Esileht Sünnitus Milline näeb välja ITK ühispalat?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Milline näeb välja ITK ühispalat?

Postitas:

Mitu ema tavaliselt seal koos on ja kas mingeid vahekardinaid siis tõesti ei ole? et imetangi oma titat ja teen teisi toiminguid võõraste külaliste ees????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

on ikka kardinad vahel. mina olin 5 aastat tagasi neljases palatis, aga on ka väiksemaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sünnitasin esimese lapse 2010 ja teise lapse 2012, mõlemaga olin kaheses ema-lapse palatis (ma ei teagi, millised on ühispalatid?) ning polnud kardinaid vahel. Kui juhtus palatikaaslasel olema kylastaja söötmise ajal, palusin, et nad selleks ajaks välja läheksid või kui oli naisterahvas siis söötsin seljaga nende poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 11:38; 11.10 12:47; 11.10 14:56; 11.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ühispalatis olles ämmaemand koos praktikandiga vaatasid ka \”saba alla\”, nagu nad ise seda nimetasid, ehk siis kontrollisid õmblusi jms. Palatikaaslane lasi ennast läbi vaadata,vastu ei hakanud. Mina aga ennast palatis läbi vaadata ei lubanud.
Külalisi ühispalatisse üldse ei lubatud,selleks oli külaliste tuba ja imetamine teiste juuresolekul mind ei häiri. Öörahuga on ühispalatis ka keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 korrusel on itk`s vist üks kahene palat, seal ei olnud vahekardnat vahel aga on ka minu meelest 4-5 kohaline ja sele on voodid kardinatega eraldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sünnitasin jaanuaris 2012 ja olin 2-ses palatis ei mäleta mitmendal korrusel aga palati nr oli 1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma sünnitasin esimese lapse 2010 ja teise lapse 2012, mõlemaga olin kaheses ema-lapse palatis (ma ei teagi, millised on ühispalatid?) ning polnud kardinaid vahel. Kui juhtus palatikaaslasel olema kylastaja söötmise ajal, palusin, et nad selleks ajaks välja läheksid või kui oli naisterahvas siis söötsin seljaga nende poole.[/tsitaat]
Pole olemas mingit kahest ema-lapse palatit. Ema-lapse palat on see, kus on ema ja laps. Kui on 2 või rohkem ema (ja nende lapsed), siis ongi ühispalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 16:33; 10.10 21:03; 11.10 12:51; 11.10 15:37; 11.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kyll olemas,eelmine kuu veel käisin söbranna beebit seal kylastamas.Olid kahekesi titadega yhispalatis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On kyll olemas,eelmine kuu veel käisin söbranna beebit seal kylastamas.Olid kahekesi titadega yhispalatis.[/tsitaat]
Ma kordan: pole olemas KAHEST ema-lapse palatit. Ema-lapse palat on see, kus on üks ema ja üks laps. Ja selliseid palateid loomulikult on olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 16:33; 10.10 21:03; 11.10 12:51; 11.10 15:37; 11.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pole olemas mingit kahest ema-lapse palatit. Ema-lapse palat on see, kus on ema ja laps. Kui on 2 või rohkem ema (ja nende lapsed), siis ongi ühispalat.[/tsitaat]

No ma ütlesin ainult seda, mis öeldi mulle ämmaemanda poolt kui perepalatit soovisin. Öeldi, et ema-lapse palatisse saame ainult. Uksel ju silti pole, et ühis või ema.lapse palat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 11:38; 11.10 12:47; 11.10 14:56; 11.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
No ma ütlesin ainult seda, mis öeldi mulle ämmaemanda poolt kui perepalatit soovisin. Öeldi, et ema-lapse palatisse saame ainult. Uksel ju silti pole, et ühis või ema.lapse palat.[/tsitaat]
Variandid on, et:
a) Öeldi, et saad ema-lapse palatisse, aga need said otsa ja said kahesesse ühispalatisse
b) Ämmakas ajas sassi
c) Sa said natuke valesti aru

Tegelikult on olemas kolme tüüpi palateid:
1) Perepalatid, kus on suur kahene voodi või 2 kokkulükatud voodit ja saab olla ema+tema kaaslane+laps
2) Ema-lapse palatid, kus on voodi emale+laps
3) Üldpalatid, kus on voodid 2 või enamale emale+nende lapsed

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 16:33; 10.10 21:03; 11.10 12:51; 11.10 15:37; 11.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin ITK-s 2011 Märts , olin ka ühispalatis . Seal oli siis kokku 4 emmet+ siis 4 beebit . Kardinad ümbritsesid ikka kõiki voodeid . Aga öösel oli seal raske . 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Variandid on, et:
a) Öeldi, et saad ema-lapse palatisse, aga need said otsa ja said kahesesse ühispalatisse
b) Ämmakas ajas sassi
c) Sa said natuke valesti aru

[/tsitaat]

Jajaa, rahune nüüd maha, saime juba aru, millest jutt.
Ja ma ei ajanud sassi, tänan küsimast. Nii ta ütles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 11:38; 11.10 12:47; 11.10 14:56; 11.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Jajaa, rahune nüüd maha, saime juba aru, millest jutt.
Ja ma ei ajanud sassi, tänan küsimast. Nii ta ütles.[/tsitaat]
Ma olen täiesti rahulik, lihtsalt selgitan, et ema-lapse palatid on ühele emale ja ühele lapsele. Vaevalt, et ämmaemand seda ei teadnud, kui ta ise seal töötab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 16:33; 10.10 21:03; 11.10 12:51; 11.10 15:37; 11.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te vaidlete, lugege : http://www.itk.ee/kliinikud/naistekliinik/naistekliinikust/perinataalkeskus/sunnitusosakond/sunnitusjargsed-palatid

On ühispalatid, ema+ lapse palatid ja perepalatid. Palat, kus on kaks ema ja nende beebid on ühispalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te vaidlete, lugege : http://www.itk.ee/kliinikud/naistekliinik/naistekliinikust/perinataalkeskus/sunnitusosakond/sunnitusjargsed-palatid

On ühispalatid, ema+ lapse palatid ja perepalatid. Palat, kus on kaks ema ja nende beebid on ühispalat. [/tsitaat]
Seda ma ju räägingi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 16:33; 10.10 21:03; 11.10 12:51; 11.10 15:37; 11.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ma ju räägingi. :)[/tsitaat]

No saime juba ammu aru. Aitäh selgitamast, pole vaja sada korda üle korrata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 11:38; 11.10 12:47; 11.10 14:56; 11.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljased palatid on kardinatega ja kahesed on kardinateta. Need kahesed ühispalatid on tihti ema-lapse palatid seega on suurem tõenäosus olla neljases palatis.

Seal neljases oleneb ka kuidas sul veab. Akna all olla on enam-vähem, aga kui jääd ukse poole, siis on su ümber üks sein ja kolm kardinat. Suhteliselt masendav.

Kaheses palatis on ju võimalik palatikaaslasega kokku leppida kuidas ja millal külalised võiksid käia. Võimalik on külalistega vestelda vaikselt ka koridoris ja nagunii pole hea tervet hordi külalisi kohale kutsuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma kordan: pole olemas KAHEST ema-lapse palatit. Ema-lapse palat on see, kus on üks ema ja üks laps. Ja selliseid palateid loomulikult on olemas.[/tsitaat]

Kahene palat on ehk lahtivõetud peretuba, st kaks voodit tõstetakse eraldi ja pannakse tuppa kaks sünnitajat. Seda tehakse siis, kui sünnitusmaja on ülerahvastatud. Sellises olin isegi jaanuaris 2012 ühe öö. Teisel ööl läks olukord kergemaks, mina sain ema-lapse ja see ühispalat tehti tagasi perepalatiks, kuhu jäi siis see teine sünnitaja koos oma mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus ühispalatis olles ämmaemand koos praktikandiga vaatasid ka \”saba alla\”, nagu nad ise seda nimetasid, ehk siis kontrollisid õmblusi jms. Palatikaaslane lasi ennast läbi vaadata,vastu ei hakanud. Mina aga ennast palatis läbi vaadata ei lubanud.
Külalisi ühispalatisse üldse ei lubatud,selleks oli külaliste tuba ja imetamine teiste juuresolekul mind ei häiri. Öörahuga on ühispalatis ka ke eruline

Mis jutt,sünnitasin seal kevadel ja kahene palat ja kardinad ilusti ees,kõik said olla privaatselt!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Sünnitus Milline näeb välja ITK ühispalat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.