Esileht Ilu ja tervis Milline meigivahend sileda ja särava tulemuse saavutamiseks?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Milline meigivahend sileda ja särava tulemuse saavutamiseks?

Postitas:
Anonymous

Olen meikimise teemal suhteliselt algeliste teadmistega, igapäevaselt praktiliselt ei meigigi, kuid pidulikmaks puhuks tahaks ikka erilisem välja näha. Olen viimasel ajal märganud teistel sellist näonaha meiki, et nägu näeb välja ideaalselt veatu ja särav (mitte sädelev). Samas ei jäta võltsi paksu maski muljet. Ehk saab keegi mu kirjeldusest aru, mida silmas pean.
Kuidas küll sellist effekti saavutada? Milliste vahenditega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ilmselt on osavalt ümber käidud jumestuskreemi ja highlighteriga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumestuskreem jah, aga kenasti särav (mitte sätendav, mõtlen sama mis sa ise) jääb siis, kui seda puudriga katma ei pea, st kui näonahk pole liiga rasune. Võimaluse korral kata nägu jumestuskreemiga ja pane puudrit ainult kortsukestega aladele ja nn t-tsooni (silmad, otsaesine, nina, lõug). Ja kasutada kergelt kumavat highlighterit ehk särapuudrit või õrna sädelusega põsepuna/päikesepuudrit. Siin üldiselt raske seletada, teadmata sinu naha seisukorda. Pane aeg jumestaja juurde või vaata youtube’st õpetusi – need on väga asjalikud ise katsetajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 22:58; 24.02 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane puudrit ainult kortsukestega aladele

Pane muidugi! Muig.
😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustada tuleks näonaha koorimisest ja niisutamisest. Seejärel juba vastavalt nahatüübile- kuiv, normaalne, sega,rasune-jne.
Aga meigi aluspinda ühtlustavad primerid; säravat kuma annavad highlighterid.
Kui on ikka väga tähtis üritus, siis soovitaks pigem meikari teenuseid kasutada. Tuleb soodsam, kui osta kogu kupatus uusi asju. Hiljem vbl selgub, et kõik ei sobi või pole vajalikud.
Kui soovid ennast teemaga kurssi viia, siis võta aega ja loe erinevaid artikleid ning vaata youtubes videosid.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane puudrit ainult kortsukestega aladele

Pane muidugi! Muig.
????

? Tahad, et jum.kreem kortsukestesse valguks ja nägu triibuline oleks? Mitte-rasuse näonaha puhul ei ole vaja puudrit tervele näole tõmmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 22:58; 24.02 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ja küsin, kas keegi oskab head primerit soovitada, vanus 37, nahk kuiv, peened kortsud, nina ümber põskedel aga suuremad poorid. Ise vaatasin The Balm TimeBalm Face Primer või siis Lumene oma https://www.kaubamaja.ee/lumene-nordic-chic-niisutav-valgustpeegeldav-meigialuskreem-20ml-h0344089

Aga fakt on see, et keegi võiks soovitada oma kogemustest parem????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Primer tuleb ikka valida mitte ainult nahatüübi järgi, vaid ka vastavalt sellele, mis jumestustoodet sa kavatsed selle peal kasutada ja mille baasil see on tehtud, aga see ei asenda õiget nahahooldust ja nahatüübile vastavat näokreemi. Mul on sinuga sarnane nahk, aga sellegipoolest ei pruugi sulle sobida need asjad, mis mulle meeldivad, sest maitsed võivad ju olla erinevad. Soovitan aga lugemist: https://glowsly.com/best-makeup-primers/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kus sa sellist veatut jume näinud oled? kas päris elus? või kaamera vahendusel? kui piltidel/videodes, sisi ei tasu unustada, et valgus mängib palju rolli! ja muidugi fotodel kasutatavad filtrid (me ei räägi siin päris modellide töötlemisest, eks, vaid tavainimestest). Ja palju sõltub, kas sa vaatad inimest eemal tvõi lähed lähedale.

Muidu aga on viimasle ajal väga moodi läinud kontuurimine, nii päris kontuurimine kohe (tumedaga) kui ka lihtsalt highlighteriga mängimine (valgustpeegeldav peitekreem).

Väga oluline on leida õiged tooted enda jaoks ja õppida neid kasutama. Kuidas kasutada, vaata erinevaid (just erinevaid, mitte ainult ühte) youtube videosid.

Näiteks kui näonahk ei vaja hullult armide või visrtike katmist, siis ehk ei ole vaja paksu jumestuskreemi kasutada, vaid piisab õhemast BB-kreemist + nude-puuder matistamiseks/viimistlemiseks. Põsepuna oskuslik kasutamine annab vägaväga palju juurde, samuti et silmad oleksid õigesti meigitud (silma sisenurka heledama lauvärvi või hihglighteri lisamine annab palju juurde)

peamine on, et sa leiad, mis sulle sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 13:40; 07.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paar kuud kasutanud mineraalpuudrit ning töökaaslased on hakanud küsima “kuidas sul nii ilus näonahk on?”. Alguses kartin, et puuder kuivatab mu nahka ning ei ole hea katvusega, aga tegelikult on asjad hoopis vastupidi! Mu näonahk oli kuiv ja ketendav kui kasutasin tavalisest poest ostetud jumestuskreemi (L’oreal, Max Factor jne) ning mõnda aega pärast mineraalpuudrite kasutamist on mu näonahk sile ja pehme ning kuskilt ei ketenda! Muidugi on oluline ka õige nahaniisutus. Mina olen hakanud oma kosmeetikakotti täitma ainult loodusliku kosmeetikaga. Ostsin mineraalpuudrid http://www.purecosmetics.ee e-poest. Eriti hea on see, et enne ostmist saab minna Nautica Tradehouse’i neid jumestustooteid proovima!

BTW isegi Paljas Porgand kiidab http://www.paljasporgand.ee/milleks-mineraalkosmeetika/#comment-5681

Just käisin Nautica keskuse Tradehouse’is ja nägin Sampure tooteid seal. Ostsin mineraalpuudri ja pealispuudri. Olen lihtsalt sõnatu – tulemus on tõesti ülimalt klaar, puhas ning nahk näeb välja, särav ja värske. Täpselt see, mida ühelt jumestuspõhjalt ootan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah,
alati selliste teemade alla tulevad inimesed, kes hakkavad BB kreemi või mingit mineraalpuudrit või veel hullem, lihtsalt puudrit soovitama. Ma tõesti tahaks näha kuidas see mu tumedad silmaalused ja tedretäpid ära peidab 😀 Mingile veatule jumekale nahale pane jah oma puudrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah,
alati selliste teemade alla tulevad inimesed, kes hakkavad BB kreemi või mingit mineraalpuudrit või veel hullem, lihtsalt puudrit soovitama. Ma tõesti tahaks näha kuidas see mu tumedad silmaalused ja tedretäpid ära peidab ???? Mingile veatule jumekale nahale pane jah oma puudrit.

Ja puuder leiab viimsegi kortsu üles ja teeb 3 aastat vanemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalpuuder on tore asi aga noorele, kortsudeta rasusemapoolsele nahale. Peidab päris hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah,
alati selliste teemade alla tulevad inimesed, kes hakkavad BB kreemi või mingit mineraalpuudrit või veel hullem, lihtsalt puudrit soovitama. Ma tõesti tahaks näha kuidas see mu tumedad silmaalused ja tedretäpid ära peidab ???? Mingile veatule jumekale nahale pane jah oma puudrit.

puudriga ei varjatagi tumedaid silmaaluseid, selleks on olemas eraldi tooted! Mine pea mõnes kosmeetikapoes müüjaga nõu. Kui kardad, et pakub liiga kalleid asju,s iis vähemalt saad suuna kätte, sa ei pea kohe ostma.

ja miks peaks tedretäppe peitma? mul on ka tedretäpid ja üks põhjus, miks mulle ei meeldi jumestuskreemi kasutada, ongi et peidab tedretäpid ära! Mul 3-aastane tütar ka otsib koguage oma kehalt tedretäppe ja kui leiab mõne sünnimärgi, peab seda tedretäpiks ja on rõõmus, et on minu moodi 🙂

Ja puudrit ei pea ka nii paksult toppima, et kuskile kortsukestesse koguneb. Tihti ongi kehv tulemus just siis, kui meiki panna megapaksult, siis hakkabki kogunema. Vistrike jmt katmisek son ikkagi peitekreemid, mida kantaksegi ainult katmist vajavale kohale.

Rohkem tuleb panustada näohooldusesse, et ei oleks vaja nii meeletultpakse meigikihte. Ja kortsusid ei peida ükski jumestustoode ära 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 13:40; 07.03 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah,
alati selliste teemade alla tulevad inimesed, kes hakkavad BB kreemi või mingit mineraalpuudrit või veel hullem, lihtsalt puudrit soovitama. Ma tõesti tahaks näha kuidas see mu tumedad silmaalused ja tedretäpid ära peidab ???? Mingile veatule jumekale nahale pane jah oma puudrit.

puudriga ei varjatagi tumedaid silmaaluseid, selleks on olemas eraldi tooted! Mine pea mõnes kosmeetikapoes müüjaga nõu. Kui kardad, et pakub liiga kalleid asju,s iis vähemalt saad suuna kätte, sa ei pea kohe ostma.

ja miks peaks tedretäppe peitma? mul on ka tedretäpid ja üks põhjus, miks mulle ei meeldi jumestuskreemi kasutada, ongi et peidab tedretäpid ära! Mul 3-aastane tütar ka otsib koguage oma kehalt tedretäppe ja kui leiab mõne sünnimärgi, peab seda tedretäpiks ja on rõõmus, et on minu moodi ????

Ja puudrit ei pea ka nii paksult toppima, et kuskile kortsukestesse koguneb. Tihti ongi kehv tulemus just siis, kui meiki panna megapaksult, siis hakkabki kogunema. Vistrike jmt katmisek son ikkagi peitekreemid, mida kantaksegi ainult katmist vajavale kohale.

Rohkem tuleb panustada näohooldusesse, et ei oleks vaja nii meeletultpakse meigikihte. Ja kortsusid ei peida ükski jumestustoode ära ????

Ma samas klubis. Mulle nii kohutavalt väga meeldivad mu tedretäpid. Kahjuks on neid ainult suvel. Siis käin uhkelt, täpiline nina püsti, ja olen nii õnnelik ja ilus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan pestud näole esmalt primerit (meigialuskreem) panna, sest see muudab näo siidiselt siledaks ja tagab jumestustoodetele hea vundamendi. Siis mingi hea jumestuskreem (ntx. Loreal True Match). Seda kanda peale niiske Beauty Blenderiga, et tagada loomulik ja kerge jumestus. Seejärel puudripintsliga kergelt mineraalpuudrit (ntx Arteco mineral powder, toon Light Honey- sobib hästi heleda naha korral).
Põskedele kergelt roosakat põsepuna ja kindlasti highlighterit selle kohale.
Silma sisenurkka valget lauvärvi (paneb kohe näo särama). Enda lemmik on Ontic Cool as Ice: http://www.onticminerals.ee/et/a/cool-as-ice. Seda võib panna ka kogu liikuva lau ulatuses.
Ja voilaa- ongi ilus loomulik ja särav jumestus valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalpuuder on tore asi aga noorele, kortsudeta rasusemapoolsele nahale. Peidab päris hästi.

Võib-olla ma olen oskamatu (st eriline proff ma kindlasti ei olegi), aga mina pole osanud ei osta ega peale kanda ühtegi jumestuskreemi ja tavalist puudrit nii, et tulemus jääks loomulik. Nüüd kasutangi aastaid mineraalpuudrit. Kuigi ka seda ma esimestel kordadel hästi peale kanda ei osanud. Nüüd olen harjunud ja omangi lihtsalt kaht potsikut mineraalpuudrit (üks tumedam, teine heledam) ning kaht pintslit (suur puudripintsel ja väike peitepintsel). Vastavalt aastaajale kasutan heledamat või tumedamat ja vahepeal segan puudreid kokku õigeks tooniks. Suure pintsliga kannan üle näo ja sama tootega aga väikese pintsliga teen eraldi rohkem katmist vajavad kohad. Igapäevaselt panen vähem, pidulikult puhul rohkem. Siledama ja katvama tulemuse saavutamiseks kannan puudrit peale märjalt. Kindlasti saab keegi mõndade teiste toodetega parema tulemuse, aga minu jaoks on neid kõige lihtsam kasutada ja mul ei pea olema sadat erinevat jumestustoodet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 10:34; 21.03 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende primeritega jumala eest ei soovita iga päev ringi käia. Enamus neist on silikooni baasil ja sellega panete oma poorid täiesti kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui mina olen proovinud mineraalpuudreid, on nad kõik jubedalt kortse ja poore rõhutanud ja ajanud naha kestendama. Kas need, kes kiidavad, on mingid reklaamiagendid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui mina olen proovinud mineraalpuudreid, on nad kõik jubedalt kortse ja poore rõhutanud ja ajanud naha kestendama. Kas need, kes kiidavad, on mingid reklaamiagendid?

Ega ma kuidagi tõestada ei saa, et ma ei ole reklaamiagent 😛 nii et sul/teil jääb üle uskuda või mitte uskuda…
Kui ma esimest korda mineraalpuudrit peale kandsin, olin ka väga pettunud. Oligi nii, et nahk ketendas ja otsaesisel joonistusid välja kortsud, mille olemasolust mul varem aimugi ei olnud. Aga nüüd juba oskan. Kuidagi tuleb see õige tunnetus kätte saada. Ühest küljest peab nahka kindlasti enne niisutama, aga samas peab veidi ootama, et see kreem vms oleks korralikult naha sisse imendunud. Ja puudrit ei tohi korraga palju panna. Tuleb panna nii õhukeste kihtidena, et otseselt puudrit nahal ei näegi, aga siis kiht-kihi haaval teed näopõhja rohkem katvamaks. Peale tuleb kanda ringjate liigutustega. Niimoodi jutu järgi tundub ehk keeruline, aga tegelikult käib mul see nüüd jube ruttu.
Samas ma ei julge küll nii öelda, et mineraalpuuder raudselt kõikidele sobib. Võib ju olla küll, et on nahatüüpe, millele ei sobigi. Ja mineraalpuudreid on ka erinevaid, mina olen lihtsalt leidnud endale sobivad tooted ja värvid. Jumestuskreemi ei õnnestunud mul kunagi leida sellist tooni, mis tõesti 100% sulanduks minu nahavärviga. Ega mineraalpuudriga on tõenäoliselt sama lugu – kui sobivat tooni pole leidnud, siis pole ka tulemus hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 10:34; 21.03 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas primer pannakse niisutava kreemi peale? või te ei kasuta näokreemi, ainult jumestustooteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Milline meigivahend sileda ja särava tulemuse saavutamiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.