Esileht Ilu Milline mitsellaarvesi on parim?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Milline mitsellaarvesi on parim?

Postitas:
Kägu

Kas erinevate tootjate mitsellaarvetel on suur vahe või on nad kõik suht sarnased? Ma ostsin oma eelmise (ja üldse esimese) vee Saksamaalt, 400 ml pudel, maksis 3 EUR, väga hea toode oli, nägu klaar ja jätkus kauaks. Aga nüüd on see otsas ja meil ei müüda seda sorti. Vaatasin, et Eesti kaubandusvõrgus on pudelid väikesed ja hinnad kallid. Mõtlesin algul, et ostan mõne Eesti tootja oma, aga oijeerumjeerum, mis hinnad. Nt Joiki vesi, 100 ml, 10 EUR. Sa issanda vits, kas selle raha eest on sinna tähetolmu sisse puistatud, või misasja?
Millised veed teil on ja kas olete rahul? Kui olete erinevaid kasutanud, kas on mingi vahe ka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutan biodermat. Ostan suure 500ml pudeli, kui soodukale peale satun

Please wait...
Postitas:
Kägu

Garnieri oma. Mulle isiklikult meeldib see kollase õliga versioon. Alati on soodukaga saadaval ka ja suur pudel. Hinnaks u 6 soodukaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad Filorga mitsellaarvesi ja Bioderma Sensibo H2O

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli Sothyse suurem pudel, ei tea, kui suur täpselt, äkki 200 ml? Aga vbla ka 400 ml. Maksis 16 €. Minu meelest ei olnud palju, 16 € eest ei saa ju midagi, aga selle veega saab pool aastat näo puhtaks.
Nüüd on Madara vesi, väike pdl, vist 100 ml. Kui palju maksis, ei mäleta. Alla 30 € ostude puhul ma ei pea vajalikuks meelde jätta, mis maksis.
Mulle see Sothyse oma väga meeldis. Vbla ka seepärast, et oli mu esimene mitsellaarvesi ja uus toode, huvitav ning täitis oma otstarvet hästi.
Kui midagi maksaks 3 €, mis ei ole just väike šokolaad vms mõttetu nänn, siis ma ei julge osta sellist asja. Ei usalda asju, mis on nii odavad. Ilmselt minu kiiks lihtsalt. Nt alla 30 € näokreemi ei julge osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt Bioderma Ceraline on parim, nö. esimene omataoline. Roosa garnier on selle nn dupe.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu Milline mitsellaarvesi on parim?