Esileht Koolilaps Milline Õismäe kool?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Milline Õismäe kool?

Postitas:

Millist Õismäe kooli eelistada, sügisel 1 klassi minevate lapsele. Kas Järveotsa Gümnaasium või Õismäe Gümnaasium. Eksamitulemuste poolest vist suht sarnased, milline õpitase on? Ühel pole ujulat, kus nad ujumas käivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama valik, valisin Õismäe gümnaasiumi. Olen kooliga väga rahul. Laps naudib koolis käimist, kõik õpetajad meeldivad ja klassis on ainult 18 last(vaatasin, et Järveotsa koolis oli igas esimeses klassis peaaegu 30). Ujumistrenni panin kirja Õismäe ujulasse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist Õismäe kooli eelistada, sügisel 1 klassi minevate lapsele. Kas Järveotsa Gümnaasium või Õismäe Gümnaasium. Eksamitulemuste poolest vist suht sarnased, milline õpitase on? Ühel pole ujulat, kus nad ujumas käivad?

Esimese klassi lapsed ei tee mingeid riigieksameid ja selle aja peale kui ta neid ükskord tegema hakkab võib ta olla kooli vahetanud. Ja selleks ajaks on Tallinnas ka riigigümnaasiumid avatud.
Ja kuidas praegu alles valid? Varsti peaks tulema koolikohtade määramise info ju. Valima pidi märtsi algul.

Vali see kool, kuhu lapsel mugavam minna on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise saab valida? Ma arvasin üldse, et sinna määratakse. Muidu ma võtaks ujulaga kooli, kui valida saab. Samas, kui su lapsele ei meeldi vesi ja ujumine, siis tema tahaks ilmselt ujulata kooli, seal on palju vähem ujumist, tavaliselt ongi ainult siis ühes klassis see kohustusliku ujumise jagu tunde ja kõik. Muidugi peamiselt ma valiks ka mugava mineku järgi, v.a kui just ei oleks ühe kooli kohta mingit karmi ja halba infot kuulda. Riigieksamitest tähtsam oleks ehk hoopis tasemetööde ja põhikoolieksamite info, sest paljudest magalakoolidest läheb ikkagi ka lapsi kesklinna gümnaasiumidesse ja kui ei lähe, siis tekib küsimus, kas on nii hea kool või on asi hoopis selles, et kooli tase on nii madal, et nad ei saa muudesse koolidesse sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Milline Õismäe kool?