Esileht Hobinurk Milline Miki Hiire koomiks?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Milline Miki Hiire koomiks?

Postitas:

Tere! Kas keegi oskab öelda, millise nr ja aasta Miki Hiire koomiksis on sellised lood: Piilupart Donald “Õnnetu õnn”, Miki Hiir “Kollektsionäär”, Jänku-Onu “Piknikul” ja Miki ja Kupi “Vaarisade pärandus” teine osa. Tänud ette, kui keegi võtab vaevaks vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.04 14:31; 23.04 21:46; 25.04 14:33; 25.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, mul on aastate jagu vanu Miki Hiire koomikseid vanavanemate keldris, mis ootavad varsti ära likvideerimist. Saaksin vaid aidata. 🙂

(Kas kellelgi oleks nende vastu huvi?)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 08:29; 24.04 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, mul on aastate jagu vanu Miki Hiire koomikseid vanavanemate keldris, mis ootavad varsti ära likvideerimist. Saaksin vaid aidata. ????

(Kas kellelgi oleks nende vastu huvi?)

Jaa on huvilisi ikka. Paku mõnes FB grupis ntx

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 13:40; 21.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arhiivis eiole andmeid 2017 jaanuari ja aprilli  ajakirja kohta,seega neis võibolla.

https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=cl&cl=CL1&sp=AKmikihiir

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 13:40; 21.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna laps loeb Miki Hiire koomikseid, siis on kindlasti huvi vanade koomiksite vastu (uuemad on juba olemas). Kindlasti huvitab, et mis nr ja aasta Miki Hiire koomiksid Teil vanavanemate juures on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.04 14:31; 23.04 21:46; 25.04 14:33; 25.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna laps loeb Miki Hiire koomikseid, siis on kindlasti huvi vanade koomiksite vastu (uuemad on juba olemas). Kindlasti huvitab, et mis nr ja aasta Miki Hiire koomiksid Teil vanavanemate juures on?

Kõige esimesi alates ilmumisest 1992-93 kuni aastani 2000- midagi. Neid sai ostetud iga kuu, võibolla on mõni vahelt ära jäänud.

Muumitrollide ja Tom & Jerry koomiksid ka. Ei teagi kas neid enam ilmub. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 08:29; 24.04 07:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teil liituda FB-s Miki Hiire koomiksite grupiga, sealt saab ka neid küsimusi küsida. Ise saaksin vastata, on kõik vanad osad olemas, aga ei ole hetkel kodus, et minna välja otsima, jõuan alles mõne aja pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 09:04; 25.04 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teil liituda FB-s Miki Hiire koomiksite grupiga, sealt saab ka neid küsimusi küsida. Ise saaksin vastata, on kõik vanad osad olemas, aga ei ole hetkel kodus, et minna välja otsima, jõuan alles mõne aja pärast.

Mul ei ole FB kontot ning väga ei tahaks seda ka teha. Oleksin väga tänulik, kui saate mulle öelda, mis kuu või nr ning aasta koomiks see on, mille kohta küsisin, sest koomiks on olemas ainult kaaned on puudu. Ja kuna ma aeg-ajalt lapsele vanu koomikseid juurde muretsen, siis ei tahaks juba olemasolevat enam taga ajada. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.04 14:31; 23.04 21:46; 25.04 14:33; 25.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige esimesi alates ilmumisest 1992-93 kuni aastani 2000- midagi. Neid sai ostetud iga kuu, võibolla on mõni vahelt ära jäänud.

Kas olete huvitatud neid meile ära andma? Ütlen kohe ära, et juhul kui olete nõus need ära andma, siis mina nendega kuidagi edasi ei äritse. Meil lapsega on huvi neid ainult koguda ja lugeda. Kui ma otsinguil olen saanud mõne koomiksi, mis meil endal juba olemas, siis olen need edastanud lasteaiale, et ehk mõnel lapsel tekib huvi nende vastu ja õpib niimoodi lugemise ära (minu lapsega nii juhtus, kuid seda siiski kodus, sest mul olid mu enda vanad koomiksid veel alles). Kui võimalik, siis heameelega võtaksime muidugi ainult need koomiksid, mis meil veel puudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.04 14:31; 23.04 21:46; 25.04 14:33; 25.04 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal FB grupis saab ka osta ja müüa (meil endalgi on megakogus üle (mõnda numbrit sattunud lausa 4-5, mõne aga endalgi puudu), aga tasuta ära ei anna, sest ise oleme need ka ostnud). St soovitan liituda teistel, kes huvitatud ja kel FB konto olemas.

Kodus, kui vähegi meeles on, otsin selle osa üles!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 09:04; 25.04 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole FB kontot ning väga ei tahaks seda ka teha. Oleksin väga tänulik, kui saate mulle öelda, mis kuu või nr ning aasta koomiks see on

Gruppi ei soovitatud mitte ainult selle info teadasaamiseks, vaid sealsamas saaksid ka uurida, kellel oleks seda müüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Milline Miki Hiire koomiks?