Esileht Pereelu ja suhted Milline mees on teie arvates seikleja.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Milline mees on teie arvates seikleja.

Postitas:
Kägu

Millist meest peaksite teie seiklejaks.Olen mitmes tutvumisportaalis lugenud seikleja ära kirjuta.Mis teie arvate.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees, kes et veedaks aega võimalikult paljude naistega.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tema eesmärk on kohtuda (paljude) erinevate naistega. Ei pelga ära pimekohtinguid või naisi, kes on tema enda seatud vanusepiirist väljas. Võtab meelsasti ette pikki sõite üle Eesti, seda spontaanselt.

Seikleja ei plaani ega otsusta  vaid vaatab, mis tunne peale tuleb.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milline mees on teie arvates seikleja.

Ei karda väljakutseid, julge, avara silmaringiga, nutikas, talub tagasilööke. Elukaaslasena super.

+5
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võrdväärne naisterahvaga, keda rahvakeeli nimetatakse “lõdva püksikummiga”…..lihtsalt viisakalt – seikleja.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei karda väljakutseid, julge, avara silmaringiga, nutikas, talub tagasilööke. Elukaaslasena super.

Olen nõus.

+4
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris lahe, et on ka inimesi, kes sellest sõnast nii aru saavad. Tegelikult keeleliselt ongi huvitav dilemma, sest tegemist sõnaga, mis kannab kaht tähendust. Otsene tähendus võib olla igati  positiivne, kuna seda kasutatakse peaaegu alati ülekantud tähenduses, mis on tugevalt negatiivne, siis mina olin isegi unustanud, et seda nimetust saaks ka positiivsena näha. Ka minu jaoks on seikleja pigem ringitõmbaja, kes tegutseb emotsioonide ajel, mistõttu plaane ei tee ja temale loota ei saa. No sihuke nipernaadilik tegelane.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seikleja naist ei otsi, isaks saada ei ihka. Otsib seksi erinevatelt naistelt korraga.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris lahe, et on ka inimesi, kes sellest sõnast nii aru saavad. Tegelikult keeleliselt ongi huvitav dilemma, sest tegemist sõnaga, mis kannab kaht tähendust. Otsene tähendus võib olla igati  positiivne, kuna seda kasutatakse peaaegu alati ülekantud tähenduses, mis on tugevalt negatiivne, siis mina olin isegi unustanud, et seda nimetust saaks ka positiivsena näha. Ka minu jaoks on seikleja pigem ringitõmbaja, kes tegutseb emotsioonide ajel, mistõttu plaane ei tee ja temale loota ei saa. No sihuke nipernaadilik tegelane.

Mina arvan, et see kommenteerija tegi lihtsalt nalja ja teab, et konkreetses kontekstis ei tähenda “seiklemine” midagi suurepärast.

Aga, kuna kirjasõna puhul ju ei näe inimese näoilmset ega kuule hääletooni, siis ei saa teised aru, et see oli huumoriga mõeldud. Ja võtavad kirjutatut sõna-sõnalt.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millist meest peaksite teie seiklejaks.Olen mitmes tutvumisportaalis lugenud seikleja ära kirjuta.Mis teie arvate.

Mida minul arvata on. Mul on ükskõik, kes teine inimene on. Mina suhtlen ikka seetõttu, et mulle sobib suhelda.  Kuidas teine inimene oma elu elab, nii tea seda elu elabki. Mina elan oma elu nii nagu mulle sobib. Minu meelest inimene, kes esitab teistele tingimusi, pole veel piisavalt haiget saanud. On tingimused, saab haiget. Sellise inimese jaoks, kes ütleb teisele, et “sina ei tohi selline olla”  on elu ettenäinud kannatada, kannatada ja veelkord kannatada. Sest mitte üks inimene ei suuda tema tujude ja meelejärgi olla. Igaühel on oma elu elada. Suhetes on küsimus see, milline ise olla tahab ja kus on enda piir, kus tuleb öelda ei, mulle ei sobi.  Mis seiklejasse puutub, siis minu tutvusringkonnast on hulga inimesi, kes vahetasid partnereid tihedamini kui sokke. Kuni leidsid selle ühe ja ei mingit “teisi” enam. Inimene , kes välistab seiklejad, välistab ka selle, et keegi partnereid vahetades otsib ühte konkreetset inimest ja see konkreet inimene võiks leiduda. Aga kui inimene välistab selle, et keegi teda otsib, noo siis pole midagi teha. Otsijad ei saagi tulla ellu, et veenduda, äkki ongi aeg kodusadamasse pidama jääda.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA, kas kullakallis musu tõmbab jälle ringi?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida minul arvata on. Mul on ükskõik, kes teine inimene on. Mina suhtlen ikka seetõttu, et mulle sobib suhelda.  Kuidas teine inimene oma elu elab, nii tea seda elu elabki. Mina elan oma elu nii nagu mulle sobib. Minu meelest inimene, kes esitab teistele tingimusi, pole veel piisavalt haiget saanud. On tingimused, saab haiget. Sellise inimese jaoks, kes ütleb teisele, et “sina ei tohi selline olla”  on elu ettenäinud kannatada, kannatada ja veelkord kannatada. Sest mitte üks inimene ei suuda tema tujude ja meelejärgi olla. Igaühel on oma elu elada. Suhetes on küsimus see, milline ise olla tahab ja kus on enda piir, kus tuleb öelda ei, mulle ei sobi.  Mis seiklejasse puutub, siis minu tutvusringkonnast on hulga inimesi, kes vahetasid partnereid tihedamini kui sokke. Kuni leidsid selle ühe ja ei mingit “teisi” enam. Inimene , kes välistab seiklejad, välistab ka selle, et keegi partnereid vahetades otsib ühte konkreetset inimest ja see konkreet inimene võiks leiduda. Aga kui inimene välistab selle, et keegi teda otsib, noo siis pole midagi teha. Otsijad ei saagi tulla ellu, et veenduda, äkki ongi aeg kodusadamasse pidama jääda.

Et siis raiskad oma üht ja ainukest elu selle peale, et katsetada, kas ringitõmbajast mees hakkab järsku sinuga monogaamseks ja jääb sinu juurde pidama? Nojah, eks see ole perekoolis selline tuntud klišee, kuidas inimesed vahetavad partnereid kui sokke, aga selle õige leidmisel saavad neist üleöö igaveseks truud kaaslased.

No ehk naiste puhul see võibki nii olla – kui sünnivad lapsed ja vanus tuleb peale, aga et ühest ringitõmbavast mehest saab täiesti truu ja lõpmatult usaldusväärne pereisa, seda ma küll ei usu. No ehk imesid vast mõnikord juhtub. Aga kas sina just pead olema see naine, kes oma elu ja aega sellise jaoks raiskab…?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida minul arvata on. Mul on ükskõik, kes teine inimene on. Mina suhtlen ikka seetõttu, et mulle sobib suhelda. Kuidas teine inimene oma elu elab, nii tea seda elu elabki. Mina elan oma elu nii nagu mulle sobib. Minu meelest inimene, kes esitab teistele tingimusi, pole veel piisavalt haiget saanud. On tingimused, saab haiget. Sellise inimese jaoks, kes ütleb teisele, et “sina ei tohi selline olla” on elu ettenäinud kannatada, kannatada ja veelkord kannatada. Sest mitte üks inimene ei suuda tema tujude ja meelejärgi olla. Igaühel on oma elu elada. Suhetes on küsimus see, milline ise olla tahab ja kus on enda piir, kus tuleb öelda ei, mulle ei sobi. Mis seiklejasse puutub, siis minu tutvusringkonnast on hulga inimesi, kes vahetasid partnereid tihedamini kui sokke. Kuni leidsid selle ühe ja ei mingit “teisi” enam. Inimene , kes välistab seiklejad, välistab ka selle, et keegi partnereid vahetades otsib ühte konkreetset inimest ja see konkreet inimene võiks leiduda. Aga kui inimene välistab selle, et keegi teda otsib, noo siis pole midagi teha. Otsijad ei saagi tulla ellu, et veenduda, äkki ongi aeg kodusadamasse pidama jääda.

Et siis raiskad oma üht ja ainukest elu selle peale, et katsetada, kas ringitõmbajast mees hakkab järsku sinuga monogaamseks ja jääb sinu juurde pidama? Nojah, eks see ole perekoolis selline tuntud klišee, kuidas inimesed vahetavad partnereid kui sokke, aga selle õige leidmisel saavad neist üleöö igaveseks truud kaaslased.

No ehk naiste puhul see võibki nii olla – kui sünnivad lapsed ja vanus tuleb peale, aga et ühest ringitõmbavast mehest saab täiesti truu ja lõpmatult usaldusväärne pereisa, seda ma küll ei usu. No ehk imesid vast mõnikord juhtub. Aga kas sina just pead olema see naine, kes oma elu ja aega sellise jaoks raiskab…?

Just, mees on alati halvem sugupool.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seiklejasse puutub, siis minu tutvusringkonnast on hulga inimesi, kes vahetasid partnereid tihedamini kui sokke. Kuni leidsid selle ühe ja ei mingit “teisi” enam. Inimene , kes välistab seiklejad, välistab ka selle, et keegi partnereid vahetades otsib ühte konkreetset inimest ja see konkreet inimene võiks leiduda. Aga kui inimene välistab selle, et keegi teda otsib, noo siis pole midagi teha. Otsijad ei saagi tulla ellu, et veenduda, äkki ongi aeg kodusadamasse pidama jääda.

Tähtsatele sammudele eriti laste saamisele eelneb nö prooviperiood, aga seikleja ei otsi naist. Tema otsib vabadust. Nood naised ütlevad viisakalt ühe sõnaga ära, mida nemad mehes ei otsi, sest kõik seiklejad seda välja ütlema ei hakka ja jätavad mulje, et on naise tundmaõppimine käsil. Tegelt on ühe asja peal väljas.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nipernaadi, õielt õiele lendaja

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seikleja -otsib paljude naistega kokkusaamisi .Tahab olla vaba seikleja ,kellel pole kohustusi millegi ees.Ilmselt on nad oma pere ja lapsed maha jätnud,ringitõmblev ja juhslikke tutvusi ja seksi  otsiv mees.Tegelikult pole selline inimene kokku loodud ei ühe ei teise  naisega,kahjuks.Eestimaal on selliseid mehi palju.Sellised on kas lahutatud või otsivad seiklusi abielu kõrvalt.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tinder on täis abielumeestest seiklejaid. Ühe naise juurest teise juurde, kuni oma naine kodus pesu peseb ja lapsi kasvatab. Vahele jäävad ja naise algatusel lahku lähevad, tutvuvad uutega, uued lapsed jne ring jätkub..

Peale seda, kui oma profiilile märkisin “Suhtes mehed blokk”  ei ole ühtegi matchi enam olnud, see seletab nii mõndagi.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saagi nendest meestest aru kes on abielus ja lebotavad tutvumisportaalides.Igal inimesel on palju tuttavaid ja ikka kellegi tuttava tuttav jne näeb ju,et oo Mari mees oli seal jne .KAS MEHED EI KARDA SEAL VAHELE JÄÄDA ,kui nad seal oma piltidega naisi otsivad,eriti need kellel naised ja lapsed kodus…Ma ei saa saa ka aru mis toimub selle naise peas ,kes läheb õnge abielumehele.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Siin 1 seikleja luurab oma vallutuste järgi. Hirmus tahtmine on kuidagi ülevaadet või kontakti omada. Helistada ju ei saa, kuna see näitaks teda nõrgana.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Konteksti tuleb ikka ka arvestada. Kui naine paneb kuulutusse, et “seikleja, ära kirjuta”, siis ei mõtle ta kindlasti sinu kirjeldatut, vaid meest, kes otsib juhusuhteid.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Siin 1 seikleja luurab oma vallutuste järgi. Hirmus tahtmine on kuidagi ülevaadet või kontakti omada. Helistada ju ei saa, kuna see näitaks teda nõrgana.

Yksikust räägid?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saagi nendest meestest aru kes on abielus ja lebotavad tutvumisportaalides.Igal inimesel on palju tuttavaid ja ikka kellegi tuttava tuttav jne näeb ju,et oo Mari mees oli seal jne .KAS MEHED EI KARDA SEAL VAHELE JÄÄDA ,kui nad seal oma piltidega naisi otsivad,eriti need kellel naised ja lapsed kodus…Ma ei saa saa ka aru mis toimub selle naise peas ,kes läheb õnge abielumehele.

Need naised on ise ka suhtes või ei pea end armukesest kõrgemaks…et ise pere ei oska luua ja teenindavad suhtes meest.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan ka ,et naised kes leiavad abielumehe omale armukeseks ,siis on ka need naised ise  enamus abielus ..Noja nii nad üksteist leiavad.Seega NORMAALSEID MEHI pole olemas.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan ka ,et naised kes leiavad abielumehe omale armukeseks ,siis on ka need naised ise enamus abielus ..Noja nii nad üksteist leiavad.Seega NORMAALSEID MEHI pole olemas.

….ja naisi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ta ise on ka abielunaine, kel kodus midagi puudu.

Siis mõistad?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ta ise on ka abielunaine, kel kodus midagi puudu.

Siis mõistad?

Selle vastu aitab avatud suhe. Mees kepib see kuu 8 korda teiste naistega ja naisel õigus 8 korda teiste meestega keppida. Peavad graafikut ja hoiavad kõigest kursis, kui tekib armukadedus, siis äkki polegi lõpuks enam midagi puudu ja kepivad omavahel.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lühidalt öeldes: Nipernaadi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle vastu aitab avatud suhe. Mees kepib see kuu 8 korda teiste naistega ja naisel õigus 8 korda teiste meestega keppida. Peavad graafikut ja hoiavad kõigest kursis, kui tekib armukadedus, siis äkki polegi lõpuks enam midagi puudu ja kepivad omavahel.

Naine peab võõrastega keppima? Aga kui ta ei soovi? Või ei soovi 8 korda, soovib 6? Siis on graafik pekkis?

Ma saan aru, et suhetes võib ette tulla petmisi, aga sellest ma aru ei saa, kui suhe muutub matemaatikaks – loeme võrdselt kõrvaltpanemisi, loeme palgapäeval üksteise palgad pooleks, loeme arved pooleks jne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine peab võõrastega keppima? Aga kui ta ei soovi? Või ei soovi 8 korda, soovib 6? Siis on graafik pekkis?

Ma saan aru, et suhetes võib ette tulla petmisi, aga sellest ma aru ei saa, kui suhe muutub matemaatikaks – loeme võrdselt kõrvaltpanemisi, loeme palgapäeval üksteise palgad pooleks, loeme arved pooleks jne.

Igasuguseid swingereid on olemas. Graafik sobib neile, kes tahavad abielus olla ja kõrvalt panna. Kui üks pool seda ei taha või on graafikus maha jäänud, on suhe otsapidi läbi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
sirtsu11

Seikleja- on mees keda ootab oma pere ja abielu kõrvalt võõras naine nurgataga jalad harki.Ja kes iga päev klapid peas mõtleb ainult saamise peale.Eesti on selliseid mehi täis ,vaadake tutvumisportaalis ,kõik mehed seda seal ootavad ja muud ei midagi.Sealt saate vaadata millised on seiklejad mehed pildidki olemas.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Pereelu ja suhted Milline mees on teie arvates seikleja.