Esileht Koolilaps milline nutitelefon teil põhikoolilapsel?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: milline nutitelefon teil põhikoolilapsel?

Postitas:

arvestusega, et võib kaotada, hirmus kallist osta ei tahaks. samas mängib ta seal mänge, tahaks teha videosid ja pilte. kas alla 200.- on üldse miskit norm kvaliteediga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on LG. Maksis u 150 euri. Ei ütleks, et kehv telefon. On kindlasti paremaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ja valisin eelmisel aastal ja üks oluline kriteerium oli pildikvaliteet, sest laps tahab pildistada. Lõpuks jäi sõelale Samsung Galaxy A5, mis küll praegu maksab ca 250 eur. Sama telefon sai mõlemale lapsele (suurem on tudeng) ja ka pensionärist emale ning kõik on väga rahul sellega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on lapsed kõik saanud meie vanad telefond. Ei teagi, mis nende väärtus täna võiks olla, aga kõige noorem sai just minu 4 aastat tagasi 200 EUR eest ostetud LG G2. Lapsele küll ja küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustas Lotte telefoniga, siis mingi kobedam Samsung, nüüd iPhone7. Pole ühtki telefoni kaotanud ega lõhkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on Samsung Galaxy J3. Pole selle üle veel kurtnud. Talle meeldib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On off ja Euronicsi ainult 49 euri nutikad

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhikoolilapsele ostke nupukas, mitte nutikas.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhikoolilapsele ostke nupukas, mitte nutikas.

Milleks priisata? Lapsele piisab kodusest kettaga telefonist.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:09; 04.09 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhikoolilapsele ostke nupukas, mitte nutikas.

Milleks priisata? Lapsele piisab kodusest kettaga telefonist.

Ära räägi rumalusi. Küsimus pole priiskamises või kokkuhoius – küsimus on otstarbekohasuses. Kui mobiiltelefon on lapsel selleks, et ta saaks vajadusel vanematega ühendust võtta ja vastupidi, siis on nuputelefon parim lahendus.

https://geenius.ee/uudis/1-september-tuleb-miks-ma-ei-osta-lapsele-esimesse-klassi-minnes-telefoni/

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:05; 06.09 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel on selline https://tele2.ee/pood/mobiiltelefonid/sony-xperia-xa2
1.-2.klassis käis nuputelefoniga, 3.klassis oli minu vana nutitelefon ja nüüd sellel õppeaastal 4.klassis saab uue telefoni, sest minu vana telefon annab lõpuks alla. See telefon sellepärast, et mulle Sony meeldib, vana telefon oli ka Sony.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Põhikool on ka nt 9.klass. Need võtavad rohkem omavahel ühendust, kui vanematega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie pere põhikoolilastel on iphone se-d. me abikaasaga ei näe vajadust millegi edevama järele ja lastel pole vist ka nii väga vaja, et nad ise selle nimel midagi ette oleksid võtnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:17; 06.09 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisavalt võimekas telefon mida alla 300 euro saab:

https://tele2.ee/pood/mobiiltelefonid/apple-iphone-se-32gb?gclid=EAIaIQobChMIrNi_48Wh3QIVSoGyCh1_NgDcEAAYAyAAEgL3OfD_BwE
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-apple-iphone-se-32-gb-(roosa)/MP852EL/A

Alla selle summa nagu ei saa midagi, mis rahuldaks teismelise vajadused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iphone 6s, ostsime kasutatult, aga väga korralik, hind soodne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:19; 06.09 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IPhone 6 on viienda klassi lapsel. Enne seda oli mingi Samsung Galaxy ja veel enne seda Lotte telefon. Hoiab asju üldiselt hästi, ära pole kaotanud, lihtsalt akud väsivad paari aastaga ära.
IPhone on võimas, kiire, võuimaldab fototöötlusi, mida talle meeldib hobina teha ja facetime kõnesid, kus õhtuti parima sõbrannaga istutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhikoolilapsele ostke nupukas, mitte nutikas.

Milleks priisata? Lapsele piisab kodusest kettaga telefonist.

Ära räägi rumalusi. Küsimus pole priiskamises või kokkuhoius – küsimus on otstarbekohasuses. Kui mobiiltelefon on lapsel selleks, et ta saaks vajadusel vanematega ühendust võtta ja vastupidi, siis on nuputelefon parim lahendus.

https://geenius.ee/uudis/1-september-tuleb-miks-ma-ei-osta-lapsele-esimesse-klassi-minnes-telefoni/

Aga milleks on lapsel vaja pidevalt vanematega ühendust võtta? Mingi lumehelbeke on? Kuidas vanasti ilma hakkama saadi?
Sina oled oma eluviisiga 90ndates (oma noorusajas?) ja soovitad nuputelefoni, miks see on parem kui kettaga lauatelefon 80ndatest?
Praegused põhikoolilapsed sündinud nullindate lõpus ja ei peaks küll elama sinu põlvkonna tõekspidamiste järgi. Jube, kui vanemad võtavad oma lapsepõlve järgi mingid asjad, mis tunduvad neile otstarbekad ja üritavad seda oma lastele pähe määrida.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:09; 04.09 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati kommenteerinud käol on veidi puudu infost, mida nutiseadmed arenevale ajule teevad. Asi pole selles, et ma oma “üheksakümnendate” arvamust lastele hirmsasti peale tahan suruda. Nutisõltuvus on tõsine asi ja enda laste pealt näen selgelt, et laps läheb marru, kui nutiseadme ära palun (lõpuks käsen!) panna. Mujal Euroopas on juba aru saadud, et see pole mingi oh kui hea ajaviitmisvõimalus arenevale ajule – plakateid, mis räägivad nutiseadmete põhjustatud laste dementsusest on linnades kõik kohad täis. Dementsusest! Muidugi on mugav, kui nad on vaikselt ja toksivad oma seadmetes, mul ka on mugav ja lasen ka neil seal olla. Aga kui ma seadme ära võtan, siis mitte sellepärast, et ennast kehtestada, vaid sellepärast, et nad elaksid reaalset elu, mitte virtuaalset.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks on lapsel vaja pidevalt vanematega ühendust võtta? Mingi lumehelbeke on? Kuidas vanasti ilma hakkama saadi?
Sina oled oma eluviisiga 90ndates (oma noorusajas?) ja soovitad nuputelefoni, miks see on parem kui kettaga lauatelefon 80ndatest?
Praegused põhikoolilapsed sündinud nullindate lõpus ja ei peaks küll elama sinu põlvkonna tõekspidamiste järgi. Jube, kui vanemad võtavad oma lapsepõlve järgi mingid asjad, mis tunduvad neile otstarbekad ja üritavad seda oma lastele pähe määrida.

Mina ei arva, et igal lapsel on alati tingimata vaja vanematega ühendust võtta, aga kui lapsevanema eesmärk on olla oma lapsega garanteeritult ühendust saada, siis nuputelefon on raudselt selle eesmärgi nimel parim valik. Jube, kuidas inimesed ei oska lugeda ja poole juttu omast peast juurde mõtlevad. Eriti tore on, kui sa oma eelarvamusi foorumis anonüümsele vestluskaaslasele omistad.

Kui lapsel on mingid omad eesmärgid, siis selle nimel on vaja lapsel ja vanemal läbi rääkida ja koos otsustada, kas need eesmärgid on ea- ja asjakohased ja aktsepteeritavad. Üldiselt lõpuks otsustab iga pere ise selle asja. Ajada mingit mõttetut jama lauatelefonist ja seostada neid valikuid priiskamisega suudab küll ainult väga nõme inimene.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:05; 06.09 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kuidas teie laste koolis üldse nutitelefone vaja ei lähe. Meil on jah keelatud nutitelefoni kooli territooriumil kasutada mängimiseks. Aga juba esimesel nädalal oli üks ülekooliline ülesanne spordipäeva hetki tabada (telefoniga pildistada) ja pildid koolisisesele võistlusele saata ning järgmine päev sportlik orienteerumismäng QR koodidega. Veel ühe tunni vältel pidid lapsed tegema ettekanded oma suvest ja näitasid nutitelefonist otse seinale pilte oma suvest. Kool lausa eeldab, et lastel on nutitelefonid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 14:17; 06.09 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks on lapsel vaja pidevalt vanematega ühendust võtta? Mingi lumehelbeke on? Kuidas vanasti ilma hakkama saadi?

Mina ei arva, et igal lapsel on alati tingimata vaja vanematega ühendust võtta, aga kui lapsevanema eesmärk on olla oma lapsega garanteeritult ühendust saada, siis nuputelefon on raudselt selle eesmärgi nimel parim valik.

Mina pole küll see, kellega siin vaidlus käib, aga selle väite kohta ütleks, et ei ole see raudkindel valik igal juhul. Meie puhul tähendab ühenduses olek seda, et ma tean ja näen täpselt, kus mu laps mingil hetkel on, millal liikuma hakkab ja millal kohale jõuab. Suuremate laste puhul pole see võib olla mõnele vanemale oluline, aga väiksemate (hetkel 1. ja 3.klassi lapsed) puhul mulle küll on. Helistamist meil päeva jooksul on väga harva, kui üldse. Ja teiseks- meie puhul on see garanteeritud ja kindlaim valik sellel puhul nutitelefon, sest ainult sellega on meil omavahel mugav ülevaade, selliseid valikuid, nagu me praegu kasutame, nuputelefonid ei paku. Meil on reegel, et enne koju jõudmist telefonis ei mängita (bussis ei võta üldse välja), seega on aku ka koju jõudes veel täiesti täis.

Mina ei tea, kuidas vanasti hakkama saadi, aga kindlasti oli aeg teine, täna on maailm palju ohtlikum. Kui ma saan midagigi lapse (ja ka enda) turvalisuse heaks teha, siis seda ma ka teen. Kui keegi tahab teisiti, siis palun väga, teie lapsed ja teie elud, aga ärge halvustage teisi, kes vajavad rohkem kindlus- või turvatunnet.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:19; 06.09 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.kl lapsel iPhone 5s, 2.kl lapsel iPhone 6s. Kumbki pole uut telefoni saanud, on saanud meie vanad…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9. klass. Nupukas. Kas nutikaga on parem rääkida? Mul endal ka nuputelefon, seepärast ei oska kommenteerida.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iphone SE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samsung Galaxy 7

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps milline nutitelefon teil põhikoolilapsel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.