Esileht Imetamine Milline näeb välja D-vitamiini (Apovit) allergia ja kaua võib seda mitte anda katsetuseks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline näeb välja D-vitamiini (Apovit) allergia ja kaua võib seda mitte anda katsetuseks

Postitas:
Kägu

Kui tahan kindlaks teha, et kas on selle vastu allergia, siis kaua tohib olla ilma D-vitamiini andmata?
Kas 1 või 2 nädalat on pikk aeg?

Milline lööve see on ja millal taandub kui on sellest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Milline näeb välja D-vitamiini (Apovit) allergia ja kaua võib seda mitte anda katsetuseks

Minu lapsel tekkis lööve näkku, aga mitte kohe, ajapikku, paari nädala jooksul. Taandus kiiremini, kohe kui vitamiini ära jätsin hakkas olukord paranema.
1-2 nädalat ei ole pikk aeg, las perearst kirjutab sulle Devitoli retsepti. Muidu leiab apteegist veel muid kaubamärke, kuid need enamasti kallid (12 eurot).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Milline näeb välja D-vitamiini (Apovit) allergia ja kaua võib seda mitte anda katsetuseks

No pean silmas ,et kui ei anna midagi ca 2 nädalat, siis ei juhtu ju midagi?
Kirjelda palun milline see lööve oli?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lapsel tekkis lööve näkku, aga mitte kohe, ajapikku, paari nädala jooksul. Taandus kiiremini, kohe kui vitamiini ära jätsin hakkas olukord paranema.
1-2 nädalat ei ole pikk aeg, las perearst kirjutab sulle Devitoli retsepti. Muidu leiab apteegist veel muid kaubamärke, kuid need enamasti kallid (12 eurot).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei juhtu midagi. Kui vana su laps on?
Sellest on nüüd aega möödas peaaegu 2 aastat, aga mäletamist mööda oli selline nagu kobruline punane lööve põskedel, mis süvenes nädalatega (aeglaselt).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps 6 kuune…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laps 6 kuune…[/tsitaat]
Kas Sinu vanemad andsid Sulle d-vitamiini? Kui ei, siis kas Sinuga juhtus midagi? Mina pole saanud ja minuga on kõik korras. Mu lastega samuti ja mu vanematega ka 🙂
Ei juhtu midagi hullu, kui nii pisikese pausi teed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsel tekkis lööve näkku, aga mitte kohe, ajapikku, paari nädala jooksul. Taandus kiiremini, kohe kui vitamiini ära jätsin hakkas olukord paranema.
1-2 nädalat ei ole pikk aeg, las perearst kirjutab sulle Devitoli retsepti. Muidu leiab apteegist veel muid kaubamärke, kuid need enamasti kallid (12 eurot).[/tsitaat]

Minisun tilgad on nüüd ka, küll tundmatu taime õlist tehtud, aga minu lapsele sobisid (Apovitist tekkis ka lööve põskedele).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tervisepüramiidi omad on oliiviõliga. D-vitol oli vist see, mida saab retseptiga ja odavamalt.

Vanasti ei antud jah D vitamiini, vaid kalamaksaõli.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Imetamine Milline näeb välja D-vitamiini (Apovit) allergia ja kaua võib seda mitte anda katsetuseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.