kellel on kogemusi. Mulle meeldivad playboyd.
Sellist pealt ära ei lükkaks.

Ja siis on selline “peal” oma sutsu ära teinud ja titt taga, siis halame siin, et playboyd on kõik sead ja mida kõike veel. Mõtlemine oleks abiks.

Suure munni jutuga olen nõus. Et munni suurus ei loe, räägivad ainult miniviineri omanikud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 11:09; 12.03 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt eelistan ma sellist meest, kes selle panemisega pidevalt pinda ei käi. Olen suht väike seksihuviline. Kui aga peaks või tahaks ilmtingimata panna, siis ei tohiks mees olla kribu – no selline pisike-peenike ja peab mulle sobivalt lõhnama. See on põhiline kriteerium, sest mul on koeranina ja oma partnereid valin lõhna järgi. Igasugu machod ja alfaisased pole just esimene eelistus, sest olen ise suht võimukas ja üldiselt teine enesekindel ülbik võrrandisse ei mahu. Aga noh, korra panemiseks vast kõlbab.

Sa ole ilmselt korralikku panemist kogenud – kui koged, siis küllap märkad ja seksihuvi tunduvat suurenemist.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 11:09; 12.03 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ole ilmselt korralikku panemist kogenud – kui koged, siis küllap märkad ja seksihuvi tunduvat suurenemist.

Oh jumal! Ega me lasteaias ei ole. Teatud vanuses naine on elus kõike kogenud – head, halba, kiiret, nõmedat, suurepärast, emotsionaalset, ebamaist, vastumeelset, mängulist, ühekordset, multiorgastilist ja kõikmõeldavates asukohtades, samuti on vabameelsemad katsetanud nii meest kui naist, gruppi, fetišeid jms (vähemalt mina küll). Seega ilmselgelt on inimene sel juhul ka piisavalt pädev hindamaks, mis tema seksuaalne enesemääratlus ja huvi antud valdkonnas on ning kui ikka seks ei ole prioriteet number üks, siis nii ongi. Päris lausrumal on tulla jutuga mingist korralikust panemisest. Sellist naiivset ärarääkimisliini võiks oodata mingilt udusulis noormehelt kellel puudub igasugune elukogemus, aga kes arvab, et just tema on taeva kingitus kogu naissoole ja kui lastaks, kus alles teeks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 06:38; 12.03 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on hoopis oluline, et mees oleks kooselukõlbulik….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on hoopis oluline, et mees oleks kooselukõlbulik….

Küsiti pandavust, mille järgi hindad välise vaatluse puhul kooselukõlbulikkust?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 11:27; 12.03 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu eksmees on ka ema vastu ülimalt austav ja jookseb kohe kui see abi vajab, ei ütle iial halba sõna ega vaidle vastu.

Ma arvan, et siin ei ole tegemist mitte austamisega, vaid just selle memmepoeglusega. Austamine ei välista vaidlemist ja argumenteerimist, pime kuulekus jällegi ei käi kokku austamise kui mõistusel põhineva hoiakuga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Pandav” mees on see, kes oskab naist hästi seksuaalsesse meeleollu viia ja talle rahuldust pakkuda. Milliste vahenditega ja kuidas, on täiesti kõrvaline, nagu ka see, milline ta välja näeb. Kui väga inetu mees oskab naise “ära rääkida” ja talle imelist naudingut pakkuda, siis ongi “pandav”. Don Juan.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 14:31; 13.03 18:47; 14.03 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed siin koos.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkavad kõik irvitama ja näpuga näitama, kui oma eelistused välja toon, aga panen ikkagi kirja. Välised eelistused siis, iseloomuomadused jätan praegu välja.

Mulle nimelt meeldivad lühikesed turjakad mehed, siilisoengu ja ilma habemeta (maksimaalselt mõnepäevane habe võib olla).

Meeldivad füüsilise töö tegijad, seega jäävad silma pigem tööriietes ehitajad, teetöölised jne. Lihttöölised seega, pool Perekooli vangutab nüüd halvustavalt pead. Nende ametitega tihti just rikkaks ei saa, seega tuleb välja fakt, et eelistan vist vaesemaid mehi.

Laigulistes vormides lüheldased mehed meeldivad ka. Mul ei ole midagi selle vastu, kui mees lõhnab metsa, puidu, asfaldi, värvi või ehitustolmu järgi. Dušš on ju olemas ometigi.

Samuti ei häiri mind, kui mehel on näol mõni defekt (olgu siis kaasasündinud või hiljem tekkinud) või kui ta pole klassikaliselt ilus. Piisab sellest, et ta on minu jaoks huvipakkuv.

Olen ilmselgelt vähenõudlik, aga valikut on elus ikka palju ja konkurentsi vähe olnud ????

ma pakun et sa trollid, aga küsimus, kui pikk sa ise oled, sest ei tea väga naisi kes lühikest meest enda kõrval näeks. seepärast ma siiski kahtlen sinu kommentaari tegelikuses

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 16:45; 13.03 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Pandav” mees on see, kes oskab naist hästi seksuaalsesse meeleollu viia ja talle rahuldust pakkuda. Milliste vahenditega ja kuidas, on täiesti kõrvaline, nagu ka see, milline ta välja näeb. Kui väga inetu mees oskab naise “ära rääkida” ja talle imelist naudingut pakkuda, siis ongi “pandav”. Don Juan.

misasja. pandav on see keda sa ise paneks. kui mees näeb pandavat naist, siis see mees paneks seda naist. kui naine näeb pandavat meest, siis naine paneb teda või algatab seksimise.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 16:45; 13.03 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitavalt ikka ilusa välimusega: sale sihvakas keha, ilusad sirged jalad, kohevad juuksed, kenad sümmeetrilised näojooned ja veatu nahk. Soeng võiks ka korralik olla, mitte lihtsalt kuidagi ära kammitud.

Minu mees on üsna ideaali lähedane.

Ühel korral elus olen armunud olnud ka vastupidisesse mehesse. Too oli minust lühem, pigem paksuke, lühikese soenguga ja lihtsalt üldse mitte minu tüüp. Samas kui ta suu lahti tegi ja mingi kummalise kurguhäälega kõnelema hakkas, pidin käte vahele langema. Tollel oli veel kõnedefekt ka, et r ei tulnud selgelt välja. Olin hullupööra armunud, kahjuks oli see mees juba võetud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandav on see keda sa ise paneks

Nägemise peale ei paneks küll kedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 14:31; 13.03 18:47; 14.03 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Pandav” on ikka see väljend, mida kasutatakse inimese välimuse kirjeldamiseks. Mingi tarkus ja õisus siin rolli ei mängi. “Pandav” on see, mida aju registreerib, kui oled baaris ja vaatad ringi – “see on pandav, see mitte, see jälle päris pandav ning kui sellele koti pähe paneks, siis oleks ka päris pandav jne…”

Oma abikaasa kohta “pandav” öelda on ikka päris labane. Loodetavasti on tal ikka ka sügavamaid väärtusi, sai ju abiellutud.

Aga enda arvamust avaldades võin öelda eelkõige eda, mis ei ole pandav…. ma nimelt ei saa aru, kuidas habemega mehega seksida saab, täiesti mittepandav vanaisa. Kuigi olen ise juba selles eas, et olen ka minust tublisti nooremaid meesterahvad päkapikuhabemetes näinud.

Tavaliselt naiste jaoks ainult välimus ei tähenda midagi, hääl, kõnemaneer, intelligents, huvitav olemine jms on olulisemgi. Mis ei tähenda, et naised tahaks iga välimusega meest, aga lihtsalt mehe pilt jätab enamiku külmaks. Ilusa näoga mees võib teha suu lahti ja rääkida nii igavat juttu, et ei viitsi temaga üle 5 sek koos olla. Vastupidi juhtub tihedamini, et välimuselt märkamatu mees räägib huvitavalt või on muude omadustega, mis naistele peale lähevad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 21:45; 13.03 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Pandav” mees on see, kes oskab naist hästi seksuaalsesse meeleollu viia ja talle rahuldust pakkuda. Milliste vahenditega ja kuidas, on täiesti kõrvaline, nagu ka see, milline ta välja näeb. Kui väga inetu mees oskab naise “ära rääkida” ja talle imelist naudingut pakkuda, siis ongi “pandav”. Don Juan.

misasja. pandav on see keda sa ise paneks. kui mees näeb pandavat naist, siis see mees paneks seda naist. kui naine näeb pandavat meest, siis naine paneb teda või algatab seksimise.

Naiste puhul on väga harva, et kuskilt eemalt vaatavad meest ja seda paneks, olenemata, mis juttu ta räägib. Isegi väga primitiivsel tasandil huvitab naisi rohkem mehe hääletoon, domineerivus, sotsiaalne staatus, rikkus, huumorimeel, nutikus, suhtlusoskus, julgus jms, mitte aga mehe näo ilu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 21:45; 13.03 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mitu erinevat maitset, aga kuna siinne teema on juba nii naljakas, siis lisan vürtsi juurde ühe oma kiiksuga. Üks mehetüüpidest, kes mulle hullult meeldib, on näiteks ilusad Korea poisid (googeldage BTS). Ehk siis lühikesed, peenikesed, potisoenguga, aasia silmadega, alaealise välimusega poisikesed. Oh õudust. Aga uskuge või mitte, neil on maailmas päris suur menu, nii et ma pole sugugi ainus. Ma olen 30+ ja ütlen ausalt, et paneks küll… hea meelega. 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mark Wahlberg, kui ta oleks oma 10-15 cm pikem. Olen temast poole noorem, muidu vanamehi atraktiivseks ei pea, aga tema on välimuselt täispakett minu jaoks.

Öäk

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öäk

Kellele isa, kellele poeg…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 14:31; 13.03 18:47; 14.03 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkavad kõik irvitama ja näpuga näitama, kui oma eelistused välja toon, aga panen ikkagi kirja. Välised eelistused siis, iseloomuomadused jätan praegu välja.

Mulle nimelt meeldivad lühikesed turjakad mehed, siilisoengu ja ilma habemeta (maksimaalselt mõnepäevane habe võib olla).

Meeldivad füüsilise töö tegijad, seega jäävad silma pigem tööriietes ehitajad, teetöölised jne. Lihttöölised seega, pool Perekooli vangutab nüüd halvustavalt pead. Nende ametitega tihti just rikkaks ei saa, seega tuleb välja fakt, et eelistan vist vaesemaid mehi.

Laigulistes vormides lüheldased mehed meeldivad ka. Mul ei ole midagi selle vastu, kui mees lõhnab metsa, puidu, asfaldi, värvi või ehitustolmu järgi. Dušš on ju olemas ometigi.

Samuti ei häiri mind, kui mehel on näol mõni defekt (olgu siis kaasasündinud või hiljem tekkinud) või kui ta pole klassikaliselt ilus. Piisab sellest, et ta on minu jaoks huvipakkuv.

Olen ilmselgelt vähenõudlik, aga valikut on elus ikka palju ja konkurentsi vähe olnud ????

ma pakun et sa trollid, aga küsimus, kui pikk sa ise oled, sest ei tea väga naisi kes lühikest meest enda kõrval näeks. seepärast ma siiski kahtlen sinu kommentaari tegelikuses

Ei trolli. Nii palju on sul õigus, et minu pikkus on oluline. Endast lühemat meest ma ei vaata, sest see läheb juba liiga lühikeseks minu jaoks. Ise olen 1.68, mees võib olla nii minupikkune kui ka veidi pikem. Näiteks 1.75 meest ei pea keegi naljalt pikaks, lühikeseks ikka. Minu jaoks on piisavalt pikk, ka 1.72 on seda.’
Päris pikki mehi pole samuti kunagi välistanud, aga silm on pidama jäänud ikka ja ainult lühikeste peale. Aga nagu ütlesin – turjakad ja tugevad peavad nad küll olema, lühike ja kõhn ei ole minu teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:41; 14.03 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk, sportlik alfaisane. M peaks vähemalt 17 cm olema ja mitte peenike. Selline, kes rabab naise käte vahele ja teab mis teeb. Oskab puudutada. Kellel on kogemusi. Mulle meeldivad playboyd.

Sellist pealt ära ei lükkaks.

Suur M võib tegelikult vägagi häiriv olla. Tihkemal naisel läheb igavaks. Mõned poosid võivad haiget teha ja anaali võib üldse ära unustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Priit Loog

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma olen keskimsest inimesest tundlikum, siis minule määrab selle “pandavuse” ära lõhn. Ma ei mõtle siin mingit higihaisu või lõhnaõli vaid inimese keha lõhna ja see, mis feromoone ta eritab. Välimus on teisejärguline. Pikaajaliseks suhteks on lisaks iseloomu vaja. (Hindan ostekohesust, hoolivust, loomingulisust ja tarkust.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ville Valo

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mark Wahlberg, kui ta oleks oma 10-15 cm pikem. Olen temast poole noorem, muidu vanamehi atraktiivseks ei pea, aga tema on välimuselt täispakett minu jaoks.

Hahaa, minu jaoks on samuti Mark Wahlberg just kõige seksikam näitleja 😀
Kuigi jah, ta päris elus suht lühike vist? Ma kunagi googeldasin kah ja “pettusin” 😀 Naljakas jah, aga samas väga vahva on selline väike nö crush mingisse näitlejasse, nats lisab elule vürtsi (ma muidu täitsa normaalne kahe jalaga maas inimene)
Aga jah, see ongi see “pandavuse” teema ju – lihtsalt täiesti pealiskaudsete kriteeriumite alusel ajus mingi pirn põlema lööb vahest…

Mul samuti nii, et beebinäod (Pitt, Depp, Bieber, Kristjan Kasearu jms) ei ole minu jaoks atraktiivsed. Kuidagi pigem naiselikuvad tunduvad.
Eestis tuntud inimestest nt Priit Kuusk mulle meeldib väga 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga Depp ei ole küll beebinägu. Beebinäod on laiad, lühikesed, pigem lühikese ninaga, tihti lapseliku musisuuga. Depp oma kena pika ninaga ei lähe sinna kantigi.

Bieber, õnnetuke, oli lihtsalt lapsstaar, kelle täiskasvanuks saamist kuulu järgi hormoonidega edasi lükati, nüüd on näost kenasti pikerguseks veninud.

Kui näitlejatest rääkida, siis minu lemmikmees on vana Ulfsak.:D
Noorema põlvkonna näitlejatest on nt Avandi väga ilus mees.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:36; 17.03 08:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Milline mees on teie arust pandav?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.