Esileht Väikelaps milline müts siis pähe selliste ilmadega,5-6 aastasele alpsele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: milline müts siis pähe selliste ilmadega,5-6 aastasele alpsele

Postitas:

Millise mütsi panete pähe oma 5-6aastasele lapsele sellise külmaga, mul endal lapsel lenne nokaga tuukrikas ja isegi -13 kraadiga hakkas pea higistama,siis kui kelgutas.Ja sama on tal kombekal ka paks kapuuts,mida vajadusel pähe tõmmata. Lapse vanaema arvab aga et lapsel peaks pea olema sellise ilmaga lausa kaks mütsi, et siis fliismüts all ja siis veel tuukrikas peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

praeguste külmadega (ehk siis kui temp on alla -5 kraadi) on minu 5-aastasel kivati tuukrikas. soojematel päevadel on reima talvemüts. tavaline siis, mitte tuukrikas.
suuremal, 7-aastasel lapsel, on praegugi see tavaline reima müts. vajadusel tõmbab kapuutsi peale.
mu lastel pole beebi-easki kunagi kaht mütsi korraga peas olnud, kuigi magasid ka miinuskraadidega igapäevaselt õues.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lastel on Lenne mütsid, mis on kõrvade juurest pikemad. Pealmine materjal on 50% vill, 50% akrüül, vooder 97% puuvill, 3% elastaan. Head universaalsed mütsid, sobivad kõikide külmakraadidega, vinge tuulega tõmbavad kapuutsi peale. Noorem tahab mõnikord külmaga kelgumäele minnes õhukest Buffi selle Lenne mütsi alla, et siis on põsed kaitstud.

Fliisvoodriga mütse meie lapsed ei kannata – liiga palavad ja umbsed. Fliisvoodriga müts + tuukrimüts oleks lausa liiast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kivati tuukrimüts.
kui 2 mütsi paneks, lõpetaks laps ilmselt ülekuumenemise tõttu haigena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka kivati tuukrikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njah, minu piiga käib reima k/s fliismütsiga, ei higista, külm ka ei ole.

Ehk siis lähtu lapsest, ega see higistamine hea ei ole,s aab kergelt külma ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutuses villane müts fliisvoodriga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutusel Reima tuukrimüts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jonathani või Kivati tuukrimüts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Kivati tuukrikad peas, isegi kapuutsi pole veel pähe tahetud, kuigi olen pakkunud. Järelikult sellest piisab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Po.P pealt villane, seest fliisvoodriga kõrvade juurest pikem müts. Olemas ka Kivat tuukrikas aga laps ei ole nõus kandma – pidavat torkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps milline müts siis pähe selliste ilmadega,5-6 aastasele alpsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.